Njuškalo oglasi

poruka: 25
|
čitano: 25.318
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Flat placanje

PoZzZ

 

 

 

Ovako dobio sam flat i imam pitanje. Jel kada stavljam oglas na Njuskalo moran platit 20 kn, jel to moram platit sa flat-om???

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
Moj PC  
0 6 hvala 0
16 godina
offline
RE: Flat placanje

Da.

 

Iako nisam siguran o cemu govoris, ali kakve veze FLAT internet ima sa njuskalom? Nikakve. Ti placas njuskalu, a ne proajderu.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
14 godina
offline
Flat placanje

Znaci da cu umjesto 170 kn morat platit 190???

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Flat placanje

To znaci da su morat placat 190 kn umjesto 170???

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Flat placanje

Cek ne kuzim, ne koristim njuskalo i nisam iz hr.

 

Objasni mi.

Ti bi stavio oglas na njuskalo?

Net sada placas 170 kn.

Kako mozes platiti oglas na njuskalu? da ti dode racun uz net? onda ces platiti. Jer nema flat veze sa njuskalom.

 

Napominjem nisam koristio njusalo pa ne znam kako se placa, ali poprilicno sam siguran da je ovako kako sam ti rekao

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Flat placanje

Registriraj se na Njuškalo i besplatno stavi oglas. Plaća se samo ako imaš neke posebne želje.

Neznam kakve veze ima tvoj flat sa postavljanjem oglasa.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369...Mislim da ce se to promjenit uskoro (na bolje)
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2010 10:58 (F1-IVO).
 
5 0 hvala 2
16 godina
offline
Njuškalo oglasi

Kako promjeniti mail adresu na Njuskalu ? Pise da mogu ju promjenit kao i ostale podatke, ali ja nigdje ne vidim di promjenit bas e-mail.

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Njuškalo oglasi

Pronašao sam na njuškalu nešto što me zanima, i htio bih to kupiti, nikad do sad nisam ništa kupovao preko njuškala pa me zanima sljedeće:

kako ide uplata, ili je to po dogovoru, i kako ću ja primiti paket, ili je i to po dogovoru (tj da ja moram ic po njega ili on meni pošalje)?

 

I See Offline People ! Mladim djevojkama podešavam CONFIG SYSe i pravim AUTOEXEC BATe ... :D
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo oglasi
system kaže...

Pronašao sam na njuškalu nešto što me zanima, i htio bih to kupiti, nikad do sad nisam ništa kupovao preko njuškala pa me zanima sljedeće:

kako ide uplata, ili je to po dogovoru, i kako ću ja primiti paket, ili je i to po dogovoru (tj da ja moram ic po njega ili on meni pošalje)?

Njuškalo je samo oglasnik.

Sve ostalo dogovaraš sa prodavačem (vrijeme, mjesto, način plaćanja i slično).

World Championships: 7, GP started: 270, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
15 godina
protjeran
offline
Re: Njuškalo oglasi
system kaže...

Pronašao sam na njuškalu nešto što me zanima, i htio bih to kupiti, nikad do sad nisam ništa kupovao preko njuškala pa me zanima sljedeće:

kako ide uplata, ili je to po dogovoru, i kako ću ja primiti paket, ili je i to po dogovoru (tj da ja moram ic po njega ili on meni pošalje)?

 

isto kao i svaki drugi oglasnik 

sve po dogovoru

http://protocol4.animehr.com/
12 godina
neaktivan
offline
Njuškalo oglasi

kako produzit oglas na njuskalu???

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Njuškalo oglasi

Kaj je ovo Njuškalo je država stisla pa se mora OIB i sl. upisati? {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo oglasi
Monopol kaže...

Kaj je ovo Njuškalo je država stisla pa se mora OIB i sl. upisati? {#}

 

ako daješ oglas za pružanje usluga, onda je davanje OIB-a sasvim normalna stvar, doduše, samo za usluge je i potreban :D

..errando discimus
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2011 0:36 (eyeguard).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo oglasi
eyeguard kaže...
Monopol kaže...

Kaj je ovo Njuškalo je država stisla pa se mora OIB i sl. upisati? {#}

 

ako daješ oglas za pružanje usluga, onda je davanje OIB-a sasvim normalna stvar, doduše, samo za usluge je i potreban :D

Glupost do danas ništa nije trebali dopisivati...

13 godina
offline
Re: Njuškalo oglasi

  OIB je povjerljiv podatak i neznam zašto bih ga trebao dat Njuškalu radi oglasa ??? OIB imaju pravo tražit u biti samo neke institucije, a to svakako nije internet stranica za oglašavanje. Koje sra..e, nemogu više ni stavit oglas na Njuškalo !!

15 godina
offline
Re: Njuškalo oglasi

Javim najkasnije u ponedjeljak zašto se mora davat OIB. Vjerojatno ima neki zakon kojeg se mora poštovat, ne bi to samo tako bilo tu. Od ponedjeljka sam na održavanju Njuškala pa ću znat :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
13 godina
offline
Re: Njuškalo oglasi

Ajd, javi zašto treba i javi šta rade oni sa tim informacijama.

13 godina
offline
Re: Njuškalo oglasi
itomic009 kaže...

Ajd, javi zašto treba i javi šta rade oni sa tim informacijama.

što rade, ako daješ uslugu dodje ti inspekcija doma, ako nemas prijavljen obrt ....ako prodajes stvar doticnu nemogu ti nista....i na Riječkoj burzi ista stvar , ja sam ženi reko da slobono dođu....ali će odlušat moj monolog a kaznu niko nece naplatit.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo oglasi
itomic009 kaže...

  OIB je povjerljiv podatak i neznam zašto bih ga trebao dat Njuškalu radi oglasa ??? OIB imaju pravo tražit u biti samo neke institucije, a to svakako nije internet stranica za oglašavanje. Koje sra..e, nemogu više ni stavit oglas na Njuškalo !!

  Zbog novog Zakona o zabrani i sprječavanju obavljanja neregistrirane djelatnosti

 

Članak 7.
(1) U smislu ovoga Zakona sudionikom u obavljanju neregistrirane djelatnosti smatra se i fizička i pravna osoba koja naručuje, posreduje ili objavljuje oglas (nedopuštena reklama) u tisku, putem televizije, radija i drugih medija (organizacija za oglašavanje) ili reklamnih obavijesti na neki drugi način koji je dostupan javnosti.
(2) Naručitelj oglasa je dužan prilikom naručivanja oglasa navesti podatke o svojem identitetu: tvrtku i sjedište tvrtke, OIB, ime i prezime odgovorne osobe ili ime i prezime naručitelja, OIB i njegovo prebivalište, odnosno boravište.
(3) Zabranjeno je objavljivati oglase ako naručitelj oglasa ne dostavi podatke iz stavka 2. ovoga članka.
(4) Organizacija za oglašavanja obvezna je tijelima iz članka 8. ovoga Zakona na njihov zahtjev dati na uvid podatke o naručitelju oglasa propisane stavkom 2. ovoga članka.

13 godina
neaktivan
offline
Njuškalo oglasi

..dobrodošli u EU..{#}

mutikaša i probisvijet
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Njuškalo oglasi

Eto, sve je rečeno. :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
13 godina
offline
Njuškalo oglasi

Ma ne trebate uopce pravi OIB stavit upisite bezveze neke brojeve i to je to, meni je uspjelo...

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Njuškalo oglasi

Da, možeš ti upisat bezveze brojeve, samo onda kršiš zakon. Njuškalova validacija će proć, al možeš imat problema s drugim stvarima.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
13 godina
offline
Re: Njuškalo oglasi
Luuka kaže...

Da, možeš ti upisat bezveze brojeve, samo onda kršiš zakon. Njuškalova validacija će proć, al možeš imat problema s drugim stvarima.

 nemojte se bojat toga....znam da ovo sto cu rec nije ljudski , ali dok nas kradu oni gore....ja ovo sto mi dodju na vrata mogu samo potjerat....

15 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo oglasi
itomic009 kaže...

  OIB je povjerljiv podatak i neznam zašto bih ga trebao dat Njuškalu radi oglasa ??? OIB imaju pravo tražit u biti samo neke institucije, a to svakako nije internet stranica za oglašavanje. Koje sra..e, nemogu više ni stavit oglas na Njuškalo !!

Ma samo stavite ovaj OIB: 29955634590

To je od konzuma i to je to...

 

To je država nabila njuškalu da mora tako po zakonu, da oni iz Inspektorata mogu provjerit ako je netko prodavao na crno i sl...

 

Ja sam stavio od konzuma, i imam taj acc već pun k. Nikad me nisu pitali ništa nisti sra*i u vezi OIBA. Zapravo više ga nikad nisu ni pomenuli....

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb: "Hvala" ili "Thum Up" nego pisati post sadrzaja "Hvala", koji ujedno ne prati t
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice