Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 659.993
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Colossus7 kaže...
BeLLicus kaže...
Colossus7 kaže...
BeLLicus kaže...
unique83 kaže...

Ekipa kako ste riješili sharpshooter chalenge kada treba 3 šešira upucati u istom dead-eye? Ako tagam sa q uvijek bude headshot, a bez taganja čim puknem jednom, dead-eye se gasi. Jel trebam koristiti neki posebni pištolj ili što?

 Imaš 2 rješenja za to, prvi je koji sam ja napravio je da sam uzeo Semi Auto Shotgun te se udaljio na nekih 10,15 metara od likova sa šeširima i iskoristio deadeye tako što sam naciljao 3 lika odjednom direktno u glavu i tako im skinuo šešire bez da sam ih ubio premda shotka ne radi veliki damage sa vece udaljenosti, druga opcija je da čekaš chapter 4 tada ces moci deadeye koristit bez da se gasi :D

 pa šta se ne dobije pri kraju chapter 2 mogućnost da tagiraš nekoliko meta manualno i gdje hoćeš  i onda ispališ sve odjednom? Neznam jel story ability koji se odključa ili nešto opcionalno što sam odključo ali znam da to imam.

 

 

 Problem je sto ne mozes tagirati iskljucivo sesire nego tagirati samo glavu a za ovaj challenge 3 sesira moraju biti skinuta sve u jednom deadeyu bez da ubijes te kojima skidas sesire.

 E sad nisam siguran moram testirati, ali ja sam dead već digao na max još neki dan, i mislim da mozes točno birati gdje ćeš obiljeziti sa onim malim crvenim x markerom di da gađaš, sad da li moze tag šešira ili ne prima nego samo na glavu, treba vidit :) Jer ovo sa sačmom je vrlo domišljato i super rješenje samo neznam da su stavili baš da je toliko tezak challenge, jer većina ga neće onda riješiti.

 Pa probao sam zato i pišem ne možeš staviti crveni x na šešir samo na glavu i ostale dijelove tijela ali kad pokušaš obilježiti šešir ne možeš jer ti dođe na isto kao da ideš obilježit zrak :)

 

Chapter 4 :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 23:37 (BeLLicus).
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2
  • Improvements to address an issue that resulted in stalls on 4-core and 6-core CPUs
  • Players with NVIDIA graphics cards and 4-core or 6-core CPUs should install the GeForce Hotfix Driver Version 441.34 from NVIDIA and remove any launch arguments to resolve this issue
  • Improvements to address an issue that resulted in a permanent mouse cursor being displayed at all times when launching the game via the Epic Games Store
  • Improvements to address an issue that resulted in the player’s cores draining at a faster rate than intended in Story Mode when running at high frame rates
  • Improvements to address an issue that resulted in player weight decreasing at a faster rate than intended in Red Dead Online when running at high frame rates
  • Improvements to address an issue that resulted in players not being able to place Waypoints on the Pause Menu Map in the correct location
  • Improvements to address an issue with matchmaking in Red Dead Online that resulted in players with incompatible control settings joining the same session. We recommend that players using mouse and keyboard controls should switch to ‘Free Aim’ targeting mode before entering Red Dead Online.
  • Improvements to address an issue that resulted in all custom graphical settings reverting to a low preset when the game was updated
  • Improvements to address an issue that resulted in an ‘Activation Required’ error when loading the game after system hardware or device changes were made
  • Improvements to address issues that resulted in a crash and displayed the ‘Failed to initialize graphics device’ or ‘Unable to initialize graphics driver ’errors when launching the game. If this issue still occurs, please make sure you have the latest graphics card drivers installed for your system.
  • Improvements to address an issue that resulted in a crash when launching the game in Fullscreen display mode while using Vulkan
  • Improvements to address an issue that resulted in a crash when launching the game with some graphics-related launch arguments active
  • Improvements to address an issue that resulted in a crash during loading screens when entering Story Mode or Red Dead Online
  • Improvements to address an issue that resulted in a crash while modifying weapons at the Gunsmith in Red Dead Online
  • Improvements to address issues that resulted in random crashes and the error “Red Dead Redemption 2 exited unexpectedly” during gameplay
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 1:40 (doktor1).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Za one koji su igrali na konzoli... kakva je situacija s kontrolama? Naravno da je gunplay s mišem puno zabavniji, ali mogu li se ostale kontrole sad skroz customizirati ili ima i dalje nebuloza?

S kontrolerom je baš bila muka... hoćeš pozdraviti susjeda, upucaš ga u glavu... ideš dati konju mrkvu, upucaš ga u glavu... ideš platiti kurvu, upucaš ju u glavu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Meni su kontrole na konzoli bile dosta konfuzne i bez nekakvog smisla. Isto mi se događalo da želim napraviti jedno, a napravim drugo (u pravilu ubijem nekoga ili nešto). Vjerujem da je na PC-u to puno bolje riješeno. Iskreno, više se ne sjećam jel' su se mogle mjenjati kontrole, ja sam prihvatio sudbinu i igrao sa default kontrolama. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 8:30 (Vandit).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
unique83 kaže...

Ok probati ću ovo sa pumpericom. Čini mi se da još nisam u chapter 4. Zadnja misija mi je bila kada O'driscoli napadnu onu veliku kuću u kojoj je smješten kamp, blizu Saint Denisa...mislim da je to još uvijek chapter 3.

 Riješio sam na kraju challenge sa pumpericom. Ali evo i info za one koje zanima...mogućnost da se dead-eye ne gasi nakon što otpucaš se otključa nakon misije pljačke pošte u Saint-Denisu 

Bit će!
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Jučer smo poduže Danny_HR i ja pikali po RDR Online. Hahah baš smo se nasmijali i nauživali.

Uhvatili jednu sliku kod fotografa, ali sa shadowplayom jer jedna slika košta usranih 5 dollara, a bradu nikad neću mjenjat negu ću tek opljačati ovog bricu. Pa nedam mu 30 dollara za brijanje da se kolješ.

 Kad smo kod onlinea, baš preljepi izlazak u malo nasilja haha

 

Jedna kućica koju sam našao sasvim slučajno. Ima dosta kojekakvog loota nutra, a taman naletio po noći i izgleda baš jezivo, a i atmosfera je pogođena jer u pozadini počinje horor muzika hah. Nalazi se ovdje

 
 
 

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jack Sparrow kaže...

Jučer smo poduže Danny_HR i ja pikali po RDR Online. 

 Gej nigeri :D

Sve Vas Volim
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...
Za one koji su igrali na konzoli... kakva je situacija s kontrolama? Naravno da je gunplay s mišem puno zabavniji, ali mogu li se ostale kontrole sad skroz customizirati ili ima i dalje nebuloza?

S kontrolerom je baš bila muka... hoćeš pozdraviti susjeda, upucaš ga u glavu... ideš dati konju mrkvu, upucaš ga u glavu... ideš platiti kurvu, upucaš ju u glavu.

 

Haha, da, sjećam se. Točno tako je i meni bilo na konzoli.

Kontrole na PCu su ok i logične više manje. Nemam zamjerki.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

LJudi trenutno dobijem max 47 fpsa. Koliko bih mogao dobiti još nakon što stavim Ryzen 5 3600, novih 16 ddr4 rama  i SSD?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
ReverseFlash kaže...

LJudi trenutno dobijem max 47 fpsa. Koliko bih mogao dobiti još nakon što stavim Ryzen 5 3600, novih 16 ddr4 rama  i SSD?

 16gb rama ti je dovoljno, a SSD ne znači ništa u igrama. Pogledaj koliko ti % procesor iskorištava grafičku i to ti je koliko bi više mogao dobiti. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
pqweasdyxc kaže...
ReverseFlash kaže...

LJudi trenutno dobijem max 47 fpsa. Koliko bih mogao dobiti još nakon što stavim Ryzen 5 3600, novih 16 ddr4 rama  i SSD?

 16gb rama ti je dovoljno, a SSD ne znači ništa u igrama. Pogledaj koliko ti % procesor iskorištava grafičku i to ti je koliko bi više mogao dobiti. 

 Kako to pogledam? Nisam stručnjak za to, pa neznam kako bih to mogao izračunati

10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Igra ok radi i na 10 god starim procesorima 

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
ReverseFlash kaže...

LJudi trenutno dobijem max 47 fpsa. Koliko bih mogao dobiti još nakon što stavim Ryzen 5 3600, novih 16 ddr4 rama  i SSD?

 Upalis Gpu-z ili jos bolje Msi Afterburner i tamo pratis zauzece graficke. Ako ti je graficka sad na 99% nebudes uglavnom nista dobio prelaskom na Ryzen, ako ti je graficka ispod toga recimo na 70%, Ryzen ce ti donijeti cca 30% vise fps-a s istom grafickom jer onda bude 99% iskoristena, tako nekako ti to ispada no nemoguce je tocno izracunati jer to ovisi ipak o vise hw i sw cimbenika.

16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Od kada imam skoro 1TB SSDa prednost bržeg loadinga mi je must have u igrama. Naravno, ništa presudno, neke igre i na HDD 7maju dobar load, ali RDR2 i SSD se vole

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jack Sparrow kaže...

Jučer smo poduže Danny_HR i ja pikali po RDR Online. Hahah baš smo se nasmijali i nauživali.

Uhvatili jednu sliku kod fotografa, ali sa shadowplayom jer jedna slika košta usranih 5 dollara, a bradu nikad neću mjenjat negu ću tek opljačati ovog bricu. Pa nedam mu 30 dollara za brijanje da se kolješ.

 Kad smo kod onlinea, baš preljepi izlazak u malo nasilja haha

 

Jedna kućica koju sam našao sasvim slučajno. Ima dosta kojekakvog loota nutra, a taman naletio po noći i izgleda baš jezivo, a i atmosfera je pogođena jer u pozadini počinje horor muzika hah. Nalazi se ovdje

   

 koji ste leveli?

4 godine
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
doktor1 kaže...

Od kada imam skoro 1TB SSDa prednost bržeg loadinga mi je must have u igrama. Naravno, ništa presudno, neke igre i na HDD 7maju dobar load, ali RDR2 i SSD se vole

 Pa nije bas sve do igre, ako igri treba dugo da se ucita ucitavat ce se dugo i na ssd-u, ja u kompu imam hdd-e koji citaju cca 70mb/s no imam i novije hdd-ove koji citaju i 200mb/s, toliko nekim ssd-ima treba na starijim sistemima

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 15:23 (MaximumBugovac).
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ma daj molim te...

Tadnje šta sam igro na SSD - Control, Pillars of Eternity 2 i RDR 2 mi je preporod na SSDu!!

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
MaximumBugovac kaže...
doktor1 kaže...

Od kada imam skoro 1TB SSDa prednost bržeg loadinga mi je must have u igrama. Naravno, ništa presudno, neke igre i na HDD 7maju dobar load, ali RDR2 i SSD se vole

 Pa nije bas sve do igre, ako igri treba dugo da se ucita ucitavat ce se dugo i na ssd-u, ja u kompu imam hdd-e koji citaju cca 70mb/s no imam i novije hdd-ove koji citaju i 200mb/s, toliko nekim ssd-ima treba na starijim sistemima

 Stepane koji ti je ovo acc po redu 

4 godine
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
doktor1 kaže...

Ma daj molim te...

Tadnje šta sam igro na SSD - Control, Pillars of Eternity 2 i RDR 2 mi je preporod na SSDu!!

 Pa slazem se, no opet velim ti imas zaista sporih i poprilicno brzih hdd, zato sam naveo svoj primjer.

14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...
Hexfire kaže...
Za one koji su igrali na konzoli... kakva je situacija s kontrolama? Naravno da je gunplay s mišem puno zabavniji, ali mogu li se ostale kontrole sad skroz customizirati ili ima i dalje nebuloza?

S kontrolerom je baš bila muka... hoćeš pozdraviti susjeda, upucaš ga u glavu... ideš dati konju mrkvu, upucaš ga u glavu... ideš platiti kurvu, upucaš ju u glavu.

 

Haha, da, sjećam se. Točno tako je i meni bilo na konzoli.

Kontrole na PCu su ok i logične više manje. Nemam zamjerki.

 Iako sam se jako radovao rokanju revolvera sa mišem, i fps mode je isto odlično napravljen, nakon sto sam vidio koliko tipki moraš zabindati i zapamtiti za sve bitne akcije, te da su namjestili da mnoge nemozes duplo bindati dok si on foot ili on horse te da su u konfliktu, brzo sam se toga kanio i prebacio na kontroler.

 

Svaka vama čast, osim pucanja, moje mišljenje je da su ostale akcije preko keyboarda zivi mess, toliko da je ekipa na redditu napravila nekoliko memova o tome.

 

16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ma igram sa X1 gamepadom sa isključenim assistom i napucavanje je odlično!

Nisam probo na 30 FPSa, ali na 50 koliko igram je super

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
doktor1 kaže...

Ma igram sa X1 gamepadom sa isključenim assistom i napucavanje je odlično!

Nisam probo na 30 FPSa, ali na 50 koliko igram je super

 također, gamepad (klasični xbox360 za pc) free aim, svi assistovi na off, malo dignut aim acceleration i aim sensitivity, jeste teze malo dok se ufuraš nego klasične default kontrole ali poslje si manga.

 

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Colossus7 kaže...
Bitanga kaže...
Hexfire kaže...
Za one koji su igrali na konzoli... kakva je situacija s kontrolama? Naravno da je gunplay s mišem puno zabavniji, ali mogu li se ostale kontrole sad skroz customizirati ili ima i dalje nebuloza?

S kontrolerom je baš bila muka... hoćeš pozdraviti susjeda, upucaš ga u glavu... ideš dati konju mrkvu, upucaš ga u glavu... ideš platiti kurvu, upucaš ju u glavu.

 

Haha, da, sjećam se. Točno tako je i meni bilo na konzoli.

Kontrole na PCu su ok i logične više manje. Nemam zamjerki.

 Iako sam se jako radovao rokanju revolvera sa mišem, i fps mode je isto odlično napravljen, nakon sto sam vidio koliko tipki moraš zabindati i zapamtiti za sve bitne akcije, te da su namjestili da mnoge nemozes duplo bindati dok si on foot ili on horse te da su u konfliktu, brzo sam se toga kanio i prebacio na kontroler.

 

Svaka vama čast, osim pucanja, moje mišljenje je da su ostale akcije preko keyboarda zivi mess, toliko da je ekipa na redditu napravila nekoliko memova o tome.

 

 

Nikakvih problema nema s kontrolama? Što ti je to toliko problem zapamtiti? Sve ti piše na ekranu. Ima 5 tipki kao i svaka druga igra.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Colossus7 kaže...
doktor1 kaže...

Ma igram sa X1 gamepadom sa isključenim assistom i napucavanje je odlično!

Nisam probo na 30 FPSa, ali na 50 koliko igram je super

 također, gamepad (klasični xbox360 za pc) free aim, svi assistovi na off, malo dignut aim acceleration i aim sensitivity, jeste teze malo dok se ufuraš nego klasične default kontrole ali poslje si manga.

 

  Neki dan sam uzeo X1 i igro sam na 360...

Uopće mi nije vibriro kada bi se približio mrtvoj životinji ili lešu, biljci za ubrat itd...

Puno bolji feedback sa X1 kontrolerom...

12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jack Sparrow kaže...

Jučer smo poduže Danny_HR i ja pikali po RDR Online. Hahah baš smo se nasmijali i nauživali.

Uhvatili jednu sliku kod fotografa, ali sa shadowplayom jer jedna slika košta usranih 5 dollara, a bradu nikad neću mjenjat negu ću tek opljačati ovog bricu. Pa nedam mu 30 dollara za brijanje da se kolješ.

 

Javite ako ćete i večeras, pridružim se. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...
Za one koji su igrali na konzoli... kakva je situacija s kontrolama? Naravno da je gunplay s mišem puno zabavniji, ali mogu li se ostale kontrole sad skroz customizirati ili ima i dalje nebuloza?

S kontrolerom je baš bila muka... hoćeš pozdraviti susjeda, upucaš ga u glavu... ideš dati konju mrkvu, upucaš ga u glavu... ideš platiti kurvu, upucaš ju u glavu.

puno je bolje kad je to razbacano po tipkovnici, ali i dalje ima nedostataka.

neke akcije moraju biti na istim tipkama, npr. eagle eye i dead eye. meni bi osobno odgovaralo da dead eye ostane na MMB, ali da eagle eye bude na drugoj tipki, jer bi tada MMB koristio za pogled nazad, ali ne može.

druga stvar koju nisu uklonili je da i dalje prilikom pritiska tipke moraš čekati da se krug (u ovom slučaju kvadrat) napuni. to čekanje na akciju me baš nervira i ima smisla samo kod craftanja/kuhanja, pošto je Arthur i onako poprilično spor u radnjama.

13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja nikakvih priblema nisam imao sa kontrolama na PS4. Ne znam, igrao sam većinu ovijih novijih Rockstar igara na konzoli i raspored tipki je svugdje skoro isti. Npr. GTA 5 i RDR 2 jako slične kontrole, od weapon wheela do svega ostalog i nikad nisam imao problema.

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Q-Tip kaže...
Jack Sparrow kaže...

Jučer smo poduže Danny_HR i ja pikali po RDR Online. Hahah baš smo se nasmijali i nauživali.

Uhvatili jednu sliku kod fotografa, ali sa shadowplayom jer jedna slika košta usranih 5 dollara, a bradu nikad neću mjenjat negu ću tek opljačati ovog bricu. Pa nedam mu 30 dollara za brijanje da se kolješ.

 

Javite ako ćete i večeras, pridružim se. 

 

Imam slozen persistent posse i otkljucane bounty i trader kocije ako netko bude za kakav lov na glave ili malo Cripps trading akcije

Potpis:
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
doktor1 kaže...
Colossus7 kaže...
doktor1 kaže...

Ma igram sa X1 gamepadom sa isključenim assistom i napucavanje je odlično!

Nisam probo na 30 FPSa, ali na 50 koliko igram je super

 također, gamepad (klasični xbox360 za pc) free aim, svi assistovi na off, malo dignut aim acceleration i aim sensitivity, jeste teze malo dok se ufuraš nego klasične default kontrole ali poslje si manga.

 

  Neki dan sam uzeo X1 i igro sam na 360...

Uopće mi nije vibriro kada bi se približio mrtvoj životinji ili lešu, biljci za ubrat itd...

Puno bolji feedback sa X1 kontrolerom...

 Koji točno kontroler, može link?

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...

 koji ste leveli?

 negdje 10 ili 11

Q-Tip kaže...

 

Javite ako ćete i večeras, pridružim se. 

 Ali prvo moraš vlakovođu sa špagom povući kroz prozor

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice