Bnet ili T-com ?

poruka: 53
|
čitano: 27.049
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Bnet ili T-com ?

Ovako, uskoro se selim u zg i namjeravam si naravno tamo internet uzeti, ali pošto ću biti u dijelu gdje nije još dostupan Amis, pa me zanima koja je bolja solucija da uzmem: Bnet ili T-com?

- treba mi FLAT net,a sad što se tiče telefona, manje bitno...pa šta mi predlažete, što je isplativije, jeftinije, korisnije?

 

...hvala unaprijed...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bnet ili T-com ?
Bart kaže...

Ovako, uskoro se selim u zg i namjeravam si naravno tamo internet uzeti, ali pošto ću biti u dijelu gdje nije još dostupan Amis, pa me zanima koja je bolja solucija da uzmem: Bnet ili T-com?

- treba mi FLAT net,a sad što se tiče telefona, manje bitno...pa šta mi predlažete, što je isplativije, jeftinije, korisnije?

 

...hvala unaprijed...

 

Ako imaš mogućnosti uzeti BNet, uzmi ga. Na kraju mjeseca će ti novčanik biti deblji. {#}

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
offline
Bnet ili T-com ?

Ako možeš Bnet, uzmi Bnet, nemoj T-Šrot, ne T-Šrot...

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Bnet ili T-com ?

Sve je to isti k...

Susjed uzeo optimu,kao neće više t-com i sad nemože niš igrat preko neta.Veza puca,loša brzina a živimo u gradu ne u nekoj pri*izdini

Moj PC  
0 7 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bnet ili T-com ?
da, bit ce ti novcanik deblji a zivci ce ti isparit.. Ja sam pred 2 god presao s tcoma na bnet misleci da je napokon dosao jeftin i kvalitetan provider kad ono bullshit. Koliko sam zivaca izgubio s njima i njihovom ocajnom vezom koja puca svakih 5 dana, prek dana od tih 8 mbita sam vidio mozda 2, a ping leti u nebesa. Tcom mozda je skuplji, al bar dobis sta placas. I sad ce doc tcom hateri kojima su instalacije iz '85 pa se cude kako im je veza slaba. Jedva cekam da mi istekne ugovor s bnetom, jer sam ih zvao 10 puta, svaki put kazu da ce poslat tehnicara a od njega ni t.
IGN: weirdek (EU)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bnet ili T-com ?
puls4R kaže...
da, bit ce ti novcanik deblji a zivci ce ti isparit.. Ja sam pred 2 god presao s tcoma na bnet misleci da je napokon dosao jeftin i kvalitetan provider kad ono bullshit. Koliko sam zivaca izgubio s njima i njihovom ocajnom vezom koja puca svakih 5 dana, prek dana od tih 8 mbita sam vidio mozda 2, a ping leti u nebesa. Tcom mozda je skuplji, al bar dobis sta placas. I sad ce doc tcom hateri kojima su instalacije iz '85 pa se cude kako im je veza slaba. Jedva cekam da mi istekne ugovor s bnetom, jer sam ih zvao 10 puta, svaki put kazu da ce poslat tehnicara a od njega ni t.

 

Heh, što se BNeta tiče, to isto ovisi o instalacijama u zgradi / oko nje. Recimo, ova u kojoj sam ja je stara 3 godine i sve radi perfektno.

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bnet ili T-com ?
puls4R kaže...
da, bit ce ti novcanik deblji a zivci ce ti isparit.. Ja sam pred 2 god presao s tcoma na bnet misleci da je napokon dosao jeftin i kvalitetan provider kad ono bullshit. Koliko sam zivaca izgubio s njima i njihovom ocajnom vezom koja puca svakih 5 dana, prek dana od tih 8 mbita sam vidio mozda 2, a ping leti u nebesa. Tcom mozda je skuplji, al bar dobis sta placas. I sad ce doc tcom hateri kojima su instalacije iz '85 pa se cude kako im je veza slaba. Jedva cekam da mi istekne ugovor s bnetom, jer sam ih zvao 10 puta, svaki put kazu da ce poslat tehnicara a od njega ni t.

To što kažeš, možda je T-com skuplji, ali sve govori svoje, ja sam doma na t-comu 4 god, i nikad problema, veza mi NAIKADA nije pucala, brzina uvijek ista, nema štekanja niti sranja...T-com je iapk kvaliteta bez obzira što su skuplji...

Htio sam uzeti AMIS jer mi je dosta ljudi reklo da je originalan i užasno povoljan, samo je problem tamo gdje ću živjeti-nema još pristup Amisa...:((

16 godina
offline
RE: Bnet ili T-com ?

Uzmi T-Com vrhunska podrška i kvaliteta uz malo veću cijenu. A dobivaš i smartphone ukoliko odabereš bolje (T-Com).{#}

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
16 godina
offline
RE: Bnet ili T-com ?

svakako bnet. za cijenu tcom flata dobiješ tv i internet s puno boljom brzinom..

naravno, i s tehničke strane ništa ne zaostaje za tcom..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
protjeran
offline
Bnet ili T-com ?

MOje iskustvo:od 2007g Tcom 4 mbit flat,nikad pucanja veze,nikad problema.ping dobar(wireless),brzina na torentima 480kb/s.jos je tu i telefon i max tv(isto radi OK,nekad se zblesira,mozda 1 mjesecno pa sve isljucim iz struje i ponovno pokrenem i deri opet).je da je najskuplje al ja sam zadovljan.ici riskirat za 100 kn manje neću.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Bnet ili T-com ?

ja sam prije godinu dana presao na optimu i nemam nikakvih problema radi ko zmaj, sve ti je to isti bog samo je cijena razlika. a vi kaj se javljate da imate uzasne probleme sa drugim provajderima ne kakajte jer i na t-comu ima takvih sve je to isto instalacije su probelm koje odzava t-com i oni prcaju korisnike drugih provajdera da se ljudi vrate. zivjela demokracija. LOL

Ja sam prevruć za tvoj procesor!!! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bnet ili T-com ?

Uzimaj B-net...Bez puno razmisljanja ...t-com , max-tv, jos uvjek imam i nisam zadovoljan.

Razbit cu gitaru, crn je mrak ispunjava...
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bnet ili T-com ?

Koji je najbolji paket za uzeti u Bnetu, a da je samo net flat i telefon (bez drugih gluposti), te koja je cijena i na kolko min ugovor?

 

Isto tako, koji je najbolji paket za uzeti u T-comu, net flat i telefon, te cijena i na kolko min ugovor?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Bnet ili T-com ?
Bart kaže...

Koji je najbolji paket za uzeti u Bnetu, a da je samo net flat i telefon (bez drugih gluposti), te koja je cijena i na kolko min ugovor?

 

Isto tako, koji je najbolji paket za uzeti u T-comu, net flat i telefon, te cijena i na kolko min ugovor?

SZK?

16 godina
offline
RE: Bnet ili T-com ?
Bart kaže...

Ovako, uskoro se selim u zg i namjeravam si naravno tamo internet uzeti, ali pošto ću biti u dijelu gdje nije još dostupan Amis, pa me zanima koja je bolja solucija da uzmem: Bnet ili T-com?

- treba mi FLAT net,a sad što se tiče telefona, manje bitno...pa šta mi predlažete, što je isplativije, jeftinije, korisnije?

 

...hvala unaprijed...

Ak ti je dostupan Iskon, mozeš i to uzet isto tak spomenul si da te zanima samo Internet+Telefon onda je tu IskonDuo Flat paket do kraja 1 mjeseca na brzini od 5mbit.{#}

 

http://www.iskon.hr/za_kucu/iskon_duo/internet_telefon2/vise/narudzba_flat

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
13 godina
neaktivan
offline
Bnet ili T-com ?

Ako ti je do igranja nekih online igrica i do kvalitete veze, ni u kojem slucaju nemoj uzeti bnet, veza im je strasno nestabilna a ping skace u nebesa.

 

http://www.pingtest.net/result/32893670.png

Zamisli kako je tek od 7 sati....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Bnet ili T-com ?

dobro da nisi testiro na serveru u ankari.

inače, s bnetom nikad nisam imao problema, s tcomom također.. između ta dva bih izabrao bnet. zbog cijene i ponude

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Bnet ili T-com ?
nixass kaže...

dobro da nisi testiro na serveru u ankari.

inače, s bnetom nikad nisam imao problema, s tcomom također.. između ta dva bih izabrao bnet. zbog cijene i ponude

 

 Iz splita na server u sarajevu, nije bas ankara a?

pola god mi je ping i i dl los, no obecali su to sredit ovaj tjedan.

16 godina
offline
RE: Bnet ili T-com ?

ne znam kaj bi ti rekao.

kod cure na bnet mi je milina surfat. doma mi je tcom jako dobar, zadovoljan sam njima, no da živim negdje di je bnet dostupan ne bih razmišljao. to su moja iskustva.. glavni razlog zakaj bi uzeo jest cijena.. 8mbit DL / 768kbit UL + tv dobijem za 160kn..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
Bnet ili T-com ?

Kod T-Coma imam MAXadsl 3 godine i nikakvih problema. Brzina je uvijek 4 Mb/s - nikada manja.

 

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bnet ili T-com ?

Iskon ne bih uzeo iz više razloga: najsporiji internet od svih drugih, zna pucati veza, kad ga uzmeš sve moraš sam sređivati i tako to...

Što se tiče T-coma, bez obzira na cijenu on mi je uvijek bio najpouzdaniji, je da nije 8Mbps već 4Mbps, ali opet sve uvijek radi točno i nema skoro nikad prekidanja i pucanja veze...

Što se tiče Bneta, to još neznam, jer jedni govore ovako a drugi onako (a meni osobno treba net koji mi skoro neće nikada pucati, jer mrzim kad pucaju veze), a sada...

Još moram malo razmotriti ponue, pakete i cijene svega toga...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bnet ili T-com ?
DAXY011 kaže...

Kod T-Coma imam MAXadsl 3 godine i nikakvih problema. Brzina je uvijek 4 Mb/s - nikada manja.

 

Također imam maxadsl flat 4mb/s živim blizu grada tak da nema problema . Moj stric kaže da će uzet b-net vjerujem da će se isplatit ..ipak 8mb/s.

You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one I hope someday you'll join us And the world will live as one .......
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2011 13:14 (nixXxa).
15 godina
neaktivan
offline
Bnet ili T-com ?

Ovako, opet trebam vašu pomoć:

 

- selim se za tjedan dana u Zg i dosta dugo sam se raspitivao dali uzeti max adsl ili Bnet???

 

- kod Bneta sam čuo da dosta zna pucati veza, da je nestabilna, da zna nekada pucati i kod telefona i sve to, makar je dosta povoljan paket TELEFON+INTERNET = 160kn, i brzina od 8...

- E sad kod max adsl je dobro što veza skoro nikada ne puca i jako je stabilan, makar je brzina neta 4, i cijena za samo internet je 160kn...

-- e sada, meni toliko telefon nije potreban, nego najviše net i to da bude flat, i zanima me da li je stvarno kod t-com max adsl, kada postajem novi korisnik da imam 2 mjeseca za samo 50 lipa, kao što piše na njihovoj stranici ili? i da li se može uzeti samo net bez telefona?

 

...i još ono, živjet ću u Zg, kod Maksimira, dio Kozjak - pa me zanima, šta se isplati na kraju uzeti: BNET ili MAX ADSL, s tim da mi je potrebno što manje pucanje veze i te gluposti!!?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Bnet ili T-com ?

Od 2007 imam b net stvarno nisam nikad imao nikakvih problema, zna nekad puc veza ( jednom u mjesec dva, samo restartam ruter i sve 5 ), brzina skoro uvijek7.7-7.8 Mbit igram online bfbc2 i nemam laga uopce, tople preporuke za bnet a i duplo su jeftiniji od dojče gamadi...

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
14 godina
online
RE: Bnet ili T-com ?
Bart kaže...

Ovako, opet trebam vašu pomoć:

 

- selim se za tjedan dana u Zg i dosta dugo sam se raspitivao dali uzeti max adsl ili Bnet???

 

- kod Bneta sam čuo da dosta zna pucati veza, da je nestabilna, da zna nekada pucati i kod telefona i sve to, makar je dosta povoljan paket TELEFON+INTERNET = 160kn, i brzina od 8...

- E sad kod max adsl je dobro što veza skoro nikada ne puca i jako je stabilan, makar je brzina neta 4, i cijena za samo internet je 160kn...

-- e sada, meni toliko telefon nije potreban, nego najviše net i to da bude flat, i zanima me da li je stvarno kod t-com max adsl, kada postajem novi korisnik da imam 2 mjeseca za samo 50 lipa, kao što piše na njihovoj stranici ili? i da li se može uzeti samo net bez telefona?

 

...i još ono, živjet ću u Zg, kod Maksimira, dio Kozjak - pa me zanima, šta se isplati na kraju uzeti: BNET ili MAX ADSL, s tim da mi je potrebno što manje pucanje veze i te gluposti!!?

Pitaj Mamića na kaj on gleda youtube {#}.

Neznam za ZG al znam da frend u Splitu nema nikakvih problema sa Bnetom.

I sorry kaj ti nisam dal nikakav konkretan odgovor xd.

14 godina
offline
Bnet ili T-com ?

Također puno godina imam T-com. Naravno, nisam zadovoljan cijenama i brzinama. Ali kad god je bilo problema sa netom, tehničar bi mi doso doma u kratkom roku i riješio problem. Brzina uvijek ista. Razmišljao sam o prelasku na drugog providera koji nudi bolje brzine ali sa svih strana čujem da T-com ima najbolju podršku i najstabilniju vezu pa sam iz tog razloga i dalje kod njih.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Bnet ili T-com ?

Svakome tko treba stabilnost i najbolju uslugu, ma što god svi pričali, uvijek predlažem T-Com.

Da, skuplji je i to ne malo, ali na kraju dana dobiješ najbolju uslugu.

 

Imam loša iskustva s Amisom, na poslu imam Bnet koji nije bajan kako svi pričaju (ako govorimo o stabilnosti), imam iskustva s Iskonom koji je onako "ajde dobro".

 

Uvijek T-Com i uvijek "monopolisti". Bar si ziher da će usluga biti kako treba. Uvijek postoje iznimke naravno al tako je svugdje.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
8 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bnet ili T-com ?
Ja se dvoumim izmedu iskona i t-coma, ne znam koji da uzmem (a uzimam tv, tel. i net.) kad se preselim u kastel sucurac. Koliko znam iskon koristi t-comovu infrastrukturu i daje brzine od 5mbps. Kuca je nova, kao i sto su instalacije, a iskon je jeftiniji pa sam u nedoumici kojeg da uzmem. Samo se nadam da centrala nije predaleko od mene jer bi moglo bit problema s vezom. Ako tko ima iskustva s iskonom nek ih podijeli pls.

Hvala
IGN: weirdek (EU)
12 godina
protjeran
offline
Re: Bnet ili T-com ?

t-com je najbolji ima BESPLATNU SLUŽUBU ZA KORISNIKE A U bnet-a se plača a jos je to 062 broj

S poštovanjem, jsp_knzvc
12 godina
protjeran
offline
Re: Bnet ili T-com ?

t-com je super iman 20mpbs tv tel i internet

S poštovanjem, jsp_knzvc
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice