Facebook - trajno brisanje profila zaključana tema

poruka: 32
|
čitano: 277.729
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Facebook - trajno brisanje profila

Ne znam je li dobra teme ili ne,ali imam jedan problem.

 

Ne koristim Facebook,a danas su mi počele stizati neke glupe poruke o MOM korisničkom profilu. Ja rekao WTF i idem pogledati.

 

Ugl,neki blavac koristi istu mail adresu kao ja. Tj. ne istu ali sličnu.

 

Moja: ime.prezime2@gmail.com

 

Njegova: imeprezime2@gmail.com

 

Tu se još i javlja taj problem sa mail adresom,probao sam slati mailove na tu drugu adresu,ali svi dolaze meni.

 

Taj račun ću zatvoriti (ako se snađem na tom čudu,ako ne tko ga šiša),ali što je sa mailom?

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook - trajno brisanje profila
Pranja kaže...

Ne znam je li dobra teme ili ne,ali imam jedan problem.

 

Ne koristim Facebook,a danas su mi počele stizati neke glupe poruke o MOM korisničkom profilu. Ja rekao WTF i idem pogledati.

 

Ugl,neki blavac koristi istu mail adresu kao ja. Tj. ne istu ali sličnu.

 

Moja: ime.prezime2@gmail.com

 

Njegova: imeprezime2@gmail.com

 

Tu se još i javlja taj problem sa mail adresom,probao sam slati mailove na tu drugu adresu,ali svi dolaze meni.

 

Taj račun ću zatvoriti (ako se snađem na tom čudu,ako ne tko ga šiša),ali što je sa mailom?

Imaš pod profilom da odabereš kao da da ti je hakiran račun pa će to biti trajno uklonjen mail ( sve tvoj profil. slike i sl bit če obrisane)... Jedan prijatelj me zamolio za pomoć i vidio sam o čemu se radi. Bila kirana pa sam umjesto njega obrisao a on napravio novi i više nije bilo kakvih problema. Takvi i vi ste trebali napravit a ne čekat da vam prave štetu tebi i svima.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice