Internet problem- ne učitava stranice

poruka: 4
|
čitano: 1.677
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Internet problem- ne učitava stranice
Ovako! Vec par dana mi internet ne učitava stranice. Pokusao sam resetirat komp, onda radi koji par min i onda opet ne radi. Pise da imam internetsku vezu, ali svejedno ne radi. WiFi za sad radi normalno , ali preko kabela neće. Zvao sam t com službu za korisnike i riješili su problem šta se tiče bežične mreže i rekli mi da resetiram komp i da bi i preko zicne trebalo Radit, ali uzalud. Pa me zanima jel netko zna riješene i da li ja to sam mogu složiti bez reinstaliranja Windowsa i slično.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Internet problem- ne učitava stranice

Imam skoro isti problem sa internetom konekcija radi i povezani sa internetom u control panelu ....međutim kad otvorim crome napišem npr. net.hr ili nešto drugo on pronađe ali neželi otvoriti u čemu je problem molim vas za pomoć unaprijed hvala....probao sa mozillom i internet exp... isti slučaj

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.11.2014 23:49 (max8xam).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Internet problem- ne učitava stranice

Nisam dugo bio na kompu svom ali evo SAD sam došao i upalio modem i sve lampice uredno rade ali ne želi stranice ucitavat niti na jednom browseru. Cak i Wi-Fi radi bez problema na mobitelu ali ne i na pc-u.. Dal netko u čemu je problem?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2015 18:52 (maxy0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Internet problem- ne učitava stranice

ako si na jugu lijepe naše onda nisi sam , izgleda da je optika negdje presječena, ni telefoni ne rade a susjedi se žale radi max-tv :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice