Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 659.729
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...

Čisto sumnjam. Još nisu popravili treperenje drveća u DirectXu, izgleda poprilično retardirano. Ili konjska griva koja stoji u zraku kao peraja ribe.

A da na spominjem glupe situacije u igrama na koje sam naišao. Dvije ženske sjede na istoj stolici, likovi koji se teleportiraju, side misije koje su loše prilagođene vremenskim prilikama (Arthur i ženska pričaju nonšalantno vani na najvećoj grmljavini, kiši i nevremenu koje sam ikad vidio u igri i nikako da završi, sve su mi uši otpale od buke), jahači koji ti idu u susret i namjerno skrenu pred tebe točno ispred tako da naletiš na njih i sl. U jednoj misiji mi se Dutch na konju vrtio u krug oko sebe umjesto da sjaši i tako 5 minuta. Takve bugove su odavno trebali ispraviti.

 

 

Zanimljivo, neke od ovih grafičkih problema nisam primjetio, ali ja igram na Vulkanu, pa možda to radi bolje od DX12? Ono što sam ja primjetio je da su se neki glitchevi počeli pojavljivat tek nakon ovog Moonshiners updatea. Na rubovima ekrana mi se texture znaju malo poremetit i na jednom dijelu zemljane ceste primjetim kako se nekako čudno mijenja bolja zemlje dok se približavam, ali prestaje na točno jednom specifičnom mjestu, ko da je nožem odrezan taj efekt. Očito neki glitch s texturama. Nije da mi smeta, ali primjetim i primjetim da je to od zadnjeg updatea.

 

Jahanje je malo glupo, ali ja sam to sebi objasnio da tako da su konji živa bića i da konj može sam ne poslušat naredbu i napravit pizdariju. Tako da, to slabije upravljanje s konjima mi je OK, realnije je nego da konj savršeno sluša naredbe ko motor. Zapuca se, ja se idem okrenit, krivo se okrenem, ne idem u smjeru u kojem želim, drugi pucaju po meni, pogode mene, konja, ja još gore, panika, jaši tamo, on ide vamo, aaaaaaaa... Tko god misli da je to glupo, neka proba zapravo jahat konja dok drugi pucaju po njemu i konju. Ono što vi mislite da je loša upravljivost s konjima, je u stvari realnost jahanja pod pritiskom (čitaj: kišom metaka).   

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 14:34 (Filox).
15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Filox kaže...
Bitanga kaže...

Čisto sumnjam. Još nisu popravili treperenje drveća u DirectXu, izgleda poprilično retardirano. Ili konjska griva koja stoji u zraku kao peraja ribe.

A da na spominjem glupe situacije u igrama na koje sam naišao. Dvije ženske sjede na istoj stolici, likovi koji se teleportiraju, side misije koje su loše prilagođene vremenskim prilikama (Arthur i ženska pričaju nonšalantno vani na najvećoj grmljavini, kiši i nevremenu koje sam ikad vidio u igri i nikako da završi, sve su mi uši otpale od buke), jahači koji ti idu u susret i namjerno skrenu pred tebe točno ispred tako da naletiš na njih i sl. U jednoj misiji mi se Dutch na konju vrtio u krug oko sebe umjesto da sjaši i tako 5 minuta. Takve bugove su odavno trebali ispraviti.

 

 

Zanimljivo, neke od ovih grafičkih problema nisam primjetio, ali ja igram na Vulkanu, pa možda to radi bolje od DX12? Ono što sam ja primjetio je da su se neki glitchevi počeli pojavljivat tek nakon ovog Moonshiners updatea. Na rubovima ekrana mi se texture znaju malo poremetit i na jednom dijelu zemljane ceste primjetim kako se nekako čudno mijenja bolja zemlje dok se približavam, ali prestaje na točno jednom specifičnom mjestu, ko da je nožem odrezan taj efekt. Očito neki glitch s texturama. Nije da mi smeta, ali primjetim i primjetim da je to od zadnjeg updatea.

 

Jahanje je malo glupo, ali ja sam to sebi objasnio da tako da su konji živa bića i da konj može sam ne poslušat naredbu i napravit pizdariju. Tako da, to slabije upravljanje s konjima mi je OK, realnije je nego da konj savršeno sluša naredbe ko motor. Zapuca se, ja se idem okrenit, krivo se okrenem, ne idem u smjeru u kojem želim, drugi pucaju po meni, pogode mene, konja, ja još gore, panika, jaši tamo, on ide vamo, aaaaaaaa... Tko god misli da je to glupo, neka proba zapravo jahat konja dok drugi pucaju po njemu i konju. Ono što vi mislite da je loša upravljivost s konjima, je u stvari realnost jahanja pod pritiskom (čitaj: kišom metaka).   

 

Neki od tih glicheva su i na Vulkanu i na DirectXu. Snimio sam video dosta tih gluparija, ali nije ni previše bitno. Samo sam htio reći da nije ništa nepoznato i da su htjeli vjerojatno bi već fiksali. No možda nas iznenade.

 

Ma dobro, kad bi sve bilo realno onda ne bi bila igra nego simulacija. A to ne bi bilo zanimljivo baš za igranje širokom masama. Meni je glupo gubiti vrijeme na gluparije. Šta bi trebao, oprezno jahati po pola sata kao da voziš Euro Truck Simulator da započneš misiju :-)

Ili ni slučajno ne jesti prije jahanja da ne ispovraćaš odmah sve :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 16:50 (Bitanga).
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Tek sam počeo igrat igricu, odmah sam na početku cijele igre i već imam dva problemčića.

 

U dijelu gdje nas napadnu tri vuka i poubijam ih, dva lika se popnu na konja, a ja nemam tu opciju... Kako da se popnem na njega? I zašto ne mogu sejvat napredak? Odem na story, a opcija save game je pod lokotom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
playjob kaže...

Tek sam počeo igrat igricu, odmah sam na početku cijele igre i već imam dva problemčića.

 

U dijelu gdje nas napadnu tri vuka i poubijam ih, dva lika se popnu na konja, a ja nemam tu opciju... Kako da se popnem na njega? I zašto ne mogu sejvat napredak? Odem na story, a opcija save game je pod lokotom.

 

Ne možeš sejvati unutar misija. Ali on ti radi automatski neke checkpointe na koje se možeš vratiti ako sjebeš nešto.

Za konja ne znam, trebao bi moći.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Filox kaže...

Pitanje, kad završim sve chaptere i cijelu igru, jel mogu nastavit lutat po pustopoljinama i ubijat ljude i životinje ili je igra gotova? Ko u GTA, odigrat sve, pa tek onda uživat u slobodi...

 

Jer eve sad sam na chapteru 4 il 5, nisam više siguran, samo znam da mi se sve manje sviđa razvoj radnje, znam što će se dogodit i nisam sretan oko toga. Toliko nisam sretan da mi se ne igra dalje, najradije bi se vratio na neki stariji save u chapteru 3 i tu ostao zauvijek. Chapter 3 je raj i idila.

 mozes, imas i epilogue misije

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...
playjob kaže...

Tek sam počeo igrat igricu, odmah sam na početku cijele igre i već imam dva problemčića.

 

U dijelu gdje nas napadnu tri vuka i poubijam ih, dva lika se popnu na konja, a ja nemam tu opciju... Kako da se popnem na njega? I zašto ne mogu sejvat napredak? Odem na story, a opcija save game je pod lokotom.

 

Ne možeš sejvati unutar misija. Ali on ti radi automatski neke checkpointe na koje se možeš vratiti ako sjebeš nešto.

Za konja ne znam, trebao bi moći.

 Nije mi bilo ponuđeno Mount Horse tipka E, već sam ušao u inventory sa slovom B i tamo mi je pisalo to za tipku E.

5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
playjob kaže...
Bitanga kaže...
playjob kaže...

Tek sam počeo igrat igricu, odmah sam na početku cijele igre i već imam dva problemčića.

 

U dijelu gdje nas napadnu tri vuka i poubijam ih, dva lika se popnu na konja, a ja nemam tu opciju... Kako da se popnem na njega? I zašto ne mogu sejvat napredak? Odem na story, a opcija save game je pod lokotom.

 

Ne možeš sejvati unutar misija. Ali on ti radi automatski neke checkpointe na koje se možeš vratiti ako sjebeš nešto.

Za konja ne znam, trebao bi moći.

 Nije mi bilo ponuđeno Mount Horse tipka E, već sam ušao u inventory sa slovom B i tamo mi je pisalo to za tipku E.

 

Možda se nisi dobro okrenuo? Mene to često zna mučit, ubijem nekoga, idem ga opljačkat i onda se tri puta moram vrtit oko njega ili se vraćat malo od njega da bi mi pokazalo opciju "Loot". Zna igra malo čudno hvatat ono što želiš.

Live long and prosper.
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Filox kaže...
Bitanga kaže...
Možda se nisi dobro okrenuo? Mene to često zna mučit, ubijem nekoga, idem ga opljačkat i onda se tri puta moram vrtit oko njega ili se vraćat malo od njega da bi mi pokazalo opciju "Loot". Zna igra malo čudno hvatat ono što želiš.

 Moguće, da. Upratit ću malo to. 

15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Filox kaže...
playjob kaže...
Bitanga kaže...
playjob kaže...

Tek sam počeo igrat igricu, odmah sam na početku cijele igre i već imam dva problemčića.

 

U dijelu gdje nas napadnu tri vuka i poubijam ih, dva lika se popnu na konja, a ja nemam tu opciju... Kako da se popnem na njega? I zašto ne mogu sejvat napredak? Odem na story, a opcija save game je pod lokotom.

 

Ne možeš sejvati unutar misija. Ali on ti radi automatski neke checkpointe na koje se možeš vratiti ako sjebeš nešto.

Za konja ne znam, trebao bi moći.

 Nije mi bilo ponuđeno Mount Horse tipka E, već sam ušao u inventory sa slovom B i tamo mi je pisalo to za tipku E.

 

Možda se nisi dobro okrenuo? Mene to često zna mučit, ubijem nekoga, idem ga opljačkat i onda se tri puta moram vrtit oko njega ili se vraćat malo od njega da bi mi pokazalo opciju "Loot". Zna igra malo čudno hvatat ono što želiš.

 

Definitivno najlošije riješeno lootanje ikad. Više uopće ni ne lootam ništa. Muka mi je dok imaš 100 leševa poslije bitke i sad bi ih mogao lootati pola sata.

A da ne pričamo da je nekad commanda "Loot (E)", a nekad "Search (R)".

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Red Dead Redemption 2

Ovaj Epilog mi je još bolji nego zadnja dva chaptera.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Večeras dolazim u Epilog 1 - igra je bomba!  :) 

Nakon što završim priču još ću se zadržati na SP mapi dok ne pohvatam malo achievementa i ne obavim veći dio explorationa.

Zatim ide malo MP-a (koliko će mi se dat..) prije nego se primim opet Kingdom Come Deliverance-a kojeg bi isto htio završiti do kraja prije nego mi dođe Cyberpunk 2077 ;) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

ako ko ima zelje za mp neka mi se javi da ga invajtam u svoj posse

 

inače sam na svim rolama osim bountyja max level pa vam mogu pomoć u zaradjivanju para sa trader i moonshine dostavama

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Meni zbilja nije jasno što vas to muči sve skupa kod kontrola. Sve jednostavno i sve piše što i kako.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Jel može netko objasnit poantu MPa? Ne vidim zabavu u hrpetini grindanja.

10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
The_K kaže...

Jel može netko objasnit poantu MPa? Ne vidim zabavu u hrpetini grindanja.

 imas ponesto misija odma na pocetku, pa onda dobijes jos misija u moonshiner roli. Ostalo ti je grind ali meni osobno nije bio naporan, do premium valute(gold) se vrlo brzo i lako dolazi.

 

Takodjer imaš i dosta zabavan pvp

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
The_K kaže...

Jel može netko objasnit poantu MPa? Ne vidim zabavu u hrpetini grindanja.

 Kao i GTA Online, nema neke. Neke misije, lov i tako. Grindaš različite role. Trader koji lovi i prodaje živinu, lovac na glave ili collector koji skuplja nekakvo blago po mapi, ili nedavno dodani gdje guhaš rakiju i prodaješ.

Parama kupuješ nadogranje, obleku i takve gluposti.

 

Mene u online najviše razočarao Dead Eye. Potpuno nepotrebno. Kad uđeš u neki PVP samo vidiš ikonu gdje svi koriste to sranje i samo headshotevi preko pola mape. Ciljanje 0 bodova, a gore je nego da imaš aim assist.

10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jack Sparrow kaže...
The_K kaže...

Jel može netko objasnit poantu MPa? Ne vidim zabavu u hrpetini grindanja.

 Kao i GTA Online, nema neke. Neke misije, lov i tako. Grindaš različite role. Trader koji lovi i prodaje živinu, lovac na glave ili collector koji skuplja nekakvo blago po mapi, ili nedavno dodani gdje guhaš rakiju i prodaješ.

Parama kupuješ nadogranje, obleku i takve gluposti.

 

Mene u online najviše razočarao Dead Eye. Potpuno nepotrebno. Kad uđeš u neki PVP samo vidiš ikonu gdje svi koriste to sranje i samo headshotevi preko pola mape. Ciljanje 0 bodova, a gore je nego da imaš aim assist.

 to ti je poseban ability s kojim izbjegavaš ciljanje u dead eyeu. Aim assist je največi kancer pvpa ako nisi stavio u kontrolama free aim jer ekipa samo dijeli HSove.

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...

 to ti je poseban ability s kojim izbjegavaš ciljanje u dead eyeu. Aim assist je največi kancer pvpa ako nisi stavio u kontrolama free aim jer ekipa samo dijeli HSove.

 kak to misliš poseban ability? Ima neka kartica s kojom se dead eye ne ljepi na tebe ili šta?

10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jack Sparrow kaže...
Del_Boy97 kaže...

 to ti je poseban ability s kojim izbjegavaš ciljanje u dead eyeu. Aim assist je največi kancer pvpa ako nisi stavio u kontrolama free aim jer ekipa samo dijeli HSove.

 kak to misliš poseban ability? Ima neka kartica s kojom se dead eye ne ljepi na tebe ili šta?

 mislim da ti je to slippery bastard kartica.

 

Općenito imaš posebne buildove abilityja za pvp, pve...

16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Nisam siguran da mi se igra MP...  SP je bio fenomenalan :) 

 

Može li se nekako igrat na online mapi s frendom a da nas drugi igrači previše ne gnjave? 

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...

Nisam siguran da mi se igra MP...  SP je bio fenomenalan :) 

 

Može li se nekako igrat na online mapi s frendom a da nas drugi igrači previše ne gnjave? 

 

 

Ma da, ja sam počeo Online i dosadilo mi je vrlo brzo.

Šteta što je single player nakon odigrane priče nezanimljiv jer nemaš više šta raditi što u drugim open world igrama nije slučaj.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.1.2020 16:36 (Bitanga).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Nisam siguran da mi se igra MP...  SP je bio fenomenalan :) 

 

Može li se nekako igrat na online mapi s frendom a da nas drugi igrači previše ne gnjave? 

 

 

Ma da, ja sam počeo Online i dosadilo mi je vrlo brzo.

Šteta što je single player nakon odigrane priče nezanimljiv jer nemaš više šta raditi što u drugim open world igrama nije slučaj.

 Ne znam koja me je zadnja open world igra vukla da nakon prelaska trazim po mapi, jesam u gta 5 davno, ali evo ovdje ne poslije spa nego dok sam igrao sp dosta strangera/misija sam rješio tako da i nemam puno za istražiti. Malo je open worldova da sad ima baš bogat sadržaj.  Kao i velikioj većini mi se neda neki completion uraditi jer ima i drugih igara koje cekaju, bar do sad je bilo sada sam rasčistio do cyberpunka sp naslove pa cu malo mp pubg i rdr online.

15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
hanteed kaže...
Bitanga kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Nisam siguran da mi se igra MP...  SP je bio fenomenalan :) 

 

Može li se nekako igrat na online mapi s frendom a da nas drugi igrači previše ne gnjave? 

 

 

Ma da, ja sam počeo Online i dosadilo mi je vrlo brzo.

Šteta što je single player nakon odigrane priče nezanimljiv jer nemaš više šta raditi što u drugim open world igrama nije slučaj.

 Ne znam koja me je zadnja open world igra vukla da nakon prelaska trazim po mapi, jesam u gta 5 davno, ali evo ovdje ne poslije spa nego dok sam igrao sp dosta strangera/misija sam rješio tako da i nemam puno za istražiti. Malo je open worldova da sad ima baš bogat sadržaj.  Kao i velikioj većini mi se neda neki completion uraditi jer ima i drugih igara koje cekaju, bar do sad je bilo sada sam rasčistio do cyberpunka sp naslove pa cu malo mp pubg i rdr online.

 

Ja uvijek sve odigram nakon što završim priču. Počistim da sve bude čisto. Ovdje jednostavno nisam ni imao šta. Svijet je zreo za par expansiona, ali neće biti ništa od toga kao ni u GTA V.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
opet ja s glupum pitanjima .Sta da vam kazem s 38g i hrpom pizd proteranih kroz sebe oglupio .
Znaci odigram misiju s pecanjem,vratim malog, opljackam onu neku kucu s obitelji sto prica svoj jezik,maznem jednog konja tamo, svog prodam, sejvam igru, danas pokrenem i nemam vise onu jebb torbu (il kako se to vec zove) i sva oruzja u njoj..
osto bez luka i strijele,one repetirke/ puske..
Oce mi neko objasnit koji k... se desio?
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
R3nchi kaže...
opet ja s glupum pitanjima .Sta da vam kazem s 38g i hrpom pizd proteranih kroz sebe oglupio .
Znaci odigram misiju s pecanjem,vratim malog, opljackam onu neku kucu s obitelji sto prica svoj jezik,maznem jednog konja tamo, svog prodam, sejvam igru, danas pokrenem i nemam vise onu jebb torbu (il kako se to vec zove) i sva oruzja u njoj..
osto bez luka i strijele,one repetirke/ puske..
Oce mi neko objasnit koji k... se desio?

 Potraži sedlo. Nadam se da je igra dovoljno pametna da ne možeš prodat sedlo skupa s konjem, pa ako je tako, sedlo bi ti trebalo bit u nekoj štali. U sedlu su ti sve stvari.

Live long and prosper.
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Imam pitanje;

Kupio sam igru preko Epic, Georgia VPN.

Sad me prije pokretanje igre trazi da registriram account na Rockstar Social Club.

Zanima da li moram tamo staviti istu drzavu kao i na Epic (Georgia) ili bude 100% radilo ako stavim Croatia?
Kako ste vi, koji se na taj nacin kupovali, stavili?
I da li email isto treba biti isti?
Jer za sam radio novi account za Epic pod Georgia, na novi email.

Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2020 18:17 (tigerija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 ( Xbox One, PC i Stadia) dobivaju ranije priamrne PS4 ekskluzivne sadržaje

https://www.gamespot.com/articles/red-dead-redemption-2-xbox-one-pc-and-stadia-recei/1100-6472951/

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2020 12:24 (personauserCRO).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Zna netko kako najlakše pronaći Buckove? Jbt nađem na youtubu gdje ih kao najlakše za naći ali ja odem na ta mjesta i nemogu ih naći da ga jebeš. Tj barem ne one sa perfect peltom

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
ReverseFlash kaže...

Zna netko kako najlakše pronaći Buckove? Jbt nađem na youtubu gdje ih kao najlakše za naći ali ja odem na ta mjesta i nemogu ih naći da ga jebeš. Tj barem ne one sa perfect peltom

 ja ih u onlineu nalazim jako lagano u heartlandsu, najbolja regija za lov u igri

14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ja se recimo qurca ne snalazim na onim pokupljenim kartama.. Od treasura do trophy animal.. Tek sam na chapteru 3, oteli me bili oni suparnici.. E da jel nejde dio loota direktno u onu kasicu bande?? Odradio onu banku u valentineu i dobio hrpu love,al u kasici bande propuh..
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice