Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 658.917
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Meni je igra ok trenutno story igram, online mi je malo bezveze nesto kao gta 5 ali nista posebno.Što se tice grafike ništa posebno što dosad se nije vidjelo da sam nešto iznenadjen nisam. Igram na ultra-high kombinacija imam nekih 55-80 fps sto je dovoljno.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ste probali najnoviji patch? Navodno su fixali one freezove....

Još uvijek nema Steam release date-a :( 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Skullscar1989 kaže...

launcher jede govna iskreno... prošli tjedan mi stalno izbacivao error da nije moguće napraviti update ali igre su radile. sad je odjednom sve ok

 

Užasno je glupo implementiran, nije da nisu imali godine složiti ga kako treba.

Npr, ako pokreneš launcher dok je već pokrenut baci ti dijalog da je već pokrenut, umjesto da ga samo stavi u foreground.

Ili, igra ima opciju da kreira desktop shortcut, ali ako pokreneš preko shortcuta lijepo te zamoli da pokreneš iz launchera.

Nevjerojatno, svi drugi launcheri imaju implementirani ovakve osnovne funkcionalnosti kako treba.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
5 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...

 

Užasno je glupo implementiran, nije da nisu imali godine složiti ga kako treba.

Npr, ako pokreneš launcher dok je već pokrenut baci ti dijalog da je već pokrenut, umjesto da ga samo stavi u foreground.

Ili, igra ima opciju da kreira desktop shortcut, ali ako pokreneš preko shortcuta lijepo te zamoli da pokreneš iz launchera.

Nevjerojatno, svi drugi launcheri imaju implementirani ovakve osnovne funkcionalnosti kako treba.

 ma da sav je nekako smotan taj launcher ko da je od neznam koga a ne rockstarov..

Ugl meni se jucer izbacivao ko njikad dosada ko da je ovaj novi patch update nesto na amd karticama sada zdrkao onak

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 11:57 (HCgamingCRO).
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ekipa jel se tko bavio pecanjem legendary riba? Ja imam probleme sa tim kad se riba zakači jednostavno ode predaleko i pobjegne, vučem sa mišem lijevo desno koristim space za rolling in ali ništa ne pomaže, ako netko zna kako se to pravilno izvodi neka napiše.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Ekipa jel se tko bavio pecanjem legendary riba? Ja imam probleme sa tim kad se riba zakači jednostavno ode predaleko i pobjegne, vučem sa mišem lijevo desno koristim space za rolling in ali ništa ne pomaže, ako netko zna kako se to pravilno izvodi neka napiše.

 jebiga tesko ih je izvuc, al inace bi trebo klikat "R" dok drzis space da vrti brze i kao stap bi trebo bit ravan prema ribi dok povlačiš.

 

meni za ribetinu od 10 kila na onlineu treba sigurno 3-4 min da je izvučem.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 12:55 (Del_Boy97).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

ma baci dinamit i isplivat ce ti sama, sta se mucis. a bit ce i drugih riba za veceru. 

13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Jučer sam naletio na KKK, bilo ih oko 10 i mislim si kako ih najlakše riješiti. Gledam po stvarima kaj tu svega ima i vidim da imam štap dinamita, al su se razletjeli 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Mozda je 270kn ona osnovna Verzija..Kazem odabro tu srednju  i ookszo mi mislim 3200 rubalja ili tako nesto . Tako sam sam ne bio platio Diablo 3 s boznicnim popustom ..Ja se u biti uopce ne igram,al eto za ovu igru iso novi rig mbo/mem,proc pa mi tih 50E nije drama Opet je manje od regularnih 79e .. Nego jucer ja krenem igrat hmm grafila nije bog zna sto al meni je ok.I nakon 30 min skuzim da igram on line verziju..Izadjem pokrenem story..

fckn wooow..

Impresioniran sam..

GTA V ej naspram ovog smece..

 

Iako imam samo 30min gamepleya pa nisam bas povato health system i te sheme..

Oce mi netko malo pojasnit?

R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 13:22 (R3nchi).
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...

Ste probali najnoviji patch? Navodno su fixali one freezove....

Još uvijek nema Steam release date-a :( 

 Na gamespotu piše da će na Steam stići u prosincu.

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...
BeLLicus kaže...

Ekipa jel se tko bavio pecanjem legendary riba? Ja imam probleme sa tim kad se riba zakači jednostavno ode predaleko i pobjegne, vučem sa mišem lijevo desno koristim space za rolling in ali ništa ne pomaže, ako netko zna kako se to pravilno izvodi neka napiše.

 jebiga tesko ih je izvuc, al inace bi trebo klikat "R" dok drzis space da vrti brze i kao stap bi trebo bit ravan prema ribi dok povlačiš.

 

meni za ribetinu od 10 kila na onlineu treba sigurno 3-4 min da je izvučem.

 Uspio sam, ključno je kad ona se rita da vučeš mišem u suprotnu stranu, dok kad miruje držiš space + R

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...
Del_Boy97 kaže...
BeLLicus kaže...

Ekipa jel se tko bavio pecanjem legendary riba? Ja imam probleme sa tim kad se riba zakači jednostavno ode predaleko i pobjegne, vučem sa mišem lijevo desno koristim space za rolling in ali ništa ne pomaže, ako netko zna kako se to pravilno izvodi neka napiše.

 jebiga tesko ih je izvuc, al inace bi trebo klikat "R" dok drzis space da vrti brze i kao stap bi trebo bit ravan prema ribi dok povlačiš.

 

meni za ribetinu od 10 kila na onlineu treba sigurno 3-4 min da je izvučem.

 Uspio sam, ključno je kad ona se rita da vučeš mišem u suprotnu stranu, dok kad miruje držiš space + R

 

Da, tako je u svim igrama, da si igrao FF XV i FarCry5 znao bi kako se peca :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...
BeLLicus kaže...
Del_Boy97 kaže...
BeLLicus kaže...

Ekipa jel se tko bavio pecanjem legendary riba? Ja imam probleme sa tim kad se riba zakači jednostavno ode predaleko i pobjegne, vučem sa mišem lijevo desno koristim space za rolling in ali ništa ne pomaže, ako netko zna kako se to pravilno izvodi neka napiše.

 jebiga tesko ih je izvuc, al inace bi trebo klikat "R" dok drzis space da vrti brze i kao stap bi trebo bit ravan prema ribi dok povlačiš.

 

meni za ribetinu od 10 kila na onlineu treba sigurno 3-4 min da je izvučem.

 Uspio sam, ključno je kad ona se rita da vučeš mišem u suprotnu stranu, dok kad miruje držiš space + R

 

Da, tako je u svim igrama, da si igrao FF XV i FarCry5 znao bi kako se peca :-P

 Ma prešao sam Far Cry 5 ali nisam baš pecao previše :D sad ganjam ovdje ovih 13 legendary riba fora je.

13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja sam se navukao na online dosta. Ima tih nekih poslova tipa trader gdje hvataš životinje pa ih daješ svom mesaru u kamp i onda prodaješ sve to skupa za lovu. Pa poslije možeš napredovati, kupovati hunting wagon i slično. Dosta zabavno s frendovima.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
antimadridista kaže...

Ja sam se navukao na online dosta. Ima tih nekih poslova tipa trader gdje hvataš životinje pa ih daješ svom mesaru u kamp i onda prodaješ sve to skupa za lovu. Pa poslije možeš napredovati, kupovati hunting wagon i slično. Dosta zabavno s frendovima.

 

Jel ima smisla igrati solo? Ja brijem dok odigram priču igrati malo i online, čini mi se da bi moglo biti donekle zabavno osim ako ću biti topovsko meso i bez love jer će me svi pljačkati :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Kapitalac od 24KG :D

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...

Ja sam se navukao na online dosta. Ima tih nekih poslova tipa trader gdje hvataš životinje pa ih daješ svom mesaru u kamp i onda prodaješ sve to skupa za lovu. Pa poslije možeš napredovati, kupovati hunting wagon i slično. Dosta zabavno s frendovima.

 

Jel ima smisla igrati solo? Ja brijem dok odigram priču igrati malo i online, čini mi se da bi moglo biti donekle zabavno osim ako ću biti topovsko meso i bez love jer će me svi pljačkati :-)

 Pa onako, opuštajuće je dosta. Ja osobno ne uživam u multiplayer igrama bez frendova ali definitivno mi ovo više ima smisla igrati online solo nego recimo GTA. Nema toliko igrača koji će te spamati i ubijati bez razloga itd.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...

Ja sam se navukao na online dosta. Ima tih nekih poslova tipa trader gdje hvataš životinje pa ih daješ svom mesaru u kamp i onda prodaješ sve to skupa za lovu. Pa poslije možeš napredovati, kupovati hunting wagon i slično. Dosta zabavno s frendovima.

 

Jel ima smisla igrati solo? Ja brijem dok odigram priču igrati malo i online, čini mi se da bi moglo biti donekle zabavno osim ako ću biti topovsko meso i bez love jer će me svi pljačkati :-)

 

Koliko sam shvatio ti možeš odabrati da ne sudjeluješ u PvP-u i onda te drugi ne mogu hvatati lasom i čak i ako zapucaju rade zanemariv damage, znači s te strane bi trebalo biti moguće igrati solo i da te nije briga za ostale.

 

Nisam ni ja još probao, samo sam napravio lika u online i došao u prvi kamp, još ni tutorial nije gotov.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Pa da premda online ionako nije PVP tipa, msm možeš ti raditi sranja drugim igračima ali nije to online takvog tipa, slično je kao u GTA V. Heistovi,Co OP misije sa ekipom i tako to. Trebalo bi biti zabavno. Nisam probao još. Kad završim story budem.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Navodno se od jucerasnjeg patcha vise nemoze igrati u free aim only lobbyu.Istina? Ako da to je sranje.Odgovor rockstara je "igrajte u defensive modu"
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Kako me nervira što u ovaj dio koji sam precrtao https://prnt.sc/pxhz6k ne mogu ući jbt, tu se nalaze legendary životinje i ribe koje mi trebaju za trinkete i questove. Probao sam čak i čamcem kroz rijeku ali automatski ti čamac potone i lik umre na mjestu, gdje je moja sloboda igranja 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

eto dodjoh do chapter IV ... Saint Denis 

 

mada sam vec skoro cijelu mapu otkrio i prije toga. 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Kako me nervira što u ovaj dio koji sam precrtao https://prnt.sc/pxhz6k ne mogu ući jbt, tu se nalaze legendary životinje i ribe koje mi trebaju za trinkete i questove. Probao sam čak i čamcem kroz rijeku ali automatski ti čamac potone i lik umre na mjestu, gdje je moja sloboda igranja 

A gdje siliš? New Austin se otključa kad dođeš do epiloga, pokupit ćeš to kasnije...Meni je osobno taj dio mape nekako 'najslabije' napravljen, iako ima par bisera.

10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
antimadridista kaže...
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...

Ja sam se navukao na online dosta. Ima tih nekih poslova tipa trader gdje hvataš životinje pa ih daješ svom mesaru u kamp i onda prodaješ sve to skupa za lovu. Pa poslije možeš napredovati, kupovati hunting wagon i slično. Dosta zabavno s frendovima.

 

Jel ima smisla igrati solo? Ja brijem dok odigram priču igrati malo i online, čini mi se da bi moglo biti donekle zabavno osim ako ću biti topovsko meso i bez love jer će me svi pljačkati :-)

 Pa onako, opuštajuće je dosta. Ja osobno ne uživam u multiplayer igrama bez frendova ali definitivno mi ovo više ima smisla igrati online solo nego recimo GTA. Nema toliko igrača koji će te spamati i ubijati bez razloga itd.

 savjet, igraj collectora. koristenjem ove mape sakupljanjem svega sa nje dobiješ 4500$. Obavezno onoj ciganki slat u setovima, a ne stvari pojedinačno.

 

Brzo dodjes do lvl 20 u toj roli i opcenitom lvlu. Ja sam sad recimo vec na 44lvlu

10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
dani20 kaže...
Navodno se od jucerasnjeg patcha vise nemoze igrati u free aim only lobbyu.Istina? Ako da to je sranje.Odgovor rockstara je "igrajte u defensive modu"

 žalosno ako je tako, baš je tlaka free aim vs controller aimbot

14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Brzi tip onima koji to još nisu skuzili

 

Kad radite aim sa weaponom + stisneš x (plava tipka na xbox pc controlleru) Arthur napravi takozvani Dolphin Dive, baci se u stranu na pod i onda puca po ekipi.

Vrlo korisno u nekim situacijama.

 

vrijedi za single i mp

 

 

Još jedan tip za one koji se vole baviti lovom, klasika je uzmi nekoliko konja sa sobom pa furaj šta treba od skinova i corpsova, nađite si negdje mali wagon carriage , znači nije onaj klasični veliki putnički sa nekoliko konja, nego jedan sa malom kašetom iza, tu trpate zivotinje i skinove, pa furaš ko čovjek turu odjednom.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 19:50 (Colossus7).
Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

new outfit sad sam isti kao i Dutch :D hehe

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
_itsmoriarty kaže...

new outfit sad sam isti kao i Dutch :D hehe

 a di ti je sesir, kauboju?

9 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Jbt hoću li ja moći uopće pokrenuti igru sa svojim sranjem?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
ReverseFlash kaže...

Jbt hoću li ja moći uopće pokrenuti igru sa svojim sranjem?

 

 Ma sa tim tosterom budi sretan ako upališ spider soliter.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice