Iskon usluge

poruka: 83
|
čitano: 30.794
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Iskon usluge

Uskoro mi ističe ugovor za max tv( u 5 mj) pa sam razmišljao maknuti se s t-coma jel mi telefon+adsl(1 gb prometa)+max tv izađe blizu 350 kn što smatram da je previše.

Malo sam gledao po iskon stranicama i ima dosta tih paketa,pa neznam odlučiti samostalno,zato tražim pomoć profesionalaca {#}

Dakle zanima me kombinacija; telefon+adsl(flat)+tv.Molio bih one koji koriste iskon da kažu iskustva sa iskonom,kvalitetu usluge te cijene u odnosu na T-Com i jeste li zadovoljni?

Hvala!

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.1.2011 14:58 (big_guy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iskon usluge

Nitko ne koristi iskon?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iskon usluge

Evo da ti ja odgovorim:)

 

Na iskonu sam od kada su poceli sa iskon XXL ADSL-om ili kak se vec zvao, znaci preko 5 godina i nikad problema nisam imao (par prekida u radu, mozda 3-4 u tih pet godina i sve bili najavljeni radovi ). Kada su uveli IP telefoniju odmah sam uzeo Iskon.Duo i na kraju nedavno sam nadodao i Iskon.TV. Sve mi radi tocno onako kako bi i trebalo bez ikakve greske.  Sto se cijene tice, nemam pojma kakva je kod konkurencije nit me interesira iskreno hehe, al mene ti iskon kosta sve skupa 225 kn ( 150 kn je telefonska linija i 3mb/512kb flat internet, 25 kn dodatna telefonska linija i 50 kn iskon.tv cca, nemam sad racun pri ruci ).

 

Zivim u Malesnici i to u kuci staroj preko 30 godina znaci nisu nikakve nove parice ili nesto, al opet ovisi i o centrali njihovoj tako da je sve uvjetno, al kolko ja znam ne rade nikakve probleme u slucaju da ti usluga ne radi i raskidaju ugovor bez previse patnje.

 

Ak sam kaj zaboravio pitaj {#}.

 

Pozdrav

15 godina
neaktivan
offline
Iskon usluge

Ti u stvari imašovaj paket(start)?

I jel plaćaš kakvu naknadu t-comu?Bio mi je lik iz iskona i tak sve ispričao i spomenuo nekakvu naknadu od 54 kn koja kao ide t comu?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.1.2011 14:13 (big_guy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Iskon usluge
i ja razmišljam o prelasku s t-coma na iskon, ali me cijena odbija: flat i telefon 150 kn bez besplatnih impulsa pa se nadam da ću preći na H1 oni sve to nude za 99,99 kn s time da im je tehnička podrška besplatna dok se kod iskona plaća (060/... telefon) i njihovi mehaničari dolaze srediti priključak dok kod iskona sve sam tako su mi rekli
May justice be done though the heavens fall
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iskon usluge
karakteran kaže...
i ja razmišljam o prelasku s t-coma na iskon, ali me cijena odbija: flat i telefon 150 kn bez besplatnih impulsa pa se nadam da ću preći na H1 oni sve to nude za 99,99 kn s time da im je tehnička podrška besplatna dok se kod iskona plaća (060/... telefon) i njihovi mehaničari dolaze srediti priključak dok kod iskona sve sam tako su mi rekli

Onda uzmeš ovaj paket kojeg i ja razmišljam uzeti

 

ISKON TRIO START 210 kn/mj

 

flat aDSL brzine do 3 Mbps

telefonska linija i 60 minuta telefoniranja
u nacionalnoj fiksnoj mreži

Iskon.TV Start programski paket, preko 50 kanala

najam modema i
Iskon.TV prijemnika

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
14 godina
protjeran
offline
RE: Iskon usluge
ne treba mi to. mi već u zgradi imamo kablovsku mukte treba mi samo fixni telefon i flat internet i nema jeftinijeg od H1 samo ne znam kolko su pouzdani. iskon ima tehničku podršku čije pozive moram platiti i osposobljavanje priključka prepušteno je korisniku a njihova tehnička služba će mi pomoći naravno na moj trošak.
May justice be done though the heavens fall
13 godina
offline
Iskon usluge

Koristim Iskon trio Super paket i mjesečno plaćam oko 300-tinjak kuna (ovisno koliko potrošimo na pozive prema mobilnim mrežama). Prije sam bio korisnik T-Coma i račun mi se prelaskom prepolovio.

 

Dobre strane:

Flate rate internet 5 Mb/s (stvarna brzina u korištenju varira od 4,8 do 5,2 Mb/s), flat rate telefonija za sve fiksne priključke u RH (plaća se uspostava poziva 7 lp), 51 televizijski kanal (HBO, HBO comedy, Cinemax 1 i 2 trebaš dodatno doplatiti), bespaltna snimalica (10 sati programa se može snimiti), 12 programa su snimani 48 sati pa se uvijek možeš vratiti natrag i reproducirati bilo koju emisiju, pristup mrežnim servisima (YouTube,...), videoteka postoji nikad nisam posuđivao, 5 favorit inozemnih brojeva (poziv prema njima naplaćuje se kao poziv u RH), dobio sam Siemens Gigaset SX 763 Wlan router u paketu s uslugom.

 

Loše strane:

Manji izbor TV kanala nego kod B.Neta ili MaxTVa, povremeno blokiranje telefonije (zanimljivo samo telefonije) pa je potrebno resetirati router (metoda by korisnička služba: izvući napajanje iz uređaja i cca 20 puta uključiti i isključiti router da se isprazne kondenzatori), račun je elektronski pa trebaš sam voditi računa o njemu (dobiješ obavijest na e-mail).

 

Još jedna sitnica kompletan postupak prelaska su obavili oni. Vodi računa da im napomeneš sve usluge koje imaš kod T-coma (osnovne i dodatne) kako bi ih odjavili u tvoje ime te traži da ti pošalju papire koji potvrđuju da su odjavili sve usluge (imao loša iskustva s T-Comom i dodatnim uslugama).

 

Kao korisnik sam zadovoljan mada ću vjerojatno preći na B.Net (zbog mogućnosti korištenja više TV-a bez dodatnog plaćanja).

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.1.2011 15:16 (mario.L_hr).
 
1 0 hvala 2
16 godina
offline
RE: Iskon usluge
big_guy kaže...
karakteran kaže...
i ja razmišljam o prelasku s t-coma na iskon, ali me cijena odbija: flat i telefon 150 kn bez besplatnih impulsa pa se nadam da ću preći na H1 oni sve to nude za 99,99 kn s time da im je tehnička podrška besplatna dok se kod iskona plaća (060/... telefon) i njihovi mehaničari dolaze srediti priključak dok kod iskona sve sam tako su mi rekli

Onda uzmeš ovaj paket kojeg i ja razmišljam uzeti

 

ISKON TRIO START 210 kn/mj

 

 

flat aDSL brzine do 3 Mbps

telefonska linija i 60 minuta telefoniranja
u nacionalnoj fiksnoj mreži

Iskon.TV Start programski paket, preko 50 kanala

najam modema i
Iskon.TV prijemnika

 

To ti je osnovni Trio paket kod Iskon, i to je zapravo vrlo povoljno u odnosu na T-Šrot itekak za 209kn mjesecno. Ko oce vecu brzinu od 5 mbit i besplatne razgovore u fisnoj nacionalnoj mreži za njega je Iskon Trio Super paket za 280kn mjesecno.{#}

 

http://www.iskon.hr/za_kucu/iskon_trio/telefon_internet_tv#

 

http://www.iskon.hr/tvinfo/popis_tv_kanala/iskon_tv_start

 

Ja sam inace isto na Iskon od 4 mjeseca prošle godine, IskonDuo Internet+Telefon Flat paket za 150kn mjesecno problema nema nikakvih zapravo osim kad su ih svi imali. Uglavnom puno ovisi o telefonskoj infrastrukturi u kuci, i onoj koja ide po stupovima vani jer ak je to ok onda je uredu Internet i ostalo u suprotnom zna se nigdje niti na jednom operateru nece bit dobro.{#}Prelazak na Iskon ti se itekak isplati, samo moraš provjerit jel ti njihova usluga Duo ili Trio uopce dostupna na tvom fiksnom broju to je bitno.{#}

15 godina
neaktivan
offline
Iskon usluge

A i ako je dostupno do 6 mj. ove godine ništa,jel imam ugovor za Max Tv,a ni ne gledam ga baš puno....Neznam koliko bih morao platit raskid ugovora i jel se isplati uopće taj raskid.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.1.2011 16:07 (big_guy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Iskon usluge
big_guy kaže...

A i ako je dostupno do 6 mj. ove godine ništa,jel imam ugovor za Max Tv,a ni ne gledam ga baš puno....Neznam koliko bih morao platit raskid ugovora i jel se isplati uopće taj raskid.

Moš ti prekinut ugovor za Max TV, ali im moras onda isplatit naknadu za svih ostalih 6 mjeseci jer tak pise u ugovoru a to se bas i ne isplati strpi se do 6 mjeseca pa buš onda videl.{#}

16 godina
neaktivan
offline
RE: Iskon usluge
karakteran kaže...
tehnička podrška ... se kod iskona plaća (060/... telefon)

Samo mali ispravak - broj Iskonove tehničke podrške je sa predbrojem 062, čija cijena je jednaka lokalnom pozivu. Nije besplatan kao 0800, ali ipak puno jeftiniji od komercijalnog 060.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iskon usluge
big_guy kaže...

Uskoro mi ističe ugovor za max tv( u 5 mj) pa sam razmišljao maknuti se s t-coma jel mi telefon+adsl(1 gb prometa)+max tv izađe blizu 350 kn što smatram da je previše.

Malo sam gledao po iskon stranicama i ima dosta tih paketa,pa neznam odlučiti samostalno,zato tražim pomoć profesionalaca {#}

Dakle zanima me kombinacija; telefon+adsl(flat)+tv.Molio bih one koji koriste iskon da kažu iskustva sa iskonom,kvalitetu usluge te cijene u odnosu na T-Com i jeste li zadovoljni?

Hvala!

sve ovisi gdje živiš - provjeri na njihovim stranicama dostupnost po broju telefona. ako si u nekom manjem gradu ili na selu još ne možeš imati tv, jer kreće od idućeg mjeseca. ja sam na iskonu već odavno, najvažnije mi je da mi se račun u odnosu na t-com prepolovio, a brzine i usluga su iste. treba krenuti samo od telefonskih impulsa koji su kod iskona 14 i 20 lipa, a mobiteli 0,86 i 1,5 kunu i već tu ti je ušteda naspram t-coma + u paketu imam 100 besplatnih minuta koje vrijede prema svim nac mrežama, za razilu od t-coma čije besplate minute vrijede samo prema t-comu. da ne govorimo kako će iskonova iptv uskoro u potpunosti biti daleko naprednije od mxtva (prikaz broja pozivatelj na tv-u, pauziraje programa, pristup internetu..)- bez obzira na manje programa (imaju 55 programa) - i sve zo po 30-40 posto jeftinijoj cijeni. a te tv programe koje oni nemaju, a ima max tv ti opće neće nedostajati..

macak kaže...
karakteran kaže...
tehnička podrška ... se kod iskona plaća (060/... telefon)

Samo mali ispravak - broj Iskonove tehničke podrške je sa predbrojem 062, čija cijena je jednaka lokalnom pozivu. Nije besplatan kao 0800, ali ipak puno jeftiniji od komercijalnog 060.

 da, dakle 20 ili 14 lipa po minuti.

14 godina
protjeran
offline
RE: Iskon usluge
iskon je živi biser unikatan definitvno jedini operator koji naplaćuje tehničku podršku svojim korisnicima.

prešao bih kod njih nikad.
May justice be done though the heavens fall
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iskon usluge
karakteran kaže...
iskon je živi biser unikatan definitvno jedini operator koji naplaćuje tehničku podršku svojim korisnicima.

To je zato što ih korisnik nikad ne treba (ili jako rijetko). {#}  Tako je barem u mom slučaju.

 

Ipak, ima jedna 'fora' kako ih možeš besplatno dobiti - zoveš na 0800 1000 (to im je info telefon), kažeš o čemu se radi, oni kažu da je to slučaj za tehničku podršku i samo te prespoje na njih (ovo radi od 08-20h).

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iskon usluge
karakteran kaže...
iskon je živi biser unikatan definitvno jedini operator koji naplaćuje tehničku podršku svojim korisnicima.

prešao bih kod njih nikad.

 nemoj pričati gluposti. bnet također naplaćuje pozive po lokalnoj tarifi 062 100 101

14 godina
protjeran
offline
RE: Iskon usluge
sve ja to znam. ali sudeći po t-comu nije to baš tako rijetko znam da sam u ove tri godine potrošio sate na tehničku podršku što za telefon, što za internet. dokle god H1 bude nudio ovakve cijene nema šanse da odem na iskon ušteda bi bila mala. neisplati se.
May justice be done though the heavens fall
14 godina
protjeran
offline
RE: Iskon usluge
robisierra92 kaže...
karakteran kaže...
iskon je živi biser unikatan definitvno jedini operator koji naplaćuje tehničku podršku svojim korisnicima.

prešao bih kod njih nikad.

 nemoj pričati gluposti. bnet također naplaćuje pozive po lokalnoj tarifi 062 100 101

 bnet mi nije dostupan pa se za njih nisam ni raspitivao. a ni cijene m nisu konkurentne. a ni korisnici im baš nisu zadovoljni kolko mogu skužit po postovima na raznim forumima.

May justice be done though the heavens fall
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iskon usluge

pa onda odi na h1 i gotovo. čovjek je ovdje pitao za iskon na za h1. h1 usluge na taj način su dostupne samo u većim gradovima, ostalo su uslige na t-comovoj liniji, osim toga nemaju još takav iptv.

14 godina
protjeran
offline
RE: Iskon usluge
imaš pravo. nitko koga poznam nije na iskonu. svi na t-com, H1 i optimi.
May justice be done though the heavens fall
15 godina
neaktivan
offline
Iskon usluge

iskon = isti quratz samo jeftinije od tcoma.

Jahao sam pješice.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iskon usluge
big_guy kaže...

A i ako je dostupno do 6 mj. ove godine ništa,jel imam ugovor za Max Tv,a ni ne gledam ga baš puno....Neznam koliko bih morao platit raskid ugovora i jel se isplati uopće taj raskid.

 t-com raskid obračunava prema kvartalima, i koju uskugu koristiš. prema mom dosadašnjem iskustvu, iako te njihove cijene raskida stvarno ovariraju, raskid bi te koštao oko 400 kuna (ako imaš još 6 mj do kraja). s time da kod većine drugih operatera već tri mjeseca prije isteka ugovora možeš potpisati za drugog operatera, i onda čekaš dan isteka ovog prvog da se prbaciš.

 

koliko se sjećam na iskonu je bilo dosutupan i ugovor na 18 mjeseci, i bez ugovorne obveze s jednokratnim plaćanjem 450 kuna, ne znam da li to još uvijek vrijedi.

16 godina
offline
Iskon usluge

Ja sam nakon 12 godina T-Coma prešao na Iskon, također su mi se računi prepolovili. Imam njihovu Trio uslugu, oko 270 kuna mjesečno je 5 MB flat net, telefon sa do 1000 min. razgovora besplatno prema fiksnim mrežama, te IskonTV. POzitivne strane je kaj je jeftino. Negativno - zna se zblenut što IPTV prijemnik, što router. U prosjeku jednom tjedno. No obzirom da nisam nesposoban i bespomoćan :) riješim to brzopotezno. Nije da na T-Comu nisam imao sličnih problema. No iskonova tehnička podrška je zato super - nekad znaju odmah pomoći, nekad ne, no nikad se sa mnom ne prepiru, niti me stavljaju na čekanje po dvadeset minuta.

Sve u svemu, zadovoljan sam.

Ako prelaziš sa T-Coma, OBAVEZNO ODI SAM U T-CENATR I ODJAVI SVE USLUGE! I neka ti daju isprintano da si odjavio usluge, da ne bi nekakve račune dobijao, poput mene. Iskon ne odjavi sve, to jest možda i pošalju zahtjev, no t-com ne odradi sve. Ja sam ostavio onaj osnovni modemski username i password, koji je besplatan kao usluga, da mi ostane mailbox.

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
RE: Iskon usluge
Father_Dougal kaže...

Ja sam nakon 12 godina T-Coma prešao na Iskon, također su mi se računi prepolovili. Imam njihovu Trio uslugu, oko 270 kuna mjesečno je 5 MB flat net, telefon sa do 1000 min. razgovora besplatno prema fiksnim mrežama, te IskonTV. POzitivne strane je kaj je jeftino. Negativno - zna se zblenut što IPTV prijemnik, što router. U prosjeku jednom tjedno. No obzirom da nisam nesposoban i bespomoćan :) riješim to brzopotezno. Nije da na T-Comu nisam imao sličnih problema. No iskonova tehnička podrška je zato super - nekad znaju odmah pomoći, nekad ne, no nikad se sa mnom ne prepiru, niti me stavljaju na čekanje po dvadeset minuta.

Sve u svemu, zadovoljan sam.

Ako prelaziš sa T-Coma, OBAVEZNO ODI SAM U T-CENATR I ODJAVI SVE USLUGE! I neka ti daju isprintano da si odjavio usluge, da ne bi nekakve račune dobijao, poput mene. Iskon ne odjavi sve, to jest možda i pošalju zahtjev, no t-com ne odradi sve. Ja sam ostavio onaj osnovni modemski username i password, koji je besplatan kao usluga, da mi ostane mailbox.

Moja iskustva sam napisao gore. Kod mene je IPTV usluga izuzetno stabilna i uredna. Ne sjećam se kada sam morao resetirati Set Top Box (kod T-Coma je to bila vrlo česta disciplina). Daljinski mi se čini puno brži od T-Comovog (mislim na promjenu kanala). Ali ne možeš imati sve (u ovoj državi i na ovome svijetu) tako da kod mene zna štekati telefon (na mjesečnoj osnovi). Ništa što sam ne možeš riješiti.

 

Ne moraš otići sam u T-Centar. Iskon će sve to odraditi za tebe, fora je da trebaš uredno nabrojiti sve usluge. Točno reći koje želiš odjaviti i to je to. Obavezno traži od Iskona potvrdu o svim odjavljenim uslugama. Ja sam imao slučaj da mi je T-Com slao 6 mjeseci račun za HBO umatoč tome što je Iskon sve odradio po propisima. Uredno sam filao Iskonovu službu podacima i tražio da to riješe. Nakon 6 mjeseci T-Com se ispričao na neugodnosti i priznao pogrešku tako da nisam ništa platio. Ali ništa od ovoga ako nisi nabrojio Iskonu koje sve usluge imaš i koje usluge želiš odjaviti, svaku ponaosob.

 

Ova informacija nije 100% provjerena jer prenosim nešto što mi je frend pričao kada sam imao problema s T-Comovim računima. njegov kolega s posla je osobno odjavljivao usluge u T-Centru. Nije spomenuo HBO pa je nakon prelaska još iduća dv mjeseca dobivo račune koje je nakraju morao platiti.

 

Poanta je da nije bitno tko odjavljuje već je bitno odjaviti sve usluge za koje plaćaš i koje više ne želiš.

16 godina
protjeran
offline
Iskon usluge

Samo bih dodao da je Iskon u 100% -om vlasništvu T-coma pa je zato usluga OK. {#}

 

Meni se čini da T-com samo testira na svojoj drugoj firmi odn Iskonu reakcije potrošača.

 

Sutra mogu ugasiti Iskon ako požele. {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Iskon usluge
Bugofil kaže...

Samo bih dodao da je Iskon u 100% -om vlasništvu T-coma pa je zato usluga OK. {#}

 

Meni se čini da T-com samo testira na svojoj drugoj firmi odn Iskonu reakcije potrošača.

 

Sutra mogu ugasiti Iskon ako požele. {#}

Ili još bolje može izlaziti na ntječaje s nižim cjenama bez ikakvih posljedica i tako konkurirati svim ostalim operaterima što kao T-Com baš i ne može zbog HAKOM-a.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Iskon usluge
Bugofil kaže...

Samo bih dodao da je Iskon u 100% -om vlasništvu T-coma pa je zato usluga OK. {#}

 

Meni se čini da T-com samo testira na svojoj drugoj firmi odn Iskonu reakcije potrošača.

 

Sutra mogu ugasiti Iskon ako požele. {#}

jedna mala ispravka - iskon nije u vlasništvu t-coma, nego je u sastavu t-ht grupacije - a to su t-com, t-mobile i iskon, i to mu samo može biti prednost a ne mana. jer poznato je da vip ima npr tomato, a t-com sada bonbon. i njihova je politika ta "ako vam je t-com skup prijeđite na iskon, nemojte ići kod drugog operatera" to je to. prednsot vidim u tome jer iskon radi na postojećim t-comovim centralama i infrastrukturi, za razliku od durgih operatera.

mario.L_hr kaže...

Ili još bolje može izlaziti na ntječaje s nižim cjenama bez ikakvih posljedica i tako konkurirati svim ostalim operaterima što kao T-Com baš i ne može zbog HAKOM-a.

 točno tako. ne bi oni kupili iskon da nemau koristi od njega.

16 godina
protjeran
offline
RE: Iskon usluge
robisierra92 kaže...

jedna mala ispravka - iskon nije u vlasništvu t-coma, nego je u sastavu t-ht grupacije - a to su t-com, t-mobile i iskon, i to mu samo može biti prednost a ne mana. jer poznato je da vip ima npr tomato, a t-com sada bonbon. i njihova je politika ta "ako vam je t-com skup prijeđite na iskon, nemojte ići kod drugog operatera" to je to. prednsot vidim u tome jer iskon radi na postojećim t-comovim centralama i infrastrukturi, za razliku od durgih operatera.

...................   točno tako. ne bi oni kupili iskon da nemau koristi od njega.

ah, lega, nije šija nego vrat, lipo moje slavonsko. {#}

uvijek se kupuje nešto od čega misliš da ćeš imati koristi (bar u tom svijetu krupnog kapitala).

 

nisu "oni" vesla sisali kao mi.

 

mi tek sad počinjemo razmišljati onako kako su "Švabe" počele šezdesetih god.....

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Iskon usluge

Znači,preporučujete mi da pređem na ISKON nakon isteka ugovora sa Max tv-om?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iskon usluge
big_guy kaže...

Znači,preporučujete mi da pređem na ISKON nakon isteka ugovora sa Max tv-om?

ja ti preporučam - kao što je rečeno, prvo trebaš provjeriti dostupnost nj usluga, jer nije svuda dostupna televizija itd. a meni je prije svega važno to što imam 200-250 kuna manji račun nego na t-comu (200x12 mjeseci je?), a usluga je jednako kvalitetna.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice