Facebook

poruka: 455
|
čitano: 207.622
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook
Captain Mitchel kaže...

Nisam tinejđer pa da moram upoznavat cure. Mislim da je to glupost.

 pa nije to da  samo da mozes upoznavat cure lol...to je za sve prijateljstvo itd...loooooo
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook

Jel ima neko problema sa ulaskom na stranicu facebooka...posto meni nece da udje,sifre su ispravne a i probo sam i druge akonte ali bezuspjesno.....mislim da je do njih problem,vjerovatno servera...EVO SLIKE

 

16 godina
neaktivan
offline
Facebook

imam i ja iste probleme, izgleda da nest cackaju oko servera.

AMD Athlon64 X2 5200+ 2.71 GHz , Asus Radeon HD3650, 2 GB RAM, 320 GB, Logitech X-530
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Facebook
dogman kaže...

Jel ima neko problema sa ulaskom na stranicu facebooka...posto meni nece da udje,sifre su ispravne a i probo sam i druge akonte ali bezuspjesno.....mislim da je do njih problem,vjerovatno servera...EVO SLIKE

 

 pa čitaj kaj piše

Account Unavailable

Your account is temporarily unavailable due to site maintenance. It should be available again within a few hours. We apologize for the inconvenience.

16 godina
neaktivan
offline
Facebook

mrzim ga jer vidim ovo: j0j kAk suPač wolim te bla bla bla... grrrr zapalio bi ih svih Viče

 

a što je najgore ne pisu to samo klinke od <16 godina nego i starije, pa i muški Viče

Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2009 22:04 (leo_819).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Facebook

Isprva dok ga nisam imao a moji svi frendovi jesu mislio sam da je to nekakvo "sranje", no kad sam se registrirao da isprobam to "sranje" nisam se snašao. I tako sam ostavio prazan profil jedno pola godine i nakon pola godine se sjetih da imam Facebook. I onda sam se full snašao i počeo ga svakodnevno koristiti. Moje današnje mišljenje o Facebooku: Facebook je ZAKON!!! Facebook 4EVER!!!Cool

a neda mi se pisat konfa
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook
Filip DS kaže...

Isprva dok ga nisam imao a moji svi frendovi jesu mislio sam da je to nekakvo "sranje", no kad sam se registrirao da isprobam to "sranje" nisam se snašao. I tako sam ostavio prazan profil jedno pola godine i nakon pola godine se sjetih da imam Facebook. I onda sam se full snašao i počeo ga svakodnevno koristiti. Moje današnje mišljenje o Facebooku: Facebook je ZAKON!!! Facebook 4EVER!!!Cool

 kad budes malo stariji shvatit ces da nije Osmijeh
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook

Ja mrzim Facebook.Postaneš ovisan i ne možeš se odviknut,zato ga nisam niti probal.

15 godina
neaktivan
offline
Facebook

Leo, to ja isto mrzim i gadi mi se te gluposti koje pišu, a najgore kada spamaju na teže.. tipa: komentiraj mi novi album.. wiiii; jojjoj kako bi ih zapalioViče

Fejs mi je dobar ono čisto da vidim max 15 min šta ima, a ne da sam kopam po tuđim profilima, gledam neke besciljne slike, rješavam one debilne kvizove, igram one retardirane igre... ima toga............infinity

 

Q6600 (3.2Ghz), BigTyp 120vx, 8800gt, 2GB ram, gigabyte p35 ds3....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook
pajic3 kaže...

Leo, to ja isto mrzim i gadi mi se te gluposti koje pišu, a najgore kada spamaju na teže.. tipa: komentiraj mi novi album.. wiiii; jojjoj kako bi ih zapalioViče

Fejs mi je dobar ono čisto da vidim max 15 min šta ima, a ne da sam kopam po tuđim profilima, gledam neke besciljne slike, rješavam one debilne kvizove, igram one retardirane igre... ima toga............infinity

 

 da slažem se, idem tamo svako toliko ali brzo to zatvorim jer mi se gade svi tamo... jedino poker tamo igram imam oko 200k sad Belji se
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
Facebook

Leo_819 što želiš reći kad kažeš da kad bude malo stariji da neće tako mislit! Jer po meni to ne ovisi o godinama, nego o društvu i prijateljima koje dodaješ na face ( ako ih uopće znaš ili kao 90% facebook-aša igraš se pokemona sa ljudima pa dodaješ kog stigneš. Evo, primjetio sam da dosta mojih frendova ima gradonačelnika kao frenda i jedna frendica me pitala šta ga ne dodam kad on prihvati sve. Ja sam joj lijepo odgovorio: koji k.... da ga dodam kad ga ne poznajem ). Ti imaš samo 4 godine više od Filipa, dok ja imam skoro duplo više od tebe i meni je ok face jer imam gore dosta ekipe iz osnovne koji su po Hrvatskoj na faksovima, i još neko društvo iz mog grada s kojima sam radio a ne vidimo se svaki dan više, pa pričamo malo, zaje..., itd. I jedna veoma važna napomena da imam samo 24 prijatelja na face-u dok moji frendovi imaju puno više a vide se s tim ljudima svaki/svaki drugi dan. Tako da sve ovisi kog dodaješ na Facebook kao frendove i kakvo ti je društvo općenito jer ako ste ekipa od 12-20 godina normalno da će svaka druga biti wolim te, kizz, lajk it i da ne nabrajam dalje, jer imam par frendica s kojima sam radio koje imaju oko 18-20 pa tako pričaju ali to je normalno.         Dakle, moj zaključak: Face je dobar, zabavan i koristan za nova poznanstva ali umjerena ( 10-20 ljudi ), a ne kao da igraš pokemone pa da skupljaš po 200-400 prijatelja!  Pozdrav!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Facebook

samo da igram poker s frendovima

15 godina
neaktivan
offline
Facebook

meni je bio ok, al kada su poceli ti testovi, igre.... ja sam na dan imao 40-60 e-mail poruka zbog tog jbn facebooka... al mi je drazi bug forum

Intel core duo e6550 2.33ghz MB Gigabyte P35-DS3, s775, iP35, DDR II, SATA II, GLAN 4Gb ram HDD Seagate 500 GB 16MB HDD Seagate 80GB gigabyte GF 8600gt 256mb ddr2 napajanje 400w
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook

Slažem se sa joe-om, imaš pravo u potpunosti što si reko.. Svaka čast, imaš 24 frenda i sa njim kvalitetno popričaš, poštujem to.

Q6600 (3.2Ghz), BigTyp 120vx, 8800gt, 2GB ram, gigabyte p35 ds3....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook
Joe Cavallo kaže...

Leo_819 što želiš reći kad kažeš da kad bude malo stariji da neće tako mislit! Jer po meni to ne ovisi o godinama, nego o društvu i prijateljima koje dodaješ na face ( ako ih uopće znaš ili kao 90% facebook-aša igraš se pokemona sa ljudima pa dodaješ kog stigneš. Evo, primjetio sam da dosta mojih frendova ima gradonačelnika kao frenda i jedna frendica me pitala šta ga ne dodam kad on prihvati sve. Ja sam joj lijepo odgovorio: koji k.... da ga dodam kad ga ne poznajem ). Ti imaš samo 4 godine više od Filipa, dok ja imam skoro duplo više od tebe i meni je ok face jer imam gore dosta ekipe iz osnovne koji su po Hrvatskoj na faksovima, i još neko društvo iz mog grada s kojima sam radio a ne vidimo se svaki dan više, pa pričamo malo, zaje..., itd. I jedna veoma važna napomena da imam samo 24 prijatelja na face-u dok moji frendovi imaju puno više a vide se s tim ljudima svaki/svaki drugi dan. Tako da sve ovisi kog dodaješ na Facebook kao frendove i kakvo ti je društvo općenito jer ako ste ekipa od 12-20 godina normalno da će svaka druga biti wolim te, kizz, lajk it i da ne nabrajam dalje, jer imam par frendica s kojima sam radio koje imaju oko 18-20 pa tako pričaju ali to je normalno.         Dakle, moj zaključak: Face je dobar, zabavan i koristan za nova poznanstva ali umjerena ( 10-20 ljudi ), a ne kao da igraš pokemone pa da skupljaš po 200-400 prijatelja!  Pozdrav!

 dobro ajde, malo sam pretjerao facebook nije loš... ali šta jest jest nije baš da RULA toliko, idu mu na k ljudi koji se tamo preseravaju i pišu obične gadarije...i jos jednu stvar moram priznati upoznao sam dosta ljudi preko njega i to je dobra stvar imam ga već godinu dvije i mogu reć da je prije bilo puno bolje, sad ga svi imaju i to više nije to... zaključak: on nije loš, dapače zna biti koristan ali... neznam šta ali, ljudi tamo me nerviraju VičeNamigiva
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
16 godina
offline
RE: Facebook
leo_819 kaže...
pajic3 kaže...

Leo, to ja isto mrzim i gadi mi se te gluposti koje pišu, a najgore kada spamaju na teže.. tipa: komentiraj mi novi album.. wiiii; jojjoj kako bi ih zapalioViče

Fejs mi je dobar ono čisto da vidim max 15 min šta ima, a ne da sam kopam po tuđim profilima, gledam neke besciljne slike, rješavam one debilne kvizove, igram one retardirane igre... ima toga............infinity

 

 da slažem se, idem tamo svako toliko ali brzo to zatvorim jer mi se gade svi tamo... jedino poker tamo igram imam oko 200k sad Belji se
 ja sam se uspio odviknut od tog pokera Smijeh izmrcvario me skroz.. došo do pro 20M i otišlo sve u bananu.. fala bogu, jer bi još dan danas visio na tome Smijeh
15 godina
neaktivan
offline
Facebook

meni je on na početku bio cool stalno sam visio na njemu, a sada mi je samo ok malo vremena provodim na njemu

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook
Dodge_167 kaže...

meni je bio ok, al kada su poceli ti testovi, igre.... ja sam na dan imao 40-60 e-mail poruka zbog tog jbn facebooka... al mi je drazi bug forum

 To možeš ugasit da ti ne šalje email! meni isto počeli dolazit za svaku stvar i jednostavno sam ih pogasio jer tako i onako kad odem na face mi piše pod notification šta je bilo! Ideš gore na settings ( postavke ) pa pod notification tab ( neznam na hrv šta piše ) i tamo su ti svi applications  groups i ostalo šta ti šalje ili ne šalje na mail pa pogasiš šta te smeta tj. šta želiš a šta ne! nadam se da sam pomogao.
pajic3 kaže...

Slažem se sa joe-om, imaš pravo u potpunosti što si reko.. Svaka čast, imaš 24 frenda i sa njim kvalitetno popričaš, poštujem to.

 Hvala!
leo_819 kaže...
 dobro ajde, malo sam pretjerao facebook nije loš... ali šta jest jest nije baš da RULA toliko, idu mu na k ljudi koji se tamo preseravaju i pišu obične gadarije...i jos jednu stvar moram priznati upoznao sam dosta ljudi preko njega i to je dobra stvar imam ga već godinu dvije i mogu reć da je prije bilo puno bolje, sad ga svi imaju i to više nije to... zaključak: on nije loš, dapače zna biti koristan ali... neznam šta ali, ljudi tamo me nerviraju VičeNamigiva
 Upravo to želim reći! Ako imaš ok ekipu je super za zahebanciju i za upoznat neke nove ljude ili se naći nakon dugo vremena s ekipom. ja sam recimo ovaj božić okupio ekipu iz osnovne zahvaljujući face-u nakon 8 godina završetka osnovne. I zato mi se svidja!
15 godina
neaktivan
offline
Facebook

POZITIVNO: mogu ostati u kontaktu s ljudima koje rijetko kad vidim, recimo koje sam upoznao na moru

 

NEGATIVNO: testovi i silne one gluposti su me počele živcirati

Last.fm -> Filip_Grabant Facebook -> Filip Grabant Trenutno igram: The Witcher, Bioshock, Mirrors Edge AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.50 Ghz 2048 MB ATI Radeon 4850 Windows Vista Home Premium SP1
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook

imam ga iako me živcira i iako sam rekao da ga nikad neću napravit, al eto nek bude jer ionako tam nisam više od 15 min dnevno

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook
Paramecium kaže...

Napravio sam profil iz znatiželje, al ubrzo sam shvatio da da mi većina kolega s faksa također ima profil, tako da zadnjih par mjeseci se pokazao kao dobar alat za razmjenu informacija, skripti i sličnih stvari.

Spama se ne bojim pošto sam se registrirao mail adresom koju ne koristim

 ..tako je i počeo i to mu je bila svrha,ali ovakav kakav je danas .. beskrajno dosadan..
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2009 6:52 (seneka).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook

ewo proradio je

15 godina
neaktivan
offline
Facebook

Tko je proradio?? Ako sv ivi govorite o face-u meni radi bez problema non stop!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook
leo_819 kaže...
pajic3 kaže...

Leo, to ja isto mrzim i gadi mi se te gluposti koje pišu, a najgore kada spamaju na teže.. tipa: komentiraj mi novi album.. wiiii; jojjoj kako bi ih zapalioViče

Fejs mi je dobar ono čisto da vidim max 15 min šta ima, a ne da sam kopam po tuđim profilima, gledam neke besciljne slike, rješavam one debilne kvizove, igram one retardirane igre... ima toga............infinity

 

 da slažem se, idem tamo svako toliko ali brzo to zatvorim jer mi se gade svi tamo... jedino poker tamo igram imam oko 200k sad Belji se
 Facebook je za one koji nemaju niš za raditi,onda rade gluposti.
16 godina
protjeran
offline
Facebook

Ja sam na facebook-u samo radi Mafia Warsa.

http://www.myspace.com/soundimpuls
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Facebook
dogman kaže...

ewo proradio je

 pazi ovo - link
15 godina
neaktivan
offline
Facebook

smeće

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Facebook

Facebook je ZAKON

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook

jooj...taj facebook..sestra mi na njemu visi cijeli dan ....ja joj stalno govorim ocu ic na bug online forum mici se vise.....LOL

 

 

 

amd 3200+,3gb ram,320gb hdd,nvidia 7300gt
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook
ivan_1995 kaže...

jooj...taj facebook..sestra mi na njemu visi cijeli dan ....ja joj stalno govorim ocu ic na bug online forum mici se vise.....LOL

 

 

 

 Sestra starija jelda?? e e znam! zaradi pa si kupi sebi komp XD ili žicaj starce! XD XD XD
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice