Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 661.407
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Pa po istoj toj logici bi onda izbacili i prvi RDR za PC, ali nisu.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

"Hoće li izaći za PC" rasprava me podsjeća na ovu scenu 

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...

Njima nije do principa nego do dodatne zarade i mislim da će zato izdati PC verziju ali tek nekoliko mjeseci nakon konzola... 

 Pa naravno, no onda objasni zasto RDR nisu izbacili za PC ?

Mogli bi to sad napravit pa bi bila dodatna zarada... pa opet to ne rade. 

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Šuškalo se nešto da je sam engine toliko loš da bi portanje na Pc bilo preteško i time neisplativo.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Red Dead Redemption 2

Nema smisla špekulirati, čeka se službena informacija. Da su pošteni dali bi ju odmah, misle li izdavati ili ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
antimadridista kaže...
Pa po istoj toj logici bi onda izbacili i prvi RDR za PC, ali nisu.

 Druga vremena tada i sada...  a i novi engine koji se itekako dobro porta ;) 

Lijep pozdrav ;)
8 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...
antimadridista kaže...
Pa po istoj toj logici bi onda izbacili i prvi RDR za PC, ali nisu.

 Druga vremena tada i sada...  a i novi engine koji se itekako dobro porta ;) 

 pa portali su Gta IV na pc koji je na istom engineu kao i RDR 

14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
XXX kaže...

Nema smisla špekulirati, čeka se službena informacija. Da su pošteni dali bi ju odmah, misle li izdavati ili ne.

 Čuj da su pošteni...

Oni sami znaju što je bolje za njih što se tiče zarade. Nisu oni ludi da nebi izdali PC verziju odmah ako bi im to donijelo puno više love (a nebi, piratluk).

Ne radi se tu o nikakvoj zavjeri protiv PC igrača.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Red Dead Redemption 2
antimadridista kaže...
XXX kaže...

Nema smisla špekulirati, čeka se službena informacija. Da su pošteni dali bi ju odmah, misle li izdavati ili ne.

 Čuj da su pošteni...

Oni sami znaju što je bolje za njih što se tiče zarade. Nisu oni ludi da nebi izdali PC verziju odmah ako bi im to donijelo puno više love (a nebi, piratluk).

Ne radi se tu o nikakvoj zavjeri protiv PC igrača.

 Nisam ni rekao da se radi o zavjeri. Pošteno bi bilo da objave na koje sve platforme misle izdati/ne izdati kako bi se potencijalni kupci znali na vrijeme opredjeliti u koju će platformu ulagati. Ak ne misle izdati za PC sve OK, nek napišu da nebude sigurno nikad izašla za PC pa si onaj tko ju želi igrat kupi konzolu, a ne da netko utuče puste novce u PC konfiguraciju i onda išečekuje do unedogled. S obzirom na odnos ako ikada izađe, PC igrači bi baš trebali bojkotirati, pa nek onda kalkuliraju ubuduće kaj je bolje za njih koliko žele.

 

Jednostavno nije fer igra. To bi trebalo vrijediti za sve developere svih platformi.

16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ne bih rekao da je piratluk više problem..  sve je manje igara na torrentima zadnjih godina a sve ih više prelazi na online only model gdje ionako nema piratskih kopija :)

Osim toga ako je igra zaista dobra (npr. Witcher 3) ne mora imati nikakvu zaštitu a prodaja će svejedno biti jako jako dobra, bez obzira na piratluk. 

 

Jedino je tu pitanje koliko im mogu platiti proizvođači konzola da je ne izdaju na PC-u kako bi ljudi kupovali konzole... ili da bar odgode izlazak (uz kasniju najavu..)  :P 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

RDR jedinica nije bila planirala za PC jer je to bio svojevrsni experiment i pokusaj rockstara da napravi ajmo rec GTA na zapadu sa Red Dead licencom. I sami su rekli da nisu ocekivali ni priblizno uspjeh i prodaju igre kakva je nakraju ostvarena, tim vise sta DLC zapravo uopce nije ni bio u planu i napravljen je naknadno kad su vidli da je igra ispala hit i puno vise od onog sta su ocekivali. Dvojka ce izac za PC vjerovatno sa odgodom, jer bi mogla imat isti online kao i gta 5 i kako sam citao prodaja shark cardova ide dosta dobro cak i na PC-u tako da sumljam da ce se odrec i tog djela zarade. Sve ide kao i dosad a to je da r spominje samo konzole, znaci isti scenariji kao i sa cetvrtkom i peticom, guraju se konzole u prvi plan za glavni dio zarade i onda kasnije PC.

Origin ID: ReaLazio
8 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Da je to kaj velis istina onda bi naknadno portali na PC , jedina sluzbena izjava (tj. nije nit sluzbena nego od bivseg zaposlenika) je da nije uopce planirana za PC i to je to vise od toga nitko nije rekao. Sve drugo su nagađanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Red Dead Revolver na PS2? Isto eksperiment?
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Novi trailer je super, no još ništa od najave PC verzije...  a GTA V za PC im se još uvijek prodaje ko vruće kifle - nije mi logično da se odreknu tolikog dijela kolača (što PC gaming zajednica zasigurno jest).

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
antimadridista kaže...
Pa po istoj toj logici bi onda izbacili i prvi RDR za PC, ali nisu.

 Samo strpljenja, kako su krenuli (tvorci emulatori) prije ce doci RDR za PC preko rpcs3 i Xenia emulatora negoli RDR 2 za PS4/XBOX

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

I zato je GTA IV danas najgori PC port u povijesti čovječanstva. Igra nikad neće dobro radit na PC-u pa kolko god ti imao jak PC. Dok npr GTA V radi kao svila.

5 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

To jest prequel, przepraszam, chciałem kontynuować, ale nie na początku ...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2018 13:19 (Hrnik).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ovih dana stiže i novi trailer za RDR2, a nadam se i nekom leak-u za PC verziju (mada je vjerojatnije da se to dogodi kad izađe konzolaška verzija..). 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Trailer je izasao danas prije sat vremena :)

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

bez gameplaya nista to meni ne znaci.

nadam se samo 60fpsa opciji u postavkama

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Nekako sam ostao mrtav-hladan na ove trailere za RDR2. Ili traileri više nisu tako dobri ili sam ja ostario. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
MSX kaže...

Nekako sam ostao mrtav-hladan na ove trailere za RDR2. Ili traileri više nisu tako dobri ili sam ja ostario. 

 pogledam ovaj trailer i tocno istu stvar sam htio napisat. al sjecam se kad su izlazili traileri za gta v da sam bio nahajpan.

14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

starimo.igram sad god of war.igra je odlicna.stvarno je suoer ali nema vise toga zara ,te uzivancije.nekako prelazim i to je to.nije to vise to

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Slažem se s vama, možda i starimo, ali rekao bih da su traileri loši...Tj. zadnja dva trailera za RDR 2 su dosta loša, onaj prvi koji su izbacili me nahajpa, no svi nakon toga su "meh"...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Promster kaže...

Slažem se s vama, možda i starimo, ali rekao bih da su traileri loši...Tj. zadnja dva trailera za RDR 2 su dosta loša, onaj prvi koji su izbacili me nahajpa, no svi nakon toga su "meh"...

Zadnji trailer koji me baš nahajpao je "My name is John Marston". 

 

Čekao sam RDR1 ko ozebao sunce. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2018 7:19 (MSX).
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2
Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice