Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 658.129
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
ReverseFlash kaže...

namjeravao kupiti, no čujem da ima game-breaking bugove igra, kupiti ili ne? Za PC

 

Hoću li ja uopće moći pokrenuti igru i igrati normalno? Nisam od onih da sve postavke moraju biti na ultra

 Itko?

5 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Jedini problem koji imam je poneki crash, sve ostalo radi super naštimao sam 60+ fpsa stabilnih. Nadam se da će riješiti još ove crasheve i laganini, za sada 22.2% Complete 9 Hours 13 Minutes. Iako drugi chapter nisam ni počeo :D

 da i ja sam imao dok nisam vidio neki video na yt od nekog svabe gdje moras rdr2 exe staviti na win 8 kompatibilnost(slucajno ne kao admin pokretati taj exe ili nece pokrenuti) launcher stavis na pokreni kao admin i iskljucis antivirus ili win defender.

Jucer i danas sam peglo sigurno sve skupa jedno 15tak sati bez rusenja samo taj cursor nervira ajme majko mila...

 

5 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
ReverseFlash kaže...
ReverseFlash kaže...

namjeravao kupiti, no čujem da ima game-breaking bugove igra, kupiti ili ne? Za PC

 

Hoću li ja uopće moći pokrenuti igru i igrati normalno? Nisam od onih da sve postavke moraju biti na ultra

 Itko?

 Stim rigom mozda ces na 1080p medium low pokrenuti na nekom postenom fpsu- procesor ti je los a poznato je da rockstarove igre vole procesore.

A ti bugovi jbga normalno je to kod porta, sad kad devosi imaju i znanja kakvi su problemi sigurno ce ih ispeglati, ali bude nekad frustrirajuce pogotovo na AMD platformama vidim.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Mene zanima kako ce to Google Stadia vrtit RDR2 na 4k 60 FPS-a xd

Origin ID: ReaLazio
5 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
TheDarkSide kaže...

Mene zanima kako ce to Google Stadia vrtit RDR2 na 4k 60 FPS-a xd

 Pa lagano- valjda su opremili svoj novi data centar sa ryzen cipovima i vegom grafa(custom za njih samo neznam specs).

Cloud gaming- ako imas dobru internet vezu onda ce ici, jedino mi nije poznato jos hoces li moci mijenjati graficke postavke- mislim osim rezolucije neces moci nista mijenjati pa to jos mora se onda usporediti sa pc verzijom kada dodje(mislim da ce biti tako medium high postavke).

11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Google se hvali maxed out 4K 60 FPSa...cekam da i to vidim..sta ce imat 4 way SLI 2080 Ti xd   Jedna 2080 Ti nemoze prozvakat igru kako treba, a kamoli jos 4k 60 FPS-a :D

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

tips & tricks

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
TheDarkSide kaže...

Google se hvali maxed out 4K 60 FPSa...cekam da i to vidim..sta ce imat 4 way SLI 2080 Ti xd   Jedna 2080 Ti nemoze prozvakat igru kako treba, a kamoli jos 4k 60 FPS-a :D

 Ma mogu se oni hvaliti koliko zele kad je to nemoguce na maks postavkama

ja sam bio skeptican sa svojim rigom al eto dao je Bog da ga picim na high sve osim teksture su na ultra sa stabilnih 70tak frejmova

 

8 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
HCgamingCRO kaže...
TheDarkSide kaže...

Google se hvali maxed out 4K 60 FPSa...cekam da i to vidim..sta ce imat 4 way SLI 2080 Ti xd   Jedna 2080 Ti nemoze prozvakat igru kako treba, a kamoli jos 4k 60 FPS-a :D

 Ma mogu se oni hvaliti koliko zele kad je to nemoguce na maks postavkama

ja sam bio skeptican sa svojim rigom al eto dao je Bog da ga picim na high sve osim teksture su na ultra sa stabilnih 70tak frejmova

 

 nitko nije nit rekao max postavke... one su rezervirane za neke buduce narastaje

9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Imate na mapi blizu kampa neko spaljeno mjesto, tu je izgorjeli šerifov ured ispod stola u tom uredu ima kutija sa 2 zlatna gold bara, svaki gold bar vrijedi 500$, kad pokupite gold barove odnesite kod Fence i dat će vam 1000$ što je za sami početak igre vrhunska svota, stavio sam vam slike dolje da lakše nađete!

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 10:07 (BeLLicus).
Moj PC  
6 0 hvala 9
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Imate na mapi blizu kampa neko spaljeno mjesto, tu je izgorjeli šerifov ured ispod stola u tom uredu ima kutija sa 2 zlatna gold bara, svaki gold bar vrijedi 500$, kad pokupite gold barove odnesite kod Fence i dat će vam 1000$ što je za sami početak igre vrhunska svota, stavio sam vam slike dolje da lakše nađete!

 Vrati se u ovoj temi nazat sve je to pisano prije imate dosta takvih mjesta itd...ja sam je prisao cim je izasla na ps4 ali sam zaboravio dosta toga,inace napisao bih.

Znam da na nekom jezeru isto se moze nac zlato i to dosta vridi ako se dobro sicam...baci pogleda po temi ili int.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Imate na mapi blizu kampa neko spaljeno mjesto, tu je izgorjeli šerifov ured ispod stola u tom uredu ima kutija sa 2 zlatna gold bara, svaki gold bar vrijedi 500$, kad pokupite gold barove odnesite kod Fence i dat će vam 1000$ što je za sami početak igre vrhunska svota, stavio sam vam slike dolje da lakše nađete!

 

Tamo je i onaj neki treasure map iz preorder bonusa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Nažalost ovo je igra u kojoj novac nema skoro pa nikakvu ulogu, ekonomija uopće nema smisla. Sve kaj trebaš nađeš u dosta velikim količinama ako lootaš. A niti nema baš previše toga za kupiti, jedino odjeća...Pogotovo nakon jednog događaja u igri novca ima na pretek. Sav taj lov na zlatne poluge nema smisla sa strane in-game financija jer se ima previše novca, jedino ako netko želi 100% completion.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Promster kaže...

Nažalost ovo je igra u kojoj novac nema skoro pa nikakvu ulogu, ekonomija uopće nema smisla. Sve kaj trebaš nađeš u dosta velikim količinama ako lootaš. A niti nema baš previše toga za kupiti, jedino odjeća...Pogotovo nakon jednog događaja u igri novca ima na pretek. Sav taj lov na zlatne poluge nema smisla sa strane in-game financija jer se ima previše novca, jedino ako netko želi 100% completion.

 Ja igram igru polako i temeljito te mi treba masovno novaca sada u početku, za upgrade oružja, za upgrade kampa koji je skup itd itd... 

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
hrka11 kaže...

 Vrati se u ovoj temi nazat sve je to pisano prije imate dosta takvih mjesta itd...ja sam je prisao cim je izasla na ps4 ali sam zaboravio dosta toga,inace napisao bih.

Znam da na nekom jezeru isto se moze nac zlato i to dosta vridi ako se dobro sicam...baci pogleda po temi ili int.

 a baš ćemo sad čitati sve stranice u nazad hah

Bitanga kaže...

Tamo je i onaj neki treasure map iz preorder bonusa.

 koji to točno?

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jack Sparrow kaže...
hrka11 kaže...

 Vrati se u ovoj temi nazat sve je to pisano prije imate dosta takvih mjesta itd...ja sam je prisao cim je izasla na ps4 ali sam zaboravio dosta toga,inace napisao bih.

Znam da na nekom jezeru isto se moze nac zlato i to dosta vridi ako se dobro sicam...baci pogleda po temi ili int.

 a baš ćemo sad čitati sve stranice u nazad hah

Bitanga kaže...

Tamo je i onaj neki treasure map iz preorder bonusa.

 koji to točno?

 Imaš kraj šerifovog ureda još jednu zgradu sa 2 ćelije uđi u lijevu i tu će ti biti najvrednija traesur mapa u igri. Pokupi je i to je to, mapu će naći igrači sa special edition igrom.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Jel vrijedi ta lokacija i za online? Mogu li se uopće naći te zlatne poluge i tamo?

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...
Jack Sparrow kaže...
hrka11 kaže...

 Vrati se u ovoj temi nazat sve je to pisano prije imate dosta takvih mjesta itd...ja sam je prisao cim je izasla na ps4 ali sam zaboravio dosta toga,inace napisao bih.

Znam da na nekom jezeru isto se moze nac zlato i to dosta vridi ako se dobro sicam...baci pogleda po temi ili int.

 a baš ćemo sad čitati sve stranice u nazad hah

Bitanga kaže...

Tamo je i onaj neki treasure map iz preorder bonusa.

 koji to točno?

 Imaš kraj šerifovog ureda još jednu zgradu sa 2 ćelije uđi u lijevu i tu će ti biti najvrednija traesur mapa u igri. Pokupi je i to je to, mapu će naći igrači sa special edition igrom.

 eh da pod stolom sam našao samo jedan gold bar 

9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

stvarno mi je drago vidjeti da toliko uživa u RDR2, to mi je jedna od najboljih igara koje sam igrao uopće. samo mi je zanimljivo kako se količina negativnih komentara prema igri smanjila otkad je došla na PC. Kada je izašla na konzolama, bilo je drvlje i kamenje na igru, spora, dosadna, nema fast travel i kojekakve druge pizdarije

 

al u svakom slučaju, jako mi je drago da je igra prepoznata kako treba i ovdje

Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Skullscar1989 kaže...

Jel vrijedi ta lokacija i za online? Mogu li se uopće naći te zlatne poluge i tamo?

 Nemam pojma, online nisam palio niti planiram dok ne završim igru.

 

Ljudi kakvo je ovo remek dijelo, na stranu ti bugovi i problemi koji su nas mučili, ja sam odigrao sve što valja unazad 10 godina, i PS4 sam imao godinu dana i tu sam odigrao tonu toga, ni jedna igra nije ovoliko detaljna vi konzolaši koji se pisali da je ovo simulator jahanja vi ne znate uživati u ovakvim igrama. Ovo je open world igra gdje igraš na konju, jašeš divljnom ja svako malo stanem nahvatam neke životinje, pa pečem meso, pa malo malo naletim na nekoga kome treba pomoć, pa naletim na side questove, jednostavno uživancija :)

 

Jack Sparrow moja greška, zabrijao sam da su dvije i kod mene je bila jedna...

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 11:52 (BeLLicus).
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...

stvarno mi je drago vidjeti da toliko uživa u RDR2, to mi je jedna od najboljih igara koje sam igrao uopće. samo mi je zanimljivo kako se količina negativnih komentara prema igri smanjila otkad je došla na PC. Kada je izašla na konzolama, bilo je drvlje i kamenje na igru, spora, dosadna, nema fast travel i kojekakve druge pizdarije

 

al u svakom slučaju, jako mi je drago da je igra prepoznata kako treba i ovdje

 

Da, i ja sam kompletno promijenio mišljenje. Iskustvo igranja prije godinu dana na releaseu na konzolama mi je bilo puno drugačije od ovoga.

Čini mi se da je u međuvremenu dosta toga popeglano. Plus PC kontrole i performanse su mi puno bolje pa je i igra igrivija.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ponovno sam sureo Meksičkog Amiga o ladno mu odnjeo 20$ ne zna lik da imam 4000 sati u shooterskim igrama :P. Otišao sam u lov na jaguara dobio Perfect Skin i napravio sedlo koje bolesne statistike. Malo sam to proučavao ovo bi trebalo biti najbolje sedlo u igri. I da kad riješte lov na legendary jelena dobit ćete njegov rog i odneiste ga kod Fence i skraftajte trinket od roga njegovo trinket služi da bi se dobivao češće Perfect skin od životinja.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 13:16 (BeLLicus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

 

Ljudi kakvo je ovo remek dijelo, na stranu ti bugovi i problemi koji su nas mučili, ja sam odigrao sve što valja unazad 10 godina, i PS4 sam imao godinu dana i tu sam odigrao tonu toga, ni jedna igra nije ovoliko detaljna vi konzolaši koji se pisali da je ovo simulator jahanja vi ne znate uživati u ovakvim igrama. Ovo je open world igra gdje igraš na konju, jašeš divljnom ja svako malo stanem nahvatam neke životinje, pa pečem meso, pa malo malo naletim na nekoga kome treba pomoć, pa naletim na side questove, jednostavno uživancija :)

 

Jack Sparrow moja greška, zabrijao sam da su dvije i kod mene je bila jedna...

 Slazem se skroz. Igra je znaci prepuna sadrzajem i ovako random dogadjaje sa NPC likovima jos nisam vidio...znaci dodjem u bar i sjedi lik kojem sam pomogao jer ga je ugrizla zmija brijem  i sjeti se NPC toga i zapocne lagani small talk.

Pokusavam citati svaki kurcic  mali, papire,pisma novine ma bas sve igra je toliko duboka da jednostavno nekad u nekim situacijama i nekim pejzazima samo zinem koliko detalja ima.

Nego sam te htio pitati, znas mozda sta sa onim kostima sto nadjes kao arheolosko nesto ili je to samo achievement kad ih nadjes sve..

I ako moze pomoc dobio sam 5,6 slika poznatih revolverasa od jednok lika isto u jednoj birtiji u valentine-u i di da ih trazim sad nema nekog quest marka na mapi.

 

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Ljudi kakvo je ovo remek dijelo, na stranu ti bugovi i problemi koji su nas mučili, ja sam odigrao sve što valja unazad 10 godina, i PS4 sam imao godinu dana i tu sam odigrao tonu toga, ni jedna igra nije ovoliko detaljna vi konzolaši koji se pisali da je ovo simulator jahanja vi ne znate uživati u ovakvim igrama.

 Nisu pisali konzolaši nego većinom PC igrači koji su popljuvali igru od početka bez da su je probali, dok nije došla na PC. Zato sada silni hvalospjevi na račun igre. Igra je bila masterpiece od početka.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
antimadridista kaže...
BeLLicus kaže...

Ljudi kakvo je ovo remek dijelo, na stranu ti bugovi i problemi koji su nas mučili, ja sam odigrao sve što valja unazad 10 godina, i PS4 sam imao godinu dana i tu sam odigrao tonu toga, ni jedna igra nije ovoliko detaljna vi konzolaši koji se pisali da je ovo simulator jahanja vi ne znate uživati u ovakvim igrama.

 Nisu pisali konzolaši nego većinom PC igrači koji su popljuvali igru od početka bez da su je probali, dok nije došla na PC. Zato sada silni hvalospjevi na račun igre. Igra je bila masterpiece od početka.

 Ne kužim kako netko može pljuvati po nečemu što nije probao ali dobro, mislim čitao sam komentare od konzolaša po hclu itd da nisu zadovoljni igrom jer ima previše jahanja...

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...
antimadridista kaže...
BeLLicus kaže...

Ljudi kakvo je ovo remek dijelo, na stranu ti bugovi i problemi koji su nas mučili, ja sam odigrao sve što valja unazad 10 godina, i PS4 sam imao godinu dana i tu sam odigrao tonu toga, ni jedna igra nije ovoliko detaljna vi konzolaši koji se pisali da je ovo simulator jahanja vi ne znate uživati u ovakvim igrama.

 Nisu pisali konzolaši nego većinom PC igrači koji su popljuvali igru od početka bez da su je probali, dok nije došla na PC. Zato sada silni hvalospjevi na račun igre. Igra je bila masterpiece od početka.

 Ne kužim kako netko može pljuvati po nečemu što nije probao ali dobro, mislim čitao sam komentare od konzolaša po hclu itd da nisu zadovoljni igrom jer ima previše jahanja...

 Pa lijepo. Jer ima dosta ljudi kojima je to valjda pitanje života i smrti. Pogledaj samo što se dogodilo i sa Death Stranding na metacriticu. Masa PC igrača popljuvala igru i dala joj skor 0/10 par sati nakon izlaska igre jer nije izašla na PC-u prvi dan.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...
antimadridista kaže...
BeLLicus kaže...

Ljudi kakvo je ovo remek dijelo, na stranu ti bugovi i problemi koji su nas mučili, ja sam odigrao sve što valja unazad 10 godina, i PS4 sam imao godinu dana i tu sam odigrao tonu toga, ni jedna igra nije ovoliko detaljna vi konzolaši koji se pisali da je ovo simulator jahanja vi ne znate uživati u ovakvim igrama.

 Nisu pisali konzolaši nego većinom PC igrači koji su popljuvali igru od početka bez da su je probali, dok nije došla na PC. Zato sada silni hvalospjevi na račun igre. Igra je bila masterpiece od početka.

 Ne kužim kako netko može pljuvati po nečemu što nije probao ali dobro, mislim čitao sam komentare od konzolaša po hclu itd da nisu zadovoljni igrom jer ima previše jahanja...

 Bilo je toga i tu na forumu.

 

Zamisli sramote, wild west igra i moraš jahati u open word igri... SMEĆE!

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 14:03 (Dodinho).
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...
antimadridista kaže...
BeLLicus kaže...

Ljudi kakvo je ovo remek dijelo, na stranu ti bugovi i problemi koji su nas mučili, ja sam odigrao sve što valja unazad 10 godina, i PS4 sam imao godinu dana i tu sam odigrao tonu toga, ni jedna igra nije ovoliko detaljna vi konzolaši koji se pisali da je ovo simulator jahanja vi ne znate uživati u ovakvim igrama.

 Nisu pisali konzolaši nego većinom PC igrači koji su popljuvali igru od početka bez da su je probali, dok nije došla na PC. Zato sada silni hvalospjevi na račun igre. Igra je bila masterpiece od početka.

 Ne kužim kako netko može pljuvati po nečemu što nije probao ali dobro, mislim čitao sam komentare od konzolaša po hclu itd da nisu zadovoljni igrom jer ima previše jahanja...

 

ovdje je velika većina ljudi koji imaju konzolu i koji su igru igrali bili jako zadovoljni, al je bilo mnogih PC igrača koji je nisu ni probali ali su pljuvali po igri da je prespora, walking/riding simulator. Ja sam recimo u jahanju baš uživao, prekrasna priroda, nešto uloviš usput, naletiš na neki zanimljiv događaj, baš je bilo dobro

 

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
antimadridista kaže...
BeLLicus kaže...
antimadridista kaže...
BeLLicus kaže...

Ljudi kakvo je ovo remek dijelo, na stranu ti bugovi i problemi koji su nas mučili, ja sam odigrao sve što valja unazad 10 godina, i PS4 sam imao godinu dana i tu sam odigrao tonu toga, ni jedna igra nije ovoliko detaljna vi konzolaši koji se pisali da je ovo simulator jahanja vi ne znate uživati u ovakvim igrama.

 Nisu pisali konzolaši nego većinom PC igrači koji su popljuvali igru od početka bez da su je probali, dok nije došla na PC. Zato sada silni hvalospjevi na račun igre. Igra je bila masterpiece od početka.

 Ne kužim kako netko može pljuvati po nečemu što nije probao ali dobro, mislim čitao sam komentare od konzolaša po hclu itd da nisu zadovoljni igrom jer ima previše jahanja...

 Pa lijepo. Jer ima dosta ljudi kojima je to valjda pitanje života i smrti. Pogledaj samo što se dogodilo i sa Death Stranding na metacriticu. Masa PC igrača popljuvala igru i dala joj skor 0/10 par sati nakon izlaska igre jer nije izašla na PC-u prvi dan.

 

to je odličan primjer, ljudi napali igru kao gabonske ljutice, masa ih došla dati 0/10 na temelju 5 minuta gameplaya koji su pogledali ili još gore to što si ti rekao što nije na PCu. a igra je predobra. Death Stranding i Sekiro su mi najbolje igre ove godine definitivno. Nije meni problem što ljudi igri snižavaju tako ocjenu, ja sam odlučio igrati igru i nisam se pokajao, ali će odvratiti mnoge druge koji bi uživali u igri ali neće jer misle da ne valja.

a isto su radili trolovi i Red dead redemptionu 2 na dan kad je izašao, podijelili hrpu 0/10 samo zato jer igre nema na PCu. tko ima vremena i energije za tako šta pa ja stvarno ne znam 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
HCgamingCRO kaže...

I ako moze pomoc dobio sam 5,6 slika poznatih revolverasa od jednok lika isto u jednoj birtiji u valentine-u i di da ih trazim sad nema nekog quest marka na mapi.

 

 Otvori satchel, nađi te karte i svaku pogledaj. Okreni ih i iza pišu detalji te će se nakon toga dodati lokacija na mapu

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice