Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

poruka: 574
|
čitano: 69.857
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Ja također nisam dobio tih 3500 dodatnih o kojima pričaju svi, jučer se registrirao dobio 900 sveukupno,850 transferao i sada na stelaru imam 50 stalnih i to je to.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

evo zaradio preko noći 27$...hvala koken

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

ja isto ccekma na svim accovima po tih 3.5k..

kada to doe biti ce najmanje 40$ ,a najvjerojantije oko 7,8profila*3500=24500/28000 ,a o znaci 0.121bitcoin i to je oko 70$ 

samo do kada treba cekati :S

Amber Heard <3
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Jel zna netko slučajno može li se negdje kupit Steam Wallet code sa Bitcoinima ?

Našao sam par siteova ali nijedan mi se ne čini baš ono 100% pouzdan.

 

Ako je netko slučajno kupovao, dajte link odakle ste kupili.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
res03pem kaže...

ja isto ccekma na svim accovima po tih 3.5k..

kada to doe biti ce najmanje 40$ ,a najvjerojantije oko 7,8profila*3500=24500/28000 ,a o znaci 0.121bitcoin i to je oko 70$ 

samo do kada treba cekati :S

 

ma meni se čini da to neće ni doći, možda je bilo u startu ali sada više nema...ja sam se još jučer registrirao i ništa ne stiže.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
lobotomac90 kaže...
res03pem kaže...

ja isto ccekma na svim accovima po tih 3.5k..

kada to doe biti ce najmanje 40$ ,a najvjerojantije oko 7,8profila*3500=24500/28000 ,a o znaci 0.121bitcoin i to je oko 70$ 

samo do kada treba cekati :S

 

ma meni se čini da to neće ni doći, možda je bilo u startu ali sada više nema...ja sam se još jučer registrirao i ništa ne stiže.

ja sam se jučer navečer registrirao i danas poslijepodne otvorim i stellar i ono woooow...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Mahjongg kaže...
lobotomac90 kaže...
res03pem kaže...

ja isto ccekma na svim accovima po tih 3.5k..

kada to doe biti ce najmanje 40$ ,a najvjerojantije oko 7,8profila*3500=24500/28000 ,a o znaci 0.121bitcoin i to je oko 70$ 

samo do kada treba cekati :S

 

ma meni se čini da to neće ni doći, možda je bilo u startu ali sada više nema...ja sam se još jučer registrirao i ništa ne stiže.

ja sam se jučer navečer registrirao i danas poslijepodne otvorim i stellar i ono woooow...

Ja sam dobio samo na jednome i to na onome na kojem sam morao čekati da mi dođu bodovi do danas. Pa možda je to samo nagrada za čekanje :D volio bi da mi dođe na svih 10 profila hahah

Dodajte me na steam: koken44 :))
15 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Izgleda da nismo svi te sreće {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

dali se mogu ovi novci trositi na ebayu i slicnim stranicama? 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
win4crazzy kaže...

dali se mogu ovi novci trositi na ebayu i slicnim stranicama? 

Na neki mstranicama možda i možeš sa bitcoinom, ali ja ću najvjerovatnije probati prebaciti navečer na karticu pa kupiti nešto preko ebaya :)

A da bi prebacili morate se malo zezati sa potvrdom mobitela na coinbase.. trebate prodati te bitcoine za novce te novce staviti u banku, karticu, primiti poštom

Dodajte me na steam: koken44 :))
12 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

jel ima naknade dok se sa justcoina prebacuje na coinbase?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Mahjongg kaže...

jel ima naknade dok se sa justcoina prebacuje na coinbase?

ne

The further you get into technology, the further you go into gaming. That's the general rule.
15 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
ne
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Nema naknade. naknada dolazi samo ako misliš prodavati ih.
Dodajte me na steam: koken44 :))
10 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

ja sam ovo pronasao..

http://www.coindesk.com/information/what-can-you-buy-with-bitcoins/

 

tu pise cak da se moze uzeti kartica preko BitCC-a i kada skupimo odredeni iznos i to je odlicno ..

ili isto tako uzeti amazon gift card pa kupovati preko toga..

 

sada samo treba nabaviit bitcoina :D

Amber Heard <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Sa Coinbase-a se ne moze prebacivati na debitne kartice, pu!

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Smucek kaže...

Sa Coinbase-a se ne moze prebacivati na debitne kartice, pu!

ali moze s justcoina :)

Amber Heard <3
13 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
res03pem kaže...
Smucek kaže...

Sa Coinbase-a se ne moze prebacivati na debitne kartice, pu!

ali moze s justcoina :)

Hm, znaci da sve vratim na Justcoin i onda prebacim, samo jos da uslikam neki dokument s adresom i eto ga :D

You better run, you better take cover!
10 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Smucek kaže...
res03pem kaže...
Smucek kaže...

Sa Coinbase-a se ne moze prebacivati na debitne kartice, pu!

ali moze s justcoina :)

Hm, znaci da sve vratim na Justcoin i onda prebacim, samo jos da uslikam neki dokument s adresom i eto ga :D

nemoj zuriti,ja mislimda se moze,ali nsiam 100% siguran :S

Amber Heard <3
11 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Koliko vidim svi oni koju su cekali duze vise su i dobili, ja sam bio stavljen na cekanje od jucer i dobio sam 6900 sellera, zamjenio ih za BTC i evo vrijednost 6850 sellera je 12.5 eura.

Nisam radio vise profila nego svoj jedan jedini, tj pokusao ali nije islo s onom vertifikacijom. Jedini problem je sto nikako da dodje poruka na email od Coinbase a ?? Prezadovoljan, samo da jos dodje email o potvrdi, nadam se da ce doci.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Quotam sa njihovog bloga/foruma:

As planned, the stellar distribution amounts will now adjust to market prices starting today. The distribution amount for each person is approximately $10 so that we can reach as many folks as possible. NOTE: Everyone who is wait listed will receive the stellar amount in effect at the time they signed up, not the time they are taken off wait list.

Čini se da treba pričekati najmanje jedan dan, pa ako vas maknu sa waitliste, dobite tih 3500 sljedećeg dana u vrijeme kada ste se prvotno registrirali.


 

 

 

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

kolko sam skužio ne mora se sa justcoina prebacivati na coinbase....može se i sa justcoina plačat direktno na adresu koju dobite dok kupujete nešto...ako netko bude povlačio novac na karticu nek napiše iskustva

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Da to je istina, ali ja sam napisao jer znam da je coinbase sigurna stranica i ima direktno plačanje za Humble Bundle.. Ja ću kasnije, nakon što dođe novi bundle staviti ostatak na karticu pa ću javiti.

Dodajte me na steam: koken44 :))
11 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
L1nNk kaže...

Koliko vidim svi oni koju su cekali duze vise su i dobili, ja sam bio stavljen na cekanje od jucer i dobio sam 6900 sellera, zamjenio ih za BTC i evo vrijednost 6850 sellera je 12.5 eura.

Nisam radio vise profila nego svoj jedan jedini, tj pokusao ali nije islo s onom vertifikacijom. Jedini problem je sto nikako da dodje poruka na email od Coinbase a ?? Prezadovoljan, samo da jos dodje email o potvrdi, nadam se da ce doci.

Transakcija Obradjena :D Hvala Svima na ovome :D Moglo je ostati na nekolicini ovo saznanje, ovako su mnogli dobili priliku si uzeti Humble paket :D {#}

12 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Evo, ja sam nakon dosta mučenja uspio ugrabit sa 1 accounta 7000 sellersa i sa još par accountova po 850, tako da imam 0.035 bitcoina, odnosno oko 21$. 

 

Hvala svima na ovome. {#}

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Ja za sad imam 3300 stellarsa, počeo sam prijatelje davit po fejsu haha, još 2000 da skupim da mogu bundle uzet i dost :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Ja skupljam za Broforce, jos malo :) nisam pravio nove acc-ove vec samo ove porodicne iskoristio :) Sorrz za off.

 

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

evo meni se frend registrira i ne moze se onnect with fb itd..

 

evo slika

http://prntscr.com/49ryva

problem problem
Amber Heard <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Smucek kaže...

Ja skupljam za Broforce, jos malo :) nisam pravio nove acc-ove vec samo ove porodicne iskoristio :) Sorrz za off.

 

Ja sam pokušavao sad napravit novi account pa da preko sestrinog Facebooka to iskoristim, ali mi se ne pojavljuju uopće oni zadaci dolje kad napravim account ?

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
13 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Tomek.Klc kaže...

Ja sam pokušavao sad napravit novi account pa da preko sestrinog Facebooka to iskoristim, ali mi se ne pojavljuju uopće oni zadaci dolje kad napravim account ?

Morat ces vise puta pokusavat i meni je tak bilo, stranica se raspada cim su skuzili ljudi da je nesto dzabe...

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice