Nemogu otvorit neke stranice.....

poruka: 23
|
čitano: 5.167
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nemogu otvorit neke stranice.....

pozz

kolega mi ima komp:  1.1ghz, 512Mb, integriranu grafu,320 hdd i ima T-com net brzina 4mbit/s i nemoze otvorit neke stranice kao sto su :

 

1.facebook.com

2. 24sata.hr

3. supetsport kladionica  

windows je nov instaliran svi drajveri e sad u cemu je problem?????

xfx 4890,asus maximus formula x38,q6600 3.3ghz,wd 750gb, corsair 520W,4gb corsair xms2
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nemogu otvorit neke stranice.....

koji preglednik je u pitanju? neka proba s nekim drugim, a može pokušati i počistiti cookije s ccleanerom.

15 godina
neaktivan
offline
Nemogu otvorit neke stranice.....

i to,ili provjeriti firewall..av
jel to u svim browserima isto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nemogu otvorit neke stranice.....

zaboravio sam to napisat pregledano sa 3 preglednika explorerom,mozilom,chrome  i firewall je off da u svim... pa zato mi i nije jasno zasto nece??'

 

Jel moguce da je komp jako los(mislim pre je mogo) pa ima previse slika pa nece da ucita? probao sam samo tekst ucitat na stranici supertip i to je uspelo ali ostalo nece

xfx 4890,asus maximus formula x38,q6600 3.3ghz,wd 750gb, corsair 520W,4gb corsair xms2
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.4.2010 12:12 (Psycho_Roba).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nemogu otvorit neke stranice.....

probaj počistiti s ccleanerom. baš sam nedavno sastavio jednu sličnu konfiguraciju koja služi za uredske alate i interent i radi bez problema. a opet, možda se nakupilo i nekakve gamadi u sistemu.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nemogu otvorit neke stranice.....
robisierra92 kaže...

probaj počistiti s ccleanerom. baš sam nedavno sastavio jednu sličnu konfiguraciju koja služi za uredske alate i interent i radi bez problema. a opet, možda se nakupilo i nekakve gamadi u sistemu.

pa kazem ti instalirao sam windows nov,zatim drivere za net, i kreno na net neke oce neke nece... nema tu puno smeca tj nema sta brisat

xfx 4890,asus maximus formula x38,q6600 3.3ghz,wd 750gb, corsair 520W,4gb corsair xms2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nemogu otvorit neke stranice.....
Psycho_Roba kaže...

zaboravio sam to napisat pregledano sa 3 preglednika explorerom,mozilom,chrome  i firewall je off da u svim... pa zato mi i nije jasno zasto nece??'

 

Jel moguce da je komp jako los(mislim pre je mogo) pa ima previse slika pa nece da ucita? probao sam samo tekst ucitat na stranici supertip i to je uspelo ali ostalo nece

ma ne,da ima puno flasha pa da usporeno učitava..al nešto drugo zeza..
jesi probao restartat router?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nemogu otvorit neke stranice.....

neka proba ovako........START>CONTROL PANEL>INTERNET OPTIONS>PRIVACY>MEDIUM I ZATIM OK........meni je jednom tako bilo samo sto meni nije mogo downloadat sa interneta,i samo sam ovo uradio i sad radi.,,,,nek proba mozda tako proradi

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nemogu otvorit neke stranice.....
seneka kaže...
Psycho_Roba kaže...

zaboravio sam to napisat pregledano sa 3 preglednika explorerom,mozilom,chrome  i firewall je off da u svim... pa zato mi i nije jasno zasto nece??'

 

Jel moguce da je komp jako los(mislim pre je mogo) pa ima previse slika pa nece da ucita? probao sam samo tekst ucitat na stranici supertip i to je uspelo ali ostalo nece

ma ne,da ima puno flasha pa da usporeno učitava..al nešto drugo zeza..
jesi probao restartat router?

nisam...pokusat cu

xfx 4890,asus maximus formula x38,q6600 3.3ghz,wd 750gb, corsair 520W,4gb corsair xms2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nemogu otvorit neke stranice.....
dogman kaže...

neka proba ovako........START>CONTROL PANEL>INTERNET OPTIONS>PRIVACY>MEDIUM I ZATIM OK........meni je jednom tako bilo samo sto meni nije mogo downloadat sa interneta,i samo sam ovo uradio i sad radi.,,,,nek proba mozda tako proradi

reko sam mu da to uradi kaze da se nista ne desava :S

xfx 4890,asus maximus formula x38,q6600 3.3ghz,wd 750gb, corsair 520W,4gb corsair xms2
16 godina
neaktivan
offline
Nemogu otvorit neke stranice.....

Ja sam također imao taj problem. Stranice koje meni ponekad ne rade su wikipedia, gsmarena i na youtubeu ponekad nema thumbnailova... Ostale stranice rade relativno brzo dok downloadanje sadržaja preko browser downloadera ili torrenta teče normalno, najčešće na max brzini.

 

Riješio sam problem tako da sam resetirao (ne restartao) router, dakle nisam ga isključio i ponovno uključio, nego sam baš resetirao rout i ponovno ga iskonfigurirao. Radi se o routeru Siemens SE555, također priključen na T-com 4 Mbps.

 

EDIT: isključivanje firewalla nije pomagalo, svi browseri (IE, Firefox, Chrome) su štekali, no interesantno je da je preko proxyja uvijek radilo. No jednostavnije mi je bilo resetirati rout nego da se svaki put zaj#$%& s proxyjem...

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.4.2010 14:36 (i_rambo_plache).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nemogu otvorit neke stranice.....
i_rambo_plache kaže...

Ja sam također imao taj problem. Stranice koje meni ponekad ne rade su wikipedia, gsmarena i na youtubeu ponekad nema thumbnailova... Ostale stranice rade relativno brzo dok downloadanje sadržaja preko browser downloadera ili torrenta teče normalno, najčešće na max brzini.

 

Riješio sam problem tako da sam resetirao (ne restartao) router, dakle nisam ga isključio i ponovno uključio, nego sam baš resetirao rout i ponovno ga iskonfigurirao. Radi se o routeru Siemens SE555, također priključen na T-com 4 Mbps.

 

EDIT: isključivanje firewalla nije pomagalo, svi browseri (IE, Firefox, Chrome) su štekali, no interesantno je da je preko proxyja uvijek radilo. No jednostavnije mi je bilo resetirati rout nego da se svaki put zaj#$%& s proxyjem...

ajde otidjem do njega napravim to pa javim stta bude...hvala i pozz

xfx 4890,asus maximus formula x38,q6600 3.3ghz,wd 750gb, corsair 520W,4gb corsair xms2
16 godina
offline
RE: Nemogu otvorit neke stranice.....
Psycho_Roba kaže...
robisierra92 kaže...

probaj počistiti s ccleanerom. baš sam nedavno sastavio jednu sličnu konfiguraciju koja služi za uredske alate i interent i radi bez problema. a opet, možda se nakupilo i nekakve gamadi u sistemu.

pa kazem ti instalirao sam windows nov,zatim drivere za net, i kreno na net neke oce neke nece... nema tu puno smeca tj nema sta brisat

jesi se zaštitio tj. instalirao AV program???...nebi preporučao isključivanje firewala

Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
14 godina
neaktivan
offline
Nemogu otvorit neke stranice.....

kako restartat ruter....siemens  tcom ruter

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nemogu otvorit neke stranice.....
tarantula6 kaže...

kako restartat ruter....siemens  tcom ruter

nemaš gumb ostraga?

13 godina
offline
RE: Nemogu otvorit neke stranice.....
Kaj nema negdje na routeru (uglavnom na stražnjoj strani) rupica pa s kemijskom restartaš?
the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
14 godina
neaktivan
offline
Nemogu otvorit neke stranice.....

gledao sam nema....:(

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nemogu otvorit neke stranice.....
tarantula6 kaže...

gledao sam nema....:(

nemoguće da nema gumb di se  gasi

13 godina
offline
RE: Nemogu otvorit neke stranice.....
Uđi u postavke routera tako da u browser ukucaš 192.168.1.1 i tamo bi trebala biti ta opcija.
the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
14 godina
neaktivan
offline
Nemogu otvorit neke stranice.....

znam za to ali tamo treba unijeti kor. ime i lizinku a nece mi primiti koju sam dobio od t coma..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nemogu otvorit neke stranice.....
tarantula6 kaže...

znam za to ali tamo treba unijeti kor. ime i lizinku a nece mi primiti koju sam dobio od t coma..

To ti je korisničko ima i password od routera..

Koji router imaš?

13 godina
offline
RE: Nemogu otvorit neke stranice.....
Možda ti je router već restartan. Probaj defaultnu: korisničko ime: admin; lozinka: 0000.
the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
11 godina
neaktivan
offline
Nemogu otvorit neke stranice.....

Ako restartam ruter dali mogu nesto zaebat,jer mi rade 2 pc-a na ruteru stim da mi je ovaj frajer sto mi je radio ovo da moze na 2 pc reko da je on nesto kao ukuco da me nemogu oni(internet provajder)skontat da radim na 2 pc a ruter je ZTE ZXV10 W300 ako neko zna neka javi,svaka pomoc bi dobro dosla je interesuje me jel ja moram nesto poslje stimat a neznam bas puno oko toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice