Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava izdvojena tema

poruka: 695
|
čitano: 237.943
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
11 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Nista nekupuj sad vis da pada ajme sve...cekaj, vrebaj

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

TRIG je dobar coin za držat ovaj tjedan, pametno je držat oko na njega, siguran sam da će vrijednost nešto skočiti (zašto? https://twitter.com/blocksafe), ne mogu reć točno koliko, pretpostavljam da će na 1 dolar bez problema doć.
U svakom slučaju ako vidite cijenu da je skočila i da je je sve zeleno, ne kupujte, čekajte manji pad.

 

EDIT:

Vidim već je dosegao tu vrijednost koju sam prognozirao, u svakom slučaju dizat će se još svakako, a i padat, tako da kupujte samo kad padne. 16-og imaju uništavanje coin-a tako da im se i zbog toga ujedno cjena diže jer to isto diže hype.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.9.2017 23:14 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Jedna mala obavijest. Bitna je ako koristite exchange bittrex (vjerujem da imaju verzije ovog i za ostale exchangeove). Pojavile su se phising stranice, savršene kopije legit stranica s malo drukčijim imenima, umjesto Bittrex sa "i" piše Blttrex sa "L". Također, postoji i verzija za MyEtherWaller, a ona je MyaEtherWallet. Pazite, bookmarkajte legit stranice i idite preko njih, a ne preko google searcha. To sam vidio pred par dana, al se nisam sjetio napisati ovdje. Moguće je da su i uklonjene (meni se ne prikazuju), ali neka ovo bude upozorenje za buduće situacije. Puno ljudi je izgubilo pozamašne svote novca. 

 

 
5 0 hvala 5
15 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
markoal kaže...

TRIG je dobar coin za držat ovaj tjedan, pametno je držat oko na njega, siguran sam da će vrijednost nešto skočiti (zašto? https://twitter.com/blocksafe), ne mogu reć točno koliko, pretpostavljam da će na 1 dolar bez problema doć.
U svakom slučaju ako vidite cijenu da je skočila i da je je sve zeleno, ne kupujte, čekajte manji pad.

 

EDIT:

Vidim već je dosegao tu vrijednost koju sam prognozirao, u svakom slučaju dizat će se još svakako, a i padat, tako da kupujte samo kad padne. 16-og imaju uništavanje coin-a tako da im se i zbog toga ujedno cjena diže jer to isto diže hype.

 Nadam se da je netko barem poslušao savijet i da je u plusu barem nekih 20-40%.

Sad kad je veća cijena treba pazit da ne bi pala pa da to ne izgubite.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
16 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Da, trig i neo današnje su zvijezde

*trig danas još 30% gore. kad je spaljivanje, 14.-og?

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.9.2017 0:35 (hrvooje).
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Kako prodati valutu (ETH) sa Bittrex-a ? koji je postupak ?

Novi sam, može odgovor u pm, np  :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Ne svida mi se trejding direktno s valutama jer te oderu na konverziji valute pa te oderu na proviziji in out 10%... Lakse i bolje direkt preko burze u ETF koji trejda bitcoinom, provizija 0,1% i deri. Laganih 50k u sat vremena. Vikend ipak radije cekam u dolaru da lakse spavam 😀
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Što je to s neom danas? Svi kupuju, volume preko 10k btc. Jel netko zaratio, Kina izgradila nuklearni fuzijski reaktor, nešto treće?

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.9.2017 19:56 (hrvooje).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Još najbolja investirat ovih dana je Walton, kupio kada je bilo oko 1$, sada je 6$

 

https://coinmarketcap.com/currencies/walton/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Šta nam to znaci kad je pump sad gotov, sad mogu samo izgubit novce

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
k1klop kaže...

Šta nam to znaci kad je pump sad gotov, sad mogu samo izgubit novce

 Mislim da se mogu jos neki novci izvuci iz toga

12 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

U walton bi se moglo uci na oko 3$, nakon takvog skoka mora slijediti korekcija..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Zid kupaca :)

 Što kažete na ripple i swift? Uskoro su u Kanadi neke konferencije 16.-og, mogao bi biti pump do tada

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Zanimljivo makar tim zidovima nije za vjerovat jer dosta puta znaju stavi da pumpaju cjenu onda dumpaju i maknu zid i ovi koji su kupili popuše.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Zanima me dal i,a tko saznanja/misljenja o First coinu ? postoji neki klub u koji se učlani, imaju pakete koji se mogu kupiti i ovisno o velicini paketa, mjesečno se dobiva odredjeni postotak coina od rudarenja, s tim da kad se uzme taj paket onda je zakljucan na 6.mj...

 

dobivaju se bonusi i postotak od novih članova koji se učlane preko vas, itd...

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Kupuje li itko coine po ovim prelijepim cijenama? Upravo sam kupio nesto stratisa za malo ispod 3 dolara :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Nastackao Arka, Vertcoina i Elixa. Spreman za zimu bez dodatnih ulaganja.
7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
15 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Moze info sa koje stranice kupujete coinse, jer sad koristim coinbase i imam sam u ponudi 4 valute i to ove koje su popularne, ove koje svi tu spominjete ne vidim za kupiti?
battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
dado16 kaže...
Moze info sa koje stranice kupujete coinse, jer sad koristim coinbase i imam sam u ponudi 4 valute i to ove koje su popularne, ove koje svi tu spominjete ne vidim za kupiti?

 Bittrex recimo, tam imam neke valute, al neznam kako prodati, pa molim pomoć 

15 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Ne znam zna li netko više detalja, navodno dio korisnika se žali na Bittrex da ne mogu pristupiti računu već par dana bez prethodnog upozorenja, tako da imajte i to na umu.
https://twitter.com/search?f=tweets&vertical=default&q=%23BittrexExchange&src=tyah

 

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Navodno je bilo loših domena sa malim t i točkom ispod koje imitiraju pa ukradu podatke. Na mjenjačnice ići iz bookmarka. Ovako je teško zamijetit, da li je mrlja na ekranu ili slovo s točkom ispod: bitṭrex.com

 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
prikandish kaže...
dado16 kaže...
Moze info sa koje stranice kupujete coinse, jer sad koristim coinbase i imam sam u ponudi 4 valute i to ove koje su popularne, ove koje svi tu spominjete ne vidim za kupiti?

 Bittrex recimo, tam imam neke valute, al neznam kako prodati, pa molim pomoć 

 Prodaš u bitcoine, kao što si ih i kupio. 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

to znam, ali kam se onda šalju bitcoini s bittrexa da mogu podici u kunama recimo ?

15 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
prikandish kaže...

to znam, ali kam se onda šalju bitcoini s bittrexa da mogu podici u kunama recimo ?

 Bitcoin-mjenjacnica.hr nudi uslugu prodaje bitcoina, uplata ide na račun koji navedes tijekom prodaje. Ukoliko imas nekih poteskoca, mozes se njima javiti na kontakt brojeve i oni ce ti pomoci, no mislim da nece bit problema jer je stranica jako jednostavno napravljena

13 godina
odjavljen
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Mala obavijest, zaboravio sam napomenuti.

 

Bitcoin-mjenjacnica.hr od nedavno nudi i kupoprodajne usluge za Ethereum. Sistem kupovine je isti kao i kod kupovine Bitcoina na istoj stranici. 

 
1 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
footballer kaže...

Mala obavijest, zaboravio sam napomenuti.

Bitcoin-mjenjacnica.hr od nedavno nudi i kupoprodajne usluge za Ethereum. Sistem kupovine je isti kao i kod kupovine Bitcoina na istoj stranici. 

 Odlično, hvala!

Ja sam baš gledao kako prebaciti ETH u BTC da mogu prodati u Mjenačnici :D

 

(Vidim da nema još prodaje, al valjda su samo dani u pitanju...)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Bok
Brzinsko pitanje: Koja dvije valute će ići na fork tj. kad će se dogoditi? Netko je tu spominjao 11. mjesec, al nije spomenuo valute pa ak nije problem napisat 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
footballer kaže...

Mala obavijest, zaboravio sam napomenuti.

 

Bitcoin-mjenjacnica.hr od nedavno nudi i kupoprodajne usluge za Ethereum. Sistem kupovine je isti kao i kod kupovine Bitcoina na istoj stranici. 

Jako mi se svidja njihova stranica, bezbroj puta sam preko njih kupovao i prodavao. Jednostavno i efikasno.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice