Humor u igrama

poruka: 32
|
čitano: 22.467
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Humor u igrama

Koje su igre po vama najhumorističnije? Ne volim previše avanture, ali sam zaigrao novije poput Sam&Max-a i fenomenalnu (također Telltaleovu igru) Strong Bad's Cool Game For Attractive People. Ova druga me još više nasmijala. Preporučam još Portal(logička igra, humor je na zadnjem chapteru fenomenalan) i Popcapov Plants VS Zombies. Pogledajte kakve sve biljke i zombiji postoje u igri LOLZ. U zadnje vrijeme me nasmijao Overlord i njegov nastavak koji je nedavno izašao. Naravno, moj favorit je Team Fortress 2, igra ne gubi na humoru i ima kontinuitet. Pogledajte trailere, upišite u youtube "tf2 meet the" i dalje će vam ponuditi klasu oko kojeg je napravljen kratak duhoviti crtić. Zasad nema samo Pyra i Medica. Ako se sjetim još nečega, javim kasnije! A sada vaše sugestije! Naravno, možete pisati i o duhovitim easter eggovima.

Ja sam najkulturnija osoba na svijetu, samo se tako ne ponašam.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2009 19:29 (Horagio).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Humor u igrama

Serious sam, stvarno pun humora, i Monkey Island serijal, po meni dvije najbogatije humoron, naravno tu je i Postal, no tu je previše crnog humora za mene.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latisnki zvuči pametno.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2009 18:33 (thuglife).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Humor u igrama

Doom3.

Dode ti e-mail na PDA, ides ga procitat pise posaljitelj id software - id relases Quake 43.... LOL

Nadalje Serious Sam 2... Onaj seks u travici...

EDIT: FEAR prva misija kad me onaj levat mlati pajseron.

trezan a za sebe neznam
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2009 19:08 (fabijan654321).
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Humor u igrama
Horagio kaže...

Capcomov Plants VS Zombies.

Misliš Popcapov?

Meni je zasad najhumorističnija Duke Nukem 3D s Army of Darkness-like izjavama i easter eggovima.

Sve Schaferove igre su smiješne.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Humor u igrama
Meni su dobre Plants vs zombies,Sam and Max i World of goo.Smiješna je i Wallace and Gromit ali nažalost nju sam igrao samo demo a ne cijelu.
15 godina
neaktivan
offline
Humor u igrama

Sjetite se malo Vice citiya i debelog Diaza

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Humor u igrama
netko_namo kaže...
Horagio kaže...

Capcomov Plants VS Zombies.

Misliš Popcapov?

Meni je zasad najhumorističnija Duke Nukem 3D s Army of Darkness-like izjavama i easter eggovima.

Sve Schaferove igre su smiješne.

Da, hvala na ispravku. Ima jedan easter egg u HL2 Ep2. Nalazi se odmah na početku. Kada dođete u neku kućicu i s gravity gunom složite kablove uspostavit ćete vezu s White Forestom. Kada vam se ovi javljaju, ispod jednog stola ćete pronaći malog vrtnog patuljka(služite se gravity gunom). U Portalu prije ulaska u prostoriju gdje je GladOS idite desno i pogledajte kroz prozor. Vidjet ćete prezentaciju vezanu uz Black Mesu. Još jedna duhovita igra je Armed&Dangerous. Sjećam se oružja koje ispaljuje morskog psa na protivnika :D

Ja sam najkulturnija osoba na svijetu, samo se tako ne ponašam.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Humor u igrama

Devil May Cry 3 pun humora i sarkazma, onda Ghostbustersi takođeri zadržavaju orginalni humor vjerno prenesen iz filmova.. ima još naravno al nemogu se baš sjetit.. GTA serijali sadrže također puno humora.. San Andreas čini mi se najviše  Smijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Humor u igrama

Duke Nuke :]

Every hole is a goal!
14 godina
neaktivan
offline
Humor u igrama

u World of goo ne svacam pricu ali je super i smijesna je

nedim
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Humor u igrama

Po meni su smješni svi stari nastavci wormsa(worm,worms armagedon, worms world party) to smo se svi valjali od smjeha , pogotovo kad je nas 8 bilo kod mene pa igraj hehe, igra je jednostavna al kad skužite igru i počnete rasturat to su onda sati i sati smjehaSmijeh

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Humor u igrama
Horagio kaže...

Još jedna duhovita igra je Armed&Dangerous. Sjećam se oružja koje ispaljuje morskog psa na protivnika :D

 

Jedna od najblesavijih,

.

 

"Ruski" siledžija traži ključeve (keys), ali zbog lošeg engleskog ekipa čuje "poljubac" (kiss). Slijedi jedna od najboljih komičnih scena u igrama, ikad... odgledati do kraja i čuti svaku rečenicu Namigiva

 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Humor u igrama

Evo, nedavno sam odigrao Psychonauts, super igra, humor je odličan :)

Vaš treći hrvatski predsjednik
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Humor u igrama

duke nukem 3d

najbolja fora (tj jedina koje se sjecam) u nekoj policijskoj stanici i na jednom radnom stolu pise sgt. callahan i odjednom te okruze prasci-panduri a duke onako hladno : calla-hulla-yeah motherf****s i onda makljaza! zakon

 

serious sam

 

kingpin

 

redneck rampage

 

messiah

JESUS SAVES!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Humor u igrama

Uh da mi je opet zaigrat Armed&Dangeours predobra igra.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2009 14:01 (xxxxx).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Humor u igrama

Serious Sam

Worms (svi dijelovi)

The Bards Tale - OVO je komedija malo žešća

GTA (svi dijelovi)

 

Više manje, to je to.

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Humor u igrama

Ma meni je još uvijek najbolji Fallout serijal (osim trojke, nju ne volim :).

Ali u dobrom sjećanju su mi ostali Monkey island i meni najdraža point-and-click avantura, Grim Fandango. Mislim da svaka igra u kojoj si smrt koja ima štule kako bi izgledala više i opasnije zaslužuje svoje mjesto na ovakvoj listi.

Gledam te!
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Humor u igrama

e ne znam za vas al meni je u WoWu svako malo nes smijesno (neke poveznice itd..) ili me jednostavno tolko zaglupio da se i glupostima smijem

Pomozite eHrvatskoj! http://www.erepublik.com/en/referrer/InfernoTheCroat
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Humor u igrama
Inferno kaže...

e ne znam za vas al meni je u WoWu svako malo nes smijesno (neke poveznice itd..) ili me jednostavno tolko zaglupio da se i glupostima smijem

 

Smijeh Smijeh Smijeh Smijeh Smijeh Smijeh

 

E, to je humor...

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Humor u igrama

Probajte odigrat Rayman Raving Rabbits najluđa i najsmješnija igra ikad

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Humor u igrama

serious sam,worms,gta serijali.....nemogu se vise sjetit al ima 100% al serious sam mi ima najace foreNamigivaAAAAAAAAAAAAAAAAAAA bum AAAAAAAAAAAAAAA yourself!!

Moja graficka je 100% pamuk!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Humor u igrama

wormsi, i plants vs zombies..

Google IS your friend!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Humor u igrama

san andreas

ono kad cj kaže:My car,my fuc*ing car

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Humor u igrama

Maloprije igram GTA Episodes From Liberty City - i gurnem nekog prolaznika kaze 'Please, don't. I am a virgin', ja ga udarim jos jednom kaze 'Please, i have a children'. Haha :)

 
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Humor u igrama

Definitvno sve capcomove igre s phoenixom ;) ace attorney i to :D

Sarkazam i puno humora i grozno dobri likovi :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Humor u igrama

Prva 2 Fallouta, Conker Bad Fur Day i Conker Live and Reloaded.

 

Premunjen je Conker. lol

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Humor u igrama
A Vampyre Story- igra koja me je najvise nasmijala definitivno. Nevjerovatno originalni komentari Froederika su me obarali sa stolice. A jos sporedni likovi kao naprimjer misevi u stilu talijanske mafije. Nevjerovatno.
Nije losa ni Jaws Unleashed po tom pitanju, ali ima mnogo vise igara koje su me nasmijale glupostima i bugovima nego onih kojima je to bio cilj.
Loyal to the game
15 godina
protjeran
offline
Humor u igrama

Vrlo jednostavno, brutalan humor = Postal 1,2 ;)

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Humor u igrama

Privates....cijela igra je presmijesna..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Humor u igrama

GTA4, kad Niko kaže: "A u pi*ku materinu!" :)

Slušaj mater!
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice