Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 659.707
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Igra je predobra po svim aspektima, baš uživancija. Jedino me muče povremena rušenja, nema pravila, znam igrat pola sata-sat bez problema a nekad se sruši nakon 10 minuta. Ima kakav fix za to? Čitam nešto da bi moglo biti do NV drivera i kao da rade na tome. Moguće jer je to prvi driver a nije novost da prvi driver nakon izlaska igre ima problema kao ovaj.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 17:54 (vrinho).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
vrinho kaže...

Igra je predobra po svim aspektima, baš uživancija. Jedino me muče povremena rušenja, nema pravila, znam igrat pola sata-sat bez problema a nekad se sruši nakon 10 minuta. Ima kakav fix za to? Čitam nešto da bi moglo biti do NV drivera i kao da rade na tome. Moguće jer je to prvi driver a nije novost da prvi driver nakon izlaska igre ima problema kao ovaj.

 

Meni se još nijednom nije srušila na mom PCu. Jedino sam inicijalno imao problema sa startanjem, jer mi je krivo prepoznavao rezoluciju TVa, pa je pokušavao startati sa 4096x2160 rezolucijom pa je bio crni ekran. Prva igra s tako debilnim bugom. Ali srećom bio je commandline argument za postaviti rezoluciju pa sam tako riješio.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
vrinho kaže...

Igra je predobra po svim aspektima, baš uživancija. Jedino me muče povremena rušenja, nema pravila, znam igrat pola sata-sat bez problema a nekad se sruši nakon 10 minuta. Ima kakav fix za to? Čitam nešto da bi moglo biti do NV drivera i kao da rade na tome. Moguće jer je to prvi driver a nije novost da prvi driver nakon izlaska igre ima problema kao ovaj.

 i meni se takodjer tako nekad random srusi. cim pokrenem neku misiju molim Boga da se ne srusi 

 

pa odmah sejvam cim ju zavrsim :D 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Onaj dio di je mocvarna suma kao...uz maglu ili pred mrak izgleda prelijepo. R* zna napravit lijepi grafiku i sve al neznaju optimizirat to bas najbolje :D

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Također sejvam ručno kad god mogu, dok ne srede.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

pokrenuo igru, prva misija na snijegu i divlljih 36 fps.a na 1440p i konfa u mom profilu :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Stav zadnji gpu driver ak nisi i igraj se s postavkama, optimizacija igre nije savršena ali da se fino podesiti da igra izgleda dobro i da se vrti na 60 fps.

Evo ti jedan graf koji pokazuje utjecaj postavki na fps pa si naštelaj i uključi si u gf experience filter za oštrinu ili u control panelu ak ga nemaš instaliranog. Odlično da su to ubacili u svoj softver, ne treba reshade praktički.

 

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
blackdevil kaže...

pokrenuo igru, prva misija na snijegu i divlljih 36 fps.a na 1440p i konfa u mom profilu :D

 na kojim detaljima, ja sam s 8600k i rtx 2060 uspio navuci 60-70 s low/medium

11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Zaboravi MSAA i water fiziku stavi na ispod pola. Volumetric nemoj pretjerivat, TAA I FAA mozes.

Origin ID: ReaLazio
4 godine
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
vrinho kaže...

Stav zadnji gpu driver ak nisi i igraj se s postavkama, optimizacija igre nije savršena ali da se fino podesiti da igra izgleda dobro i da se vrti na 60 fps.

Evo ti jedan graf koji pokazuje utjecaj postavki na fps pa si naštelaj i uključi si u gf experience filter za oštrinu ili u control panelu ak ga nemaš instaliranog. Odlično da su to ubacili u svoj softver, ne treba reshade praktički.

 

 

 znaci sve na low ili off, igra je graficki 10g iznad svega na pc-u, odlicno to samo znaci da ce joj replay value biti jako dug, ne samo zbog same igre tj price i sadrzaja vec opcenito svega. Oni koji je nemogu sad kupiti ili igrati zbog sistemskih zahtjeva ponajvise graficki budu kad ce moci, ni meni se ne svida kak to ide jer zelim da to izgleda kao bombon i da leti, gta5 vrtim lock na 4K@60fps-a ovo ide 3x gore no izgleda zato 10x boljebit ce bolje decki...zz

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
IvanBrekalo kaže...

 

 znaci sve na low ili off,

 Kako ko :) Ak baš hoćeš 120 fps lockanih onda da.

 

IvanBrekalo kaže...

 zelim da to izgleda kao bombon i da leti

 U današnje vrijeme kakovo je samo mogu reći: in your dreams Stjepko makar dok igram Forzu Horizon 4 onda bi ona bila blizu.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 19:23 (vrinho).
4 godine
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
vrinho kaže...
IvanBrekalo kaže...

 

 znaci sve na low ili off,

 Kako ko :) Ak baš hoćeš 120 fps lockanih onda da.

 

 igra je teski openworld (aka landscape) pa ces skidanjem detalja dobiti znacajnu nazubljenost objekata koja je meni trenutno neprihvatljiva da uzivam u ovakvoj igri, High refresh spike ovdje ne prolaze jer od nazubljenosti da postignes 100+ lock nebus slona vidio dali igra podrzava mozda propali "sli"? Gta 5 je iskoristavao 192% s 2 kartice dakle prakticki duple perfomanse, jel netko probao?

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 19:40 (IvanBrekalo).
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

sjepko aj ne budali više, sad ti je gore dokazano na videu da X1X i PC razlike minimalne, a ti pricas da je igra 10 godine ispred svega. Kako se možeš puštati tako mutav, igra nije baš najbolje portana i gotovo. Da je dobro portana nebi se tolko crashalo i freezalo ljudima, nebi i9 bio iskorišten 9% u nekim lokacijama. MSAA troši 56% performansi, a voda 20%.. Pa rockstar sam patchirao i planiraju opet, i to dan nakon izlaska. Pa u pimpek više jesi tvrdoglav.

 

Igra je vrh i jedna boljih u zadnjih ohoho godina, i tako izgleda. Ali je ga pretjeruješ.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 20:20 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Kaj ja imam pretjerivati i ne kuzim o kakvim minimalnim razlikama pricas pc vs konzole?, normalno da ce nabrijavanje bilo kakvog AA osakatiti svaku igru, iskoristenost i9 od 16 thredova je pod normalno da ces imati takav zbroj cpu usage, lol

Voda? pa voda graficki trazi ogromne resurse, od fizike, refleksija itd itd, tih 20% je jos i dobro, ja nemam nikakvih rusenja igra i sl kod mene radi flawless kao i gta5 od prvog dana instalacije. To kaj si ti nezadovoljan igrom tj nekim njenim aspektima a osobne su izgleda prirode je tvoja stvarInace pogledaj neku usporedbu s gta5 i vidjet ces koliko je mapa(pogotovo terenski dio/citaj poligoni) u rdr2 ekstremno veca i s daleko vise detalja a teren u gta5 je velicinom kao nista do tada na pc. rdr2 zivi vjecno!zz

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 20:38 (IvanBrekalo).
 
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Igra na konzolama i PC-u izgleda gotovo identično. A sad, neznam kako bi to trebala izgledati na PC-u pa da izgleda duplo bolje od onoga što je na konzoli. Jedino da je grafika iz pravog života. Jer RDR 2 i na konzolama izgleda nevjerojatno dobro.

 

Prošla su vremena PS3 i Xbox 360 generacije kad su iste igre na PC-u izgledale toliko bolje da nije bilo ni za usporedbu (najviše zbog rezolucije). Trenutno za praktički bilo koja igru (izuzev Witcher 3 jer je rađen za PC od početka) ne možeš praktički ni vidjeti razliku kad gledaš istu igru na platformama jednu pored druge.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 20:39 (antimadridista).
Moj PC  
1 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Identicno?

mozda na mobitelu

zz

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 20:47 (IvanBrekalo).
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
IvanBrekalo kaže...

Identicno?

mozda na mobitelu

zz

 Kao prvo, nikad nisam rekao da izgleda identično. Na PC izgleda bolje. Ali ne izgleda toliko bolje koliko ti tvrdiš. Po tvojim riječima rekao bi čovjek da igra na konzoli izgleda poput San Andreasa a na PC-u ko stvaran život. Saberi se.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 20:50 (antimadridista).
10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Razlika izmedju pca i ps4 u grafici postoji. Suptilna ali postoji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
antimadridista kaže...

 Kao prvo, nikad nisam rekao da izgleda identično. Na PC izgleda bolje. Ali ne izgleda toliko bolje koliko ti tvrdiš. Po tvojim riječima rekao bi čovjek da igra na konzoli izgleda poput San Andreasa a na PC-u ko stvaran život. Saberi se.

 Skoro identicno si napisao, to sto na telki rdr2 crkava na 2fps-a na 4k telki s 12m i nekome to "izgleda" skoro pa identicno me zaista ne zanima jer neznam u sta si buljio na pc i kojim detaljiam pa da znas to usporediti, jer se i na ovom gore videu s youtubea vidi masivna razlika.

Od ove igre sam ocekivao iznimnu detaljnost na pc-u i to smo dobili

Ljudi se uglavnom zale na sve strane cim im neka igra neide dobro a ne shvacaju sta su dobili(s obzirom kako na pc izgleda potreban hw za to je ocekivan), vjerovatno jer je igraju na 22" i 720p pa eto nazalost ne vide beneficije tolikih detalja, poligona, efekata i sve sto ide s tim, ako zelis da voda ili bilo kaj drugo u igri izgleda yebacki to ces platiti hw i amen. Bravo za Rockstar jer su pomakli debelo granicu za ostale. Odjavljujem se iz ove teme na koji mjesec odoh igratizz

edit.

preporuka da si prodate te PC-ije i kupite ps4 jer ocigledno to na njemu ide i izgleda skoro identicno nemojte biti pc budale i zrtvovati to iskustvo zbog kutijice od samo 2500kn naspram Pc koji kosta visestruko vise

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 21:08 (IvanBrekalo).
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
IvanBrekalo kaže...
antimadridista kaže...

 Kao prvo, nikad nisam rekao da izgleda identično. Na PC izgleda bolje. Ali ne izgleda toliko bolje koliko ti tvrdiš. Po tvojim riječima rekao bi čovjek da igra na konzoli izgleda poput San Andreasa a na PC-u ko stvaran život. Saberi se.

 Skoro identicno si napisao, to sto na telki rdr2 crkava na 2fps-a na 4k telki s 12m i nekome to "izgleda" skoro pa identicno me zaista ne zanima jer neznam u sta si buljio na pc i kojim detaljiam pa da znas to usporediti, jer se i na ovom gore videu s youtubea vidi masivna razlika.

Od ove igre sam ocekivao iznimnu detaljnost na pc-u i to smo dobili

Ljudi se uglavnom zale na sve strane cim im neka igra neide dobro a ne shvacaju sta su dobili(s obzirom kako na pc izgleda potreban hw za to je ocekivan), vjerovatno jer je igraju na 22" i 720p pa eto nazalost ne vide beneficije tolikih detalja, poligona, efekata i sve sto ide s tim, ako zelis da voda ili bilo kaj drugo u igri izgleda yebacki to ces platiti hw i amen. Bravo za Rockstar jer su pomakli debelo granicu za ostale. Odjavljujem se iz ove teme na koji mjesec odoh igratizz

 Evo ga opet, masivna razlika 

 

Ako ja ne znam usporediti, zna Digital Foundry. I oni kažu da igra na PCu izgleda bolje, ali ne drastično. Sad reci da si više kompetentan od njih za usporedbe.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 21:08 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
IvanBrekalo kaže...

preporuka da si prodate te PC-ije i kupite ps4 jer ocigledno to na njemu ide i izgleda skoro identicno nemojte biti pc budale i zrtvovati to iskustvo zbog kutijice od samo 2500kn naspram Pc koji kosta visestruko vise

 Tipičan klinac. Ako nešto košta puno više, automatski je za toliko bolje. iPhone košta 1000 eura. Jel automatski ima troduplo bolje performanse od Xiaomija koji je 300 eura?

 

Kad shvatiš da se igre primarno rade za konzole i iskorištavaju taj hardver do samog kraja, dok se na PC samo porta igra sa same konzole, onda možemo raspravljati. Jer ti neke osnovne stvari ne razumiješ. Prednost PC-a je u fps-u. Sama grafika je bolja, ali zanemarivo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 21:12 (antimadridista).
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Igra izgleda odlično a po noći i još k tome u St. Denisu nešto fenomenalno.

 

 
 
 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
antimadridista kaže...

 Evo ga opet, masivna razlika 

 

Ako ja ne znam usporediti, zna Digital Foundry. I oni kažu da igra na PCu izgleda bolje, ali ne drastično. Sad reci da si više kompetentan od njih za usporedbe.

 a cuj mozda su i oni sjedili na 6m od telke pa im je bas svejedno, a vidim i svi nose naocale ja dok sam buljio u 16k oni jos nisu niti postojali a sad gle vraga obradujem ponekad i 100+mp fotografije.

Forumas doktor1 ti je stavio krasne ss kad vidim takvo nesto na konzoli mozemo pricati:

https://www.flickr.com/photos/168740285@N07/albums/72157711664991942

 

evo ti jedan s ps4 pro:

https://i.redd.it/vugrmedbikv11.jpg

yebeno izgleda vjerovatno samo na mobitelueod

11 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Gledam na 4K HDR monitoru u 4K i na ovoj snimci gore ne vidim razliku između Xboxa i PC-a u kvaliteti slike.

Na PS4Pro se kuži da su mutnije teksture. Ovo je jedna od tehnički šlampavijih igara na PS4 Pro (lažni HDR, oštrija slika u FHD nego 4K itd.)

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
2 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
IvanBrekalo kaže...
antimadridista kaže...

 Evo ga opet, masivna razlika 

 

Ako ja ne znam usporediti, zna Digital Foundry. I oni kažu da igra na PCu izgleda bolje, ali ne drastično. Sad reci da si više kompetentan od njih za usporedbe.

 a cuj mozda su i oni sjedili na 6m od telke pa im je bas svejedno, a vidim i svi nose naocale ja dok sam buljio u 16k oni jos nisu niti postojali a sad gle vraga obradujem ponekad i 100+mp fotografije.

Forumas doktor1 ti je stavio krasne ss kad vidim takvo nesto na konzoli mozemo pricati:

https://www.flickr.com/photos/168740285@N07/albums/72157711664991942

 

evo ti jedan s ps4 pro:

https://i.redd.it/vugrmedbikv11.jpg

yebeno izgleda vjerovatno samo na mobitelueod

 Stavio najgoru moguću sliku sa PS4, i jos po mraku. Mogao bi se okladiti da si tražio apsolutno najgori mogići primjerak da bi nešto dokazao. Jesi realan nema što.

 

Ma da, ti si najbolji u svemu, tebi se ekipa iz Digital Foundrya treba klanjati. Vjerojatno si bolji i od Messija i Ronalda u nogometu. Prije Tesle si struju prokužio.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
IvanBrekalo kaže...
blackdevil kaže...

pokrenuo igru, prva misija na snijegu i divlljih 36 fps.a na 1440p i konfa u mom profilu :D

 na kojim detaljima, ja sam s 8600k i rtx 2060 uspio navuci 60-70 s low/medium

 

sve udesno, zanimalo me kako igra izgleda sve našiljeno do kraja.

definitivno benchmark koji ce godinama bit aktualan.

ugl. 4 sata u komadu sam igrao; to se nije dogodilo ne sjećam se.

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
antimadridista kaže...

 Stavio najgoru moguću sliku sa PS4, i jos po mraku. Mogao bi se okladiti da si tražio apsolutno najgori mogići primjerak da bi nešto dokazao. Jesi realan nema što.

 

Ma da, ti si najbolji u svemu, tebi se ekipa iz Digital Foundrya treba klanjati. Vjerojatno si bolji i od Messija i Ronalda u nogometu. Prije Tesle si struju prokužio.

 ma nećeš njemu dokazati nikad, dobio je već ban na forumu radi svoje tvrdoglavosti.

 

Lik ne kuži razliku da je ovo portana igra, grafički skoro ista kao na konzolama, uz možda bolji AA i takve efekte samo što je na konzolama framerate 30, a ovdje oko 80. A sama optimizacija u tom portu nije nešto pretjerano dobra jer te efekte koji be trebali kao donositi prednost bace fps na 45. 

9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

I prednost PC je naravno što mogu 50 ljudi riješit u 30 sekundi sa mišem hehe. Nego vi koji ste uzeli special edition ne zaboravite da imate bolju obleku u ormaru, odličnog brzog konja,bolje sedlo, besplatan Vulcano pištolj koji je brutalan, samo treba u shop otići po njega. Ja sam danas igrao cijelu dan, nisam puno prelazio, više istraživao riješavoa side questove, zarađivao lovu. Dobio sam mapu za legendarne životinje, igra je kompleksna i ima tonu stvari, od craftinga samoga do tonu stvari koje možeš pokupiti. Nisam još skužio kako se rade strijele za bow, kamp će se moći nadograđivati kad pređeš dovoljno misija pa će se otključati i fast travel. Na slici kako to sve izgleda što sam dobio u Special Edition.

 

https://media.discordapp.net/attachments/627539396207443969/643154094927904782/RDR2_2019_11_10_19_22_48_379.png?width=1272&height=716

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 22:35 (BeLLicus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
 BeLLicus kaže...

Nego vi koji ste uzeli special edition ne zaboravite da imate bolju obleku u ormaru, odličnog brzog konja,bolje sedlo, besplatan Vulcano pištolj koji je brutalan, samo treba u shop otići po njega.
...
Nisam još skužio kako se rade strijele za bow, kamp će se moći nadograđivati kad pređeš dovoljno misija pa će se otključati i fast travel. Na slici kako to sve izgleda što sam dobio u Special Edition.

konj je super, ali imaš još i bijelog arabiana u snijegu blizu prvog kampa, koji mi je ipak bolji.. kombinacija ta 2 je više nego dovoljna, a svi ostali dobri konji se uglavnom dobiju na kraju igre.

volcanic je dobar, ali nije revolver pa ga ne koristim baš.

obične strijele se kupuju, a poboljšane craftaju - obične + pera ptica, otrovi, meso malih životinja itd.

u kampu se sve plaća i donosi, prelaženje misija ne otključava ništa osim novih stvari u trgovinama.

 

a odjeća je super, ali prava stvar je opcija da se može kombinirat sve sa svime, pa onda to još i bolje izgleda, evo slika ispod kako je to trenutno kod mene

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice