NetFlix mi je proradio

poruka: 146
|
čitano: 93.550
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
NetFlix mi je proradio

Dobio sam mail jutros da je NetFlix dostupan u hrvatskoj, znači bez VPN-a, jer sam se subskrajba da dobijem mail kad bude dostupan u mojoj zemlji. A što je sa titlovima?

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2016 14:34 (KIKI3ooo).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NetFlix mi je proradio

Ovo smeće nek si mami nude. Pirat forever. Puj gamad jedna.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2016 1:31 (SolidSnakeCRO).
Moj PC  
1 7 hvala 0
10 godina
offline
NetFlix mi je proradio

Ne kužim, kaj ste mislili da će ponuda odmah biti bolja nego u USA? ROFL.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
NetFlix mi je proradio

Za one na hrv acc ... Dosta toga se napunilo u samo par dana od kad je doslo 

I jos kad dojdu titlovi ..pick, oyo, hbo, max to go kljuch u bravu ;-)!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
Syke kaže...

Ne kužim, kaj ste mislili da će ponuda odmah biti bolja nego u USA? ROFL.

 Da mislio sam. Ali ajde, dam im vremena.

9 godina
neaktivan
offline
NetFlix mi je proradio

Popunjava se polako, iako je za serije i dalje bolji američki, no za filmove, hrvatski je 100 puta bolji. Američki nema ni djelić filmova koje ima naš netflix.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
NetFlix mi je proradio

Za filmove  koristim cro/uk i kanadu a za serije kanada/usa.  dok. za UHD content 

Konbinaciju od istih....

 

Tako da ljudi kupite neki vpn,dsn i uzivajte ;-)

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2016 10:06 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NetFlix mi je proradio

večer

ja sam obavio svu registraciju i uveo pay pal račun ali ne mogu da gledam...

ovo mi izbacuje:http://postimg.org/image/bx3ygip0b/

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
SolidSnakeCRO kaže...
Syke kaže...

Ne kužim, kaj ste mislili da će ponuda odmah biti bolja nego u USA? ROFL.

 Da mislio sam. Ali ajde, dam im vremena.

 

Zanima me po kojoj logici obzirom da znamo kako su autorska prava kod nas složena i koliko se kompanijama fućka za nas.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2016 18:29 (Syke).
16 godina
offline
NetFlix mi je proradio

Sense 8 izgleda fantasticno u 4k

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2016 0:00 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
Jack Sparrow 76 kaže...

večer

ja sam obavio svu registraciju i uveo pay pal račun ali ne mogu da gledam...

ovo mi izbacuje:http://postimg.org/image/bx3ygip0b/

 po ikoni u taskbaru, kakvu to verziju chroma koristiš? Probaj putem službenog chroma

16 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
denix kaže...
Jack Sparrow 76 kaže...

večer

ja sam obavio svu registraciju i uveo pay pal račun ali ne mogu da gledam...

ovo mi izbacuje:http://postimg.org/image/bx3ygip0b/

 po ikoni u taskbaru, kakvu to verziju chroma koristiš? Probaj putem službenog chroma

 To je comod dragon.  Jedan od browsera koji koriste chromium engine.

"BAlkanski" gejmerski forum: http://www.stondenstik.com/index.php?option=com_kunena&view=listcat&catid=0&func=listcat&Itemid=30
13 godina
neaktivan
offline
Re: NetFlix mi je proradio
da,upravo tako,to je comodo dragon..
šta vi preporučate za gledanje...
DOPE kaže...
denix kaže...
Jack Sparrow 76 kaže...

večer

ja sam obavio svu registraciju i uveo pay pal račun ali ne mogu da gledam...

ovo mi izbacuje:http://postimg.org/image/bx3ygip0b/

 po ikoni u taskbaru, kakvu to verziju chroma koristiš? Probaj putem službenog chroma

 To je comod dragon.  Jedan od browsera koji koriste chromium engine.

 

12 godina
neaktivan
offline
NetFlix mi je proradio

Ma Netflix sam otkazala momentalno, čim su neki dan ukinuli proxije. Sad me interesuje Hulu ali nikako ne uspijevam unijeti podatke o plaćanju, ni preko paypala ni preko regularne Visa kartice sa poštanskim US brojem. Šta da radim?
P.s. koristi li iko HBO GO i isplati li se to? Mogla bih npr da starcima plaćam HBO paket a uzmem sebi username i pass pošto ja nemam tv, samo komp.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NetFlix mi je proradio

ne znam koji proxy je u pitanju , evo ja koristim getflix-ov DNS i radi bez problema i na kompu i na TVu . Imao sam HBOGo i mene nije fasciniralo , malo sadrzaja ,ali probaj negdje pa vidi možda ti bude ok .

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NetFlix mi je proradio

jesu li legende dopusitli konacno strimanje na pc u 4k ili idalje limitarno sranje na 720p?

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=34436
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NetFlix mi je proradio

nista od 4K za komp , jos uvijek 4K  samo preko appa za  TV .

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: NetFlix mi je proradio
Onaj hola proxy je u pitanju.
Neki dan su fakat i najavili ukidanje proxy-ja tako da sam mislila da su svima dohakali. Nebitno, ovo je bio push koji mi je trebalo jer nisam presretna sa sadržajima već neko vrijeme, plus od 1.5. Poskupljuju na 10 dolara, a ništa zauzvrat. Glupa poslovna politika al eto.
12 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
gnome_mo kaže...
Onaj hola proxy je u pitanju.
Neki dan su fakat i najavili ukidanje proxy-ja tako da sam mislila da su svima dohakali. Nebitno, ovo je bio push koji mi je trebalo jer nisam presretna sa sadržajima već neko vrijeme, plus od 1.5. Poskupljuju na 10 dolara, a ništa zauzvrat. Glupa poslovna politika al eto.

 A jbg bolje da si išla preko smartflixa , možda bi bila zadovoljnija , al nebitno sad , već si odjavila  . Dok može preko DNS ova platit ću im .  uzeli smo onaj sa 4 uređaja nas cetvorica , i izađe nas po sest markica . Dok je tako može , ako ukinu DNS ove  pa pa netflix . Nisam izgorio po glavi da im plaćam onu sirotinju od šestine US sadržaja . Ovdje kod nas u BiH je kako vidim još i manje sadržaja nego u Hr .

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.4.2016 3:14 (error_666).
8 godina
protjeran
offline
Re: NetFlix mi je proradio

Ima li koji nacin da gledam americki netflix? PC mi je spojen s tv-om imam netflix aplikaciju na tvu, ali neznam hoce li spajat na nas netflix i kako ide vpn i te stvari?

12 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
Ubaci u mrežu od tv-a američki dns i radit će. Nmg detaljnije,pišem s moba ili pogledaj već sam objašnjavao postupak nekome reg se na getflix, imaš trial 14 dana i to je to.
12 godina
neaktivan
offline
Re: NetFlix mi je proradio
Kresimir4 kaže...

Ima li koji nacin da gledam americki netflix? PC mi je spojen s tv-om imam netflix aplikaciju na tvu, ali neznam hoce li spajat na nas netflix i kako ide vpn i te stvari?

 Mene bi isto zanimalo kako ovo izvesti? Dakle LG smart TV na kojem je instalirana Netflix aplikacija (PC NIJE spojen na TV). Aplikacija radi normalno sa HR Netflix accountom...no ne znam kakva je uopće situacija što se tiče contenta u HR? Nekako mislim da je isplativije ići na US, samo ne znam kako natjerati TV da misli da je u US? :)

12 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
iawgoM kaže...
Kresimir4 kaže...

Ima li koji nacin da gledam americki netflix? PC mi je spojen s tv-om imam netflix aplikaciju na tvu, ali neznam hoce li spajat na nas netflix i kako ide vpn i te stvari?

 Mene bi isto zanimalo kako ovo izvesti? Dakle LG smart TV na kojem je instalirana Netflix aplikacija (PC NIJE spojen na TV). Aplikacija radi normalno sa HR Netflix accountom...no ne znam kakva je uopće situacija što se tiče contenta u HR? Nekako mislim da je isplativije ići na US, samo ne znam kako natjerati TV da misli da je u US? :)

 Ne trebas natjerati TV da misli da je u US, nego Netflix da misli da ti je TV u US.

 

Ja osobno koristim http://www.getflix.com.au/, na TV-u namjestis DNS servere na ove koje ti Getflix da i to je to, samo jednom dnevno moras otici na Getflix i osvjeziti IP adresu (klik na gumb), posto pretpostavljam da ti IP adresa nije staticna.

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
12 godina
neaktivan
offline
Re: NetFlix mi je proradio
OriginalEXE kaže...1

 Ne trebas natjerati TV da misli da je u US, nego Netflix da misli da ti je TV u US.

 

Ja osobno koristim http://www.getflix.com.au/, na TV-u namjestis DNS servere na ove koje ti Getflix da i to je to, samo jednom dnevno moras otici na Getflix i osvjeziti IP adresu (klik na gumb), posto pretpostavljam da ti IP adresa nije staticna.

 

Aha...kul, vidim kako se to treba postaviti. Jedino - trebao bih napraviti i novi account onda na Netflixu u kojem cu navesti neku US adresu? Ostaviti pravo ime (ipak je na kreditnoj kartici)? Pri toj registraciji treba koristiti neki US VPN ili to ne gledaju?

12 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
iawgoM kaže...

 

Aha...kul, vidim kako se to treba postaviti. Jedino - trebao bih napraviti i novi account onda na Netflixu u kojem cu navesti neku US adresu? Ostaviti pravo ime (ipak je na kreditnoj kartici)? Pri toj registraciji treba koristiti neki US VPN ili to ne gledaju?

Mislim da nema potrebe,

 

da sada zbilja odes u US i prijavis se tamo sa svojim Netflix racunom, ti bi imao normalno njihov content, tako da je sam racun nebitan, bitna je samo lokacija.

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
12 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio

ne trebas Us adresu , evo ovdje sam objasnjavao kolegi , postavi ovako i radit će ko sat :)

edit : ja ne moram osvjezavat adresu svaki dan , a nije mi staticki IP , samo svakih 14 dana novi trial ili ako ti se ne da plati , ja sam uhvatio neki popust pa sam dobio jeftino pravo godisnju pretplatu

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2016 18:03 (error_666).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice