Geekbuying.com

poruka: 79
|
čitano: 76.050
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Gearbest.com
15 godina
offline
geekbuying.com

Evo pošto je dosta ljudi naručilo mobitel i sa ovog site molio bih da se tu napise vaša iskustva i da se pita sve šta vas zanima u vezi kupnje sa ove stranice. Ja sam konkretno naručio iocean x7elite ali sam kao sredstvo plačanja stavio Aud zato jer me tako dođe nekih 135kn jeftinije nego da plačam sa Usd. Imaju dobar tečaj i isplati se promijeniti iz Usd u Aud. Nije tako za sve mobitele ali ima nekih koji se isplate.  Svako malo ima neka akcija a podršku i kupone je najbolje tražiti preko facebook podrške https://www.facebook.com/Geekbuyingfans.

 

Čekam da dobijem tracking number pa ču vidjeti kada mi stiže mobitel. Kada stigne napravit ču review 

 

Mobitel sam platio 289.29 Aud šta je po tečaju moje banke ispalo 1570kn za razliku od Usd gdje bih ga platio 1705kn.

 

Znači dok i uračunam i pdv koji ču platiti za mob doći če me 2000kn šta mislim da je odlična kupovina za takav mob.

 

Evo jedan review sa neta Link

 

Ovaj vikend imaju nekakve akcije http://promotion.geekbuying.com/promotion/september_weekend_deals?utm_source=inpromo&utm_medium=hbigbanner&utm_campaign=weekenddeals0920  tako da vjerujem da če svatko naći nešto za sebe

 

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.9.2013 5:30 (Patrick_cro).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
online
Geekbuying.com

kupio sam nedavno dvr snimac za auto (2 kom) , bila nekakava akcija sa 75 dolara na 18-19 dolara..

pisalo da je hd ovo ono...

Kad su stigli, stvarno ima za podesiti hd rezolucija, 12mp slika da uslika itd...

medjutim u stvarnosti to je obicna 1.3 mp kamera sa qvga rezolucijoom tj 320x240..

i sve druge rezolucije su obicno interpolirano smece...

kako god namjestim da mi snima duzinu videa, uvijek ih snima u intervalima od 1 min, iako sam podesio da je 15.. itd itd.

kad sam ostavio review kamere na geekbuyingu, nisu ga objavili...

tako da oni komentari tj reviewi ne znaci nista, jer oni objavljuju samo one koji im idu u prilog..

eto takvo je bilo moje iskustvo sa geekbuyingom..

 

-BiH-slackspace
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Geekbuying.com

A svakakvih uređaja ima ali prije kupnje treba uvijek provjeriti barem na netu jer to valja šta ili ne valja. Ja isto čekam uređaj pa ču napraviti review, ali dok gledaš cijene u Aud onda se isplati uzeti sa njihove stranice. Šteta je šta članovi ne mogu dijeliti kupone drugim korisnicima ali nadam se da če se to promijeniti. Mislim da je praksa svih tih stranica da ne stavljaju reviewe koji im mogu ugroziti prodaju tih uređaja a ne samo geekbuyinga

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Geekbuying.com

Evo ako netko treba kupone neka se javi. Imam sada 3 komada

1 od 50$ sa 2$ popusta

1 od 100  sa 5$ popusta- Poslan

1 od 200$ sa 10$ popusta

 

Znači ovo su minimumi za kupnju za iskorištavanje ovih popusta

 

Edit: Evo moj mob došao u Hrvatsku

 

Naručen 25.09 i došao u Zg 7.10

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.10.2013 0:12 (Patrick_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: geekbuying.com
Pozdrav !

Molim opis mobitela i iskustva i opći dojam i iskustvo sa suradnjom sa ” stanicom” proizvođačem.
Jeli se isplatilo i jeli sve onako kako piše da će biti?

Hvala ma odgovoru i pozdrav iz Splita.

Emin Gaši
egasi@inet.hr
Emin Bula
15 godina
offline
Re: geekbuying.com

Na carinu je došao danas i poslao im danas mail. Dok dobijem mob javim dojmove

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Geekbuying.com

Pozdrav ,moze kupon od 10$-200$ LP

 

zookaac@gmail.com

12 godina
neaktivan
offline
Geekbuying.com

Kako da platim u AUD ? Kada hoću platiti (BUY IT NOW) uvijek me prebaci u USD. Razlika je znatna . POMOOOOOOOOĆ hitno!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Geekbuying.com
Nema više plaćanja u AUD...
13 godina
offline
Re: Geekbuying.com
Ukinili su to mislim prije 2 tjedna,šteta,tako sa jeftinije uzeo do sada jedno 500 dolara
robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Geekbuying.com

Pa dobro zašto onda nude mogućnost konvertiranja u AUD prije kupnje. Totalna gluparija!

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Geekbuying.com

Stiglo mi nešto od Geekova i carina me traži račun, a pod pošiljatelj piše 'nepoznat'. Može li netko reći kako oni to zapakiraju, vidi li se da je roba kupljena i stave li račun unutra, ili bi moglo proći kao da je poklon od fizičke osobe?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Geekbuying.com
Visak kaže...

Stiglo mi nešto od Geekova i carina me traži račun, a pod pošiljatelj piše 'nepoznat'. Može li netko reći kako oni to zapakiraju, vidi li se da je roba kupljena i stave li račun unutra, ili bi moglo proći kao da je poklon od fizičke osobe?

Teško će ti proći gift, a koga ćeš navesti da ti je poslao gift i vrijednost od 22eur. Račun nije stavljen jer te ne bih carina tražila.

"Just A Dream ".
15 godina
neaktivan
offline
Re: Geekbuying.com
Fero kaže...
Visak kaže...

Stiglo mi nešto od Geekova i carina me traži račun, a pod pošiljatelj piše 'nepoznat'. Može li netko reći kako oni to zapakiraju, vidi li se da je roba kupljena i stave li račun unutra, ili bi moglo proći kao da je poklon od fizičke osobe?

Teško će ti proći gift, a koga ćeš navesti da ti je poslao gift i vrijednost od 22eur. Račun nije stavljen jer te ne bih carina tražila.

Nisu me pitali tko mi to šalje, nego da im pošaljem račun ili procijenjenu vrijednost. Ne vidim zašto mi netko za Novu Godinu ne bi poslao poklon od 300kn?

Zanima me samo kako paket izgleda kada oni šalju.

12 godina
neaktivan
offline
Geekbuying.com

Pa sigurni nije u ukrašenom paketu, a i navedena je cijena ali manja možda 26 usd, ali izgleda da je ne priznaju. Ako je gift moraš to i dokazati zato si dobio onu obavijest da je ispuniš i navedeš podatke za poklon. Mislim da tu moraš navesti pošiljatelja poklona, a sad kad navedeš Geekbuyng sve pada u vodu, a ako navedeš nekog desetog a TN pokazuje Singapore šta ćeš onda i nisi prvi koji je takvu pošiljku dobio.

Nemoj si komplicirati situaciju s tim poklonom to ti je moj savjet, a ti odlući što ćeš. Pošiljka ti je u žutoj koverti poslana 99 %.

"Just A Dream ".
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Geekbuying.com

Pozdrav, dragi forumaši. Ja sam Anders sa Geekbuying-a. Drago mi je vidjeti raspravu o nasoj trgovini na ovom forumu. 

 

Ja sam ovdje da uspostavim kontakt sa vama, ako imate bilo kakvih pitanja ili trebate pomoć, slobodno me kontaktirajte. 

 

Skype: geekbuyingmkt 

E-mail: anders@geekbuying.com 

 

Lijep pozdrav 

 

Anders Y.

 
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Geekbuying.com

Kuponi za Zopo zp998 

Kupon Šifra: YWNBDKCB 

Vrijednost: $ 25 kupona 

Istječu: 1 tjedan

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2014 9:15 (geekfans).
 
3 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Geekbuying.com

Pozdrav, geekbuying je pokrenula veliku promociju, imate priliku osvojiti besplatne darove, a možete naći mnoge dobre ponude.

 

Pogledaj detalj: http://promotion.geekbuying.com/promotion/2014_spring_shopping_carnival

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Geekbuying.com

Evo jedno iskustvo narudžbe sa geek. 12.03 narućen mob cca 150$.Pet dana se ništa nije dešavalo,šaljem mailove na sve njihove servise(pet).Odgovaraju dvoje poslije dva dana da je sve ok i šalju tracking number RT.........HK.Na 17 track obavještavaju :

 

The item (RT.........HK) was returned to sender on 15-Mar-2014.  

Opet šaljem mailove,sada samo onima koji su odgovorili(dva)...odgovaraju sutradan,provjerit će.Poslije dva dana jedan se javlja da je neki problem i da ce napraviti povrat novca.

Isti dan sa paypala javljaju da mi je novac uplaćen sa geeka.Sutradan je bio na mom računu.Znači u roku od 12 dana su se sve ove gluposti izdešavale.Inače jučer se javio i onaj drugi mailom sa geeka:da istražuje u čemu je problem,ali da budem strpljiv i da će mob.stići ???????  Nakon svega šalju mail,nude kupon uz uvjet da ih pohvalim na:

www resellerratings.com. Što zakljućiti nakon svega ostavljam otvorenim.

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Geekbuying.com
DŽonvejn kaže...

Evo jedno iskustvo narudžbe sa geek. 12.03 narućen mob cca 150$.Pet dana se ništa nije dešavalo,šaljem mailove na sve njihove servise(pet).Odgovaraju dvoje poslije dva dana da je sve ok i šalju tracking number RT.........HK.Na 17 track obavještavaju :

 

The item (RT.........HK) was returned to sender on 15-Mar-2014.  

Opet šaljem mailove,sada samo onima koji su odgovorili(dva)...odgovaraju sutradan,provjerit će.Poslije dva dana jedan se javlja da je neki problem i da ce napraviti povrat novca.

Isti dan sa paypala javljaju da mi je novac uplaćen sa geeka.Sutradan je bio na mom računu.Znači u roku od 12 dana su se sve ove gluposti izdešavale.Inače jučer se javio i onaj drugi mailom sa geeka:da istražuje u čemu je problem,ali da budem strpljiv i da će mob.stići ???????  Nakon svega šalju mail,nude kupon uz uvjet da ih pohvalim na:

www resellerratings.com. Što zakljućiti nakon svega ostavljam otvorenim.

 

 

 Ja sam Anders sa Geekbuying-a.  Mogu li vam pomoći?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Geekbuying.com

Hvala na ponudi za pomoc,ali sad se vise nema sto pomoci.Imam namjeru naruciti jos neke uredjaje ali nisam siguran da ce to biti sa geekbuyinga

10 godina
neaktivan
offline
Geekbuying.com

Obilježavanje druge obljetnice Geekbuyinga je počelo, izvanredne ponude svakoga dana, te veliki popust kroz cijeli asortiman.

 

http://bit.ly/UgCocg

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Geekbuying.com

 

CMX Android TV Box s ugra?enim u Gotham XBMC i daljinskim upravlja?em - 40% popusta - 49,99 dolara sa free shipping 

Ovdje je velika entry-level XBMC film okvir za ljude koji ?ele ne?to ?to te?e glatko i radi sav drugi standardni Android stvari kao dobro. (Glazba, internet, Streaming, fotografije, igre, itd) 

 

http://bit.ly/WgYRqc

XBMC kao zadani igra? za svoj ??film katalog i imate $ 50 elektrana s izlazom na svaki show ili film na zemlji. 

Za one koji su upoznati s ove vrste ure?aja, to je u biti ne?to poput GBox pono?i ili Minix X7 / X7-Mini za manje od pola cijene. 

 

 

Nao?ale ?e biti u nastavku, zajedno s prili?no potpuno opremljenog pregled proizvoda.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Geekbuying.com

yo, jel netko u zadnje vrijeme uzimao sto sa geekbuyinga?? kakva je situacija sto se tice carine i toga sa njima? vidim da imaju warehouse UK i Spain kao, pa me zanima jel onda sve isporucuju iz tih drzava ako narucujem u hrvatsku... 

 

 

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Geekbuying.com

Pozdrav,

 

zanima me kupnja Android Box uređaja sa ove stranice. Cijena bi bila oko 35€ pa me zanima kolike su šanse da prođem bez dodatnih troškova (carina, pdv...) te kakva je točno procedura kod kupnje.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Geekbuying.com

I mene isto tako zanima 
Tronsmart MXIII Plus

 

USD 74.99

 

koliko bi to ispalo u kunama sa pdv i carinom kazu da je dostava besplatna

11 godina
neaktivan
offline
Re: Geekbuying.com
pcsimke kaže...

I mene isto tako zanima 
Tronsmart MXIII Plus

 

USD 74.99

 

koliko bi to ispalo u kunama sa pdv i carinom kazu da je dostava besplatna

 Carina se naplacuje za iznad 22evrica sa time da sam ja narucio nesto sa drugoga sitea i kostao je 70 usd ali nisu mi naplatitli carinu jer je paket bio jako mali . 

 

Nemoj se prkosit gravitaciji .
16 godina
offline
Re: Geekbuying.com

Množi s 0.25 i dodaj na to još 30kn- toliko plaćaš carini

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com (+recenzija Cubota X16- top mobitela iz EU za početak 2016.) Banggood kuponi za -10$ na PP
7 godina
offline
Geekbuying.com

Pozdrav,

 Evo i mog iskustva sa Geekbuyinga, naručio sam i platio Vernee Apollo Lite na pretprodaji 08.07.2016. datum slanja je trebao biti 15.07.2016.

Nakon što me nitko nije kontaktirao, 16.07 kontaktiram trgovca da vidim šta se dešava. Nakon dva dana se javljaju te me obavještavaju da je datum slanja prolongiran na 25.07.2016. bez nekakvog suvislog objašnjenja.

Mislim si hajde, dešava se, međutim 26.07. opet ništa od slanja, nakon mog ponovnog upita šta se dešava, pitaju mogu li još malo pričekati, te pristajem čekati do 02.08.

Nakon toga me 28.07.kontaktira njihov predstavnik, te pita hoću li pristati na drugu boju moba. (silver-10$ jeftinija verzija) koju će poslati do kraja tjedna.

Danas je nedjelja 31.07., od narudžbe još uvijek ništa,a od geekbuyinga se nitko ne javlja. 

Nakon ovakvog iskustva, mogu reći samo-hvala Elonu Musku na PayPal-u!

 

Oprostite na dugom postu, ali morao sam podijeliti ovako "lijepo" iskustvo.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Geekbuying.com

Item not allowed (X-ray) and rejected

WTF???

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Gearbest.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice