eBay - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 14.021
|
čitano: 4.126.668
|
moderatori: Danny_HR, Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
Re: eBay - pitanja i odgovori
mesomeone kaže...

Vrijednost robe procijenili na 50 dolara i naplatili mi 164 kune PDV-a. Na mail ne odgovaraju, a na telefon se nitko ne javlja.

A što si to kupio ?

10 godina
Doslo kod babe na adresu, tako da je ona kukavica platila. Ali 160 kn!!!!! Pa ovo nisu istine. Više se ni na ebayu ne isplati kupovati.
11 godina
mesomeone kaže...
Doslo kod babe na adresu, tako da je ona kukavica platila. Ali 160 kn!!!!! Pa ovo nisu istine. Više se ni na ebayu ne isplati kupovati.

Što je sve točno platila?

5 godina
eBay - pitanja i odgovori

Dali je itko koristio oblik placanja klarna pa da zna mozda kako se otvara fukcionira itd.. Naisao sam na ducan koji podrzava taj oblik placanja koji se smatra sigurnim kao paypal al se malo zna o njemu pogotovo kod nas.

کτγℓع
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.5.2019 10:54 (Duje2).

0 0 hvala 0
11 godina
moderator

Hm... Prvi put da sam dobio kupon na eBayu, kupon je od 10%. Jeste možda i vi dobili kupone? Zanima me jel su mi to dali za nedavni rođendan ili me žele potaknuti da počnem ponovno kupovati preko eBaya (u zadnje vrijeme gotovo isključivo kupujem preko AliExpressa, Banggooda i GearBesta)...

0 0 hvala 0
11 godina
mbaksa kaže...

Hm... Prvi put da sam dobio kupon na eBayu, kupon je od 10%. Jeste možda i vi dobili kupone? Zanima me jel su mi to dali za nedavni rođendan ili me žele potaknuti da počnem ponovno kupovati preko eBaya (u zadnje vrijeme gotovo isključivo kupujem preko AliExpressa, Banggooda i GearBesta)...

Mislim ovo drugo. Ako se ne varam i ja sam nešto slično nedavno dobio, ali sam praktički prekinuo kupovanje na eBayu.

11 godina
moderator

Znači, može biti da im je počelo polako dolaziti iz guzice u glavu da se svijet prešaltao na AliExpress... Nisam siguran da će jednokratni kupon biti dovoljan... Trebaju od temelja preurediti sajt.

4 godine
Ja prešao na AliExpress isključivo zbog brže dostave i tocnijeg praćenja statusa pošiljke... aplikacija me obavijesti kad dođe paket u lokalni ured i teško mi se može dogoditi da ga ne pokupim, čak i ako mi poštar na ubaci ceduljicu u sandučić...a i ponuda mi se čini bolja.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.6.2019 19:08 (Dan1234567890).

0 0 hvala 0
11 godina
mbaksa kaže...

Znači, može biti da im je počelo polako dolaziti iz guzice u glavu da se svijet prešaltao na AliExpress... Nisam siguran da će jednokratni kupon biti dovoljan... Trebaju od temelja preurediti sajt.

Ma lako za sam sajt, mene više nervira što mi sve češće nije stizalo ponešto. Čak kad su skuplje stvari ajde, pokrenem prigovor, ali kad su po dolar dva ne da mi se.

7 godina

Gdje mogu provjeriti koliko bi me koštalo slanje pošiljke do 100g (može stat i ko pismo) u SAD i plaćam li išta dodatno? Preko HP-a bi slao. Na njihovoj stranici našao da je cijena 4,5 kn do 200g ali neznam jel to točno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice