Kupi Key

poruka: 3
|
čitano: 5.153
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kupi Key

Oi.

 

Posto imamo teme razlicitih gameshopova.

Odlucio sam otvoriti ovu temu u kojoj bi raspravljali o iskustvima sa navedene stranice...

 

Moje iskustvo: Key dobio u roku od 5 min nakon uplate , imaju 24 h podrsku i veliki izbor igara

 

O kupikey.com

Bavi se prodajom cd key za video igre. 24 h podrska preko 10 000+ proizvoda najpovoljnije cijene na tržištu.

I trenutno najbolji balkanski shop.

 

više - http://kupikey.com

 

LP

- d(-_-)b -
Moj PC  
0 4 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kupi Key

100% sigurni.

 

Key mi stigu u roku od 1 min.

 

13 godina
neaktivan
offline
Kupi Key

zanima me dali netko ima iskustva sa kupikey.com 

preciznije za kupovinu preko paysafe carda

s obzirom da još nisam ništa kupovao preko te stranice zanima me kako neke stvari funkcioniraju 

nakon odabira artikala u košarici idem na "Proceed to Checkout", zatim treba unijeti adresu prebivalista i sve to, što naravno jesam (zanima me dali ima neki poseban razlog da je adresa potrebna s obzirom da je kupovina online? ), countinue pa e-mail adresa, continue odabir paysafea, continue i dođemo do kraja gdje sve lijepo piše iz prethodnih koraka

e sad ostaje mi jedino place order, a nigde jos nije bila opcija za upisivanje paysafe card kod i slično, pa me zanima kako to dalje funkcionira, dali onda dolazi na mail nešto pa dalje od toga ili? iz prijasnjih iskustava sa paysafeom sam odmah upisivao kodove prije kupovine a tu toga nema

jer ocekujem da kad već kupujem online da dobim key u roku par sekundi/minuta kao da kupujem preko steama i slicno 

 

unaprijed hvala na pomoći :)

 

EDIT: 

ispada da me stranica preusmjeri na stranicu od paysafea tek nakon klikanja na "Place order" i dalje je sve ok :) 

key na mailu sekundu nakon toga 

IGN - LoL armenx3m --- BF3 armenx3m --- Diablo 3 armenx3m#2790 --- GW2 armen.3512
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.12.2014 16:08 (armenx3m).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice