Mracnjak.com

poruka: 7
|
čitano: 33.910
|
moderatori: Danny_HR, Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
Mracnjak.com

Po kojim dozvolama oni objavljuju ovakve strasne videe ? O klanju ljudi, samoubojicama, palez ljudi benzinom, skakanje sa zgrada na beton, hladnokrvno ubiti covjeka metkom sa udaljenosti od 1m u glavu....

Slucajno sam naletio na ovu stranicu i ostao sam zaprepasten ... {#}

http://www.mracnjak.com/

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()

0 0 hvala 0
9 godina
Mracnjak.com

Di pise da se ne smije? {#}

Jedno je sto zakon govori, a drugo sto odrednjene stranice misle da je neprikladno stavljati nekakav sadrzaj na njihove stranice.

Op Op Op Gangnam Style!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
Mracnjak.com

Pa posaljem to kolegi i kaze da je ta stranica vec aktivna 2 godine. Nije mi jasno, kako netko to ne prijavi ili bilo sta ucini da se uklone ti videi. To je zivi uzas prikazan u videima.

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()

0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
Re: Mracnjak.com

to ti je surova realnost... hvala na stranici btw

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
9 godina
Mracnjak.com

Stranica postoji jako dugo a i nije jedina... Svi ti vide-i dolaze sa "Heavy-r" slična stranica ko mračnjak.

Suha krpa na dnu mora.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Karlovac_047 kaže...

Pa posaljem to kolegi i kaze da je ta stranica vec aktivna 2 godine. Nije mi jasno, kako netko to ne prijavi ili bilo sta ucini da se uklone ti videi. To je zivi uzas prikazan u videima.

Čini mi se i dosta vše. Stranica prikazuje realnost, pregledao sam desetke videa tamo. Nije ti nikakav zivi uzas nego ono što se dešava u svijetu i treba bit dostupno svima. I ima još mnogo takvih stranica.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
odjavljen

pa da baš treba biti dostupno svima.... ne. tu i tamo pogledam, raztužim se i dosta mi je. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice