Direktni P2P transfer sadržaja

poruka: 25
|
čitano: 19.539
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Direktni P2P transfer sadržaja

- kako prijatelju poslati veliki fajl koji ne stane u mail

- prijatelj ima firewall restrikcije

- prijatelj nista nezna o FTP-u

 

JustBeamIt

 

- ne zahtjeva nikakvu registraciju

- jednostavno drag&drop zeljenog fajla

- dobijeni link posaljete prijatelju na mail ili IM

- transfer sa vaseg racunala pocinje odmah

- nikakav sadrzaj se ne biljezi ili zadrzava na servisu

- servis je posrednik izmedju vas kao posiljatelja i primatelja

 

primjer:

prva slika pokazuje kako saljem klite kodek pack.

 

 

 

druga slika pokazuje sto se dogadja kod primatelja


 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 16:35 (torrente).
 
44 0 hvala 80
12 godina
offline
Re: Direktni P2P transfer sadržaja

Odlično, hvala!!!

16 godina
moderator
offline
Direktni P2P transfer sadržaja

Zanimljivo rješenje, mada bih rekao ne baš uvijek i spretno - zahtijeva istovremenu nazočnost i pošljatelja i primatelja (nekada je to možda i prednost)

 

Za probu sam napravio jedan transfer, sve je uredno prošlo, ali iako je sve završilo - ostao je progress na 99%?!?

 

 

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Direktni P2P transfer sadržaja

definitivno instant usluga.  dakle, tu smo zajedno na forumu ili nekom IM cavrljanju...

- cek,sada ti posaljem link

- evo skidam

- dobro, javi kad zavrsis,pa mogu gasiti browser

 

(inace druga strana ,nemora imati otvoren browser do kraja skidanja)

 

ja ne koristim chrome,ali izgleda jedino oni za sada nude addon.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 17:17 (torrente).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Direktni P2P transfer sadržaja

 

A što uopće ne ne znaš, torrente?

 

Hvala na ovome. To mi je oduvijek trebalo. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 17:25 (NiramX).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Direktni P2P transfer sadržaja

Odlična stvar.. Hvala.. Ovo uvijek dobro dođe a i u mom slucaju stalno potrebno.. 

http://www.skittlescrew.tk
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Direktni P2P transfer sadržaja

torrente kraljino :D

 

btw, neki dan sam igrao cod4 na nekom serveru od 24 slot igrača, i baš bio neki lik pod isto nazivom Torrente. Rekoh slučajnost, a onda se pojavi igrač The Mentalist...pa sam se već zapitao XD

If applications are created with vb.net, what created vb.net ? R.I.P. Mr. Jobs, find your peace!
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Direktni P2P transfer sadržaja
NiramX kaže...

A što uopće ne ne znaš, torrente?

 

Hvala na ovome. To mi je oduvijek trebalo. 

to se modovi zezaju ;)   samo malo temeljitije pratim scenu i sto se novoga nudi.

pbandov kaže...

btw, neki dan sam igrao cod4 na nekom serveru od 24 slot igrača, i baš bio neki lik pod isto nazivom Torrente. Rekoh slučajnost, a onda se pojavi igrač The Mentalist...pa sam se već zapitao XD

btw ime razuzdanog madridskog policajca iz istoimenog filma, svi su poceli masovno koristiti.  tako me na temi o skidanju viska kilograma,pitaju pisem li po forumu o teretanama, pisem li po indexu....covjece svugdje su poceli koristit ovaj nick.

vrijeme je da zamolim superadmine da mi promijene ime.

 

no ,offtopic sam.  evo ja jos par transfera izvrsio. odlicno radi.  ako nekom i bude slicnih poruka kao uredniku, pripisimo to browseru i cashu.

kod mene firefox radi na principu,kada ga gasim, sav history i cash se brise.  u pravu je urednik kada veli da usluga ima prednost... ako nekom nesto saljete na RS ili HF i sl...morate zapamtiti link za brisanje, inace ostane to na servisu 90 dana,ovako cim ugasite browser...adio.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
12 godina
offline
Direktni P2P transfer sadržaja

Odlična stvar, hvala.

http://steam-expo.com/
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Direktni P2P transfer sadržaja

Ne radi na Operi. Imam poteskoca sa selektiranjem i kopiranjem linka u FF-u

Download = Upload brzina onog koji salje file.

 

Ipak, sjajan nacin za razmjenu fajlova. Jos da se dosjete da uploadane fajlove cuvaju 1-2 sata zbog mogucnosti pucanja veze i slicno [ili zbog brzine]

Max Headroom
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Direktni P2P transfer sadržaja

Ako primatelj nije na računalu onda se moze koristiti Jumbo Mail (do 700MB)

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Travn0Shik][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean1/pc/Travn0Shik.png[/img][/url]
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Direktni P2P transfer sadržaja
Travn0Shik kaže...

Ako primatelj nije na računalu onda se moze koristiti Jumbo Mail (do 700MB)

Ili još bolje Dropbox (besplatno do 2 GB).

 

Ovo je jako korisna opcija, na poslu često prebacujem velike količine podataka (all over the world), obično je čovjek s druge strane uz računalo (ponekad i nije) i mislim da ja ovo odlična usluga.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Direktni P2P transfer sadržaja

odlicna i jako korisna stvar

Pain is temporaily,glory is forever!!
15 godina
offline
Direktni P2P transfer sadržaja

Osjetno brže nego da se uploada na neki od servisa tipa mediafire, hotfile, filesonic. Nema reklama i čekanja.

x264 - High Profile 10 | FLAC | MKV
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 22:57 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Direktni P2P transfer sadržaja
Hyperion kaže...

Osjetno brže nego da se uploada na neki od servisa tipa mediafire, hotfile, filesonic. Nema reklama i čekanja.

  Samo da se ne povampire kao rapidshare. Inace reklame ne bi smetale da se ovaj servis poboljsa i razvija

Na pr. jos ne znamo da li je podrzan resume makar i na kratko. Super stvar, da! Za slicne "gluposti" morao/li sam paliti Team Viewer i tako dilati datoteke (:

 

Max Headroom
14 godina
neaktivan
offline
Re: Direktni P2P transfer sadržaja
torrente kaže...
NiramX kaže...

A što uopće ne ne znaš, torrente?

 

Hvala na ovome. To mi je oduvijek trebalo. 

to se modovi zezaju ;)   samo malo temeljitije pratim scenu i sto se novoga nudi.

pbandov kaže...

btw, neki dan sam igrao cod4 na nekom serveru od 24 slot igrača, i baš bio neki lik pod isto nazivom Torrente. Rekoh slučajnost, a onda se pojavi igrač The Mentalist...pa sam se već zapitao XD

btw ime razuzdanog madridskog policajca iz istoimenog filma, svi su poceli masovno koristiti.  tako me na temi o skidanju viska kilograma,pitaju pisem li po forumu o teretanama, pisem li po indexu....covjece svugdje su poceli koristit ovaj nick.

vrijeme je da zamolim superadmine da mi promijene ime.

 

no ,offtopic sam.  evo ja jos par transfera izvrsio. odlicno radi.  ako nekom i bude slicnih poruka kao uredniku, pripisimo to browseru i cashu.

kod mene firefox radi na principu,kada ga gasim, sav history i cash se brise.  u pravu je urednik kada veli da usluga ima prednost... ako nekom nesto saljete na RS ili HF i sl...morate zapamtiti link za brisanje, inace ostane to na servisu 90 dana,ovako cim ugasite browser...adio.

hahah, jesam idiot. Ja mislio ti to kao skidanje torenta a ono nadodo još jedno r iz nzm kojeg razloga. Sad kontam da to film haha XD

sam ti ostavi nick, ti si ovdje torrente a ostali su fejkovi koje treba Track Down and Eliminate!

 

Što se testiranja tiče, ja uglavnom koristim ff, radilo je savršeno. Čak i sama brzina downloada je prilično dobra. Sad ne znam kako bi oni to podnijeli ako bi se popularizirali. Previše loada?

 

Hahahaha, opis Torrenta sa filma XD:

"Torrente is a lazy, rude, drunkard, sexist, racist, extreme-right-wing Madrid cop who only cares about himself..."

If applications are created with vb.net, what created vb.net ? R.I.P. Mr. Jobs, find your peace!
11 godina
neaktivan
offline
Direktni P2P transfer sadržaja

pogledajte ovu stranicu.

cijenio bi ako ispunite što vas traže. na toj stranici mozete besplatno dobivati igre\konzole\PC\djelove za pc. ako nezelite davati svoj broj kreditne kartice onda samo uradite ovo: ako neki dar kosta 10 refferala bez kreditne bi kostao 13 refferala.

unaprijed zahvaljujem. 

 

link:http://consoles.freebiejeebies.co.uk/257806#.T6Aocz-FkoU.link

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Direktni P2P transfer sadržaja

ovaj servis bi takodjer mogao biti jako zanimljiv, te ga slobodno mozemo uvrstiti u ovaj topic:

 

https://www.filestofriends.com/

 

 

- svaki fajl se moze poslati na 10 email-a  tj. primatelja

 

- dozvoljen download od 20 puta za svaki poslani fajl

 

- nakon 7 dana, sadrzaj se automatski brise sa servisa

 

- besplatno

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
0 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Direktni P2P transfer sadržaja

Ne znam dali sam problem napisao u dobroj temi ali ne znam pod što ovo spada.
Radi se o ovome,treba da pošaljem u Ameriku braticu 2 dvd s svatovima e sad da ne dižem na neke servere ta 2 dvd dali postoji nacin da mu ja odredim folder gdje se to nalazi na mome kompu i on onda skida s mojega kompa na njegov,naravno moj komp mora biti upaljen ako ima neki takav nacin razmjene molim koji je

hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Direktni P2P transfer sadržaja
vesnica64 kaže...

Ne znam dali sam problem napisao u dobroj temi ali ne znam pod što ovo spada.
Radi se o ovome,treba da pošaljem u Ameriku braticu 2 dvd s svatovima e sad da ne dižem na neke servere ta 2 dvd dali postoji nacin da mu ja odredim folder gdje se to nalazi na mome kompu i on onda skida s mojega kompa na njegov,naravno moj komp mora biti upaljen ako ima neki takav nacin razmjene molim koji je

hvala unaprijed

Ili otvori racun na dropboxu, ili sve zipuj pa preko justbeamit-a (prvi post u ovoj temi)

12 godina
odjavljen
offline
Direktni P2P transfer sadržaja

za istu stvar mozete koristi Bittorrent Sync 

besplatan u potpunosti ,nema nikakvih ogranicenja i to je pravi p2p transfer bez nekog sredisnjeg servera 

Koristenje je jednostavno ,ali ako bas netko hoce mogu napisat kratak tutorial

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Direktni P2P transfer sadržaja
Arnold Layne kaže...

za istu stvar mozete koristi Bittorrent Sync 

besplatan u potpunosti ,nema nikakvih ogranicenja i to je pravi p2p transfer bez nekog sredisnjeg servera 

Koristenje je jednostavno ,ali ako bas netko hoce mogu napisat kratak tutorial

 

Autor teme je i to obradio:)

http://www.bug.hr/forum/topic/internet/bittorrent-sync-alternativa-cloud-servisima/189987.aspx

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
12 godina
odjavljen
offline
Re: Direktni P2P transfer sadržaja
F1-IVO kaže...
Arnold Layne kaže...

za istu stvar mozete koristi Bittorrent Sync 

besplatan u potpunosti ,nema nikakvih ogranicenja i to je pravi p2p transfer bez nekog sredisnjeg servera 

Koristenje je jednostavno ,ali ako bas netko hoce mogu napisat kratak tutorial

 

Autor teme je i to obradio:)

http://www.bug.hr/forum/topic/internet/bittorrent-sync-alternativa-cloud-servisima/189987.aspx

svaka mu cast :)

10 godina
neaktivan
offline
Direktni P2P transfer sadržaja
Evo ovako neki program ili slicno ,pošto mi je komp nonstop upaljen imam dosta nekih podataka na njemu koje bih htjeo da ijh neke osobe sinu ja im samo dam folder i oni skidaju s njega s moga kompjutera,znaci samo ono sto sam im dao.Znaci ne zanima me dizanje fajlova nego nesto slicno kao ftp(nisam bas u tome potkovan)da mi osobe kojima dam sifru udju u moj komp i skidaju kolko hoce.Moj upload je 10 mb a download 50 mb.
Hvala svima na odgovorima
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Direktni P2P transfer sadržaja
vesnica64 kaže...
nesto slicno kao ftp

 

Ili baš FTP

 

http://www.warftp.org/

 

Nekada davno davno se sjećam da je bio go-to free ftp server

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice