Je isprobao tko EuroVPS (shared) hosting?

poruka: 3
|
čitano: 548
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Je isprobao tko EuroVPS (shared) hosting?

Na 'papiru' izgleda savrseno i na puno stranih foruma sam procitao da je tesko naci boljeg hosting providera koji posluje po europskim regulativama ali me cudi da taj hosting nitko ne spominje na nasim forumima a niti na news-ima!?

 

Da li ga je netko isprobao pa da napise par rijeci o eventualnim problemima?

Chupo
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Je isprobao tko EuroVPS (shared) hosting?

Koristim ga i nema problema osim jedne "sitnice". Ukoliko ti se na serveru pojavi išta po njima sumnjivo (skripta šalje previše mailova, nullovane skripte), a ti znaš da nije tako, automatski ti suspendiraju račun bez ikakve obavijesti.
Inače sve ostalo leti, sve je na ssd-ovima (barem su meni nadogradili bez ikakve nadoplate) i to kao shared.

16 godina
offline
Re: Je isprobao tko EuroVPS (shared) hosting?
akuljana kaže...

Koristim ga i nema problema osim jedne "sitnice". Ukoliko ti se na serveru pojavi išta po njima sumnjivo (skripta šalje previše mailova, nullovane skripte), a ti znaš da nije tako, automatski ti suspendiraju račun bez ikakve obavijesti.
Inače sve ostalo leti, sve je na ssd-ovima (barem su meni nadogradili bez ikakve nadoplate) i to kao shared.

Konacno sam nasao nekoga tko ima acc na tom hostingu :-) Nije mi jasno zasto se prakticki nigdje ne spominje na nasim forumima a na stranim forumima koji se bave s hostingom se spominje prilicno cesto.

 

Znaci imao si slucaj da su ti suspendirali acc? To je bilo samo privremeno dok se ne rijesi problem? Kako se je onda to rijesilo ako si znao da se ustvari nije desavalo nista?

 

Na sta tocno mislis pod 'nullovane skripte', na crackirane skripte koje se inace placaju?

 

Negdje sam procitao da je EuroVPS neke ljude nakon placanja hostinga preko PayPal-a trazio da posalju fotokopiju raznih dokumenata (vozacka, bankovna kartica, ...), da li si i ti morao naknadno slati nekakve dokumente?

Chupo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice