Amazon - pitanja i odgovori

poruka: 1.178
|
čitano: 325.484
|
moderatori: Danny_HR, Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina

moze li neka dobra dusa pojasniti placanje american express karticom na amazon.de (ne znam da li je bitno; kartica je iz PBZ-a).

zanima me kako to tocno funkcinira; da li to odmah dolazi na naplatu, obracunava li po srednjem tecaju tog dana kada je obavljena kupovina, ide li to automatski na rate i da li postoje nekakvi dodatni troskovi?

hvala!!

BF4 - dobra_sprava88
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 22:17 (razor1988).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Re: Amazon - pitanja i odgovori
razor1988 kaže...

moze li neka dobra dusa pojasniti placanje american express karticom na amazon.de (ne znam da li je bitno; kartica je iz PBZ-a).

zanima me kako to tocno funkcinira; da li to odmah dolazi na naplatu, obracunava li po srednjem tecaju tog dana kada je obavljena kupovina, ide li to automatski na rate i da li postoje nekakvi dodatni troskovi?

hvala!!

Kao i svako drugo plaćanje Amexom vani - dolazi odmah na naplatu (vidljivo obično drugi dan), tečaj je OK, nema plaćanja na rate, nema dodatnih troškova.

9 godina

Pozdrav svima!

Zanima me da li je netko naručivao printer (multifunkcionalni) preko Amazona, njemačkog? Kakva su iskustva? Mislim na dostavu, pakiranje..

Hvala!

0 0 hvala 0
2 tjedna

Imam pitanje u vezi povrata. Dakle vratio jedne dr Martens cizme i za njih sam dobio punu cijenu koju sam platio (roba + poštarina) + 65 kn za poštarinu koju sam platio da se vrati. E sad vraćao sam i druge i za njih ću dobiti samo cijenu samih čizama, a ne i ove 2 poštarine. Zna netko zašto je tome tako? Već sam prije vraćao i uvijek bi dobio iznos robe + 2 poštarine. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina

Molim pomoć! 

Imam $15 gift card za koji su me zeznuli za Prime - dal se more nekaj za to kupiti (futrola za mob) i kak?

Vidim neke cifra od 38 dolara za shipping... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
bighart kaže...

Pozdrav svima!

Zanima me da li je netko naručivao printer (multifunkcionalni) preko Amazona, njemačkog? Kakva su iskustva? Mislim na dostavu, pakiranje..

Hvala!

Ja sam narucivao sve i svašta, preko njemackoj i britanskog amazona, nisam printer al sam narucio monitor, kuhinjski mikser, playstation, xbox, laptop i jos dosta stvari i nikad nije bilo problema sa dostavom, te stvari pakiraju u vece kutije sa dosta ili onog smeđeg papira da ublazi udarce ili stiropor, ili one male vrecice punjene zrakom, neznam kako da ih opisem: https://sc01.alicdn.com/kf/HTB1sqDnHXXXXXbkXFXXq6xXFXXXg/1854428/HTB1sqDnHXXXXXbkXFXXq6xXFXXXg.jpg

Uglavnom, nikad nisam imao problema da mi nesto dođe potrgano, osim sa playstationom, al greska je bila softwerska, tako da nije bio problem sa amazonove strane il strane dostavljača. 

FiTop kaže...

Imam pitanje u vezi povrata. Dakle vratio jedne dr Martens cizme i za njih sam dobio punu cijenu koju sam platio (roba + poštarina) + 65 kn za poštarinu koju sam platio da se vrati. E sad vraćao sam i druge i za njih ću dobiti samo cijenu samih čizama, a ne i ove 2 poštarine. Zna netko zašto je tome tako? Već sam prije vraćao i uvijek bi dobio iznos robe + 2 poštarine. 

Dali si narucio pod istim orderom ili? 

Armor kaže...

Molim pomoć! 

Imam $15 gift card za koji su me zeznuli za Prime - dal se more nekaj za to kupiti (futrola za mob) i kak?

Vidim neke cifra od 38 dolara za shipping... 

Amazon.com? Ako da, onda teško..vecina tih manjih stvarčica sa americkog amazona ima vecu postarinu od same stvari. 

XBL - skols1555
9 godina

Hvala puno na odgovoru i pomoći! :-)

Iskreno nisam ni sumnjao u Amazon..al bolje prije provjeriti.

2 tjedna

Hvala na odgovoru. Znači ova potpuno vraćena narudžba + poštarine je bilo prodano od strane Amazona, a ova druga gdje sam dobio samo za artikl je bilo od strane jednog dućana koji prodaje na Amazonu i u uvjetima povratka je pisalo da samo taj iznos vraćaju. Eto opet sam nešto naučio i idući put ću pametnije, pročitati uvjete trgovine :) 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice