Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

poruka: 574
|
čitano: 69.861
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Zar se sam tako malo dobije? Zar nije da se dobije barem 1000 stellara kao sto je OP prepravio u prvom postu?

Get laid, get paid, gatorade
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
piopiospy kaže...

Zar se sam tako malo dobije? Zar nije da se dobije barem 1000 stellara kao sto je OP prepravio u prvom postu?

sad su smanjili, ja sam na prvom uspio cak 6500 dobit

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
9 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Kelam kaže...

Ja sam danas dobio svojih 125 stellara

Jel to sve sto cu dobit ako je onda cu rado nekom poslat ko ima vise

Ako si napravio novi acc (prije nekih 3-4 dana) i pisalo ti je nešto kao "you have unlock all rewards" tada je to sve što ćeš dobiti. Ako želiš možeš ih poslati na MegaTech.

14 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

A u mater, dok sam imao stellare i btc-e ništa nije raslo, samo padalo oboje, sada kada nemam niti jedno, niti drugo, oboje raste :S

 

http://www.speedtest.net/result/3149309179.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Haker_x kaže...

A u mater, dok sam imao stellare i btc-e ništa nije raslo, samo padalo oboje, sada kada nemam niti jedno, niti drugo, oboje raste :S

 

I dalje je to rast iz minusa od prije par dana, pa btc je sad 506$ a prije manje od tjedan dana 580$ tak da i nije neki rast, ali dobro je dok raste

Izradujem web stranice i web shopove, privatna poruka za detalje
14 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Ali raste, proteklih dana nisam vidio plusa nikako, sve je malo pomalo padao

http://www.speedtest.net/result/3149309179.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Haker_x kaže...

Ali raste, proteklih dana nisam vidio plusa nikako, sve je malo pomalo padao

 

Vrijednost se sada već ustabilila, cijeli dan je oko 0.0200. Iako je to mala vrijednost barem više ne pada. Možda opet počne rasti
13 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

ma strasno, i BC i stellar pali za previse
a ja jos 14000 stellara imam haha, kamo srece da mu cijena skoci ko BC, obogatio bi se samo tako {#} 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
win4crazzy kaže...

ma strasno, i BC i stellar pali za previse
a ja jos 14000 stellara imam haha, kamo srece da mu cijena skoci ko BC, obogatio bi se samo tako {#} 

 

Ja imam još 11000, više ni sam ne znam dal da prebacim ili čuvam
11 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Molio bi nekoga tko ima iskustva da mi objasni kako se novci prebace na paypal

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
FanBoy kaže...
win4crazzy kaže...

ma strasno, i BC i stellar pali za previse
a ja jos 14000 stellara imam haha, kamo srece da mu cijena skoci ko BC, obogatio bi se samo tako {#} 

 

Ja imam još 11000, više ni sam ne znam dal da prebacim ili čuvam

A ne znam gledaj objave na forumu od stellera ako misle davati ili išta takvo prebacuj, a ako ne prati pa možda poraste :) 

Evo ja nakupio preko 30+ igrica i to ima koje su preko 30€ i još mi ostalo 105$, a to ću sad ovaj bundle za 23h kad dođe i sve ostalo u tf2 keyeve i za gta5 i the crew ili far cry 4 ili sims 4 :D i to sve samo tako... ajd uz malo zajebancije :D 

 

Dodajte me na steam: koken44 :))
14 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Jel imao tko problema sa dobivanjem 4 digit coda na Justcoin. Meni nikako ne dolazi na mob

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

jesam ja, rijesio sam tako sto sam im pisao u helpu i na kraju su mi oni aktivirali broj mobitela, ja im rekao koji je i to je to.

 

btw, mislim da nisam pogrijesio kada sam uzeo onih 30€ prije 10 dana, i stellar i btc su podobro pali

Dio btc sam zamjenio za 50$ steam wallet code, od ostalih sam uzeo nivu humble bundle i ostali mi je jos 0.026 btc iliti oko 12$ trenutno, ako btc skoci nazad preko 500 uzet cu opet 20$ steam wallet code, nekako mi je najsigurnije i onda kada bude jesenska rasprodaja pocastim sebe :)

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
13 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

BC i Stellar rastu, stellar je porastao za 1/4 iznosa koji je bio jucer a BC za cak 40 dolara

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

neka raste, da sakupim još 21 dolar za steam wallet

12 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Samo meni govori da mi je nije točan username/password? Već duže vrijeme se nemogu ulogirati na Stellar :/ 

http://www.youtube.com/user/MsDome007 Battlefiled Series Videos
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

BTC na 520 ^^ :D

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
Isplata sa Justcoina stigla, dosla je prije 2 dana samo ja nisam ni gledao, skoro pa zaboravio na to :D
Tako da eto, provjereno i sve 5
Izradujem web stranice i web shopove, privatna poruka za detalje
9 godina
protjeran
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

imam diablo 3 koji ne igram, hoće netko za steam wallet od 20 dolara? ž

 

edit: može i za btc {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 11:46 (Robocraft22).
10 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

evo danas stigli pakti koje sam uzeo preko snapcarda s bitcoinima tako da potvrdujem da je stranica sigurna i da slobodno mozete kupovaati :P

Amber Heard <3
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

ja prebacio stellar u bitcoin preko justcoina. Zatim otvorio account na nitrogenu, prebacio sve bitcoine, u dva dana utrostrucio - kladim se samo na e-sports. SC2 i Dota2:D čisto ako nekoga zanima dobra "kladionica" za btc

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
mysantrop kaže...

ja prebacio stellar u bitcoin preko justcoina. Zatim otvorio account na nitrogenu, prebacio sve bitcoine, u dva dana utrostrucio - kladim se samo na e-sports. SC2 i Dota2:D čisto ako nekoga zanima dobra "kladionica" za btc

Ostalo mi oko 7$ na koga da  stavim pošto ne pratim :P

Dodajte me na steam: koken44 :))
11 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Što kažete na ovo?

 

Btw. što znači ML?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

da ne idemo previse off topic samo ukratko - ML ti je cisti rezultat iliti ono sto je kod nas 1X2. Ovaj tvoj ticket je kao i u pravoj kladi, trifectu je tesko pogoditi no eto mozda bude. Što se tiče esports ja sam sad stavio 5€ na invasion protiv nxla u doti2 uz nogomet legia aktobe 2>= gola, koef 2,09:) No dosta o klađenju, jel ima još kakvih novih metoda za stellare ili nešto slično?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Je li moguće preko SnapCarda kupovati na stranicama poput Nuuvema, G2A i sl? Ako je, kako?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
FanBoy kaže...

Je li moguće preko SnapCarda kupovati na stranicama poput Nuuvema, G2A i sl? Ako je, kako?

mislim da je postupak isit ao kod ebaya ili ostalih stranica.. zanci nades artical,pokrenes snapcard oznku ito je to..

Amber Heard <3
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
res03pem kaže...
FanBoy kaže...

Je li moguće preko SnapCarda kupovati na stranicama poput Nuuvema, G2A i sl? Ako je, kako?

mislim da je postupak isit ao kod ebaya ili ostalih stranica.. zanci nades artical,pokrenes snapcard oznku ito je to..

 

Da ali za dostavu piše kučna adresa, a ne e-mail
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
koken1000 kaže...
mysantrop kaže...

ja prebacio stellar u bitcoin preko justcoina. Zatim otvorio account na nitrogenu, prebacio sve bitcoine, u dva dana utrostrucio - kladim se samo na e-sports. SC2 i Dota2:D čisto ako nekoga zanima dobra "kladionica" za btc

Ostalo mi oko 7$ na koga da  stavim pošto ne pratim :P

Jesi stavio ovo što sam preporučio - invasion u doti2 i legiu u nogometu?:) Invasion je rasturion nxl oko s 40vs18 a legiji je trebalo malo da ubode;)

10 godina
offline
Re: Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle
FanBoy kaže...
res03pem kaže...
FanBoy kaže...

Je li moguće preko SnapCarda kupovati na stranicama poput Nuuvema, G2A i sl? Ako je, kako?

mislim da je postupak isit ao kod ebaya ili ostalih stranica.. zanci nades artical,pokrenes snapcard oznku ito je to..

 

Da ali za dostavu piše kučna adresa, a ne e-mail

iams kod njih live chat i stvarnosu pristuacni i sve pa ih mozes ptiait da ti odmah pregledaju order tako da..

Amber Heard <3
11 godina
offline
Stellar-Justcoin-Coinbase-The Humble Bundle

Danas sto sam vidio da imam novih 3500 stellara, tj pretvorio sam ih u BitCoins ei to negdje ispada oko 6.8$. Dali da cekam da se podignu ili sto ?? To je vjerovatno onih zaostalih 3.5k nakon pocetnih 6800 stellara. Prema ovoj stranici vidim da je jos pao u zadnjih 24h. Poslije prvog Humble a sto sam uzeo kasnije nisam ni pratio tecaj tako da nznam kako je funkcionirao u zadnje vrijeme. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice