Mozilla umire prilikom ucitavanja hrpe anim.gifova

poruka: 4
|
čitano: 901
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Mozilla umire prilikom ucitavanja hrpe anim.gifova

Dali jos netko ima ovaj problem da prilikom ucitavanja raznih stranica gdje ima hrpa animiranih "gif"-ova/fajlova,( .tumblr.com recimo..)

browser ponekad i komp pocne umirati, nekad doslovno nemozes raditi pocne i mis odbijati raditi itd itd..

citao sam po cijelom internetu{#} i poprilican broj ljudi ima taj problem i koliko sam vidio nije vezan uz moj hardwer tj da nije dovoljan...? pa evo molim svake preporuke za rijesavanje tog problema!

znam da je to hrpa slika u pozadini koje treba ucitati no cak i s 3x boljom vezom od moje (imam 5mbps) se  desava isto!

lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Mozilla umire prilikom ucitavanja hrpe anim.gifova

To je normalno. Gif-ovi su slike koje sadrže više slika u sebi koje se konstantno vrte u krug. Osim toga Gif-ovi su često teški do 10 MB tako da to nije ništa čudno. Nekada se i Chrome zna srušiti na takvim stranicama. Ja imam 10 Mb/s i isto mi se preglednik smrzne pri učitavanju takvih stranica.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
2 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Mozilla umire prilikom ucitavanja hrpe anim.gi
Marko :D kaže...

To je normalno. Gif-ovi su slike koje sadrže više slika u sebi koje se konstantno vrte u krug. Osim toga Gif-ovi su često teški do 10 MB tako da to nije ništa čudno. Nekada se i Chrome zna srušiti na takvim stranicama. Ja imam 10 Mb/s i isto mi se preglednik smrzne pri učitavanju takvih stranica.

ma znam to, mislio sam da ima neko extra rijesenje, bas da mi browser cijeli rikne to mi je vec pretjerano bez obzira na sve!

tx{#}lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
15 godina
offline
Re: Mozilla umire prilikom ucitavanja hrpe anim.gi

Brzina neta je nebitna ako je u pitanju stabilnost browsera.

Moj savjet ti je da probaš 64 bitni waterfox ili možda nightly

Nightly ti je pre-alpha firefoxa, i postoji u 64-bitnoj verziji dok je waterfox open-source 64 bitni browser koji je temeljan ma mozillinoj platformi.

Ne škodi probati, ako uspije išta, javi rezultate! :)

 

EDIT:
link za nightly nije dobar, vodi na download page od 32-bitne verzije

64 bitna je ovdje

Evo i direktan link

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2014 22:03 (Dojitza).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice