Zelda naslovi

poruka: 12
|
čitano: 4.278
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Zelda, jedna od najpoznatijih RPG igara u doba GBC

Vidim da Zelda kao sama legendarna igra nema svoju vlastitu temu, tu je dosta naslova, i svaki je jedinstven, uvijek je ta smotana princeza Zelda kidnapovana te se Link treba boriti sa morem čudovišta i bossovima, da bi ju oslobodio, jednom sam se zapitao, za koju k**ac je više ne siluje do smrti i svi mirni, ali ipak je duboko u meni bila ta želja da igram još jedan nastavak (ako se to tako može nazvati, jer je svaka zasebna), sva priča o silovanju princeze Zelde do njene smrti otpada.

 

Igra je počela legendarnim

 

The legend of Zelda, gdje princezu Zeldu po prvi put otima Ganon, "kralj zla". Biva oslobođen iz "Dark World" u prijevodu "Mračnog Svijeta" te dolazi u Hyrule oteti Zeldu. No prije nego ju uhvati, sakriva takozvani

  ▲

▲ ▲,

(triforce of Wisdom) po čiju je "energiju" Ganon i došao. Link (glavni lik) se zaklinje da će se dočepati velike energije i moći koju triforce posjeduje, te poraziti Ganona (ipak ga je samo otjerao.) i osloboditi princezu. Ovom igrom i njenim uspjehom napravljena je još jedna igra pod imenom

 

Zelda II: The adventure of Link, 2D igre koja se vjerovatno slabo rasprodala, te su se japanci odlučili poboljšati, dati sve od sebe i napraviti niz igara koje se kriju iza naziva "The legend of Zelda", gdje se vraćaju staroj priči otimanja princeze. Čini vam se dosadno? Mogu se opkladiti da ni jednu od tih igara ne biste mogli prijeć prvi put za manje od 15-ak dana.

 

Iz te serije imamo sljedeće igre:

 

The legend of Zelda: Link's Awakening

The legend of Zelda: A link to the past

The legend of Zelda: Majora's mask

The legend of Zelda: Ocarina of time master quest

The legend of Zelda: Oracle of ages (tu ne biva oteta samo zelda već i Nayru, koja biva oteta by Veran)

The legend of Zelda: Oracle of seasons (ista stvar kao i ages)

The legend of Zelda: The wind waker.

The legend of Zelda: A link to the past, The four swords (specijalno 2u1 izdanje, four swords je LAN multiplayer)

The legend of Zelda: Four swords adventures

The legend of Zelda: The minish cap

The legend of Zelda: Phantom hourglass

i

The legend of Zelda: The spirit tracks.

 

Ajdemo vaši dojmovi, a ukoliko igrate jednu od igara, tu možete pisati ako ste negdje zapeli bez da bestražno čaprkate po youtube walktrough-ovima koji imaju po 1000 videa za jednu od igara. Cool

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Moj PC  
4 0 hvala 6
14 godina
offline
Zelda naslovi

fino fino

Ma kakav smak svijeta 2012, pa meni pasteta traje do 2014..... :D
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Zelda naslovi

Newfags can't triforce ;)

  ▲

▲ ▲

"Kill a man, one is a murderer; Kill a milion, a conqueror; Kill them all, a God."- Jean Rostand(1894-1977)
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2010 19:48 (Living.Dead).
 
2 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Zelda naslovi

Bump Nevinašce

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Zelda naslovi

Igrao sam na gameboyu, odlična igra... I jako teška...

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zelda naslovi
APazinjan kaže...

Igrao sam na gameboyu, odlična igra... I jako teška...

A koju si igrao :P

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
15 godina
protjeran
offline
RE: Zelda naslovi
BannedOnThisForum kaže...
APazinjan kaže...

Igrao sam na gameboyu, odlična igra... I jako teška...

A koju si igrao :P

E sad, ko se toga sječa, znam samo da sam navlačio onu kapu (neki zeleni tip :P) da se smanjim, u jednom lvl-u se sječam jednog trupca, moram se smanjit da bi prošao, i sječam se neke kuhinje...

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2010 14:29 (APazinjan).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zelda, jedna od najpoznatijih RPG igara u doba

Prva koju sam igrao i najdraza je Zelda A Link To The Past .

Ovo bi svatko trebao bar jednom odigrat! Nesto presavrseno. 

 

Poslje toga sam jos igrao Link Awakening, Ocarina of Time, Twillight Princess.

Svaka je za sebe odlicna ali ALTTP je ipak nenadmasiv jer je tako reci

temelj po kojem su se sve ostale Zelde radile.

 

14 godina
protjeran
offline
Zelda naslovi

moram priznat, nikad nisam igrao iako ju uvijek nalazim u ign-ovom TOP listi nečega..

 

uglavnom, primjetio sam da ima nekih 12 nastavka, pa me zanima samo dal to znači da zeldu otmu 12 puta??? mislim, princeza je, kakvo je to osiguranje

Stay a while and listen...
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Zelda naslovi

Heh veliki sam fan Zelde, prešao sam sve igre (osim Skyward Sword, narucio sam ju cekam da dode)

I ni jedna mi nije bila dosadna,svaka je bila teška.

Zbog te igre sam i kupovao sve konzole,svaku sam prešao barem 1 put, i to bi bilo otprolike 20 dana igranja po 4 h i više da bih ju prešao{#}{#} 


 

kinder milch schokolade
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Zelda naslovi

Ja sam na Ocarini of time zapeo u nekom fuc*ing kitu sa nekim klincem koji je btw riba i moram ga iznjet van, par puta sam već došao da izlaza i čorak nisam ga uspio iznjet van. Nakon 10-tak pokušaja sam odustao.

 

Inače {#} za temu.

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zelda naslovi
woodgamesfx kaže...

Ja sam na Ocarini of time zapeo u nekom fuc*ing kitu sa nekim klincem koji je btw riba i moram ga iznjet van, par puta sam već došao da izlaza i čorak nisam ga uspio iznjet van. Nakon 10-tak pokušaja sam odustao.

 

Inače {#} za temu.

Probaj opet, ja sam uspio

kinder milch schokolade
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice