Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 659.492
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
9 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

namjeravao kupiti, no čujem da ima game-breaking bugove igra, kupiti ili ne? Za PC

 

Hoću li ja uopće moći pokrenuti igru i igrati normalno? Nisam od onih da sve postavke moraju biti na ultra

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 0:23 (ReverseFlash).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Po bijelog Arabiana idite obavezno na samom početku igre poslije tutoriala. Kod Lake Isabella gore u snijegu. Malo ga je teško primiriti i "osvojiti" ali se isplati. Cijelu igru sam odigrao s njime i nije mi trebao drugi konj. Izdržljiv je, jako brz pogotovo kad mu se doda dobro sedlo. Jedina mana je što je malo sitan za konja, nije "war" horse ali ukupno gledajući jedan od boljih u igri. A možete ga imati besplatno od samog početka.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
antimadridista kaže...

Po bijelog Arabiana idite obavezno na samom početku igre poslije tutoriala. Kod Lake Isabella gore u snijegu. Malo ga je teško primiriti i "osvojiti" ali se isplati. Cijelu igru sam odigrao s njime i nije mi trebao drugi konj. Izdržljiv je, jako brz pogotovo kad mu se doda dobro sedlo. Jedina mana je što je malo sitan za konja, nije "war" horse ali ukupno gledajući jedan od boljih u igri. A možete ga imati besplatno od samog početka.

 Sorry ali Arabian je debil od konja, lako se prestraši i masu puta me izbacio sa sedla jer se travka pomakla. Imao sam ih dva (tj još uvijek ih imam) ali sam si uzeo drugog konja (ne znam mu ime) jako veliki (visoki), brz i nije strašljiv toliko.

PS4 account - nattvindens
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Jučer naletim na lika koji vježba gađanje boca, izazovem ga, pobijedim i izazovem opet ali gađanje ptica i izgubim 5 dolara. Lik traži da mu dam pare, odbijam, lik zaprijeti i na kraju popije 2 metka. Bilo mi ga žao malo na kraju ali ipak smo na divljem zapadu a i džepovi mi nisu baš puni 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
vrinho kaže...

Jučer naletim na lika koji vježba gađanje boca, izazovem ga, pobijedim i izazovem opet ali gađanje ptica i izgubim 5 dolara. Lik traži da mu dam pare, odbijam, lik zaprijeti i na kraju popije 2 metka. Bilo mi ga žao malo na kraju ali ipak smo na divljem zapadu a i džepovi mi nisu baš puni 

 Ja sam ga pošteno pobjedio oba puta i uzeo 10 dolara :D na kraju se pozdravili i rekao like kad me idući put vidi da hoće revanš :D

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...
vrinho kaže...

Jučer naletim na lika koji vježba gađanje boca, izazovem ga, pobijedim i izazovem opet ali gađanje ptica i izgubim 5 dolara. Lik traži da mu dam pare, odbijam, lik zaprijeti i na kraju popije 2 metka. Bilo mi ga žao malo na kraju ali ipak smo na divljem zapadu a i džepovi mi nisu baš puni 

 Ja sam ga pošteno pobjedio oba puta i uzeo 10 dolara :D na kraju se pozdravili i rekao like kad me idući put vidi da hoće revanš :D

 
Ja jucer naletio na njega na nekoj litici, puca u flase. I lik me pozove i ja se penjem prema njemu i padnem dva tri puta, i lik se pokupi i ode jer kao ja necu izazov. Nije se prije toga cinilo da je u nekoj zurbi.

 

Isto tako ona baba kojoj je crko konj. Povezem ju kuci iz usluge, ona melje cijelim putem o svom konju. Ja vidim lijepi zalazak sunca, reko budem fotkao. I dok sam ja namjestao Ansel ona me pozuri jednom, i drugi puta siđe s konja i veli da onda ide pjeske. Kao da ona meni cini uslugu. 

 

Nevjerojatno. Iznerviraju me takve nelogicne gluposti. :)

 

A i opljackao sam jucer doktora, poslije me pitao da overwritea neki save. Nabio sam bounty $50 pa reko idem loadati taj save, stvorim se malo pokraj u Valentineu, s parama koje sam opljackao i bez bountya.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 9:06 (Bitanga).
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Jeste pogasili auto aim i aim assiste? :D Pohvalno da su ubacili Raw mouse input i da možeš isključit mouse acceleration (smoothing), ali svejedno mi je ciljanje malo "clunky" bez assista. Treba se valjda naviknuti..

BTW, imam i5 2500k što je minimum i s R9 290 bez puno štelanja je radilo na cca 45FPS-a +/-, pa sam ubacio 1080ti i imam više FPS-a, ali je očit CPU bottleneck, imam micro stuttering i igra ne radi glatko bez obzira na FPS. (ne mislim na ono kad se igra zakuca na 2 sekunde, to sam riješio s limitiranjem procesa na 98% CPU-a što su pisali po redditu)

Welcome my son...
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 9:15 (zv'jer2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Dap totalno sam pogasio sve i jedan oblik aim assista, šta će mi to govno. Arabian pripitomit, stvarno ima bolje statistike od ovoga Thoroughbreda. Ekipa šta radite sa kožom od legendary životinja? Prodati ili kraftati odjeću sa time? I šta radite općenito sa kožom od životinja koja je prevelika za moju malu torbicu, gdje da to odnesem? Na konju mi zauzima mjesto, jučer sam upecao ogromnu ribetinu (pištoljem sam pecao :D) na kraju je fino zamotao mesar je nije htio kupiti, ja sav ljut bacio je u 3pm u blato i ošo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Dap totalno sam pogasio sve i jedan oblik aim assista, šta će mi to govno. Arabian pripitomit, stvarno ima bolje statistike od ovoga Thoroughbreda. Ekipa šta radite sa kožom od legendary životinja? Prodati ili kraftati odjeću sa time? I šta radite općenito sa kožom od životinja koja je prevelika za moju malu torbicu, gdje da to odnesem? Na konju mi zauzima mjesto, jučer sam upecao ogromnu ribetinu (pištoljem sam pecao :D) na kraju je fino zamotao mesar je nije htio kupiti, ja sav ljut bacio je u 3pm u blato i ošo.

 trapperu, ako je legendary živina, odnosno koža onda će ti sama skočiti kod njega ako ju baciš negdje sa strane

 

Plus par slika, atmosfera je zakon

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 10:19 (Jack Sparrow).
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Znači dead eye skill na raste lovom, stamina trčanjem kako health povećavamo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Znači dead eye skill na raste lovom, stamina trčanjem kako health povećavamo?

 Lovom i fist fightanjem. Preporučujem lov.

Koristite blage riječi i jake argumente
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
antimadridista kaže...

Po bijelog Arabiana idite obavezno na samom početku igre poslije tutoriala. Kod Lake Isabella gore u snijegu. Malo ga je teško primiriti i "osvojiti" ali se isplati. Cijelu igru sam odigrao s njime i nije mi trebao drugi konj. Izdržljiv je, jako brz pogotovo kad mu se doda dobro sedlo. Jedina mana je što je malo sitan za konja, nije "war" horse ali ukupno gledajući jedan od boljih u igri. A možete ga imati besplatno od samog početka.

 Nikako da ga nađem, a i uvijek vukovi tamo.

I da riješio sam misiju gdje lovimo međeda

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 12:26 (Jack Sparrow).
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Do sad riješio 4 legendary životinje, njihovo krzno ako odneseš kod kod onog lika što kupuje krzna i gdje ti on krafta novu robu sa peltom kupio je legendary bear krzno za 65 dolara ali svakako mi to krzno ostaje i mogu kraftat sa time. Vidio sam da ima hrpetina odjeće za kraftat ali stvarno hrpetina. Odjeća je samo visual predpostavljam, no vidio sam da ima svakakvih nadogradnji, pojas za oružje, pojas za municiju, ma tona stvari kod tog pealera, također ima i kod fenca nekih stvari bitnih. Predpostavljam za perfect pelt treba bow koristit i gađat glavu da dobiješ što bolje krzno sad dali to krzno moram također spremit na konja i nositi ili mi je automatki u inventoryu, primjerice riješim medvjeda običnog i treba mi njegovo krzno da kraftam robu jel trebam to nositi sa sobom ili automatski je imam čim skinem sa medvjeda? Jako puno istražujem ima tona toga, riješavam bounty huntove slabo misije igram još chapter 2 nisam krenuo kako spada. Ugl ako netko zna koje stvari su bitne za igru da ih upgrejdam jer stvarno ima tona svega. Btw Saint Denis je prekrasan!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jack Sparrow kaže...
antimadridista kaže...

Po bijelog Arabiana idite obavezno na samom početku igre poslije tutoriala. Kod Lake Isabella gore u snijegu. Malo ga je teško primiriti i "osvojiti" ali se isplati. Cijelu igru sam odigrao s njime i nije mi trebao drugi konj. Izdržljiv je, jako brz pogotovo kad mu se doda dobro sedlo. Jedina mana je što je malo sitan za konja, nije "war" horse ali ukupno gledajući jedan od boljih u igri. A možete ga imati besplatno od samog početka.

 Nikako da ga nađem, a i uvijek vukovi tamo.

I da riješio sam misiju gdje lovimo međeda

 Prati tutorijal i nac ces ga,nije ga tesko uopce uvatit...njeg sam odma nasa u pocetku igre i posle njeg nevalja nijedan drugi konj.

Igra je top,presao sam je na ps4,a i na pcu cu vrlo vjerovatno.

 

ps.imate dosta misijica i pizdarija di mores nac para dosta...cak mislim nisam siguran da mores blago nac na nekom jezeru i di su gejziri,presao sam je davno ali pogledaj na netu.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 12:56 (hrka11).
4 godine
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Evo i vodic za postavke hardware unboxeda i navodni boost od +40% u fpsu.

 

 

Nisam pogledao video pa vi koji ste vec upoznati sa postavkama slobodno prokomentirajte da li je negdje previse "rezao" i sl.

 
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Legendary Buffalo uhvaćen, naletio sam na KKK u šumi watafak haha. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

istina, peltovi legendarnih životinja se mogu baciti, ali obične morate prodati trapperu, ili donirati Pearsonu, ovisno gdje vam treba. bolje je legendarne prodati jer dobijete novac, ja prodajem i legendarni carcass ako imam mjesta na konju jer vrijedi nešto.. onda od toga materijala i novaca za malo više novaca kupite odjeću ili nešto drugo

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Legendary Buffalo uhvaćen, naletio sam na KKK u šumi watafak haha. 

 Pravo je pitanje, šta si učinio poslje tog otkrića :)

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Colossus7 kaže...
BeLLicus kaže...

Legendary Buffalo uhvaćen, naletio sam na KKK u šumi watafak haha. 

 Pravo je pitanje, šta si učinio poslje tog otkrića :)

 Jebo sam im kevu 

10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dodinho kaže...
BeLLicus kaže...

Znači dead eye skill na raste lovom, stamina trčanjem kako health povećavamo?

 Lovom i fist fightanjem. Preporučujem lov.

 i pecanjem

10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

za perfect peltove ti ovisi, zivotinju moras studyjat prvo sa tipkom q i kad to napravis kliknes opet q pa ti izbaci tekstić o toj zivotinji i sa čime ju je najbolje ubit

14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...
Colossus7 kaže...
BeLLicus kaže...

Legendary Buffalo uhvaćen, naletio sam na KKK u šumi watafak haha. 

 Pravo je pitanje, šta si učinio poslje tog otkrića :)

 Jebo sam im kevu 

 to sine :D

 

15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Odličan ...

... there is no spoon ...
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ekipica evo malo odmora od igranja ali ipak da se ostane uz RDR2, lik streama od 17:00-00:00h

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Do sad riješio 4 legendary životinje, njihovo krzno ako odneseš kod kod onog lika što kupuje krzna i gdje ti on krafta novu robu sa peltom kupio je legendary bear krzno za 65 dolara ali svakako mi to krzno ostaje i mogu kraftat sa time. Vidio sam da ima hrpetina odjeće za kraftat ali stvarno hrpetina. Odjeća je samo visual predpostavljam, no vidio sam da ima svakakvih nadogradnji, pojas za oružje, pojas za municiju, ma tona stvari kod tog pealera, također ima i kod fenca nekih stvari bitnih. Predpostavljam za perfect pelt treba bow koristit i gađat glavu da dobiješ što bolje krzno sad dali to krzno moram također spremit na konja i nositi ili mi je automatki u inventoryu, primjerice riješim medvjeda običnog i treba mi njegovo krzno da kraftam robu jel trebam to nositi sa sobom ili automatski je imam čim skinem sa medvjeda? Jako puno istražujem ima tona toga, riješavam bounty huntove slabo misije igram još chapter 2 nisam krenuo kako spada. Ugl ako netko zna koje stvari su bitne za igru da ih upgrejdam jer stvarno ima tona svega. Btw Saint Denis je prekrasan!

 

Saint Denis je čudo, količina detalja koje su ubacili u taj grad je nešto nezamislivo. Prvi put kad sam ušao, otvorio usta u čudu i samo sam jahao po gradu pol sata. Onda sam ušao u kazalište, kupio kartu i ostao bez daha kad je žena izašla na pozornicu i otpjevala fenomenalnu pjesmu.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

A u gradu ulični satovi rade i pokazuju stvarno vrijeme!!

Moj PC  
2 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Nattvindens kaže...
antimadridista kaže...

Po bijelog Arabiana idite obavezno na samom početku igre poslije tutoriala. Kod Lake Isabella gore u snijegu. Malo ga je teško primiriti i "osvojiti" ali se isplati. Cijelu igru sam odigrao s njime i nije mi trebao drugi konj. Izdržljiv je, jako brz pogotovo kad mu se doda dobro sedlo. Jedina mana je što je malo sitan za konja, nije "war" horse ali ukupno gledajući jedan od boljih u igri. A možete ga imati besplatno od samog početka.

 Sorry ali Arabian je debil od konja, lako se prestraši i masu puta me izbacio sa sedla jer se travka pomakla. Imao sam ih dva (tj još uvijek ih imam) ali sam si uzeo drugog konja (ne znam mu ime) jako veliki (visoki), brz i nije strašljiv toliko.

 Pa rekao sam da nije baš "war" horse. Ali sveukupno gledajući je jedan od boljih u igri. Pogotovo s obzirom na to ga možeš imati besplatno od samog početka.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Jer ima tko neki bug gdje mu je stalno cursor misa u in game-u?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Jedini problem koji imam je poneki crash, sve ostalo radi super naštimao sam 60+ fpsa stabilnih. Nadam se da će riješiti još ove crasheve i laganini, za sada 22.2% Complete 9 Hours 13 Minutes. Iako drugi chapter nisam ni počeo :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Iako je nisam odigrao na konzolama, čekao sam PC verziju, i dočekao taj dan, nisam sjeo na legendarni hype i recenzije da odmah kupim igru, čekao sam par dana da vidim kako će Rockstar srediti te probleme i dječije bolesti, a onda sam krenuo čitati sve vaše komentare o igri, jebiga i najači oklop popuca nekad, nisam mogao više čekati :)

 

Biti će to 3 dugačka sata, taman ulovio malo free vremena da nešto odigram pošteno.

Moj PC  
6 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice