Origin - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 879
|
čitano: 264.979
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

jel zna tko kako se ovo mijenja. nadam se da ce se vidjet slika ugl piše gore pod origin country : TR ..a nekad piše i CRO i imam osjecaj kad piše TR itd da je puno bolji download nego kad je CRO. Dal to automatski spaja neki dostupan server pa prikazuje ili kako šta ?

Origin country Origin country
Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

vecer ekipa.

 

ne mogu pokrenuti bf4 s chroma u battlelogu (stalno mi izbacuje da ukljucim origin koji je ukljucen) dok s mozille pokrenem normalno. 

zasto to? jel to svima ili samo meni ?

 

hvala!

BF4 - dobra_sprava88
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
razor1988 kaže...

vecer ekipa.

 

ne mogu pokrenuti bf4 s chroma u battlelogu (stalno mi izbacuje da ukljucim origin koji je ukljucen) dok s mozille pokrenem normalno. 

zasto to? jel to svima ili samo meni ?

 

hvala!

 https://www.reddit.com/r/battlefield_4/comments/44sc6j/does_battlelog_not_work_with_chrome_anymore/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

pozdrav ekipa, molim Va ako moze jedno objasnjenje. Do sada sam sve uzimao digitalne key-eve za fife ali preko olx.ba, nikada nisam kupovao direktno sa orgina, niti fizicke kopije na cd-u. Sad me zanima da li je sigurna kupovina preko orgina sa kreditnom karticom master card, ili je bolje uzeti u sancti domenici fizicku kopiju igre na cd-u? Posto nikada nisam igre kupovao na cd-u, zanima me da li kada stavim cd i instaliram igru, da li se ona sama povezuje sa orginom i da li se ona nadje u mojoj kolekciji igara na orginu ili pak ne, jer imam cd. Hvala unaprijed na objasnjenju. Lp

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Naravno da je sigurnije u dućanu, ali za 0.05% :)

Teško da će netko haknuti Origin baš kad ti upišeš broj svoje kartice, i između nekoliko milijuna korisnika baš iskoristiti tvoju za trošenje :) Osim ako na kompu imaš neki softver koji krade podatke :D

 

Koliko vidim prema pisanjima ljudi, preko 95% ih uzima ravno s Origina - niže cijene i izgleda da nitko ne sumnja u zaštitu podataka.

 

Kad kupiš CD, onda u Origin upišeš broj koji dobiješ na kutiji, key od igre. I na taj način ti zauvijek igra ostane vezana uz Origin.

Možeš i izgubiti CD i broj, lako možeš ponovo skinuti igru s internetan preko Origina.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 12:03 (CyberDemonVZ).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
CyberDemonVZ kaže...

Naravno da je sigurnije u dućanu, ali za 0.05% :)

Teško da će netko haknuti Origin baš kad ti upišeš broj svoje kartice, i između nekoliko milijuna korisnika baš iskoristiti tvoju za trošenje :) Osim ako na kompu imaš neki softver koji krade podatke :D

 

Koliko vidim prema pisanjima ljudi, preko 95% ih uzima ravno s Origina - niže cijene i izgleda da nitko ne sumnja u zaštitu podataka.

 

Kad kupiš CD, onda u Origin upišeš broj koji dobiješ na kutiji, key od igre. I na taj način ti zauvijek igra ostane vezana uz Origin.

Možeš i izgubiti CD i broj, lako možeš ponovo skinuti igru s internetan preko Origina.

 A zasto ne koristiti paypal? 

12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Valjda ga nema?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
odjavljen
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

 Origin ili on? Ako ima karticu nista ga ne sprecava da koristi paypal....A origin prima paypal.....

12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Torent kaže...

 Origin ili on? Ako ima karticu nista ga ne sprecava da koristi paypal....A origin prima paypal.....

 Ma on :D

Pitao je za plaćanje karticom, ja mu odgovorio. Čudno bi mi bilo da ne zna za PayPal.

Ako ga zanima Paypal, nek pita.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Znam za PayPal ali iskreno mi se ne da praviti racun radi jedne igre a i ne znam ga bas napraviti. Pitao sam da li je ovako sigurno kupiti igru preko kreditne kartice i tjt da se ne zezam dalje, ili da se okrenem kupovini fizicke kopije igre iz sancte domenice
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Evo upravo sam uradio preored fife 18 u sancti domenici. Samo me jos zanima da li u svakoj kutiji pored cd-eova dodje key pomocu kojeg igru aktiviram na orginu, pa je onda instaliram pomocu cd-ova. Posto nisam nikad tako kupovao igre nisam bas upucen u taj proces kako i sta ide, pa ako bi neko bio voljan da objasni bio bih mu zahvalan. LP

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Nedac10 kaže...

Evo upravo sam uradio preored fife 18 u sancti domenici. Samo me jos zanima da li u svakoj kutiji pored cd-eova dodje key pomocu kojeg igru aktiviram na orginu, pa je onda instaliram pomocu cd-ova. Posto nisam nikad tako kupovao igre nisam bas upucen u taj proces kako i sta ide, pa ako bi neko bio voljan da objasni bio bih mu zahvalan. LP

 Pitaj ove u dućanu.

Ja ne kupujem tako, puno preskupo mi je.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Pozdrav svima, nakon duzeg vremena nisam bio na pc konkretno nakon 2. mjeseca sam upalio pc i zelio pokrenuti fifu 17 preko origina ali nisam se mogao prijaviti izbacilo mi kriva lozinka. Išao sam na zaboravljena lozinka dobio na e-mail link za reset lozinke upisao novu lozinku ali ne stize mi verification code na e-mail? Neznam u cemu je problem ja ne mogu se prijaviti sa novom lozinkom dok ne upisem verefication code da bih mogao se logirati. Ako mi mozete pomoci na koji nacin i sta trebam napraviti, hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
livada111 kaže...

Pozdrav svima, nakon duzeg vremena nisam bio na pc konkretno nakon 2. mjeseca sam upalio pc i zelio pokrenuti fifu 17 preko origina ali nisam se mogao prijaviti izbacilo mi kriva lozinka. Išao sam na zaboravljena lozinka dobio na e-mail link za reset lozinke upisao novu lozinku ali ne stize mi verification code na e-mail? Neznam u cemu je problem ja ne mogu se prijaviti sa novom lozinkom dok ne upisem verefication code da bih mogao se logirati. Ako mi mozete pomoci na koji nacin i sta trebam napraviti, hvala!

 Klikni ponovo pošalji kod.

Imaju problema s tim zadnjih tjedana.

I čekaj oko 1-2 minute. I onda opet klikni ako ne dođe...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.9.2017 8:28 (CyberDemonVZ).
9 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Rijesio sam problem, stvar je bila u Autentifikatoru za google racun tocnije za email s kojim sam registriran na EaGames. Treba otvoriti samo taj autentifikator ako ga imate instaliranog i izabrati email s kojim ste registrirani i izbaci vam 6-znamenkasti kod koji onda upisete tamo gdje vas trazi!!

8 godina
odjavljen
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Ja sam ga koristio i kad sam radio upodate zaboravio ga iskljuciti prije toga i vise ne mogu pristupiti originu.... Pisao mail otvarao case danima i nista.... 

Na kraju otvorio novi nalog jer imao sam samo free igre za djecu tu...

12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
livada111 kaže...

Rijesio sam problem, stvar je bila u Autentifikatoru za google racun tocnije za email s kojim sam registriran na EaGames. Treba otvoriti samo taj autentifikator ako ga imate instaliranog i izabrati email s kojim ste registrirani i izbaci vam 6-znamenkasti kod koji onda upisete tamo gdje vas trazi!!

 Samo ako ga imaš uključenog u opcijama Origina. To bi trebao znati da si uključio :D

Ako nemaš, i dalje ti autentifikacija stiže preko e-maila.

Znači, ako uključite Autentifikator, odma instalirajte aplikaciju.

Torent kaže...

Ja sam ga koristio i kad sam radio upodate zaboravio ga iskljuciti prije toga i vise ne mogu pristupiti originu.... Pisao mail otvarao case danima i nista.... 

Na kraju otvorio novi nalog jer imao sam samo free igre za djecu tu...

 Meni je od jednom Autentifikator app počeo izbacivati brojeve koje je Origin odbijao!

Više nisam mogao pristupiti ničem vezanim uz EA ili Origin! Ali, sva sreća, slučajno sam otkrio da sam na Firefoxu ostao ulogiran u account, nije me tražilo autentifikaciju, i tamo sam brzo ugasio Autentifikator i više ga ni ne pomišljam uključiti :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
odjavljen
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
CyberDemonVZ kaže...
....
Torent kaže...

Ja sam ga koristio i kad sam radio upodate zaboravio ga iskljuciti prije toga i vise ne mogu pristupiti originu.... Pisao mail otvarao case danima i nista.... 

Na kraju otvorio novi nalog jer imao sam samo free igre za djecu tu...

 Meni je od jednom Autentifikator app počeo izbacivati brojeve koje je Origin odbijao!

Više nisam mogao pristupiti ničem vezanim uz EA ili Origin! Ali, sva sreća, slučajno sam otkrio da sam na Firefoxu ostao ulogiran u account, nije me tražilo autentifikaciju, i tamo sam brzo ugasio Autentifikator i više ga ni ne pomišljam uključiti :D

 I ja mogu pristupiti sa kompa ali mi trazi autentifikaciju iako prije nije trazilo i ne prihvata backup kodove ali nije tragedija jer su free igrice u igri cak ih nisam morao ponovo ni skidati....

Ne znam kako sam prije to rijesio ali jednom jesam ali sad ne ide ni sa jedne strane....

11 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Torent kaže...
CyberDemonVZ kaže...
....
Torent kaže...

Ja sam ga koristio i kad sam radio upodate zaboravio ga iskljuciti prije toga i vise ne mogu pristupiti originu.... Pisao mail otvarao case danima i nista.... 

Na kraju otvorio novi nalog jer imao sam samo free igre za djecu tu...

 Meni je od jednom Autentifikator app počeo izbacivati brojeve koje je Origin odbijao!

Više nisam mogao pristupiti ničem vezanim uz EA ili Origin! Ali, sva sreća, slučajno sam otkrio da sam na Firefoxu ostao ulogiran u account, nije me tražilo autentifikaciju, i tamo sam brzo ugasio Autentifikator i više ga ni ne pomišljam uključiti :D

 I ja mogu pristupiti sa kompa ali mi trazi autentifikaciju iako prije nije trazilo i ne prihvata backup kodove ali nije tragedija jer su free igrice u igri cak ih nisam morao ponovo ni skidati....

Ne znam kako sam prije to rijesio ali jednom jesam ali sad ne ide ni sa jedne strane....

 Ma katastrofa ako support to nemože riješiti. Šta da se to desi nekome tko ima brdo igara na Originu...užas

8 godina
odjavljen
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Pa eto cekam vec 10 dana da se jave. Hoce telefonski poziv ali bih nije podrzana i kraj price...
14 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Torent kaže...
Pa eto cekam vec 10 dana da se jave. Hoce telefonski poziv ali bih nije podrzana i kraj price...

 Kolega, ja preko chata riješavam sve. I jako je brzo. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Par puta po pola sata do sat gledao u otvoreni chat prozor i nista...

14 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Torent kaže...

Par puta po pola sata do sat gledao u otvoreni chat prozor i nista...

 Ugasiti adbloker obavezno. Upravo danas sam riješio problem login-a.

All truly great thoughts are conceived by walking.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Ma ne znaci mi nista. Niti jedne placene igre pa svejedno 😂

14 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Torent kaže...

Ma ne znaci mi nista. Niti jedne placene igre pa svejedno 😂

 Ja imam Origin Access pa mi je bilo bitno. :)

All truly great thoughts are conceived by walking.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
x18x05x kaže...
Torent kaže...

Ma ne znaci mi nista. Niti jedne placene igre pa svejedno 😂

 Ja imam Origin Access pa mi je bilo bitno. :)

 Imam i ja ali placam mjesecno a taman istekao. Me dobiju klonci bas svako mjesec pristup 😂

14 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Torent kaže...
x18x05x kaže...
Torent kaže...

Ma ne znaci mi nista. Niti jedne placene igre pa svejedno 😂

 Ja imam Origin Access pa mi je bilo bitno. :)

 Imam i ja ali placam mjesecno a taman istekao. Me dobiju klonci bas svako mjesec pristup 😂

 Ja sam platio za cijelu godinu. Do 18.3.2018 vrijedi još. Sada sam stavio da mi kodovi dolaze na e-mail, nema više zajebancije sa Google Authenticatorom.

All truly great thoughts are conceived by walking.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Nece ni mene vise zezati 😂

Jednom sam bio u istoj situaciji ali sam to rijesio lako kao sa gmailom. Mislim da je islo preko backup codova ali sad ih ne prihvata...

14 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Torent kaže...

Nece ni mene vise zezati 😂

Jednom sam bio u istoj situaciji ali sam to rijesio lako kao sa gmailom. Mislim da je islo preko backup codova ali sad ih ne prihvata...

 Ja svoje nisam ni zapisao bio. Tako da nije ni bilo backup-a.

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

koliko vas koristi access? vidim isplati se radi toga jer mi velika vecina igara dosadi nakon par tjedana...pa taman za 30kn odigram, dosadi i dovidenja...ne moram davati 150-200-250kn za key ili 400 500kn za dvd box...

jel se stvarno moze prekinuti pretplata bilo kad? npr istekne mjesec i ne obnovi se automatski nego prekine? naravno prije bi trebale doc obavijesti da ako se zeli nastaviti? jel tako funkcionira? nema skrivenih problema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice