Mozzila Firefox problem

poruka: 7
|
čitano: 3.006
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Mozzila Firefox problem

Gledajte ovako ljudi problem mi je u Mozzili jer kad na x-ić izadem i kad igram call of duty 2 moder of warfare nakon kad odigram mi ne radi Mozzila jer mi pise da je vec pokrenuta i ako zelim ponovo pokrenuti da trebam resetirati system(komp opčenito restartat).Eto pa molim vas ako mi netko moze pomoci u vezi tog problema.

Zlatko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mozzila Firefox problem
Zicka kaže...

Gledajte ovako ljudi problem mi je u Mozzili jer kad na x-ić izadem i kad igram call of duty 2 moder of warfare nakon kad odigram mi ne radi Mozzila jer mi pise da je vec pokrenuta i ako zelim ponovo pokrenuti da trebam resetirati system(komp opčenito restartat).Eto pa molim vas ako mi netko moze pomoci u vezi tog problema.

Pa idi u Task Manager i isključi proces i ponovno pokreni Firefox.

Meni se to povremeno dešava i mislim da je zbog Winamp Toolbara.

It's good to be smart - It's smarter to be good
15 godina
offline
Mozzila Firefox problem

Kao što kolega rekoše, otiđi u Task Manager - Kartica Processes (Procesi) - klik na firefox.exe - gumb End Process (Završi proces) - gumb Yes (Da) u novootvorenom prozorčiću. Btw. To je čest problem koji se svima događa. Poslije ovoga što sam naveo, samo opet pokreni Mozilla Firefox i mora radit.

Pozdrav!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Mozzila Firefox problem

Zna možda netko kako da updatam firefox 3.0 na 3.6 u Ubuntuu!

Ja nemam potpis!?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mozzila Firefox problem
kingmedo kaže...

Zna možda netko kako da updatam firefox 3.0 na 3.6 u Ubuntuu!

valjda isto kao i na windowsu

kad otvoriš firefox odeš na help-check for updates i onda skineš najnoviju verziju

tko želi serial od eversta nek mi se javi na pp
15 godina
neaktivan
offline
Mozzila Firefox problem

Dodaj Ubuntuzilla repozitorij:

echo -e "\ndeb http://downloads.sourceforge.net/project/ubuntuzilla/mozilla/apt all main" | sudo tee -a /etc/apt/sources.list > /dev/null

I instaliraj Firefox

sudo apt-get firefox-mozilla-build

To je to!

 

Napomena: Ove komande neće nadograditi postojeći FF iz Ubuntuovih repozitorija. On će ostati instaliran pa ga možeš eliminisati.

Moj PC  
0 0 hvala 2
10 godina
offline
Mozzila Firefox problem

bok imam mozzilu firefox 29.0.1 verziju i kad normalno guglam i pritisnem za strelicu vratit nazad sve mi se izbriše.Koji je problem zna li itko?Hvala unaprijed na odgovoru.

There is one thing play hard.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice