Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 657.467
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Mojojo kaže...
Meni igra radi savršeno, bez ikakvih trzuckanja. Nisan na ryzenu bogu fala.

 

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Promster kaže...
Mojojo kaže...
Meni igra radi savršeno, bez ikakvih trzuckanja. Nisan na ryzenu bogu fala.

 

 Ja jesam na ryzenu i meni isto ne trzucka.

Bit će!
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Filox kaže...

Stvarno, optimizirana je dodatno? Vrh!

 

Pitanje, gdje ste kupili igru i šta preporučate, gdje je isplativije? Ja imam Steam i samo to koristim, nemam volje nove gluposti isprobavat i ispitivat. Naravno, neka special edition. Da čekam Božić i popust?

 Igra je na Saleu već na Rockstar Launcheru i košta 48 eura. Special edition se ne isplati, dobiješ konja koji nije ništa posebno kad već u prvom satu igre možeš otići po puno boljeg Arabiana, dobiješ dodatan hunt tressure što je okej ali već u 3 chapteru imaš toliko para u igri da ne znaš šta ćeš sa njima, onda dobiješ neki bezvrijedni talisman, robu koja isto nije ništa posebno, te 3 free oružja ali kažem oružja su toliko jeftina a pare u igri nisu problem, tako da tih dodatnih 15 eura za special edition se ne isplati, mi koji smo preorderali igru smo dobili za 60 eura special editon ali inače na steamu će koštati 75!

5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...
Filox kaže...

Stvarno, optimizirana je dodatno? Vrh!

 

Pitanje, gdje ste kupili igru i šta preporučate, gdje je isplativije? Ja imam Steam i samo to koristim, nemam volje nove gluposti isprobavat i ispitivat. Naravno, neka special edition. Da čekam Božić i popust?

 Igra je na Saleu već na Rockstar Launcheru i košta 48 eura. Special edition se ne isplati, dobiješ konja koji nije ništa posebno kad već u prvom satu igre možeš otići po puno boljeg Arabiana, dobiješ dodatan hunt tressure što je okej ali već u 3 chapteru imaš toliko para u igri da ne znaš šta ćeš sa njima, onda dobiješ neki bezvrijedni talisman, robu koja isto nije ništa posebno, te 3 free oružja ali kažem oružja su toliko jeftina a pare u igri nisu problem, tako da tih dodatnih 15 eura za special edition se ne isplati, mi koji smo preorderali igru smo dobili za 60 eura special editon ali inače na steamu će koštati 75!

 Samo te gluposti i ništa novih misija ili nešto tako? Unikatne stvari i slično?

 

Onda nema teorije da uzimam to. Taman imam 50 Eura na paypalu, vrh.

 

Hvala.

Live long and prosper.
9 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Filox kaže...
BeLLicus kaže...
Filox kaže...

Stvarno, optimizirana je dodatno? Vrh!

 

Pitanje, gdje ste kupili igru i šta preporučate, gdje je isplativije? Ja imam Steam i samo to koristim, nemam volje nove gluposti isprobavat i ispitivat. Naravno, neka special edition. Da čekam Božić i popust?

 Igra je na Saleu već na Rockstar Launcheru i košta 48 eura. Special edition se ne isplati, dobiješ konja koji nije ništa posebno kad već u prvom satu igre možeš otići po puno boljeg Arabiana, dobiješ dodatan hunt tressure što je okej ali već u 3 chapteru imaš toliko para u igri da ne znaš šta ćeš sa njima, onda dobiješ neki bezvrijedni talisman, robu koja isto nije ništa posebno, te 3 free oružja ali kažem oružja su toliko jeftina a pare u igri nisu problem, tako da tih dodatnih 15 eura za special edition se ne isplati, mi koji smo preorderali igru smo dobili za 60 eura special editon ali inače na steamu će koštati 75!

 Samo te gluposti i ništa novih misija ili nešto tako? Unikatne stvari i slično?

 

Onda nema teorije da uzimam to. Taman imam 50 Eura na paypalu, vrh.

 

Hvala.

imaš jednu misiju - najnebitnija pljačka u igri. osobno, najbolje dodatne stvari su mi ta odjeća (gdje je jakna koliko-toliko unikatna) i konj, koji nije puno lošiji od Arabiana po brzini, a bolji je za misije jer se ne plaši pucnjeva i manje se plaši aligatora kad npr. loviš po tim područjima. ali opet, možeš nabavit i sivog thoroughbreda koji je još nešto sporiji i poslužit će za te stvari.. nije sve u brzini. ali nijedan od ovih konja nisu najbolji u igri, sve to postaje nebitno poslije 6 chaptera.
popusti i cash bonus su najveća glupost, u chapteru 2 sam (istražujem), imam 15 zlatnih poluga od kojih nisam prodao nijednu (znači 7500$) i još 2000$ u cashu, sva oružja koja se mogu otključat (uglavnom pronađena na specifičnim lokacijama) i upgreadana do kraja. uglavnom, special edition se ne isplati

je li itko pronašao crvenosmeđeg arabiana?

16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Evo za tjedan dana stiže  na Steam ispeglan i prekrasan 

 

https://twitter.com/RockstarGames/status/1199712823775023107

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Pa i sad je ispeglan i prekrasan? I svejedno ti treba rockstar launcher za pokrenit je
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Vi koji ste napravili preorder što prije napravite Le Tresor Des Morts treasure hunt. Na kraju se dobije 6 golden barova i to kad prodate ispadne 3000 dollara. Što je prekrasna svota. S tim parama nadogradio cijeli kamp kompletno i još pokupovao upgradeove za puške i ostale stvari.

 

https://www.eurogamer.net/articles/2019-11-06-red-dead-redemption-2-le-tresor-des-morts-4975

 

Inače otišao u Saint Denis radi tog side questa, na kraju se u tom djelu zadržao par dana. A kamp mi u Valentineu.

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jack Sparrow kaže...

Vi koji ste napravili preorder što prije napravite Le Tresor Des Morts treasure hunt. Na kraju se dobije 6 golden barova i to kad prodate ispadne 3000 dollara. Što je prekrasna svota. S tim parama nadogradio cijeli kamp kompletno i još pokupovao upgradeove za puške i ostale stvari.

 

https://www.eurogamer.net/articles/2019-11-06-red-dead-redemption-2-le-tresor-des-morts-4975

 

Inače otišao u Saint Denis radi tog side questa, na kraju se u tom djelu zadržao par dana. A kamp mi u Valentineu.

 Kojom ti "brzinom" igraš kad si još uvijek na chapteru 2? 

8 godina
offline
Red Dead Redemption 2

jedna od losijih stvari u igri je ekonomija nakon jedne određene misije novci su skroz nevazna stvar u igri

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...
Jack Sparrow kaže...

Vi koji ste napravili preorder što prije napravite Le Tresor Des Morts treasure hunt. Na kraju se dobije 6 golden barova i to kad prodate ispadne 3000 dollara. Što je prekrasna svota. S tim parama nadogradio cijeli kamp kompletno i još pokupovao upgradeove za puške i ostale stvari.

 

https://www.eurogamer.net/articles/2019-11-06-red-dead-redemption-2-le-tresor-des-morts-4975

 

Inače otišao u Saint Denis radi tog side questa, na kraju se u tom djelu zadržao par dana. A kamp mi u Valentineu.

 Kojom ti "brzinom" igraš kad si još uvijek na chapteru 2? 

 U jutro kad stignem igram po pola sata do sat vremena, popodne šljakam, a onda navečer kad se vratim rokam nešto drugo što igra ekipa s discorda ili pak šibamo Red Dead Online. Nevečer igram SP samo kad nema nikoga za neki multić. :)

 

A i došao sam danas na chapter 3 konačno, problem je što ima tolko side questova da me jednostavno odvuku dalje glavnog plota. Eto sad opet gore po Grizzlies tražim treasure mape haha. 

Mislim i tako ljudi preporučuju free roamati u chapteru 2 i 3.

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Santana kaže...

jedna od losijih stvari u igri je ekonomija nakon jedne određene misije novci su skroz nevazna stvar u igri

 

 meni u Online stalno fali novaca, a sve dosta skupa. U SP nisam daleko došao ali imam novca na pretek već sad.

 

Mene najviše iritira usporenost nekih i animacije za svaki drek. Nema da ispečeš svo meso ili craftaš sve od jednom, nego baš za svaki drek moraš držati ili stiskati tipku. Baš ubija u pojam. 

Druga besmislena stvar me je onaj moral ili honor. Mislim koji je smisao tog sranja u igri u kojoj si kriminalac i jedino tako možeš završiti igru, te u igri smještenoj na divljem zapadu gdje su svi oko tebi neki divljaci.

10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jack Sparrow kaže...
Santana kaže...

jedna od losijih stvari u igri je ekonomija nakon jedne određene misije novci su skroz nevazna stvar u igri

 

 meni u Online stalno fali novaca, a sve dosta skupa. U SP nisam daleko došao ali imam novca na pretek već sad.

 

Mene najviše iritira usporenost nekih i animacije za svaki drek. Nema da ispečeš svo meso ili craftaš sve od jednom, nego baš za svaki drek moraš držati ili stiskati tipku. Baš ubija u pojam. 

Druga besmislena stvar me je onaj moral ili honor. Mislim koji je smisao tog sranja u igri u kojoj si kriminalac i jedino tako možeš završiti igru, te u igri smještenoj na divljem zapadu gdje su svi oko tebi neki divljaci.

 kak ti fali para u rdr online? Skupiš ih u par sati preko collector role kad skupis sve kolekcije i prodaš dobiješ skoro 5k dolara. Ja sam 3 puta skupio sve i sad vec nemam na sto konkretno trosit, a golda imam preko 50 i nakon sto sam potrosio 45 za otkljucavanje svih rola

16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jack Sparrow kaže...

 

Mene najviše iritira usporenost nekih i animacije za svaki drek. Nema da ispečeš svo meso ili craftaš sve od jednom, nego baš za svaki drek moraš držati ili stiskati tipku. Baš ubija u pojam. 

Druga besmislena stvar me je onaj moral ili honor. Mislim koji je smisao tog sranja u igri u kojoj si kriminalac i jedino tako možeš završiti igru, te u igri smještenoj na divljem zapadu gdje su svi oko tebi neki divljaci.

Po meni je igra (priča) 10 puta bolja ako igraš kao good guy, puno scenarija i side misija se otvara. Baš pravo Arthurovo iskupljenje.

 

Moral je tu da to otključa ili zaključa neke cut scene, ali puno bolje je igrati sa visokim moralom.

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dodinho kaže...

Po meni je igra (priča) 10 puta bolja ako igraš kao good guy, puno scenarija i side misija se otvara. Baš pravo Arthurovo iskupljenje.

 

Moral je tu da to otključa ili zaključa neke cut scene, ali puno bolje je igrati sa visokim moralom.

 

Ponešto možda da, ali ne znam baš da je tako puno. Ja sam na plejki došao do maksimalnog morala, dok sam sad na PC-ju odlučio da se ne dam zajebavati i nema više "defuse". Tko god mi krene sa "šta gledaš, ajmo, gubi se" dobije "antagonize" i metak u čelo.  I ne primijetim baš da imam puno manje misija u usporedbi s PS4. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Q-Tip kaže...
Dodinho kaže...

Po meni je igra (priča) 10 puta bolja ako igraš kao good guy, puno scenarija i side misija se otvara. Baš pravo Arthurovo iskupljenje.

 

Moral je tu da to otključa ili zaključa neke cut scene, ali puno bolje je igrati sa visokim moralom.

 

Ponešto možda da, ali ne znam baš da je tako puno. Ja sam na plejki došao do maksimalnog morala, dok sam sad na PC-ju odlučio da se ne dam zajebavati i nema više "defuse". Tko god mi krene sa "šta gledaš, ajmo, gubi se" dobije "antagonize" i metak u čelo.  I ne primijetim baš da imam puno manje misija u usporedbi s PS4. 

 Možda sam se krivo izrazio; mislio sam na kraj igre i na neke cut scene pred kraj. Igra ima puno više smisla ako igraš kao good guy, to sam želio reći :)

Koristite blage riječi i jake argumente
9 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...
Jack Sparrow kaže...

Vi koji ste napravili preorder što prije napravite Le Tresor Des Morts treasure hunt. Na kraju se dobije 6 golden barova i to kad prodate ispadne 3000 dollara. Što je prekrasna svota. S tim parama nadogradio cijeli kamp kompletno i još pokupovao upgradeove za puške i ostale stvari.

 

https://www.eurogamer.net/articles/2019-11-06-red-dead-redemption-2-le-tresor-des-morts-4975

 

Inače otišao u Saint Denis radi tog side questa, na kraju se u tom djelu zadržao par dana. A kamp mi u Valentineu.

 Kojom ti "brzinom" igraš kad si još uvijek na chapteru 2? 

ja sam isto na chapteru 2, a imam 43% pređeno. story nosi najveći postotak (oko 65-70).

totalno je prihvatljivo igrati i tim redoslijedom, evo ja imam 60 sati igranja s tim save fileom. npr. dosta vremena sam potrošio na pokeru hehe

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dodinho kaže...

Po meni je igra (priča) 10 puta bolja ako igraš kao good guy, puno scenarija i side misija se otvara. Baš pravo Arthurovo iskupljenje.

 

Moral je tu da to otključa ili zaključa neke cut scene, ali puno bolje je igrati sa visokim moralom.

 i dalje bezveze takvo nešto imati u igri gdje si odmetnik, lopov i kriminalac. a moraš igrati prema moralu haha. A i prema takvome onda zašto bi itko igrao kao totalno loš lik ako propuštaš neke stvari.

Ako su već htjeli drugačiji kraj mogli su ponuditi par izbora kroz igru kao u recimo The Walking dead igri.

 

To ono nekakvo moje osobno mišljenje. 

 

 

Eh da ja sam isto sad na početku chaptera 3 i imam 44% prelaska.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.11.2019 21:01 (Jack Sparrow).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jack Sparrow kaže...
Dodinho kaže...

Po meni je igra (priča) 10 puta bolja ako igraš kao good guy, puno scenarija i side misija se otvara. Baš pravo Arthurovo iskupljenje.

 

Moral je tu da to otključa ili zaključa neke cut scene, ali puno bolje je igrati sa visokim moralom.

 i dalje bezveze takvo nešto imati u igri gdje si odmetnik, lopov i kriminalac. a moraš igrati prema moralu haha. A i prema takvome onda zašto bi itko igrao kao totalno loš lik ako propuštaš neke stvari.

Ako su već htjeli drugačiji kraj mogli su ponuditi par izbora kroz igru kao u recimo The Walking dead igri.

 

To ono nekakvo moje osobno mišljenje. 

 

 

Eh da ja sam isto sad na početku chaptera 3 i imam 44% prelaska.

 the clue is in the name... red dead REDEMPTION.

15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Pitanje za ekipu koja se okušala u Collector roli. Ja još uvijek skupljam gold da otključam rolu, ali recimo pronašao sam već nekoliko collector stvari...tipa arrowhead, ptičja jaja, tarot kartu itd. Ali danas gledam i ništa od toga nemam u inventoriju. Jel to zato što još nisam otključao rolu pa se resetira kada izađem iz igre?

Ako je tako nadam se da će otključavanjem role i kupovinom collector satchela to ipak ostajati unutra...jer čisto sumnjam da ću imati vremena skupiti cijeli set nečega u jednom danu.

Bit će!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Čim platiš 15 golda dobiješ Collector Bag koji ti sejva iteme koje nađeš, preporučio bi ti da što prije skupiš 15 golda jer je collector veoma dobar trenutno za XP i pare, a s ovom mapom skupiš dnevno i par setova.  

https://jeanropke.github.io/RDR2CollectorsMap/

A i dobiješ još 3 daily challenga s svakom rolom koju otključaš...

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 20:41 (disibio).
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Znači ipak je tako kako sam i mislio. Evo trudim se skupiti čim prije...4 dana igram i na nešto više od 13 golda sam...još par misija.

Bit će!
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
unique83 kaže...

Znači ipak je tako kako sam i mislio. Evo trudim se skupiti čim prije...4 dana igram i na nešto više od 13 golda sam...još par misija.

 brzo se ti goldi skupljaju, a ja sve setove skupim u jedno 3-4 sata. Samo na toj linkanoj mapi odabereš opciju za rutu i tjt.

 

Svaki dan ti se lokacije stvari resetaju ali i ponovo spawnaju tako da ako nećeš hideat ove što si već pokupio imat ces i dosta duplića

14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Šta reći, odigrah, sa guštom, igrao sam desetljećima sve i svašta, ali ova igretina mi ulazi na top 3 listu easy.

 

Prošao sve, i epilog, Red Dead 1 sam prošao 2 puta davno, isto je za svoje vrijeme bila igra top, ali ova igra je na potpuno drugom nivou od mnogo čega što izlazi danas i traži 60 eura.

 

Jedino nisam imao volje hvatati sve legendary zivotinje i neke treasure mapove bez da varam sa google.

 

 

Rockstar je mi je sa ovom igrom definitivno dignuo ljestvicu šta očekujem od tripe A video igara.

 

Hodaš u planinu, horde zlikovaca nadiru, nosiš Arturov šešir i njegove pištolje, dolaziš po krvavu osvetu i onda odvali ova mjuza, jedan od onih trenutaka gdje zaboraviš da igraš igru i zaista se ufuraš da si tamo :)

 

 

10/10 Rockstar kapa dole.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 2:38 (Colossus7).
Moj PC  
6 0 hvala 1
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Chapter 5 pravo iznenađenje, nisam ovo očekivao definitivno pravi twist :D

Moj PC  
5 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

sve mi se više igra kad vidim te screenshote i soundtrack, još malo pa ću se i ja pridruziti

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ovaj vikend se skinula igra, sve radi savršeno. Može se igrati bez interneta, nakon što se sve instaliralo probao sam s ugašenim internetom i normalno se pali igra. Story mod, naravno, i bez cloud save-a.

 

Live long and prosper.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Filox kaže...

Ovaj vikend se skinula igra, sve radi savršeno. Može se igrati bez interneta, nakon što se sve instaliralo probao sam s ugašenim internetom i normalno se pali igra. Story mod, naravno, i bez cloud save-a.

 

 

Hvala na informaciji, primljeno na znanje!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Filox kaže...

Ovaj vikend se skinula igra, sve radi savršeno. Može se igrati bez interneta, nakon što se sve instaliralo probao sam s ugašenim internetom i normalno se pali igra. Story mod, naravno, i bez cloud save-a.

 

 koliko fpsa imaš i na kojim detaljima igraš da znam šta me čeka otprilike

11 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Dali igra nakon prvih 2-3 sata postane "bolja" , jer ako ne ,nemogu ja ovo više igrati... žali Bože novca ... jedna od najdosadnijih igri kada... lik me vodi ulovit jelena i umjesto da se samo pojavim tamo i srokam ga , ne , jašimo na konjima laganim kasom valjda 10 minuta , upucam jelena , natovarim ga i reko valjda če se sad samo pojavit nazad u kampu kad ono opet jaši konja do kampa ... pa čovječe Božji... uopče ne igram igru nego samo jašim konja ... očekivao čudo od igre a dobio sranje koliko vidim.

Moj PC  
1 10 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice