Mozilla firefox HELP

poruka: 11
|
čitano: 5.001
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Mozilla firefox HELP

Ovako imam pitanje kako da spremim mozillu  dok imam nekoliko tabova otvorenih ko neki mozilla link?

znaci dok ja kliknem na to da mi se otvore ti tabovi

 

A dok kliknem na obicnu mozillu da mi se normalno otvori pocetna stranica.

 

sa jednim tabom sam uspio spremti link da radi i da se na obicnoj mozilli otvori pocetna stranica.

 

 

TNX. svima

 

edit:nadam se da razumijete kaj hocu :)

Sex is like Nokia (connecting people), like Nike (just do it), like Pepsi (ask for more) and like Samsung ( everyone is invited)
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2009 22:41 (kc-kb).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mozilla firefox HELP

znam što želiš, ali ne znam da postoji opcija za takvo što, možda neki add-on

 

ali možeš u opcijama namjestit da ti otvara tabove koji su bili aktivni kad si ga zagnji put ugasio, drugo ne znam...

Bubamara na steroidima. # # # http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
15 godina
neaktivan
offline
Mozilla firefox HELP

Piece of cake.

 

Otvori txt file u notepadu i izradi mali batch file:

 

@ECHO OFF
START FIREFOX.EXE www.google.com www.bug.hr www.liveleak.com

 

 

Možeš dodati stranica koliko ti treba, sve se otvaraju u novom tabu, znači ne radi se o multiple run-u aplikacije. 

 

Save as .bat

 

File si spremi na desktop kao da je u pitanju obican shortcut.

 

 

 

 

From dying heaven To living hell
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2009 23:13 (PureEntity).
Moj PC  
4 0 hvala 5
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mozilla firefox HELP

Instaliraj u FFox ovaj add-on, Morning Coffee:

 

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2677

 

Kad otvoriš FFox, otvoriti će se uredno home page. Ali dobiti ćeš i malu ikonicu add-ona (šalica kave) u navigation toolbaru. Uglavnom, u addon dodaš linkove stranica koje želiš da ti se uvijek otvore, i ubuduće kada klikneš na ikonu šalice, FFox će ti automatski otvoriti sve te stranice, svaku u zasebnom tabu.

14 godina
neaktivan
offline
Mozilla firefox HELP

Slučajno sam zatvorio sve otovrene tabove koje sam spasio. Kako mogu sada ponovno doći do njih. Ne mogu ih naći u History-u.

Te tabove držim stalno otvorene i otvorio sam ih u prije dva mjeseca. U history-u mogu naći samo ono što sam taj određeni dan otvorio.

Molim pomoć.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mozilla firefox HELP

Instaliral sam operu,jer me mozilla fakat već živcira... i hoću ponovno napraviti ovu stvar

 

Sve lijepo napišem u notepadu,i kad pokrenem javlja mi da nemože pronaći OPERU.EXE !?   pa tak se zove aplikacija ne mogu nikako drugačije napisati??

Sex is like Nokia (connecting people), like Nike (just do it), like Pepsi (ask for more) and like Samsung ( everyone is invited)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mozilla firefox HELP

ovako, imam problem s mozillom, prilikom odlaska na bug online, pise mi da su stranice nedostupne, itko ima rjesenje?

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Mozilla firefox HELP

Imam problem sa Flash palyerom u mozilli kad idem na stranice poput filmovizija.com, leptiricabioskop, vojvodinanet. razne za gledanje filmova i serija, kliknem na film koji ocu da mi se ucita mozilla se srusi. otkrio sam sam da je to zbog flasha. To se pocelo desavati sa novim updateom flasha. Flash 13

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mozilla firefox HELP

Pa izbrisi flash i vrati prijasnju verziju

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mozilla firefox HELP

Kolega je riješio problem koji nije bio u Flashu već u Javi, trebalo ju je samo ažurirati.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Mozilla firefox HELP

Context3D not available! Possible reasons: wrong wmode or missing device support.

 

Ova poruka mi dode kad zelim ici igrati jednu igricu

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice