Amazon - pitanja i odgovori

poruka: 1.210
|
čitano: 345.460
|
moderatori: Danny_HR, Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine

Narucio sam sat preko amazon.de danas oko 2.30 i jos mi nije skinulo novce sa kartice. Pise samo ordered today i to je to..Da li je to normalno?

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2019 21:10 (el.šef).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 mjeseca
Re: Amazon - pitanja i odgovori
el.šef kaže...

Narucio sam sat preko amazon.de danas oko 2.30 i jos mi nije skinulo novce sa kartice. Pise samo ordered today i to je to..Da li je to normalno?

Da....

8 godina

Nisam već jedno vrijeme naručivao s Amazona, ali baš gledam danas i šta god odaberem ne dostavljaju kod nas. Sam baš tako upiknuo ili su nešto mijenjali u zadnje vrijeme?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine

Nikad nisu dostavljali sve, ali se i meni čini da u zadnje vrijeme ne dostavljaju više stvari, ili ja baš uvijek nabasam na stvari koje ne dostavljaju, ne znam

4 godine

Je li velika razlika izmedu Amazon fire Stick 4k i obicnog?

0 0 hvala 0
8 godina
Avensac kaže...

Nikad nisu dostavljali sve, ali se i meni čini da u zadnje vrijeme ne dostavljaju više stvari, ili ja baš uvijek nabasam na stvari koje ne dostavljaju, ne znam

To znam, ali baš i meni izgleda da su još više srezali. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina

Ja preko Mailbox.de. Baš si danas naručio par sitnica na ovom prime danu. 

Uglavnom se isplati za neke srednje i velike stvari, za sitnice ne. 10 eur je GLS za HR. 

Steam: nuketown | PSN: berologic | Facebook: Bernard Šaško
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Mozda vise trefis robu od partnerskih trgovina a one nesalju uglavnom....
VenAtoR#2231
4 godine

Zna često biti i da ne šalju "Fulfilled by Amazon" stvari (tipa Anker stvarčice), što mi je glupo jer ako već omogućuju da mi iz hrvatske kupujemo bilo bi fer da šalju sve što je "Fulfilled by Amazon"..

11 godina

Narucio sam jucer nesto, i sad mi je u međuvremenu dosla obavjest da je dispatched ali mi je i dosla obavjest da je nemoguce item poslat na moju adresu i da cu dobit refund. Na racunu i dalje stoji rezervacija tih novaca...

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice