TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

poruka: 42
|
čitano: 30.820
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Igropedije, liste, popisi i sl.
14 godina
neaktivan
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

Pozdrav,

 

nadahnut mnogim ...pedijama otvaram i svoju enciklopediju TPS igara od 2000. godine do danas.

 

Lista sadrži oko 150 igara.

 

2000.

American McGee's Alice
Covert Ops: Nuclear Dawn
The Devil Inside
Die Hard Trilogy 2: Viva Las Vegas
Duke Nukem: Land of the Babes
Fur Fighters
Heavy Metal: F.A.K.K.²

Hitman: Codename 47

MDK2
Messiah
Star Trek: Deep Space Nine: The Fallen

2001.


C-12: Final Resistance

Grand Theft Auto III

Max Payne

Oni
Project Eden

2002.

Dead to Rights
Des Blood 4
The Getaway
Giants: Citizen Kabuto

Grand Theft Auto: Vice City

GunValkyrie
Gungrave

Hitman 2: Silent Assassin

Mafia: The City Of Lost Heaven

Run Like Hell
SOCOM: U.S. Navy SEALs
Space Raiders

Splinter Cell

The Thing

2003.

Apocalyptica
Armed and Dangerous
Brute Force
Conflict: Desert Storm
Conflict: Desert Storm II
Dragon Drive: D-Masters Shot
Drake of the 99 Dragons
Freedom Fighters
James Bond 007: Everything or Nothing
Kill Switch
Max Payne 2: The Fall of Max Payne
Metal Arms: Glitch in the System
Mission: Impossible - Operation Surma
P.N.03
SOCOM II: U.S. Navy SEALs

2004.

 

Alien Swarm
Astro Boy
Bad Boys: Miami Takedown
BlowOut
Conflict: Vietnam
The Getaway: Black Monday
Gungrave: Overdose

Hitman: Contracts

Metal Wolf Chaos
Mobile Suit Gundam: Gundam vs. Zeta Gundam
Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy
Red Dead Revolver

Splinter Cell: Pandora Tomorrow

The Suffering

2005.

50 Cent: Bulletproof
Conflict: Global Terror
Dead to Rights II
Dead to Rights: Reckoning
Destroy All Humans!
From Russia with Love
Global Defence Force

Grand Theft Auto: Liberty City Stories

Grand Theft Auto: San Andreas

Gundam Seed: Rengou vs. Z.A.F.T.
Infected
The Matrix: Path of Neo
Mercenaries: Playground of Destruction
Nemesis Strike
Oddworld: Stranger's Wrath
The Punisher
SOCOM 3: U.S. Navy SEALs
SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo

Splinter Cell: Chaos Theory

Star Wars Battlefront

2006.

BaboViolent 2
Bionicle Heroes
Bounty Hounds
Destroy All Humans! 2
Earth Defence Force 2017
Eti Yami: Mekanik İstila
Gangs of London
Gears of War
Ghost Recon Advanced Warfare

Grand Theft Auto: Vice City Stories

GunZ: The Duel
Higurashi Daybreak

Hitman: Blood Money

Made Man
Metal Slug
Miami Vice: The Game
Mobile Suit Gundam Seed Destiny: Rengou vs. Z.A.F.T. II
The Outfit
Re-Mission
Reservoir Dogs
Rogue Trooper
SOCOM: U.S. Navy SEALs Combined Assault
SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2
Saints Row

Splinter Cell: Double Agent

Star Wars: Battlefront II
Star Wars: Lethal Alliance

2007.

Bullet Witch
Crackdown
Death to Spies
Exteel
Ghost Recon Advanced Warfighter 2
Kane & Lynch: Dead Men

Mass Effect

Resident Evil 4

The Shield

Star Wars Battlefront: Renegade Squadron
Stranglehold

Uncharted: Drake's Fortune

2008.

Army of Two - 74/100
The Bourne Conspiracy - 70/100
Dark Sector - 72/100
Dead Space - 89/100
Destroy All Humans! Big Willy Unleashed - 53/100
Destroy All Humans! Path of the Furon - 34/100
Fracture - 62/100
Gears of War 2 - 93/100

Grand Theft Auto IV - 98/100

Mercenaries 2: World in Flames - 72/100
S4 League
Saints Row 2 - 82/100

2009.

50 Cent: Blood on the Sand - 72/100

Eat Lead: The Return of Matt Hazard - 53/100
Ghostbusters: The Video Game - 78/100

Prototype - 78/100

Red Faction: Guerrilla - 85/100

Resident Evil 5 - 73/100

Resistance: Retribution - 81/100

Uncharted 2: Among Thieves - 96/100

The Saboteur  - 73/100

Terminator Salvation - 49/100

 

2010.

 

Army of Two: 40th day - Chapters of Deceit

Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City

Hitman 5

Just Cause 2 - 84/100

Kane & Lynch 2: Dog Days - 71/100

Lead and Gold: Gangs of the Wild West - 70/100

Lost Planet 2 - 68/100

Mafia II

Mass Effect 2 - 94/100

Red Dead Redemption - 95/100

Splinter Cell: Conviction - 82/100

Transformers: War for Cybertron

 

 

______________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Forumaši koji su doprinjeli razvoju i boljitku TPSopedije su (nasumičnim redoslijedom): Weky, Daniman123, Armor, Horagio, dncrmt, s0me0ne, scorpion667

 

Sve recenzije su dobrodošle

 

 

AMD PII 945 . GHz | Gigabyte MA790X UD3P | 2x2 GB Kingmax 1066MHz | Sapphire 4870 1GB | 640 GB HDD | Samsung Burner | Corsair TX650 | CM 334 Elite
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.9.2010 22:49 (lordlojkus).
Moj PC  
10 0 hvala 9
14 godina
protjeran
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

Dodaj pod 2010

 

Lost Planet 2

 

I pod 2009

Darksiders

Army of Two: 40th day

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2010 17:02 (Daniman123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

Jel Bathman Arkham Asylum spada u ovu listu? Iz treceg je lica, nije bas da se puca, ali je akcijska i omamljiva se protivnike.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

AA je akcijska avantura

AMD PII 945 . GHz | Gigabyte MA790X UD3P | 2x2 GB Kingmax 1066MHz | Sapphire 4870 1GB | 640 GB HDD | Samsung Burner | Corsair TX650 | CM 334 Elite
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

Splinter Cell: Convitcion (2010).

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

Splinter Cell (2002.)

Splinter Cell:Pandora Tomorrow (2004.)

Splinter Cell:Chaos Theory (2005.)

Splinter Cell:Double Agent (2006.)

 

alrighty then
 
1 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

Mislim da i Just Cause 2 isto fali (2010.).

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

Ne vidim Prototype niti GTA.

 

EDIT: Nema niti Hitmana. Neću više niti gledat :D

 

EDIT: Ipak škicnuo. Nema Saboteura.

http://boards.4chan.org/b/
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2010 17:48 (Horagio).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do dana
Horagio kaže...

Ne vidim Prototype niti GTA.

to su akcione avanture ne?

14 godina
odjavljen
offline
RE: TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do dana
Horagio kaže...

Ne vidim Prototype niti GTA.

  Fali bože sačuvaj igara, pola ih nema.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
14 godina
odjavljen
offline
RE: TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do dana
Hambrle kaže...
Horagio kaže...

Ne vidim Prototype niti GTA.

to su akcione avanture ne?

  Ne. Isto kao i Bathman, to su pucačine iz trečeg lica, što upravo i znači ta kratica (Third Person Shooter). Doduše Bathman nije shooter, vec više akcija iz trećeg lica, ali nije avantura.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
14 godina
protjeran
offline
RE: TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do dana
Weky kaže...
Horagio kaže...

Ne vidim Prototype niti GTA.

  Fali bože sačuvaj igara, pola ih nema.

  Istina, ipak treba malo više truda...  Namigiva

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
15 godina
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

Resident Evil 4 (ps2 2005 | pc 2007) i Resident Evil 5 (2009)

Neznam da li X-Men Origins: Wolverine i Ninja Blade spadaju pod TPS

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2010 18:20 (s0me0ne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

Ispričavam se sada ću sve to odmah dodat, ali već sam napomenuo da sam koristio Wikipediju i na njoj navedenih naslova nema

 

AMD PII 945 . GHz | Gigabyte MA790X UD3P | 2x2 GB Kingmax 1066MHz | Sapphire 4870 1GB | 640 GB HDD | Samsung Burner | Corsair TX650 | CM 334 Elite
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

cast na trudu, iako fali dosta naslova, ali evo ti hvala, jer si se bar malo potrudio

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

Splinter Cell Conviction

Splinter Cell Conviction je najnovij nastavak Splinter Cell serijala. U igri i dalje igramo u ulozi Sam Fishera. Igra pruža dosta stealth kombinacija zbog čega je ovaj serijal hvaljen. Kroz glavnu priču nas vodi Fisher koji je u potrazi za svojom kćerkom za koju misli da je mrtva. Kasnije u igri se mnoge stvari otkrivaju, pa ih otkrijte sami da ne spoilam. Kroz igru posjećujemo obično mračne lokacije poput nekih parkinga, ureda, a ponekad smo i na jako otvorenim prostorima na kojima igra izgleda kao Call of Duty iz treceg lica. Igra pruža odlično korištenje zaklona, i ostavljanja sjene svoje i flankiranja neprijatelja. Kroz igru imamo raznih oružja, a najviše ćemo koristiti one sa prigušivačima, jer tada Splinter Cell pruža svoju najbolju stranu. Kontrole su također dobro izvedene. Penjat ćete se po zidovima, preskakati namjerno postavljene detekcijske bombe, raditi kolut naprjed u pokreu, saginjati se....  Zvuk u igri je na razini, AI neprijatelja ništa posebno, no služi svrsi. Grafika u igri puno daje atmosfere, i odlična je. Igru se po meni tek isplati igrati sa visokim detaljima i na težim razinama jer onda Splinter Cell pokazuje zašto je bolji od drugih igara. Efekti bombe, dima, Fisherovo lice i izgled, izgledaju jako dobro i pohvalno. Multiplayer igre također postoji i sasvim je solidno balansiran.

Da zaključimo, Splinter Cell: Conviction je sve u svemu iznad prosječna igra. Okorjelim fanvoima SPlintera bi moglo smetati što ova igra malo više favorizira akciju nego stealth, no o ukusima nećemo raspravljati. Conviction je jedna zabavna, grafički ljepa i vrlo pristojna igra kad se sve zbroji.

Ocjena (metacritics); 82

Minimalna konfiguracija (iz iskustva): Dvojezgreni Procesor, 1GB RAM, ATi Radeon X1600/GeForce 6600 256MB

Preporučena: Dvojezgreni Procesor 3Ghz, 2GB RAM, Radeon 4850/Geforce 9800GT

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2010 13:34 (Weky).
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

Dali je Alan Wake TPS???

 

Nema baš prave elemente TPS-a kao što je puška ali njegovo oružje je svjetiljka

AMD PII 945 . GHz | Gigabyte MA790X UD3P | 2x2 GB Kingmax 1066MHz | Sapphire 4870 1GB | 640 GB HDD | Samsung Burner | Corsair TX650 | CM 334 Elite
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do dana
lordlojkus kaže...

Dali je Alan Wake TPS???

 

Nema baš prave elemente TPS-a kao što je puška ali njegovo oružje je svjetiljka

  Spada u isti rang kao i Arkham Asylum...

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
16 godina
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

Darksiders nije šuter nego akcijska avantura

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

Jel ovo lista za PC ili? GRAW2 je na PC-u taktička hardcore pucačina iz prvog lica.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

Ovo je lista za sve platforme btw. pogledaj da je iz trećeg lica:

AMD PII 945 . GHz | Gigabyte MA790X UD3P | 2x2 GB Kingmax 1066MHz | Sapphire 4870 1GB | 640 GB HDD | Samsung Burner | Corsair TX650 | CM 334 Elite
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do dana
lordlojkus kaže...

Ovo je lista za sve platforme btw. pogledaj da je iz trećeg lica:

  Znam da je na konzolu, ali na PCu je sasvim druga igra. Nešto između simulacije i taktičke FPS igre. Na konzolama je više nalik Gears of Waru.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
14 godina
odjavljen
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

Mass Efect je RPG, to nije TPS. To je RPG kroz koji prolaziš rješavanjem questova, iako se igra iz treceg lica i ima pucnjave, ali spada u RPG.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

Svaka čast na trudu, Preporučio bih ti i da ovdje malo potražiš -> http://games.gamepressure.com/games_encyclopedia.asp?GROUP=released&CATEGORY=action . Nije ni ova stranica savršena ali sadrži dosta manje poznatih igara koje nemožeš naći na drugim "popularnim" stranicama.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Ghost Recon, serijal poznat po svojoj briznosti prema realnosti i taktičkom napucavanju, u ovom nastavku potpuno odstupa od tog koncepta. Naime, ova igra je samo na konzolama TPS nalik kakvom akcijskom shooteru, dok je PC Verzija potpuna suprotnost i sljedi korjene prvog GR-a.

Radnja igre se odvija u meksiku, a vi ste zapovjednik Cpt. Mitchell, koji vodi svoj tim ljudi. Igra je nabrijana akcijom, i atraktivnom grafikom. Cover sistem rješen je prilično dobro, kao i AI suboraca. Igra se odvija po osrednje velikim prostorima, nekakvim vojnim poligonima, parkiralištima, cestama, te ulicama Meksika.  Igra je osrednje teška, te ipak trazi kolko tolko taktike i laganog skrivanja iza zidova. Kao što sam rekao ranije, kroz igru vodite svoj tim, te im izdajete naredbe kroz meni. Igra ima solidnu dozu igrivosti, osrednju priču, dobro odrađene borbe, te atraktivnu grafiku. GRAW2 je prilično dobra igra na konzolama kao TPS, no zelite li pravi FPS i nastavak prethodnih GR-a potrazit cete PC Verziju.

Ocjena: 86

 

 

 

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

Just Cause 2

Radi se o nastavku solidnog Just Causea iz 2006. godine. Nastavak je raden dosta dugo vremena, no zahvaljujuci tome napredak u igri je itekako vidljiv u odnosu na prethodnika.

Priča igre prati jednog lika, po imenu Rico Rodriguez. Radnja igre se odvija na azijskom području Panau, a glavni lik je zadužen za rušenje novog režima na otočju, onog koji ne odgovara najvećoj svjetskoj sili. Naime, predsjednikov razmetni sin, Pandak "Baby" Panay, eliminirao je svog oca i proglasio se vladarom Panaua, pokrenuvši tako svoju diktaturu kojom planira državu učiniti neovisnom. Istodobno, najcjenjeniji agent Agencije nestaje na Panau otočju, a kako se ta dva događaja čine povezanima, Rico je primoran otkriti sudbinu Toma Sheldona, koji je sasvim slučajno njegov prijatelj i mentor.

Prostor po kojim se igra odvija je ogroman. Cjela mapa je nevjerovatno velika, te što je najbolje dostupna je čitavo vrijeme bez učitavanja, što potpunosti otvara sanbox stil igranja. Igra je takoder otvorena po pitanju fizike, tj. omogucava koristenje svega i svačeg, počevši od motora, raznih vozila i auta koje otimate civilima koji se vozaju po cesti, pa do helikoptera kojeg takoder mozete ukrasti, do čamca, te na kraju padobrana.

Igra ima primarne i sekundarne zadatke (ponekad se pojavljuju, ponekad ne). Obavljanje zadataka nije baš najspretnije rješeno, tj. malo su ipak previše jednolični, kao i grafički stil igre koji se konstantno ponavlja. Takoder u igri je dinamička izmjena dana i noci, solidan izbor oruzja, kao i jako zabavne borbe. Umjetna inteligencija u igri nije baš najsretnije rješena, no sluzi svrsi.

Tehnički dio igre je izuzetno pohvalan. Igra se bazira na vlastitom Engine-u, koji ovog puta samo podrzava DX10. Da, igra neradi na Windowsima XP. No, grafika u igri je stvarno izvrsna, a zahtjevnost koju trazi relativno mala s obzirom na izgled. Just Cause 2 je odlično optimiziran i jednako tako izgleda. Igra se vrti bez ikakvih framedropova i bugovi su izuzetno maleni.

Zaključak je da Just Cause 2 dosta napredovao u odnosu na prethodnika. I dalje su tu neke mušice poput isprane priče, prosječne umjetne inteligencije, no sve je to zasjenjeno ogromnim prostorima, zabavnim gameplayom, te odličnom grafikom i optimiziacijom. Just Cause 2 je jedna poprilično solidna igra koju se isplati probati.

 

 

Minimalna konfiguracija (iz iskustva): Dvojezgreni procesor 2Ghz, 1GB RAM, ATi Radeon HD 2600/nVIDIA 8600, Windows Vista

Preporučena: Intel Core 2 Duo 3Ghz/AMD Athlon X2 3Ghz, 2GB RAM, ATi HD 4850/nVIDIA 9800GTX, Windows 7/Windows Vista

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.8.2010 9:42 (Weky).
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

Kane & Lynch 2 : Dog Days ( PC, X360, PS3 )
Developer : IO Interactive
Publisher : Eidos/Square Enix
Godina izdavanja : 2010.



Priča :

Kane & Lynch 2 : Dog Days je nastavak poluuspjelog Kane & Lynch : Dead Men iz 2007. godine. Igra prati dvojicu bivših osuđenika Kanea
i Lyncha na njihovom ponovnom okupljanju u srcu Kine, gradu Šangaju.
Tamo trebaju obaviti mali poslić dovođenja doušnika Bradyja. Bradyja nađu u njegovom stanu s djevojkom i njih dvoje se daju u bijeg,a
Kaneu i Lynchu je cilj dovesti ih žive kako bi Brady prenio važne informacija od bandama i narko kartelu u Tokiju Glazeru.
Tu započinje potjera i Brady biva stjeran u kut te uzme svoju djevojku kao taoca. Kane slučajno ubije djevojku, a Brady si, poput kakve
kamikaze, oduzme život.
Nakon sastanka s Glazerom Kane i Lynch saznaju da je djevojka kći glavnog šefa mafije u Šangaju, Hsinga, te oni ubrzo postaju na meti
njegovih plačenika.
U sav taj metež se još umješa i policija te započinje pravi kaos.

Gameplay :

Igra je zamišljena kao akcijski nabijena drama. Misije se sastoje na principu ubij i bježi, a isprekidane su povremenim misijama šuljanja
koje vode do otimanja kakvog oružja pa opet ispočetka.
Stavljeni smo u ulogu Lyncha dok je Kane kontoliran od strane umjetne inteligencije ili igrača spojenog preko interneta. Umjetna inteligencija
neprijatelja je na razini. Neprijatelji koriste zaklone, flankiraju vas, no često se znaju nači na otvorenom polju i lako pobrati metak.
Umjetna inteligencija Kanea je malo lošija i često će vas ostaviti da sami rješavate horde neprijatelja.
Igrin koncept vrti se oko uporabe zaklona koji su izvedeni dosta fluidno pritiskom na tipku. Zakloni su važni u samom gameplayu, jer u
igri nečete moči glumiti akcijskog heroja te utrčati i ubiti desetak neprijatelja.
To igri daje na težini, no istovremeno zna frustrirati, no spašavaju je često poredani checkpointovi pa igrač neće morati ponovno
odigravati cijeli nivo.
Osim kampanje igra podržava multiplayer, online coop i LAN. Multiplayer se sastoji od međusobne borbe policijaca i lopova u koju su
vješto zamaskirani neki standardni modovi.
Regeneracija zdravlja izvedena je automatski kao u večini igara, a ako ste jako ranjeni padate na pod te još imate šansu ubiti
neprijatelja i odvuči se do zaklona što diže dojam same igre.
Oružja u igri nisu brojna, te broje svega nekoliko (polu)automatskih pušaka, pištolja i sačmarica. Granata u ovoj igri nema, ali za
likvidaciju večeg broja neprijatelja možete baciti protupožarni aparat, plinsku bocu ili slično i raznijeti je u zraku.
Fizika u ovoj igri potpomaže gameplayu i objekti su podložni uništavanju te će te u puno slučajeva uništavati neprijateljima zaklone, također i oni vama,

rušiti zidove i slično.

Prelazak između levela vrši se zajedničkim otvaranjem vrata što kasnije postaje previše jednolično i dosadno.

Prezentacija :
Lokacije u igri smještene su urbani Šangaj te prevladava sivo smeđi kolorit koji oživljavaju žarke boje iz trgovina, oglasa, policijskih
automobila i sl.
U početku igre prati vas čudna, tresuća kamera koja je trebala poboljšati realitet igranja i približiti ga nekom poludokumentarnom
filmu, no sam dojam je pomalo iritantan, no na svu sreću može se isključiti u opcijama igre.
Igrin stil je drugačiji i iako je akcijska igra ima čudan oblik cenzure zamuljavanjem krvi, "prostih" djelova tijela i sličnog.
Taj pristup je originalan, no zbog svoje ograničenosti vjerojatno neče biti prihvačen od strane večine igrača.
Igru pogoni Glacier engine koji je zaslužan i za prvi Kane & Lynch, no malo promijenjen. Teksture su solidne, ali nemojte očekivati nikakvu
grafičku ekstravagancu. Modeli su napravljeni osrednje i neprijatelji su večinom copy-paste što daje pomalo monoton dojam, no igra će se izvoditi glatko i na

starijim računalima.

S grafičke strane igru spašavaju žive boje samog urbanog središta Šangaja koje daju malo živosti.
Voice acting je izveden dosta dobro i likovi dobivaju na životu, no pomalo ga kvari slabija scenaristička podloga u kojoj se nalazi
dosta klišeja i psovki.

Zaključak :
Kane & Lynch 2 : Dog Days je igra koja je imala dosta potencijala, no jednostavno ga nije uspjela iskoristiti. Likovi su dosta površni kad
se uzme u obzir sva povezanost među njima. Priča je slična akcijskom filmu i fali joj one dubine koja bi tjerala igrača dalje i postepeno
ga uvlačila u svoj svijet.
No, unatoč svemu Kane & Lynch 2 nije loša igra, ali ako ste od nje očekivali kakav veliki hit, to nečete dobiti. Ovo je igra za one
koji nisu imali nikakva očekivanja, te im ova igra dolazi kao ubijanje vremena dok čekaju kakav masterpiece of gaming.


OCJENA : 70/100

Metacritic score : 71/100

gameplay videi :

We are nothing but the stones to pave the way...
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.8.2010 17:42 (Ad4pt3r).
 
6 0 hvala 4
16 godina
neaktivan
offline
TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do danas

Sve OK ali drugi put pokušaj manje spoilati.

Mogao si staviti i ocjene Metacritica.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.8.2010 14:20 (WItcher).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do dana
WItcher kaže...

Sve OK ali drugi put pokušaj manje spoilati.

Dobro, hvala...Pokušao sam skratiti priču koliko sam mogao, ali opet neke stvari sam morao otkriti. Belji se

We are nothing but the stones to pave the way...
16 godina
neaktivan
offline
RE: TPSopedia - svi TPS naslovi od 2000.g. do dana

A uspio si reći dosta toga o prići.

Mogao si :

Dva zarobljenika nastavljaju raditi prljave poslove :)

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Igropedije, liste, popisi i sl.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice