Fake YIFY sites

poruka: 100
|
čitano: 45.752
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Fake YIFY sites and codec fraud
Uslijed masivnog rasta popularnosti YIFY / YTS (piratske grupe koja rippa filmove i dijeli ih javnosti preko torrenata) zadnjih godina pojavilo se bezbroj klonova i fake siteova, pa pišem ovaj post ovdje kao upozorenje naivčinama koji klikaju prije nego što razmisle (što se znalo i meni dogodit ponekad rijetko moram priznat) ili još gore ne običavaju uopće razmišljati, ikad (nažalost i takvih ima dosta).
Neki od siteva koji sadrže "YIFY" ili "YTS" su obične legitimni biznisi / firme koji nemaju veze sa piratiziranjem filmova nego se čisto slučajno podudaraju kratice.
Neki drugi iskorištavaju megapopularnost Yify imena da bi masovno privukli ljude na svoj website i masno zaradili zaradili na reklamama na svom websiteu na račun Yifya.
Najgori su oni koji pomoću lažnih Yify siteova pokušavaju ljudima podmetnuti MALWARE, i to tako da tobože nude Yify filmove koji kad ih korisnici skinu zahtijevaju posebni "YIFY codec" da bi ih se moglo playati, i daju link za skidanje tog codeca.
NE POSTOJI "YIFY codec" ! Yify se ne bave codecima nego filmovima !
Kad god vam bilo koji film skinut s Interneta kaže kad ga playate da vam za njega treba neki posebni codec i još ponudi link za skinuti ga, to je PREVARA kojoj je cilj da naivno instalirate malware na svoj kompjuter i znači da ste skinuli fake a ne film !
Mnogi siteovi koji se nazivaju "official" Yify siteom to definitivno nisu nego su leglo malwarea. Štoviše bilo tko tko sebe naziva "official" nečim je vjerovatnije da nije to što tvrdi !
Evo liste siteova koji su sigurno ili vjerovatno prevara (nisam 100% siguran za sve ali nekoliko od njih definitivno podvaljuje malware korisnicima umjesto Yify filmova) :

yts.dotpirate.me
yts.im
yify-movies-official.com
yify-movie.com
yify-torrent.org
yify.unblocked.pw
yify-club.com
yify.info
yify-streaming.com

Jedini legit site koji održava sama Yify / YTS grupa je yts.re i alternativno yts.wf, odnedavno modernizirani sa novim featureima.
Site yify.TV nije njihov ali čini se da je legit i nema nikakvog malwarea, kao i site yifysubtitles.com odnosno yify-subtitles.com. Prvi streama Yify filmove besplatno (nije loš, iako ima i boljih streaming siteova) a drugi nudi prevedene titlove.
Slobodno podijelite svoja saznanja o ovim siteovima ako imate novija ili bolja...
Na kraju imajte na umu šta je neko mudar jednom rekao :
"There's a sucker born every minute..."
Čista istina...


PREVENTIVE DISCLAIMER FOR TRIGGER-HAPPY MODS :
Znam da je zabranjeno postanje linkova na piratske sadržaje i siteove na forumu, u ovom postu se ne linka na takve sadržaje nego upozorava na opasne siteove u interesu korisnika foruma. So there.


PREVENTIVE DISCLAIMER FOR TOTAL IDIOTS :
Molim bez glupih, irelevantnih i totalno suvišnih komentara tipa "Piratstvo je zlo, pirate treba baciti krokodilima / na vješala / raščetvoriti i izložiti u kavezu !" ili "Yify je totalno smeće, treba skidati samo 50 GB 4K filmove i gledati isključivo na 100" zakrivljenom LED TV-u sa 7.1 zvučnicima sa zlatnim kabelima, u Beverly Hills vili sa golemim bazenom dok te 3 Playboy zečice oralno zadovoljavaju za vrijeme gledanja filma".

 
24 0 hvala 11
11 godina
neaktivan
offline
Fake YIFY sites

Pa zar nije fazon da samo odem na TPB i tamo kliknem ono Skini torrent.

 

Zar netko ide na Google pa traži Free Movies Yifi?

Moj PC  
17 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fake YIFY sites
Pa kad bih ja hipotetski htio skidati Yify filmove (čisto hipotetski govoreći naravno, jer ja nikad ne bih počinio takav gnjusan zločin kao što je piratstvo) rađe bih išao na Yts.re nego na TPB, jer nema hrpe iritantnih popupa i reklama (čini se da sad više nema ni na novom resurrectanom TPB-u ali prije mi je skoro svaki klik tamo otvarao popup o produženju penisa, lijekovima za impotenciju ili siteu za upoznavanje starijih dama željnih seksa), nema drugih (i često fake ili nekvalitetnih torrenata) i ima hrpe informacija o filmu (trajanje, jezik, rezolucija, IMDB rating, naslovnica, screenshots, komentar usera itd.).
U svakom slučaju taj site ima milijune posjeta dnevno tako da ovakav post ima razloga.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Fake YIFY sites

Ima, ja trazin YIFY-eve filmove i vecinom samo njih.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fake YIFY sites
Plus moš lako browsat najnovije Yify filmove i requestat filmove koje želiš a nema ih.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Fake YIFY sites
Enkidu kaže...
Plus moš lako browsat najnovije Yify filmove i requestat filmove koje želiš a nema ih.

 Odem na 1080p. Pogledam veličinu: 1.6 GB.

 

Koji je smisao?

10 godina
offline
Fake YIFY sites

Bolja je slika na njegovih 1,6gb nego necijih 5gb

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
16 10 hvala 0
11 godina
offline
Fake YIFY sites

bas jbt..

 

ja godinama gledam kod njega filmove (naravno kupim prije orginal) i meni je to zakon

 

imam full hd 42" tv i slika je odlicna

 

a skidat neke verzije od 50GB kao npr danas glup i gluplji koji sam pogledao i odmah obrisao to nebi da je neznam šta

 

i tko god je gledao kod mene od njubova te filmove svi komentiraju kako je slika odlična

 

živija yify

 
4 2 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Re: Fake YIFY sites
Onjegin kaže...

 Odem na 1080p. Pogledam veličinu: 1.6 GB.

 

Koji je smisao?

 To i je smisao, omjer velicine i kvalitete je vrh.

10 godina
offline
Fake YIFY sites

Ja idem na njihovu stranicu i preko nje skidam..tamo je lijepo prikazano koji su novi filmovi, recenzije, ocijene sa imbd-a..a sve je to pun ljepše i bolje prikazano nego na ostalim torrentima, a i brzine su iste kao preko kickassa ili TPB..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Fake YIFY sites

a zašto ić na torente? postoji neuporedivo bolji, brži i sigurniji način za dl piratiziranih filmova. i besplatan naravno.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fake YIFY sites
glagoljica kaže...

a zašto ić na torente? postoji neuporedivo bolji, brži i sigurniji način za dl piratiziranih filmova. i besplatan naravno.

 YIFI filmove skidam jer imaju odličnu kvalitetu s obzirom koliko malo prostornog kapaciteta zahtijevaju ali i svaki titlovi koje skinem za film savršeno se poklapaju.odlično

15 godina
neaktivan
offline
Fake YIFY sites

YIFY je car al nije bilo riječi da se povlači i da netko drugi preuzima kormilo? 

Inače njegovi filmovi nude najbolju kvalitetu za veličinu i svi mi rade na xboxu.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 12:48 (zerocool12).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Fake YIFY sites
3n3m1 kaže...
glagoljica kaže...

a zašto ić na torente? postoji neuporedivo bolji, brži i sigurniji način za dl piratiziranih filmova. i besplatan naravno.

 YIFI filmove skidam jer imaju odličnu kvalitetu s obzirom koliko malo prostornog kapaciteta zahtijevaju ali i svaki titlovi koje skinem za film savršeno se poklapaju.odlično

 da budem iskren pojma nemam što su to YIFI filmovi. one koje ja skidam nemaju oznaku YIFI niti su sa YIFI sitea, a imaju najbolju kvalitetu na najmanjoj mogućoj veličini sa savršenom slikom i titlovima koje nerijetko ne moram ni tražiti nego su već na filmu (muxed). i ne manje važno dostupni su prvi u svijetu nitko ih na planeti ne izbacuje prije onih stranica s kojih ih ja skidam. i nemožeš se zarazit, dl speed je maximalan, ništa prethodno ne instaliraš na računalo, postupak je jednostavan i 100% free of charge.

 

btw idem baš malo vidjet što su to YIFI filmovi kakvo je to čudo. toliko sam dugo u tom, a nikad za njih čuo nisam.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fake YIFY sites
nicky.sl kaže...

Bolja je slika na njegovih 1,6gb nego necijih 5gb

 nije ni blizu

 

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
12 godina
protjeran
offline
Re: Fake YIFY sites
evo sad sam vidio o čemu se radi. pa lik je najobičniji encoder kakvih na netu ima puno. i drugi imaju kvalitetne ripove na supersmall size a i up to date su za razliku od ovog. a i nude bolje hostove. i bolji stream.
Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
14 godina
offline
Re: Fake YIFY sites
glagoljica kaže...

a zašto ić na torente? postoji neuporedivo bolji, brži i sigurniji način za dl piratiziranih filmova. i besplatan naravno.

Molim te podijeli s nama svoju mudrost. 

www.damagehigh.com // Don`t fix what ain`t broken!
12 godina
protjeran
offline
Re: Fake YIFY sites
DamageHigh kaže...
glagoljica kaže...

a zašto ić na torente? postoji neuporedivo bolji, brži i sigurniji način za dl piratiziranih filmova. i besplatan naravno.

Molim te podijeli s nama svoju mudrost. 

ne smijem damage dobit ću ban. a i čudno mi da vi ovakvi znalci pa lutate bespućima filmske zbilje.

 

inače kako si, dugo se nismo čuli još od onog mog instrukcijskog posta sa subtitle editorom.koristiš li ga? ili ne čujem da se čekaju yifijevi ripovi pa yifijevi titlovi...onda ti SE ni ne treba jel tako?

 

btw, nije valjda da svi vi čekate da vam tay yifi il kako već encodira film pa onda skidate? ja ga imam iste minute kad se pojavi online. kvaliteta zagarantirana encoderi kao što su shaanig, sheriff, shuliban, hd3d, tinkoni (da nabrojim samo neke) su vrh struke.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fake YIFY sites
glagoljica kaže...
DamageHigh kaže...
glagoljica kaže...

a zašto ić na torente? postoji neuporedivo bolji, brži i sigurniji način za dl piratiziranih filmova. i besplatan naravno.

Molim te podijeli s nama svoju mudrost. 

ne smijem damage dobit ću ban. a i čudno mi da vi ovakvi znalci pa lutate bespućima filmske zbilje.

 

inače kako si, dugo se nismo čuli još od onog mog instrukcijskog posta sa subtitle editorom.koristiš li ga? ili ne čujem da se čekaju yifijevi ripovi pa yifijevi titlovi...onda ti SE ni ne treba jel tako?

 

btw, nije valjda da svi vi čekate da vam tay yifi il kako već encodira film pa onda skidate? ja ga imam iste minute kad se pojavi online. kvaliteta zagarantirana encoderi kao što su shaanig, sheriff, shuliban, hd3d, tinkoni (da nabrojim samo neke) su vrh struke.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------
14 godina
offline
Re: Fake YIFY sites
glagoljica kaže...

ne smijem damage dobit ću ban. a i čudno mi da vi ovakvi znalci pa lutate bespućima filmske zbilje.

Možeš i na PP.

glagoljica kaže...

inače kako si, dugo se nismo čuli još od onog mog instrukcijskog posta sa subtitle editorom.koristiš li ga?

Naravno. Uvjerljivo najbolji softver te namjene koji sam koristio... 

www.damagehigh.com // Don`t fix what ain`t broken!
12 godina
protjeran
offline
Re: Fake YIFY sites
DamageHigh kaže...
glagoljica kaže...

ne smijem damage dobit ću ban. a i čudno mi da vi ovakvi znalci pa lutate bespućima filmske zbilje.

Možeš i na PP.

glagoljica kaže...

inače kako si, dugo se nismo čuli još od onog mog instrukcijskog posta sa subtitle editorom.koristiš li ga?

Naravno. Uvjerljivo najbolji softver te namjene koji sam koristio... 

ok. šaljem ti pp da ne čekate ovog yifija, bogati ko da je sveta krava. poslat ću ti nekoliko linkova, nadam se da znaš šta je 24UL, 180, CU, OF itd da ne pišem tutorijale jer bi me zbanirali u roku odmah.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
13 godina
neaktivan
offline
Fake YIFY sites

Mozes odmah i meni proslijediti pp da vidim sta je to bolje od torrenta?

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fake YIFY sites
glagoljica kaže...
DamageHigh kaže...
glagoljica kaže...

ne smijem damage dobit ću ban. a i čudno mi da vi ovakvi znalci pa lutate bespućima filmske zbilje.

Možeš i na PP.

glagoljica kaže...

inače kako si, dugo se nismo čuli još od onog mog instrukcijskog posta sa subtitle editorom.koristiš li ga?

Naravno. Uvjerljivo najbolji softver te namjene koji sam koristio... 

ok. šaljem ti pp da ne čekate ovog yifija, bogati ko da je sveta krava. poslat ću ti nekoliko linkova, nadam se da znaš šta je 24UL, 180, CU, OF itd da ne pišem tutorijale jer bi me zbanirali u roku odmah.

sumnjam da nekom treba tutorial za ddl stranice

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
12 godina
protjeran
offline
Re: Fake YIFY sites
Gigx0n kaže...

Mozes odmah i meni proslijediti pp da vidim sta je to bolje od torrenta?

 reci damageu da ti pošalje moj pp ja odmah sve obrišem kad pošaljem.

od torrenta je sve bolje, a pogotovo ovo što sam sendao damageu. iako se prepiremo preko pp ja nikako ne mogu shvatit zašto ljudi koriste torrent. ne vidim baš ni jednu jedinu prednost pred free dl hostovima koje ja preferiram. nek ti usput senda i moje argumente za navedene tvrdnje

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
16 godina
neaktivan
offline
Fake YIFY sites
Ne radi mi baš quote iz nekog razloga pa evo ručno...

"šaljem ti pp da ne čekate ovog yifija, bogati ko da je sveta krava"
"shaanig, sheriff, shuliban, hd3d, tinkoni (da nabrojim samo neke) su vrh struke."

Ka prvo nije Yify sveta krava niti itko "čeka na Yifya", niti je itko ovdje to rekao. A ono gore šta si rekao o nabržoj i najsigurnijoj metodi skidanja je malo glupavo, no offense. Ako uspijevaš iskoristiti svoju vezu do maksimuma (1 MBps u mom slučaju) onda je svaka metoda za koju to vrijedi najbrža. A "najsigurnija" ovisi o definiciji ali rekao bih da je u svakom slučaju piratiziranje u Hrvatskoj zasad prilično sigurna aktivnost.
Prije nego što se Yify pojavio ja sam preferirao Warez-BB, tamo bi naša linkove za šta oću, ubacia u JDownloader i skida sa Rapidsharea, Megauploada ili nečeg takvog. Torrente sam skida vrlo rijetko.
Između ostalog sam skida i filmove od ekipe koju spominješ gori ali sam svaki put morao dobro paziti na komentare (a nekad čak ni oni ne bi bili dovoljno osiguranje) jer bi se dosta puta desilo da skinem npr. tobože Shaaniq rip a u biti fake koji traži instaliranje malware "codeca".
Zašto je Yify jedna od najboljih metoda / izvora za skidanje filmova danas ? Jer je prokleto jednostavan i lagan !
1. Imaju SKORO sve šta sam ikad poželio od filmova (za razliku od većine drugih grupa), zbilja golem izbor
2. Nađeš šta želiš IZUZETNO brzo i lako na njihovom siteu, plus info, recenzije itd., čak i uz to nađeš mnogo toga što nisi znao da želiš
3. Yify film nikad nije fake (ako je sa Yify sitea ili od usera Yify na TPB-u), nisam skinuo fake film godinama
4. Yify filmovi su zahvaljući njegovoj megapopularnosti uvijek dobro seedani, čak i za stare se može naći bar nekoliko seedera, dok je neke rjeđe filmove koje nema Yify jako teško skinuti bilo kojom metodom, a torrenti na TPB-u su često potpuno napušteni ako nisu novi (zadnjih godinu-dvi) ili ekstra-popularni (a ja nisam od onih koji skidaju samo najnovije i masovno popularno)
5. S obzirom na #4 brzina je obično maksimalna (jednaka brzini veze), ili bar vrlo pristojna.
6. Uvijek isti format, isti codec, otprilike ista veličina, otprilike ista kvaliteta, sve u svemu vrlo konzistentno. Za razliku od totalno kaotičnog šarenila skidanja od raznih rippera prije Yifya.
7. Skoro nikad nema grešaka sa kodiranjem filma (tipa da nestane zvuk negdje), dogodilo se to i Yifyu ponekad ali manje od prosjeka
8. Proces nalaženja filma i stavljanja da se skida je izuzetno brz i jednostavan
9. Ako nešto nemaju možeš requestati (s time da requestova u toku ima bezbroj)
S obzirom na sve ovo mi je žao što ne rippaju i serije, igre, programe i ostalo. Pogotovo je programe relativno teško danas nać (čak i pazeći na komentare) da su 100% čisti od malwarea i adwarea. Filmove koji su toliko rijetki da ih ne nađem u Yifya obično ispadne teško za naći (u željenoj rezoluciji, kvaliteti i veličini) i skinuti. Što se tiče ostalih sadržaja i dalje preferiram Warez-BB. Za knjige mi je najbolji IRC začudo.
 
7 1 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Fake YIFY sites
"To i je smisao, omjer velicine i kvalitete je vrh."

A tek kad pređu na H.265, jedva čekam. Bolji i moderniji codec za veću kvalitetu, ili manju veličinu, ili veću rezoluciju, ili neku kombinaciju sve troje.
Što se mene tiče ja bi volio da YIfy ne diže rezoluciju (1080P na mom TV-u izgleda bolno oštro i detaljno, 4K je IMHO pretjerani idiotizam koji bi volio da nikad ne uvedu), a volio bi da novi codec iskoriste za povećati kvalitetu (tj. smanjiti stupanj kompresije, koja se tu i tamo ipak da primjetiti na površinama jednolične boje kao nebo npr. iako je generalno kvaliteta vrlo pristojna) i još malo smanjiti veličinu fileova.
Međutim vidim po netu da ljudi koji su instalirati novi codec u velikom postotku imaju probleme sa playanjem H.265 filmova u VLC-u ili BSplayeru, čini se da to sa softverske strane nije baš još ispeglano, a većina pirata vjerovatno neće preći na novi codec dok ga ne budu apsolutno svi mogli koristiti bez problema.
Volio bi da jednog dana Yify reizda cili repertoar u novom codecu sa boljom kvalitetom i manjom veličinom, ali to se vjerovatno neće dogoditi (kad jednom pređu na novi codec vjerovatno će ga primjenjivati samo na buduće filmove).
 
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Fake YIFY sites

nemam pojma o čemu pričaš. ja sa warez-bb nemam i nikad nisam imao loših iskustava, nikad fake rip, nikad me nije tražilo da instaliram nikakav codec, nikad nisam pobrao nikakav malware, a član sam od June 27.th 2008. i do sada sam skupio sigurno preko 3.000 downloada, nikad knjige samo filmovi i tv serije.

 

nije mi jasno kako si se mogao prevarit pa popušit malware, pa barem je na warezu sve ko dan jasno: screenshots, detaljni info, free max speed links itd. za razliku od torrenta gdje download može trajata 2 dana ili čak tjedan dana. u tom slučaju odustajem. a oni encoderi što sam ih nabrojao su sami vrh, tinkoni pogotovo. ima ih još dodao bih tu svog prijatelja arnava poznatijeg kao "micro.mkv" svi od navedenih postaju na free max speed links i film od gige je dole za cca 5 minuta.

 

poslušaj me kad idući put budeš išao na warez i skidaj od encodera koje sam naveo.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
16 godina
neaktivan
offline
Fake YIFY sites
"YIFI filmove skidam jer imaju odličnu kvalitetu s obzirom koliko malo prostornog kapaciteta zahtijevaju ali i svaki titlovi koje skinem za film savršeno se poklapaju.odlično"

A odakle skidaš titlove pray tell ?
Jer ja ih vrlo rijetko skidam jer mi ne trebaju za filmove na engleskom (osim ako je voice audio jako tih) ali ponekad mi tribaju titlovi za starce (koji ne znaju riječi engleskog i informatički su praktično nepismeni pa im skinem film odgovarajući za njih i titlove na hrvatskom da gledaju).
Generalno titlove mi je najlakše skinit sa automatskim subtitle download featureom od BSplayera, praktično uvijek nađe cijeli niz kompatibilnih i ispravnih titlova za film koji otvori. Prije toga sam surfao tražeći titlove po siteovima punima popupa i malwarea, tako da mi je taj feature puno živaca uštedio.
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Fake YIFY sites

yify bi nazvao samim sljamom enkodiranja koje postoji, ne moze se nikako opravdati visoki bitrate u jednoj polovici filma te niski u drugoj samo da bi mogli screenshotove uzeti iz prve polovice koja necem cak i lici dok druga polovica filma izgleda ko da je na mikrovalnoj enkodirana

to nebi ni zvao enkodiranjem, samo namjeste do koliko ce file bit velik i to je to

sad, znam i ja nekad skinut yify ako sam vremenski ogranicen al rade uvijek skinem bilo kaj drugo osim njega

kaj se h265 tice trebat ce jos dost, trenutacno ne postoji enkoder koji daje bolje rezultate od 10 bitnog x264, vremenski i po kvaliteti

probao jesam par HEVC videa i radili su cist normalno kod mene (MPC-HC)

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fake YIFY sites
Glagoljica, ja sam na WBB member isto toliko ako ne i duže.
Fake filmova i programa sa malwareom tamo ima dosta, kao i svagdje drugo. Zato treba paziti na komentare, ali to ne pomaže apsolutno uvijek. Ljudi automatski postaju "Thanks" prije nego što temeljito testiraju. Znalo mi se desit da skinem neki program di je 10 ljudi postalo "Thanks, this is great" pa ispadne da sadrži malware. Fake filmova sam našao puno puta skidajući iz raznih izvora raznim metodama, i WBB/filehosting, i torrenti, i P2P itd. Nije kvaka u encoderu kao što ti savjetuješ nego u uploaderu, ako piše da je Shaaniq film i nekoliko ljudi komentira bez prijavljenih problema onda očekuješ da je u redu, a nekad ispadne da je fake.
I što se tiče file hostova, ne znam kakvo je stanje u zadnje vrijeme ali prije se nijedan (RS / MU / HF ...) nije mogao mjeriti po brzini sa DOBRO seedanim torrentom (loše seedani su druga priča). Glavna prednost im je bila dugotrajnost u odnosu na torrente.
I daj reci mi ko ti je to na avataru, pari mi faca poznato a ne mogu se sitit ko je ?
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice