Blokirana prava objavljivanja na FB fan-pageu

poruka: 10
|
čitano: 3.665
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Blokirana prava objavljivanja na FB fan-pageu

Dakle, imam stranicu na vama omiljenom društvenom servisu, ništa posebno, nekih 20k ljudi, veseli čovjeka, s muzikom povezano moglo bi se reći. Još davno su mi na istoj stranici blokirali prava objavljivanja, dakle ništa ne mogu objaviti na zidu ime grupe, dok komentirati wall postove mogu, te su ostale sve druge admin mogućnosti. Mislio sam da će isteći nakon nekog vremena, kad ono - kita. Još uvijek stoji tako, nikud nikam bi se reklo.

 

Ima li itko kakvi prijedlog, može li se na neku mail adresu poslati žalba ili nešto slično, da ponovno osposobim stranicu?

 

Samo da nadodam, nikad mi nije bilo poslano ikakvo objašnjenje zašto je stranica blokirana.

 

 

Hvala unaprijed :)

I don't believe in Heaven. I believe in Pain. I believe in Fear. I believe in Death.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Blokirana prava objavljivanja na FB fan-pageu
itko?
I don't believe in Heaven. I believe in Pain. I believe in Fear. I believe in Death.
12 godina
neaktivan
offline
Blokirana prava objavljivanja na FB fan-pageu

Potraži kontakte nekakvih administratora i pošalji jednostavni upit.

Možda si kršio pravila.

p.s

nimalo draga mreža :)

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Blokirana prava objavljivanja na FB fan-pageu

Posalo, odgovorili mi automatiziranim E-Mailom u kojem nisam našao odgovor na pitanje.

Doduše, sad više ne piše da je stranice blokirana, već ne mogu "switchati" da pišem u ime stranice.

 

edit: pravila nisam kršio, barem ne ja, a i te blokade bi trebale biti vremenski ograničene, ovo je blokirano već dosta dugo.

I don't believe in Heaven. I believe in Pain. I believe in Fear. I believe in Death.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2011 22:21 (The Unforgiven).
12 godina
neaktivan
offline
Blokirana prava objavljivanja na FB fan-pageu

Najgore je kad pošalju automatizirani mail.

Probaj ovdje ;)

 

http://www.facebook-hrvatska.com/kontakt/

 

Mislim, iako se ne radi o službenoj facebook stranici, uvjeren sam da će ti dati kompetentniji odgovor od nas.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2011 22:27 (AtomicBomb).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Blokirana prava objavljivanja na FB fan-pageu
Ne odgovaramo na pitanja vezana za društvenu mrežu Facebook.com, već isključivo za naš blog Facebook-Hrvatska.com.

I don't believe in Heaven. I believe in Pain. I believe in Fear. I believe in Death.
12 godina
neaktivan
offline
Blokirana prava objavljivanja na FB fan-pageu

Znam da to piše, ali meni su ipak odgovorili na neka pitanja :)

Probaj ovdje nešto pronaći

meni je i ovo pomoglo

http://www.facebook.com/help/

ili

probaj staviti drugog administratora stranice, pa vidi da li on može upravljati kako treba :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2011 22:45 (AtomicBomb).
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Blokirana prava objavljivanja na FB fan-pageu
Vidio na help pageu da ima par ljudi s sličnim problemom, nitko odgovor nije dobio.

Probao i s drugim adminom, ništa.
I don't believe in Heaven. I believe in Pain. I believe in Fear. I believe in Death.
12 godina
neaktivan
offline
Blokirana prava objavljivanja na FB fan-pageu

Da, primjetio sam, ali to ti je na žalost tako standarno, jer valjda ovi imaju previše posla pa ne odgovaraju.Treba ih stisnuti sa upitima, slati svako malo i tako dalje :)

sretno.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Blokirana prava objavljivanja na FB fan-pageu
AtomicBomb kaže...

Da, primjetio sam, ali to ti je na žalost tako standarno, jer valjda ovi imaju previše posla pa ne odgovaraju.Treba ih stisnuti sa upitima, slati svako malo i tako dalje :)

sretno.

wow toliko posla imaju da moraju cijeli izgled mijenat svaki mjesec. {#}

www.facebook.com/Battlefield3.Info
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice