Hotmail račun blokiran?

poruka: 9
|
čitano: 16.422
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Hotmail račun blokiran?

Pozdrav, imam jedan gadan problem koji ne znam kako rješiti.

 

Jutros me na mom hotmail accountu dočekala poruka da mi je račun blokiran zbog "sumnjivih aktivnosti". Stavio sam SS ako vas zanima što točno piše. Uglavnom, hotmail traži da potvrdim svoj identitet tako što će mi  poslati aktivacijski kod na moju alternativnu e-mail adresu, tj. onu koju sam postavio kao alternativnu u vrijeme kad sam se registrirao (prije 5-6 godina). I onda bi s tim kodom kao potvrdio da sam to stvarno ja, a ne neki spam stroj.

 

 

Ali, dogodilo se sranje. Taj alternativni mail je kao što rekoh stvarno star i ja mu više uopće ne mogu pristupiti, što znači da ne mogu pročitati navedeni kod i odblokirati svoj acc.

 

Što mogu probati da ovo sredim? Molim vas pomozite, ne želim ni spominjati koliko mi je bitan taj mail.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hotmail račun blokiran?

Može pomoć netko?

tl;dr verzija: hotmail traži da potvrdim svoj identitet tako što će mi poslati aktivacijski link na mail koji mi je postavljen u opcijama kao alternativan, ali ja nemam pristup tom mailu na koji bi trebao stići navedeni kod. Što napraviti?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hotmail račun blokiran?

Slijedi onaj link "cant access account" pa odaberi  reset password ili donju opciju gdje misliš da netko drugi ima pristup tvom računu.

Kada prođeš dio s captcha imaš dvije opcije

 

security question:  (s obzirom da ti nemožeš pristupiti alt mailu preskoči ovo)

 

customer support: nakon toga te vodi na stranicu kao na slici gdje ćeš morati unijeti što više podataka i nakon par dana oni će ti omogućiti ponovni pristup tvom računu pod uvijetom da informacije koje im daš oni smatraju dovoljnim

da te validiraju kao originalnog vlasnika računa.

 

 

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Hotmail račun blokiran?

Ajme kralju hvala ti! U roku tri sekunde mi je došla poruka "Right on! The information you submitted for *****@hotmail.com has been verified."

I sad bi valjalo promijeniti alternativni mail i ostale sigurnosne postavke. Hvala još jednom, spasio si me.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hotmail račun blokiran?

Drago mi je da je bilo tako brzo i bezbolno mene su jeb... dva dana :D

 

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hotmail račun blokiran?

e imam isti problem,samo nezz di se nalazi to di pise "nemogu pristupiti racunu" ?? {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hotmail račun blokiran?

Imaš link odmah ispod polja gdje upisuješ mail i password

imam muda
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hotmail račun blokiran?
Miki Liki kaže...

Imaš link odmah ispod polja gdje upisuješ mail i password

Ok,uspio sam

Hvala {#}

10 godina
neaktivan
offline
Hotmail račun blokiran?
Bok, meni se isto tako pojavilo da mi je racun blokiran. Račun sam napravila prije 5,6 godina i ne sijecam se odgovora na sigurnosno pitanje, jel mogu ikako drukcije potvrditi svoj racun, probala sam i s onim upisivanjem podataka, ali mi pise da nisam dovoljno podataka unjela, stavila sam sve lozinke koje sam imala i navela sam kontakte kojih sam se sijecala? Molim vas pomoc hitno!!
Ng
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice