Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 661.862
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
13 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Dobro bar je bolja optimizacija od gta 4 i iz nekog razloga igra čita 1 gb manje vrama u grafičkim postavkama.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 5:16 (Kewin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Konfiguracija pod Moj PC, nikakvih problema i igra radi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
doktor1 kaže...

Konfiguracija pod Moj PC, nikakvih problema i igra radi...

 Koja razina detalja i fps?

16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Trenutno sam stavio sve na ultra @2560x1080 sa lockom na 50 FPSa i zasada radi tako..

No to je tek početak, vidjet ću posle...

Iako vidim ovdje da su to otprilike te performanse jer je tu na tabilici rezolucija nešto veća od moje...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Probao s biosom i anti-virusom,  ddu-om pobrisao drivere od grafe pa probao instalirat druge i nema sanse launcher mi ugasi. S najnovijim biosom mi nece pokrenut dok sa starijim pokrene al se kod loadinga ugasi. Ovo je totalna katastrofa,  silovanje kompa i igre i to jos moras platit. 

 

E da radi kada je sve na low, to onda izgleda ko da sam iz dosa pokrenuo igru, a to mi netreba i necu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Meni isto ne radi, launcher se kreša odma po po pokretanju igre, napravio sam apsolutno sve i jedan guide koji ima na netu, napravit ću ticket na supportu za refund, jer za 450kn ima da radi sve kao violina... 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 8:27 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

meni se do sada samo crashalo jednom kad sam mjenjao postavke grafike, znacu u settingsima kad sam bio, ne u gameplayu, od tad mi se vise nije crashalo. 

 

 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

https://prnt.sc/pt36x5 svaki put :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

meni je isto tako crashalo odmah pri pokretanju, onda sam maknuo antivirus i stavio kvačicu na disable full screen optimization (EDIT: https://support.rockstargames.com/articles/360037892194/Red-Dead-Redemption-2-on-PC-exited-unexpectedly )ili kak se već zove i nakon toga mi je proradilo.

Nažalost od silne diajgnostike i surfanja kako to riješiti nisam stigao dalje od početne animacije...

Steam: Dalthor85 Bnet: Dalthor#2799
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 8:48 (Dalthor).
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Meni isto ne radi, launcher se kreša odma po po pokretanju igre, napravio sam apsolutno sve i jedan guide koji ima na netu, napravit ću ticket na supportu za refund, jer za 450kn ima da radi sve kao violina... 

 Imaš ryzen 3xxx i ploču na kojoj nije agesa 1.0.0.4. ko i ja i mnogi drugi kojima ništa ne pomaže. Možda pomogne patch od Rockstara ali sve više sumnjam a MSI planira update biosa na 1.0.0.4 za naše ploče krajem mjeseca tako da smo u istom govnu. To ti je kad kupiš novi komp i onda na kraju gledaš kako drugi igraju na 3-4 godine starijim konfiguracijama. Baš su lijepa ta nova vremena, jelda?

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
vrinho kaže...
BeLLicus kaže...

Meni isto ne radi, launcher se kreša odma po po pokretanju igre, napravio sam apsolutno sve i jedan guide koji ima na netu, napravit ću ticket na supportu za refund, jer za 450kn ima da radi sve kao violina... 

 Imaš ryzen 3xxx i ploču na kojoj nije agesa 1.0.0.4. ko i ja i mnogi drugi kojima ništa ne pomaže. Možda pomogne patch od Rockstara ali sve više sumnjam a MSI planira update biosa na 1.0.0.4 za naše ploče krajem mjeseca tako da smo u istom govnu. To ti je kad kupiš novi komp i onda na kraju gledaš kako drugi igraju na 3-4 godine starijim konfiguracijama. Baš su lijepa ta nova vremena, jelda?

 Otvorio sam ticket na rockstaru i tražio povrat novca, kad dam 450 kn za igru očekujem da kad kliknem na play da uđe u igru bez ikakvih izdrkavanja sa defenderima i pizdarijama. Sa time da sam sve pokušao šta su napisali, sve igre rade bez ikakvih problema ovo mi je prvi takav slučaj... 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 9:03 (BeLLicus).
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Mislim da je isti slučaj bio sa Destiny 2 koji nije radio s izlaskom novih ryzena, to je mislim na kraju sredio AMD izbacivanjem chipset drivera a ne developer igre. Trebalo je 3-4 tjedna od izlaska da srede. Ja ću još koji dan pričekati i onda vjerojatno i ja tražiti refund ako netko to ne sredi, ili AMD ili Rockstar kojima usput hebem mamu.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Čudi me kako su si to dozvolili nakon što su imali vremena naučiti masu stvari sa GTA V na PC-u. 

Prva stvar stramota da se ne može niti ući u igru, a druga stvar navodno je jako slaba optimizacija (što se isto nadam da će patchati u idućih par tjedana..).

 

Baš me zanima situacija do Steam release-a... 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...

Čudi me kako su si to dozvolili nakon što su imali vremena naučiti masu stvari sa GTA V na PC-u. 

Prva stvar stramota da se ne može niti ući u igru, a druga stvar navodno je jako slaba optimizacija (što se isto nadam da će patchati u idućih par tjedana..).

 

Baš me zanima situacija do Steam release-a... 

 kod steam verzije ce biti isti problem jer kolega ima gta 5 na steamu i mora imati takodjer launcher od rockstara dok pali igru. 

 

shebali su sve s tim novim launcherom. ali evo hvala Bogu meni radi igra kako treba. 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja igram sa ovim jadom od konfiguracije na medium-low, jedino teksture na high i prilicno sam zadovoljan sa fpsom, sve je glat do al istina bog zna trznut tu i tamo

 

Igrao sam rdr online sa kompicima i bas nam je zabavno bilo u bandi i igrat misije i tlacit druge

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 10:04 (Del_Boy97).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

.

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Osim pada FPSa na određenoj lokcaiji sa cca 50 na cca 35 igra na ultra postavkama radi jako dobro...

Radeon Image Sharpening prezentaciju učini kristalno čistom!

 

Još u ultrawide foramtu...

 

SLIKA 1 

SLIKA 2

Moj PC  
6 0 hvala 2
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Opet se može izvući pouka da se ne smije preorderati, niti od Rockstara. Sramota da neki ne mogu ni igrati, a kod onih koji mogu optimizacija je očajna.

 

1660Ti za jedva 60fps na 1080p, lol.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Ali baš je zanimljivo kako gasim i palim detalje a utjecaj na fps je skoro nikakav. A da bih igrao bez smrzavanja moram ugasiti 1 CPU core. Nije kao fallout 76 ali zajebali su gadno

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Osobno sam se vodio sa dobrim iskustvom kod preordera GTA 5 u kojem je od prvog dana sve radilo odlično ali ovo sad je totalna suprotnost.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

kome god ne radi igra preporučam Format , Install Windows 10 ver .1903 i nove drivere pa onda igru

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Najnoviji windowsi instalirani prije tjedan dana, najnovija verzija, updetani najnoviji driveri, antivirusne programe ne koristim, defender ugašen, najnoviji bios na matičnoj ploči. NE RADI!

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Horned Reaer kaže...

kome god ne radi igra preporučam Format , Install Windows 10 ver .1903 i nove drivere pa onda igru

Nije li to ipak 'malo' previše za napraviti samo kako bi se mogla pokrenuti jedna jedina igra?

15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Na ps4 pro radi odlicno :)

a skoro kupio za pc krv te...

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Ja nemam nikakvih problema sa pokretanjem igre, stavio sam texture na ultra ostalo sve medium i igra ide na 45 50fpsa, tu i tamo se zna smrznut, a jos je na ssd-u instalirana... Treba to poliranja jos.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Sreća pa se može refundati bez ikakvih problema. Sretno svima sa zajebavanjem u 21 stoljeću sa ovakvim stvarima. Ja uzeo svojih 450kn nazad u djep. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Sreća pa se može refundati bez ikakvih problema. Sretno svima sa zajebavanjem u 21 stoljeću sa ovakvim stvarima. Ja uzeo svojih 450kn nazad u djep. 

 A šta ćemo sa avatarom?

Koristite blage riječi i jake argumente
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dodinho kaže...
BeLLicus kaže...

Sreća pa se može refundati bez ikakvih problema. Sretno svima sa zajebavanjem u 21 stoljeću sa ovakvim stvarima. Ja uzeo svojih 450kn nazad u djep. 

 A šta ćemo sa avatarom?

 Ostaje jer je lijep. Nije Morgan kriv :)

16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Steam verzija za mjesec+ dana će biti ispoliranija..  do tada će srediti i Launcher valjda ;)

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Meni na jednom kompu se beskonačno učitava,probao sma dosta toga i nista ne pomaze

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice