Amerikanac kupuje perko njuskala-HITNO

poruka: 11
|
čitano: 1.151
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Amerikanac kupuje perko njuskala-HITNO

Znaci jucer mi se javio preko poruka taj lik i vidim ja pise mi regina a ne znam iz kojeg razloga jer mi se nikad nije desilo da mi mob sam da ime nekoj osobi uvijek mi pise iznad poruke broj ali u ovom slucaju nije.Idem ja probat nazvat broj kad ono ne pise mi pozivni nego samo 73...

U poruci pise da me je nasao preko njuskala i dao mi je svoj email da ga kontaktiram.

Veli on da bi prije uplatil 5% od cijene koje trazim i tek kad dode njegov prijatelj da ce onda uplatit puni iznos,on je kao iz amerike.

moje pitanje je dali mi moze uzeti natrag pare ako ja njemu dam da mi uplati na pay pal.

Nikad nisam ovako prodavao stvari pa sam zbunjen kaj znas kakav covjek ti moze doc na vrata

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Amerikanac kupuje perko njuskala-HITNO

Prevara je u pitanju.

 

Čitao sam već negdje o tome. Googlaj malo.

11 godina
offline
Amerikanac kupuje perko njuskala-HITNO

zato vrijeme koje ti je trebalo da otvoris novi acc i napises volko texta mogao si sam si postaviti logicko pitanje sta ja to imam da to treba jednom ameru i da on to nemoze naci na najvecem trzistu na svijetu nego eto u šupku europe traži baš mene

 
16 0 hvala 2
12 godina
offline
Amerikanac kupuje perko njuskala-HITNO
Nek ti uplati 5% cijene... i reci da si poslao =]
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Amerikanac kupuje perko njuskala-HITNO
Ne možeš smuljat muljatora… izbriši poruku i move on
Pi*kice derem ko sličice!
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Amerikanac kupuje perko njuskala-HITNO

Pa koliko trebaš biti pametan, da shvatiš da je prevara, čuj našo se clik iz Amerike kupovat na njuškalu wtf!

Za zahvalu klikni na Hvala
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Amerikanac kupuje perko njuskala-HITNO

hvala decki i to cu uradit zato mu se i nisam javio preko pravog maila da mi jos nebi hakiro mail a s njim imam povezan facebook,steam i jos puno stvari.

Ali ne razumijem sta on dobije s tim ako kao njegov prijatelj dode,pa sta ce me bolan zaklat ne kuzim ali rade ja mirno spavam i nikom se ne javljam.

 

Evo ako nije problem dajte ostavite ovu temu na vrhu ili nek moderator napravi jer stvarno ne zelim da se ikomu ovakvo nesto slicno desi,dobro da sam se ja sjetio pitat na forumu jer kakav jesam ja bi mu dao adresu pfff di mi je glava bila

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2016 16:26 (LoudTuber-WOT).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Amerikanac kupuje perko njuskala-HITNO

Sve što prodaješ preko granice, samo keš u kuverti nek ti pošalju, pa onda ti šalješ ili ti uplate na devizni, pa kad sjedne, onda šalješ. Ja sam Slovencu prodo knjige, čovjek stavio razglednicu u kuvertu i 30€, a kad sam to dobio, ja mu poslao knjige.

Za zahvalu klikni na Hvala
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2016 16:23 (ivo454).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Amerikanac kupuje perko njuskala-HITNO

Pitanje jedno

 

ako zelim da mi uplati na bankovni racun pa sto moze poci po zlu jos ga mogu i ja cak prevarit sto ne zelim ali samo pitam...

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Amerikanac kupuje perko njuskala-HITNO

U redu je uplata na račun, samo nemoj da ti traži kopiju kartice, nego mu samo pošalji SWIFT banke i svoj IBAN.

Za zahvalu klikni na Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Amerikanac kupuje perko njuskala-HITNO
meni jednom trazio kupac kopiju kartice ka da moze uplatit , aha
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice