Facebook potvrda identiteta

poruka: 41
|
čitano: 44.660
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Facebook potvrda identiteta

Cao ljudi. . .imam isti problem ko Ivo.Poslala sam im osobnu kartu i opet ne mogu se ulogovati.Koliko dugo se ceka

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook potvrda identiteta
Ja sam cekao 2-3 dana.
10 godina
neaktivan
offline
Facebook potvrda identiteta

posalo prije mjesec dana potvrdu da sam to ja ali nista mi ne javljaju šečerko se pravi i igra boga  ne razumijem ukinuli mi profil koji je star 10 godina izgubio sve slike kontakte s ljudima koje znam ali sad nisu pod imenom nego nekim nadimkom.Imam i cak 2 stranice na koje ne mogu da pridjem jer su mi ukinuli profil.To izgleda da rade neki roboti a ne ljudi

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Facebook potvrda identiteta

Ovako imam 15 godina i facebook mi je zakljucao account jel misle da imam manje od 13 face imam od 9 godine jbt nisu mi ga tad mogli zakljucat nego sada......ubiti poslao sam im ime i prezime sa osobnom i svime pa me zanima koliko dugo bi se trebalo cekat da oni do "odobre" i jel jos kome face bio zakljucan zbog godina inace nisam nikog hejtao nit nista po profilima pa nevidim razlog za jebeni report...

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Facebook potvrda identiteta
U ovom trenutku ne možete upotrebljavati Facebook

Pregledavamo fotografiju koju ste nam poslali 18 srpnja.


Radi vaše sigurnosti nećete moći upotrebljavati Facebook do tog trenutka.

 

Kolko se to čeka?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Facebook potvrda identiteta

Ma spore te američke službe za pregledati svoju svjetsku "Face Book" .

6 godina
protjeran
offline
Facebook potvrda identiteta

Facebook NE DOZVOLJAVA nickove, pseudonime već je pravilo da se ulogirate svojim imenom i prezimenom.

slanje skena osobne i više slika na verifikaciju je njihovo pravo a ako nećeš ne moraš.

nitko te ne prisiljava...

 

nego, bio sam prije par godina s fake profilom u grupi za trolanje gdje sam se dobro zabavio.

ime i prezime su bili fake, netko me je prijavio i morao sam poslati nekoliko fotki da potvrdim identitet.. (nisu tražili osobnu i sl)

glavna fotka je bila od glumca iz serije Lucifer.

 

ova..

 

 poslao sam još nekoliko s weba i vratili su mi profil... nemoš vjervat.. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Facebook potvrda identiteta

Danas sam napravio novi profil, i ovo vidim po prvi pud da oni to traže, kolko znam da prije 5-6 god, nije to tako bilo.

Žalosno je to da mora tak bit da te traže broj mob,sliku itd. Međutim morao sam napravit novi profil jer mi je netko prvi meil obrisal-

jer nisam mogel nikak pristupit. Skoro 10 godina sam imao taj stari net i sad ode nebom pod oblake. 

Znači napraviš otpočetka Facebook prijavu s pravim Imenom Prezimom i naravno svoju sliku i nije mi jasno-

da te traže opet broj moba,sliku i pošalješ i onda oni nešto provjeravaju 2-3 dana, tjedan dana ili 100 godina čemu to.

Ja sad trenutno nemam pristup Facebooku a susjed preko puta ima i on nema nikakvih prolema. Za to kažem da je to JADNO,ŽALOSNO i GLUPO.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.7.2019 1:17 (Yackon30).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Facebook potvrda identiteta

Slažem se brate. Ovako ljudi smo ko ljudi,, znači sve je to počelo 2018-2019 god. Recimo sad koji nemogu koristi Fejs, valda ovi roboti-

misliju da smo životinje a ne ljudi.

5 godina
offline
Facebook potvrda identiteta

Mene nista ne traze. Jesam svojim imenom i prezimenom i nista im ne pisem. Niti ga ne koristim, vec, eto, tako kada trebam nesto pogledati... Jos mi dosadjuju svako malo kada odlucim da ugasim racun, zasto gasim

Evo bas se opet spojio i radi i dalje... Sada opet na gasenje odoh

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Facebook potvrda identiteta

Članak 26.

1. Novčanom kaznom od 10.000,00 do 50.000,00 kuna kaznit će se za prekršaj ovlaštena pravna osoba
ako ne poduzme tehničke, kadrovske i organizacijske mjere zaštite osobnih podataka koje su
potrebne da bi se osobni podaci zaštitili od slučajnog gubitka ili uništenja i od nedopuštenog
pristupa, nedopuštene promjene, nedopuštenog objavljivanja i svake druge zlouporabe .

2. Za prekršaje iz stavka 1. ovoga članka kaznit će se novčanom kaznom u iznosu od 5000,00 do
10.000,00 kuna i odgovorna osoba u ovlaštenoj pravnoj osobi.

 

Svi znamo da fakebook svako malo izgubi podatke (hakeri) , a da ne spominjemo što ih i "ustupa" drugima...

A svakodnevno se "trubi" da  pazimo na našu privatnost ..GDPR itd.

Svi koji šalju slike osobnih dokumenata se sjete obraditi sliku npr.:

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice