PayPal - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.425
|
čitano: 755.025
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pozdrav imam mali problem, kad placam preko interneta otvori mi se ovaj prozor i ne znam sta moram upisati u polje password, eto ako netko zna inace cu izludit

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Upiši kod , kao kad upisuješ za prijavu u internet bankarstvo ili pin kartice

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Pokusao sam sa pinom kartice pa mi je iskocio prozor da je lozinka netocna, pokusao sam i sa jendokratnim brojem tokena i opet nece i sad mi je kartica privremeno blokirana, stvarno ne kuzim uopce koji kod se mora upisat. 

14 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Jesi siguran da kupuješ na sigurnoj stranici!?

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Ni ja ovo nikad nisam vidio.....

9 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Postoji pin, postoji jednokratni kod sa tokena, ali ima i treće. Ja npr kad uplaćujem pare na lutriju traži me kod, a to nije ni pin ni ovaj sa tokena već koji sam morao izabrat, više ne znam točno za kaj, al uglavnom imam erste i jednom sam morao izabrat svoju šifru. Ali kod stranih stranica me nikad nije tražilo.
15 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Imam Visa electron od Zagrebačke banke, pokusavam poslati bratu novac na njegov PayPal račun, ali mi stalno odbija. Uz to ne nalazim mogućnost da prebaciM sredstva na moj Paypal pa da mu onda posaljem, ima li netko još takav problem ili sam nešto propustio...hvala i isprika ako negdje već postoji odgovor...ja ga nisam vidio

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Pa  PayPal povežeš s svojim deviznim, kad ti treba, kupiš devize (samo ojre) i baciš na devizni i onda s PayPala pokupiš lovu s deviznog...

Ju je je? Je ju je!
9 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Ekipa, molim vas za pomoć!

Imam nešto manje od 2 eura baš na paypal računu i ne mogu isplatit jer sam pehist i može se najmanje 2 eura prebacit na karticu, pa kako da potrošim baš tu lovu s računa? Ne s kartice nego s računa? 
Molim vas za pomoć!

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

pozdrav, primila sam refund od zalanda 15.09. na paypal. zna li netko koliko cca vremena treba da se novac prebaci na račun, imam žiro od zabe.

unaprijed hvala ;)

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

2 do 3 dana u zavisnosti od karticarske kuce ali to je obicno rok....

10 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Molio bi ako netko moze ukratko napisati da li sve stima sa HPB visa prepaid kad se poveze na pay pal?
Dosad sam imao zaba visa electron, i sve je stimalo odlicno, pa ako ima neka bitna razlika te 2 kartice?
https://www.hpb.hr/gradanstvo/kartice/visa-prepaid-kartica-s-nadoplatom

Da li se moze primat na hbp visu novac s pay pala?
Da li se moze podizat novac s te kartice u banci ili na bankomatu?
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

hvala :)

11 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

kolege, molim Vas za brzi odgovor

 

naime imam problem, nedovoljno sredstava na PayPal računu, ali imam određeni iznos još na Prepaid kartici koja je povezana sa PayPalom. Moje pitanje je slijedeće, hoće li narudžba povući ostatak love sa Prepaida, ili neće?

unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Pod "sredstva na PayPal računu" misliš na Paypal balance?

 

Paypal vuče onoliko kolko mu treba, prvo balance pa onda sa kartice.

 

Pretpostavljam da je to jedina kartica koju imaš povezanu sa PP-om..

11 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Tako je, na PayPal Balance sam mislio, isprike na krivom tumačenju.
znači ako nema dosta na balanceu hvata se Prepaid kartice i s toga vuče. hvala puno

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Jos jedno brzinsko. Naime prosao mi je checkout za narudzbu, znaci sve ok. Ali dobijam mail nakon sat vremena od narudzbe kako je PayPal otkazao proces placanja, a na stranici PayPala mi je za tu narudzbu placanje i dalje stoji "pending"? Ima li tko slicnih iskustava? Da nije bilo love dovoljno ne bi mi ni checkout prosao, zar ne?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

pozdrav, 11.09. sam preordero fifu 18 sa simplygames.com i paypal mi je istog dana uzeo pare sa kartice.. danas mi dolazi mail od simplygames da plaćanje nije prošlo? sad nemam tih 400 kn na racunu a ovi iz simplygames ih nisu dobili.. što sad? na paypalu mi pise -49,35 GBP pending (authorisation)

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Nemas straha. 

Salji paypalu zahtjev za refundaciju.

Dakle, lova je vjerojatno kod paypala, jer kod tebe nije a nije ni kod njih...

Inace...koristi radije allkeyshop.com i stranice koje ti oni nudi za takve polulegalne kupnje...

8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
maxy0 kaže...

pozdrav, 11.09. sam preordero fifu 18 sa simplygames.com i paypal mi je istog dana uzeo pare sa kartice.. danas mi dolazi mail od simplygames da plaćanje nije prošlo? sad nemam tih 400 kn na racunu a ovi iz simplygames ih nisu dobili.. što sad? na paypalu mi pise -49,35 GBP pending (authorisation)

 

monkeymoon kaže...

Nemas straha. 

Salji paypalu zahtjev za refundaciju.

Dakle, lova je vjerojatno kod paypala, jer kod tebe nije a nije ni kod njih...

Inace...koristi radije allkeyshop.com i stranice koje ti oni nudi za takve polulegalne kupnje...

 paypal ne drzi pare niti u jednom momentu osim uplate dok ne povuces na karticu. Pare su ti u banci ali pod rezervacijom pa ih ti nemas na raspolaganju. Odprintaj taj mail i s anjim u banku i ono ce ti skinuti rezervaciju sa novca i imaces ih na racunu...

14 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Torent kaže...
maxy0 kaže...

pozdrav, 11.09. sam preordero fifu 18 sa simplygames.com i paypal mi je istog dana uzeo pare sa kartice.. danas mi dolazi mail od simplygames da plaćanje nije prošlo? sad nemam tih 400 kn na racunu a ovi iz simplygames ih nisu dobili.. što sad? na paypalu mi pise -49,35 GBP pending (authorisation)

 

monkeymoon kaže...

Nemas straha. 

Salji paypalu zahtjev za refundaciju.

Dakle, lova je vjerojatno kod paypala, jer kod tebe nije a nije ni kod njih...

Inace...koristi radije allkeyshop.com i stranice koje ti oni nudi za takve polulegalne kupnje...

 paypal ne drzi pare niti u jednom momentu osim uplate dok ne povuces na karticu. Pare su ti u banci ali pod rezervacijom pa ih ti nemas na raspolaganju. Odprintaj taj mail i s anjim u banku i ono ce ti skinuti rezervaciju sa novca i imaces ih na racunu...

 mislis da ce mi htjet ''vratit'' pare? jer gledam evo na m-bankarstvu i uzeli su mi s racuna 11.09. ovo na slici je sve sta su mi poslali

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 0:58 (maxy0).
14 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Zvao sam banku i kaze mi covjek da je to otislo s mog racuna, da oni nemaju sad vise nista sa tim, da trebam to sa paypalom rjesit.. a paypalu sam poslao vec 2 maila al mi ne odgovoaraju

http://trakt.tv/user/MjezZza
7 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Bok ljudi, ispričavam se ako je glupo pitanje, ali evo:

Imam VISA Electron karticu žiro računa u pbz-u. Mogu li paypal otvoriti s tom karticom ili mora baš biti devizna? Ili neka druga mogućnost?

Jer imam trenutno 2 kartice, žiro i tekući u pbz-u. Na tekući nebi otvaral jer mi tamo sjeda lova od plaće pa zato pitam za ovu žiro. Uzimat treću karticu samo zbog paypala isto nebi (u istoj ili drugoj banci) osim ako je to jedina mogućnost.

Tnx i lp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Pa probaj...

14 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

poslao sam paypalu 3 poruke zasada, samo su mi na jednu odgovorili 

 znaci narudžba koju sam obavio na simplaygames.com mi je odbijena od strane njih i od tada mi stoji ,,pending'' i ne mijenja se ništa ni nakon tog odgovora koji su mi poslali.. šta mislite da posaljem paypalu formal complaint pošto me bas i ne dozivljavaju dok im ovako saljem poruke.. probao sam otvoriti case ali nemoze ako je status narudžbe ,,denied'' ili ,,pending'' kako je u mom slucaju

http://trakt.tv/user/MjezZza
6 godina
protjeran
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
zlaya987 kaže...

Bok ljudi, ispričavam se ako je glupo pitanje, ali evo:

Imam VISA Electron karticu žiro računa u pbz-u. Mogu li paypal otvoriti s tom karticom ili mora baš biti devizna? Ili neka druga mogućnost?

Jer imam trenutno 2 kartice, žiro i tekući u pbz-u. Na tekući nebi otvaral jer mi tamo sjeda lova od plaće pa zato pitam za ovu žiro. Uzimat treću karticu samo zbog paypala isto nebi (u istoj ili drugoj banci) osim ako je to jedina mogućnost.

Tnx i lp.

 Ma, izvadi debitnu i riješiš se muka.

Kad nešto želiš kupiti uplatiš na račun npr 50€ i paypal ti ih pretvori ako treba u bilo koju valutu.

riješiš se i opasnosti da ti netko skine s kreditne novac kojim nisi ništa platio.

dakle, s debitne ti može skinuti novaca samo koliko imaš na računu.

Tako ja s Erste debit Visom plaćam tri godine i sve Ok

Da, JA lično i osobno !
12 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Bok, imam par pitanja vezanih uz paypal, novi sam korisnik. Prodajem jedan proizvod na njuškalu i javio mi se inozemni kupac. Dogovorili smo se oko cijene i poslao sam mu slike proizvoda, on je zadovoljan. Plaćanje bi on izvršio putem paypala. Mene zanima da li bi to bilo karakterizirano kao slanje novca fizičkoj osobi ili kupnja? Da li bi plaćao proviziju? Ukoliko kupac nije zadovoljan proizvodom i zatraži povrat da li ja snošim troškove povrata proizvoda?

Hvala 

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Izbjegavaj to kako znaš jer je u pitanju prevara i to se dobro zna. Puno ljudi je nasjelo na tu foru i ostali i bez predmeta i bez para.

8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
mrci1111 kaže...

Bok, imam par pitanja vezanih uz paypal, novi sam korisnik. Prodajem jedan proizvod na njuškalu i javio mi se inozemni kupac. Dogovorili smo se oko cijene i poslao sam mu slike proizvoda, on je zadovoljan. Plaćanje bi on izvršio putem paypala. Mene zanima da li bi to bilo karakterizirano kao slanje novca fizičkoj osobi ili kupnja? Da li bi plaćao proviziju? Ukoliko kupac nije zadovoljan proizvodom i zatraži povrat da li ja snošim troškove povrata proizvoda?

Hvala 

 I nije ti nista sumnjivo? Da pogodim sta ce sledece biti. Poslace ti izvod iz "banke" koja garantuje da ce biti placeno samo da ti posaljes proizvod.....

 Neces ti te pare vidjeti kao ni paypal pa je ovo sto ti pitas najmanji problem. Nece nikad doci do toga....

Poslusaj kolegu i ne nasjedaj na to.....

13 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Eh meni treba par informacija ako ko zna. Imam trenutno paypal povezan sa raifaizenom u Bosni, sad bi ovde u HR otvorio PBZ da li odmah mogu povezat karticu PBZ sa paypalom i da odmah na nju pošaljem novac, ili treba čekat 30 dana da se može novac koristiti, molim vas za pomoć.
Be Water My Friend
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice