EU online shopovi koji dostavljaju u RH

poruka: 9
|
čitano: 25.398
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
EU online shopovi koji dostavljaju u RH

Dakle pošto uskoro ulazimo u EU bilo bi lijepo podijeliti web shopove koji šalju u Hrvatsku pa da vidimo kolike će uštede biti i od kud kupovati.

dakle evo npr za koje ja znam svaki novi ću dodati na listu mene najviše zanima neki u kojem bi mogli kupiti komponente

 

Potrošačka elektronika i igre(pc/ps/xbox)

zavvi

game.co.uk

sve i svašta(elektronika,odjeća itd.)

The hut

Računalne komponente i periferija(preuzeto iz sljedeće teme

 

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2013 12:39 (zelenbic).
Moj PC  
7 0 hvala 5
16 godina
offline
EU online shopovi koji dostavljaju u RH

Meni bi bilo zanimljivo znati koji shopovi imaju second hand robu, npr. igre za konzole i same konzole. Znam samo jedan http://www.game.co.uk

 

Igre sam od njih naručivao i prije, no "We are unable to ship orders outside of the UK and Ireland over 1000g. This includes all hardware orders.", dakle ništa od konzola i srodnih stvari. Imaju (po meni) povoljne rabljene konzole, npr. Wii košta 40 funti... PS3 100 funti itd...

 

Naravno, tu je ebay, no ovdje sam nekako sigurniji da je stvar ispravna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
EU online shopovi koji dostavljaju u RH
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: EU online shopovi koji dostavljaju u RH
Solo761 kaže...

Meni bi bilo zanimljivo znati koji shopovi imaju second hand robu, npr. igre za konzole i same konzole. Znam samo jedan http://www.game.co.uk

 

Igre sam od njih naručivao i prije, no "We are unable to ship orders outside of the UK and Ireland over 1000g. This includes all hardware orders.", dakle ništa od konzola i srodnih stvari. Imaju (po meni) povoljne rabljene konzole, npr. Wii košta 40 funti... PS3 100 funti itd...

 

Naravno, tu je ebay, no ovdje sam nekako sigurniji da je stvar ispravna.

šalju konzole u hrv kolko vidim samo oznaći pod shiping overseas expres platis oko 5 GBP vise ali i dalje puno jeftinije nego kod nas 

p.s mislim da bi trebali održati obje teme jer će u ovoj biti dućani i za druge stvari osim komponenti

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
16 godina
offline
EU online shopovi koji dostavljaju u RH

Probao sam juče naručiti baš Wii, na checkoutu mi je bio samo jedan shipping, overseas delivery, za 3.95 funti. To sam odabrao (očekivao sam da će reći da ne šalju to u HR ako ne može), i dovršio checkout. Danas ujutro mail da je narudžba otkazana jer pakete preko 1kg šalju samo u UK i Irsku :/.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
EU online shopovi koji dostavljaju u RH

Jedno pitanje. Ispričavam se ako sam fulao temu. Čitam sad Računovodstvo, revizija i financije, srpanj 2013. "Međutim, ako kupac nije porezni obveznik, a nabavi dobra u državi članici EU, porez će mu biti obračunat te može tražiti povrat PDV-a koji je platio pri stjecanju u tuzemstvo ako dokaže da je PDV bio obračunat na stjecanje dobra u drugoj državi članici EU". Radi o stjecanju dobara unutar EU.
Bi li to trebalo značiti da ako kupim grafičku u Njemačkoj, mogu tražiti povrat poreza?

Pro patria
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: EU online shopovi koji dostavljaju u RH
Malarkey kaže...

Jedno pitanje. Ispričavam se ako sam fulao temu. Čitam sad Računovodstvo, revizija i financije, srpanj 2013. "Međutim, ako kupac nije porezni obveznik, a nabavi dobra u državi članici EU, porez će mu biti obračunat te može tražiti povrat PDV-a koji je platio pri stjecanju u tuzemstvo ako dokaže da je PDV bio obračunat na stjecanje dobra u drugoj državi članici EU". Radi o stjecanju dobara unutar EU.
Bi li to trebalo značiti da ako kupim grafičku u Njemačkoj, mogu tražiti povrat poreza?

mislim da ne... povrat poreza bi bilo ako je npr u njemackoj porez 30% i platis ga, a kod nas je porez 25%, onda tih 5% razlike dobivaš kao povrat poreza

http://www.youtube.com/heat4HD
12 godina
neaktivan
offline
EU online shopovi koji dostavljaju u RH

Mindfactory ne dostavlja u HR!!! Sad sam zvao jer sam mislio nešto uzet i rekli su tako.

Battlelog: Xtream_gjurki
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: EU online shopovi koji dostavljaju u RH

Poslao sam upit preko mail-a mindfactory-u i ne dostavljaju u Hrvatsku niti nema prevelike sanse da uopce oce u bliskoj buducnosti

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice