Internet zarada zaključana tema

poruka: 27
|
čitano: 27.480
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Internet zarada
pitanje

Surfajući po internetu naišao sam na jednu stranicu koja nudi zaradu preko interneta tako da samo primaš E-mailove te da ih čitaš (usput kompanija

 

se zove Oahu!).

 

Može li mi netko reći ako ima osobnog iskustva s ovakvim stvarima da li je ta kompanija sigurna ,a ako nije koja je najsigurnija (ako uopće ima takvih)

 

za ovakav tip internet zarade?

 

Unaprijed hvala Ryder

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Internet zarada

Susrecao sam se sa takvim stvarima ali nisan nikad tio probat, jedino na netu zarađivam na PTC stranicama ali to je sve sitno jer ne ulozim ama bas nista pa onda je sporije!

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.10.2008 21:17 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Internet zarada

hm...ja sam cuo jedino za neobux...i za to garantiram da je pouzdano

 

samo napravis paypal (potrebna kopija osobne), regas se na neobuxu, upises podatke koji se traze...i samo klikas na oglase postavljene na toj stranici...naravno..imas ogranicen broj klikova na dan....zarrada po kliku 0,02 $

eh sad...jedina kvaka je pronaci stranice slicne neobux-u na kojima se takoder nalazi ta vrsta oglasa.....znaci. cim vise stranica znas, tim je veca zarada...provedes oko sat vremena na dan na kompu

jedan poznanik, bere oko 5$ na dan..cca

na mjesec je to 150$ :)

 

 

15 godina
offline
Internet zarada

lol, ja znam tisuće takvih stranica, cak san za neke izrađivao dizajn i uređivao vlastitu scriptu, i mislio san otvorit svoju ptc stranicu, ali nisan neman jos dovoljno para!(mislim para na netu)
Paypal je mogu rec sranj*e, jer smo dosta ograniceni mi iz hrvatske!
Alertpay je vele bolji od paypala samo je on dosta nov pa pola svijeta i nezna zanj!

Neobux je najbolja PTC stranica, a prije je bio Bux.to(sad trebas cekat 1 godinu da te isplate)
Buxout je skoro kao neobux u jednom pogledu bolja u drugom losija, ali obe su između i obje isplaćuju na Alertpay racun cin zatrazis isplatu (Instant).
Znam ja vele ovakvih dobrih stranica, ali nemojte da vas prevare SCAM stranice, jer SCAM stranice npr. kupis premium i referala i kad zatrazis isplatu nece da vas isplate ili samo prvih par dana isplacuju a dalje kao da su u zemlju propali a stranica jos tu!

Ako hocete linkove, samo recite.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

to su meni čiste gluposti. ekipa bi se ufurala u to i onda niš od para i svega toga. nikad nisam čuo da je neko dobio dolare.

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3....
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Internet zarada
pajic3 kaže...

to su meni čiste gluposti. ekipa bi se ufurala u to i onda niš od para i svega toga. nikad nisam čuo da je neko dobio dolare.

 Ja znam jednog, iz hr, zarađiva 1000 dolara misecno, ja mozda dobijem max. dolar po danu ali ce se uduplat jer cu uzet 50 referala na neobuxu (sad ima 20, pa cu imat 70).

Referali:
To su ljudi kao i mi, i ti njih kupis na stranici i oni klikaju, ali oni klikaju kliko oni oce, a najcesce ti svi svaki dan klikaju, i ti od njih dobijes na neobuxu 0.005$ ili ako si premium 0.01(valjda).
Jesu ove brojke male, ali ima njih koji imaju 2-3 tisuće referala pa ti skontaj za 1000 referala
1000 x 4 (svaki klikne 4 oglasa/ad)= 4000 klikova x 0.005 = 20$ po danu, ali kupis premium 90$ i onda ce ti bit 40$, a ima i stranica koje daju za obicne clanove 0.01 po kliku referala, u Buxout je 0.0125 po kliku referala ako si premium!

Znan da vam je ovo skrooz zbunjeno i meni je bilo prije malo vise od pola godine.
15 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

meni je to obicno sranje ja sam prije to radio al sam vidio da nis od toga niti ne isplacuju u RH

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Internet zarada
ma nema bez rada para....teskoo....
K'eni pa te vat' ;)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Internet zarada
autorov komentar
markoal kaže...

lol, ja znam tisuće takvih stranica, cak san za neke izrađivao dizajn i uređivao vlastitu scriptu, i mislio san otvorit svoju ptc stranicu, ali nisan neman jos dovoljno para!(mislim para na netu)
Paypal je mogu rec sranj*e, jer smo dosta ograniceni mi iz hrvatske!
Alertpay je vele bolji od paypala samo je on dosta nov pa pola svijeta i nezna zanj!

Neobux je najbolja PTC stranica, a prije je bio Bux.to(sad trebas cekat 1 godinu da te isplate)
Buxout je skoro kao neobux u jednom pogledu bolja u drugom losija, ali obe su između i obje isplaćuju na Alertpay racun cin zatrazis isplatu (Instant).
Znam ja vele ovakvih dobrih stranica, ali nemojte da vas prevare SCAM stranice, jer SCAM stranice npr. kupis premium i referala i kad zatrazis isplatu nece da vas isplate ili samo prvih par dana isplacuju a dalje kao da su u zemlju propali a stranica jos tu!

Ako hocete linkove, samo recite.

 Super, ako imaš koji dobar link samo javi. Bio bi mi od velike pomoći!
15 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

Moguće je...ali treba odvojiti hrpu vremena i nešto para za početak...kolega iz razreda se bavio izradom stranica te postavljanjem reklama na te iste(google oglasi i sl.)...odvojio je cijele ljetne praznike i uspio zaraditi za laptop...ne znam kako sad stvari stoje ali pošto je počeo igrati WOW čini mi se da je sve to otišlo u zaborav...evo još jednog primjera zašto je wow opće zlo.

 

Inače dotični kolega je sve savjete i trikove dobio od frenda...tak ak očete početi od "scratcha" treba uložiti puno vremena i najbitnije treba imati volje....ovo klikanje na reklame i zarada putem toga je besmislena...probao i brzo odustao...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Internet zarada

...da li se i dalje baviš s internet zaradom?..Možeš li mi reći što kažeš na Hr-program koji daje podosta vjerodostojne lekcije o spamu, bannerima, affilatima i raznim appsima..

 

16 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

Nisam zna da je na ovom forumu dozvoljeno postavljat ref linkove, za ovo se obično dobiva karton pa čak i ban(tako je bar bilo u početku ovog foruma). Moj savjet : Ljudi ostavite se PTC-a, ima na tisuće siteova a 99.99 % su SCAM, "nema kruva bez motike" !

AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse, Philips 190CW Widescreen 1440 X 900 !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Internet zarada

Daj brisi te linkove gore dobt ces crveni ili ban, meni se cini da je se on registrirao samo radi postavljanja ref. linkova.
Btw, nije bas 99% Ptc stranica scam ja znam jednu koja nikada nece biti scam i dugo ce jos biti prva!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Internet zarada

Moje mišljenje je da od internet zarade obični korisnici nemaju neke velike šanse,dok firme na svojim stranicama itekeko imaju koristi.
Bio sam u toj "internet zaradi" pa govorim iz iskustva da je to besmislica koju uvidite za par godina uzaludnosti.
Također mislim da se i mijenja postavka na bug forumu jer vidim da i ovdje počinju s reklamama(zasad domaćim) ali je to početak reklamiranja
i internet zarade i za sam Bug ....a oni kao takvi će nešto i zaraditi....dok pojedinci ...ehh baš to i ne vjerujem ali svake godine se gomilaju pokušaji
na našim prostorima tako da će doći do neke kritične mase i neke zarde u tim lancima , netko i ostvari tu zaradu,ako to budete vi ...svaka čast.
Zasad ima više od 90 posto razočaranih ali onih deset posto vode glavnu riječ i zarađuju .  Bug...još nije kao drugi forumi počeo s takvim reklamama ali
polako i sigurno se pomiče ka tom obliku reklamiranja pa makar i kroz one sitne "domaće" reklame, samo što za razliku od vas "običnih" pojedinaca--
Bug će imati koristi od reklamiranja (kad krene). Oni koji nešto i zarade (desetak do dvadesetak eura možda)...potroše isuviše vremena  ,zato je neisplativo.
Neka vam pokažu čekove od adsense ili neke druge internetske reklamne zajednice? Postavite neko pitanje adsense (google) Hrvatska (provokativno ) i dobijete
stalni ban s njihovog popisa dok u isto vrijeme na 24sata se vrte reklame provokativnog sadržaja i nema zabrane....a vi ih stavite--- i ban!
Sve google prati ,i na kraju vas izigra . Drugi su možda još i gori,a malo koji je bolji.Eto ,to je samo moje mišljenje i ne uvrijedite se na njega ili ga jednostavno preskočite.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.12.2008 23:22 (v_maxcpp).
15 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

Ja hocu na svoj blog ubacit Google oglase....I sada me zanima to je besplatno,znaci ja upisem adresu,bla,bla....I nakon mjesec dana dodje mi cek sa parama kolko je ljudi klikalo na oglase il ja moram sta uplatit pa da to pocme radit.......

sa poštovanjem vaš crazy_frog
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Internet zarada

e ljudi ja sam se rego na neobuxu, scve fino i onda mi odjednom nece radit. ja otvorim link, site mi se uloada, a on mi napise da je greska na konekciji refresh itd..., ja refresham, a on vice da nemre nac stranicu, onda ugasim tab i refresham neobux onda vise ni njega nemre nac, a sve ostalo radi ok. WTF?!?!?

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Internet zarada
crazy_frog kaže...

Ja hocu na svoj blog ubacit Google oglase....I sada me zanima to je besplatno,znaci ja upisem adresu,bla,bla....I nakon mjesec dana dodje mi cek sa parama kolko je ljudi klikalo na oglase il ja moram sta uplatit pa da to pocme radit.......

ne ovako, ti njima das paypal ili alertpay acc adresu, a oni ti to tamo uplacuju.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
14 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

Ako misliš na zaradu tipa:earn 5000$ a month just by clicking ads,zaboravi,ništa od toga.besplatni novac ne postoji,a takvi servisi na internetu su obično prijevara.

oko za oko,pasta za zube
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2009 0:16 (dncrmt).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Internet zarada
marlek kaže...

DA NA TO NEŠTO ZARADA PREKO INTERNETA
OVAO ŠTO SU PISALI DEČKI NA VRHU MARKOAL I ROBSON

 

 

hehe, lol :S, neznam sta sam tocno pisao, danas ima vele takvih programa, i tesko je znati koji je pravi, koji nije scum,tj koji vas nece prevarit, a mene nema ni sta prevarit kad neulazem u nikoji novi.

PTC, to ti je vrsta zarade gdje nemozes brzo zaradit, govorim za pocetnike, a i one naprednije.
Sto se tu radi?
Tu imas par linkova, npr na jedom za free korisnike ima 4-5, i za svaki dobijes 0.01 $ po kliku, i sad ti klikas svaki dan i svaki dan, ali onaj koji se rega preko tebe, ili stavi tvoj nick pod "referal", onda je on tvoj "referal", tj. dobivas za svaki njegov klik 0.005, tj. 2 klika 0.01m duplo manje nego kod tvog klika.
Sad zamisli da imas takvih 100 ljudi, x4 oglasa x0.005 to ti je 2 dolara po danu, ili kupis premium onda ti se udvostrucuje zarada, klik njihov nije vise 0.005 nego 0.01, onda ces umjesto 2 dobit 4 $ po danu.

Ali naravno tvoje brojke na pocetku ce biti puno manje, i te referale se moze i kupiti, a tako klikajuci svaki dan po malo nakupit ce se,  kad sam ja skoro bez ijednog referala, skupio 2 dolara na jednoj, i isplatio na alertpay, koji mjesec, al pare su tu, heh poslje se samo vecaju brojke, cestoces vidjet kako nekima dolazi preko 500, 1000, dolara.

I nezaboravi ovo su ti dolari a ne kn.

Nadam se da ti je razjeseno, pitaj me na PM(privatna poruka) i poslat cu ti koji link za koju stranicu, jer ce ti bit vrlo jasnije i shvatit ces i sam da je jednostavno.

I don't care...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

evo ako nekog baš zanima kako zaraditi klikanjem po reklamama evo blog

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

Bok svima ja sam Rina bavim se ptc-klikanjem na reklame. klikom na reklamu u trajanju desetak ili vise sekundi zaradite 1 cent,ovisno o siteu.Radi se o stranicama koje se bave internet oglasavanjem,i njima je takodjer placeno od strane oglasavaca za svaki vas klik. zarada je sigurna i ne,nema nikakvih visrusa,hakera i slicno,to su sve ozbiljne vecinom stranice bar ove koje sam navela u blogu.
Idealan posao za one koji puno vremena provode online,iako realno ovo vam i nece oduzeti puno vremena i usput mozete raditi stvari koje i inace radite online.
  koga zanima nesto vise moze procitati na mom blogu evo vam dolje link. puno pozdrava...
 Rina
http://mojegluposti-rinica.blogspot.com/Belji se

rinica
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Internet zarada

A to sa klianjem j ide pre sporo, cuo sam da je najbrzi nacin za takvu vrstu zarade sljanje nekih mail-ova, ali jos nisam naso nista o tom...

Chuck Norris twita na facebook_u xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Internet zarada

Naso sam jedan novi način zarade, samo sto zarada nije u novcima, koga zanima PM

http://hr.test-iq.com/#513741
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

Jedan je momak mog tatu prvo na email poceo zvati itd,posto u mom sudsjedstvu gotovo svi imaju kompjutere ali bez interneta pa nisam sumjnao da je itko iz moje ulice,hehe,sve bijeda,jedan momak je mog tatu poceo pozivati tako na internetu,dao mi je oko 50 linkova od orginalnih programa kao antivirusi,dj programi,tuneup od 2004 do 2010 itd,a onda ga je poceo zvati na mobitel i slati mu poruke,slati pisma koja su dolazila iz navodno kanade i on je platio carinu i postarinu,pisao je web adrese  i ime njegovog profila,ono kada mi izadje pri registraciji tko mi je predlozio ovu stranicu ja upisem njegovo ime profila i on dobije navodno ok ''50-60eura''...u pocetku sam mislio da mi tip laze i da je sve to laz ali mi je poslao nekoliko orginalnih igrica,nisam vjerovao,stvarno me zaprepastio,necete vjerovati sigurno i zatrpati ce te me sa TD ali nelazem ..poslao  mi je poslao igrice  kao sto su gta 4,modern warfare 2 i cod 4,cod5,cod2,cod3,medal of honor itd...orginalnih!!!!!Znam da mi nevjerujete i mislite da lazem ali STVARNO...Evo prije nekoliko dana sam ih instalirao (prije nekoliko dana mi je poslao orginalne igrice) maalo prije igrao call of duty 4 multiplayer i stvarno extra uzitak,igrao sam 6-7 sati neprekidno ...Ali ja sam pokusavao da se registrujem na stranicu gdje se dobivaju novci i nije uspjelo,bilo mi je zao tog tipa sto se toliko napatio i novca potrosio za nista,''navodno'' bi on dobio ''50-60 eura''...ali pocinjem mu vjerovati zbog toliko igrica sto mi je poslao...Iz Srbije je,ali zivi u Kanadi,preko sms je rekao mom tati da zaradjuje preko interneta i da trenutno na racunu ima oko 10 000 eura.mos mislit...haha. ali covjek je masina,pisao sam mu pismom i rekao da nemogu,neuspjeva itd,itd...jos cekam odgovor!!!Jos jednom kazem da ovo nije laz,,,i da nije vrjedno TD-ova

harry
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Internet zarada

Pitam se samo kako ovo tema koja je otvorena 2008 nije zakljucana, a masa takvih tema se odavno zakljucala...

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Internet zarada

Ovo je hrpa laži,na internet ti sam uzmu kune neg da ti daju lopovija

Ljudi koji kliknu "NESLAŽEM SE" pravi su idioti
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Internet zarada
Captain.Price kaže...

Jedan je momak mog tatu prvo na email poceo zvati itd,posto u mom sudsjedstvu gotovo svi imaju kompjutere ali bez interneta pa nisam sumjnao da je itko iz moje ulice,hehe,sve bijeda,jedan momak je mog tatu poceo pozivati tako na internetu,dao mi je oko 50 linkova od orginalnih programa kao antivirusi,dj programi,tuneup od 2004 do 2010 itd,a onda ga je poceo zvati na mobitel i slati mu poruke,slati pisma koja su dolazila iz navodno kanade i on je platio carinu i postarinu,pisao je web adrese  i ime njegovog profila,ono kada mi izadje pri registraciji tko mi je predlozio ovu stranicu ja upisem njegovo ime profila i on dobije navodno ok ''50-60eura''...u pocetku sam mislio da mi tip laze i da je sve to laz ali mi je poslao nekoliko orginalnih igrica,nisam vjerovao,stvarno me zaprepastio,necete vjerovati sigurno i zatrpati ce te me sa TD ali nelazem ..poslao  mi je poslao igrice  kao sto su gta 4,modern warfare 2 i cod 4,cod5,cod2,cod3,medal of honor itd...orginalnih!!!!!Znam da mi nevjerujete i mislite da lazem ali STVARNO...Evo prije nekoliko dana sam ih instalirao (prije nekoliko dana mi je poslao orginalne igrice) maalo prije igrao call of duty 4 multiplayer i stvarno extra uzitak,igrao sam 6-7 sati neprekidno ...Ali ja sam pokusavao da se registrujem na stranicu gdje se dobivaju novci i nije uspjelo,bilo mi je zao tog tipa sto se toliko napatio i novca potrosio za nista,''navodno'' bi on dobio ''50-60 eura''...ali pocinjem mu vjerovati zbog toliko igrica sto mi je poslao...Iz Srbije je,ali zivi u Kanadi,preko sms je rekao mom tati da zaradjuje preko interneta i da trenutno na racunu ima oko 10 000 eura.mos mislit...haha. ali covjek je masina,pisao sam mu pismom i rekao da nemogu,neuspjeva itd,itd...jos cekam odgovor!!!Jos jednom kazem da ovo nije laz,,,i da nije vrjedno TD-ova

Yeah riight meni je jedan serbo isto auto poslao iz Njemačke Izlanuo se LoL

A i za ovo "Covijek je masina" ti nekako vijerujem ...

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2010 2:02 (GimmieCorsair).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice