Pitanje o rapid shareu!

poruka: 34
|
čitano: 8.996
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Pitanje o rapid shareu!

imam jedno pitanje?

postoji li neki program pomoću kojega mogu promijeniti IP adresu računala, jer na rapid shareu moraš čekati jedno vrijeme da skineš nešto drugo...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!
korny11 kaže...

imam jedno pitanje?

postoji li neki program pomoću kojega mogu promijeniti IP adresu računala, jer na rapid shareu moraš čekati jedno vrijeme da skineš nešto drugo...

 Prekini vezu sa internetom i opet uspostavi.
Inače čuo sam da ima jedan program koji zaj**** rapidshare pa možeš skidat bez prekida veze(dakle sa istom IP) ali kolko je to legalno neznam.
Jednostavno prekini vezu i opet uspostavi pa ćeš imat drugu IP i download ide dalje

C2D@3360mhz,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!

znaš li možda kako se zove taj program?

bio bih zahvalan!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!
nažalost više neznam.
Moraš malo tražit.
16 godina
neaktivan
offline
Pitanje o rapid shareu!

Bolje skidaj tako da se odspojiš pa onda opet spojiš jer ne postoji program koji može zeznuti Rapidshare. Ionako moraš čekati samo 2 minute dok odbroji ono.


I am Borg...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!

ipak hvala....

potruditi ću se....Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!
davorsite kaže...

Bolje skidaj tako da se odspojiš pa onda opet spojiš jer ne postoji program koji može zeznuti Rapidshare. Ionako moraš čekati samo 2 minute dok odbroji ono.


 Varaš se.
Postoji.Ali kao što rekoh:nisam baš siguran u legalnost projekta i ionako ga neće naći na "normalnim" internetskim freeware stranicama.
Dakle:Poznavat ljude,scenu,znat gdje tražit i možda ti se posreći.
Nadam se da je ovo bilo dovoljno.


EDIT:Evo što google nalazi.Samo treba znat upisat.Dalje se snalazi sam:

http://www.google.hr/search?hl=hr&q=rapidshare%2BIP%2Bchanger&btnG=Google+pretra%C5%BEivanje&meta=

 

C2D@3360mhz,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2008 13:41 (LUXX).
16 godina
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!

znam na koji program misliš, znam kako se zove i sve ali da ti velim vjerojatno bi me stjerali (inače ja imam premium račun). ali da ne vele kako bez veze pričam skokni na ovo http://groups.google.hr/group/hr.comp.softver/browse_thread/thread/eb75563277bb2dd7/1e245ee61a6db0e8?hl=hr&lnk=gst&q=usdownloader#1e245ee61a6db0e8

16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!
Ma svi ti programi ti nece bas pomoc...ima ih par koji sljakaju samo je brzina uzasno spora i ne isplati se (bolje restartat IP ili koristit torrent). Ja imam premium vec dosta i preporucam ti da si ga uzmes i ti jer to je danas ako imas dsl i premium skoro pa nuzna stvar...isplati se...
16 godina
online
Pitanje o rapid shareu!

Ja od diskonektovanja i ponovnog povezivanja nisam našao bolji način. Možeš pokušati sa raznim besplatnim proksijima, ali osim što preko njih skidanje zna biti sporo, ukoliko neko drugi već skida ili je nedavno skidao preko istog proksija, ne vredi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pitanje o rapid shareu!

Probaj sa  (E)lephant ili CryptLoad trebali bi da rade taj posao.

Googlaj...trebao bi naletiti negdje na njih. Neznam da li bi bilo pametno da ti stavim link Šutim

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!
najbolje je platit premium account godinu dana ispadne 30 kn mjesecno... dakle kao da posudite 2-3 dvd-a u videoteci, a necu niti pricat sto se dobije na rapidu za 30 kn na mjesec uz odlicne brzine download-a!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!

Lijepo ovako napraviš.

Odi u Tools --> Clear Private Data --> Označi Cookies...onda se diskonektaš i opet konektaš...i to je to.


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!

pokušao sam sve....i skinuo se sa neta i opet spojio, i frend mi poslao neki renew (trebao bi micati postojeću ip adresu i staviti novu)...ali bezuspješno....jednostavno, kada skinem malo veću datoteku, do skidanja nove moram čekati 90-tak min...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!
Znate da u "Pravila" foruma piše da se nesmije davati nikakvi nelegalni linkovi ili savjeti...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!
PCMaster kaže...
Znate da u "Pravila" foruma piše da se nesmije davati nikakvi nelegalni linkovi ili savjeti...
1)u ovom threadu nema ništa nelegalnog
2)Rapidshare nije ilegalan(samo se cesto za takve sadržaje koristi)
3)savijeti zasad nisu bili ubaci ovaj ili onaj crack ili slicno.

Dakle pravila se poštuju  Namigiva

C2D@3360mhz@1,35V,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz@2,2V
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!

Imaš drugo riješenje. Skini nešto sa rapidsharea, pobriši cookies, diskonektiraj se, ponovno se konektiraj i voila!.


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
16 godina
neaktivan
offline
Pitanje o rapid shareu!

Free sam član rapidsharea, ali mi svaki moj upload  veći od 1 pjesme (npr.album manji od 100 mb) puca veza  ...zašto??

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.3.2008 10:13 (riverriders).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!
riverriders kaže...

Free sam član rapidsharea, ali mi svaki moj upload  veći od 1 pjesme (npr.album manji od 100 mb) puca veza  ...zašto??

 A jel jos nesto upload-as za vrijeme tog uploada? Ili nesto skidas s torrenta pa istovremeno i upload-as? Moze bit zbog toga. I jel ti radi internet normalno nakon sto ti se to dogodi.

Bolje ispast budala nego iz aviona!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!
kupi si ovomjesečni BUG tamo imaš o prikrivanju IP adrese
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!
Assassin kaže...
riverriders kaže...

Free sam član rapidsharea, ali mi svaki moj upload  veći od 1 pjesme (npr.album manji od 100 mb) puca veza  ...zašto??

 A jel jos nesto upload-as za vrijeme tog uploada? Ili nesto skidas s torrenta pa istovremeno i upload-as? Moze bit zbog toga. I jel ti radi internet normalno nakon sto ti se to dogodi.

 Torrent mi  radi svako malo....znaci tu je kvaka? 
THX
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.3.2008 15:12 (riverriders).
16 godina
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!
korny11 kaže...

pokušao sam sve....i skinuo se sa neta i opet spojio, i frend mi poslao neki renew (trebao bi micati postojeću ip adresu i staviti novu)...ali bezuspješno....

Malo čudno zašto ne radi, probaj još isključiti pa ponovno uključiti modem/router s kojim se spajaš na net, pa možda onda pokupi novu IP adresu.
16 godina
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!
riverriders kaže...
Assassin kaže...
riverriders kaže...

Free sam član rapidsharea, ali mi svaki moj upload  veći od 1 pjesme (npr.album manji od 100 mb) puca veza  ...zašto??

 A jel jos nesto upload-as za vrijeme tog uploada? Ili nesto skidas s torrenta pa istovremeno i upload-as? Moze bit zbog toga. I jel ti radi internet normalno nakon sto ti se to dogodi.

 Torrent mi  radi svako malo....znaci tu je kvaka? 
THX
 I jel ti radi sad. To se inace dogadja kad istovremeno uploadd-as na vise adresa zato sto ti onda router misli da su to neki virusi ( jer virus kad te napadne onda pocne slat na sve strane) pa ti stopira vezu.

Bolje ispast budala nego iz aviona!
16 godina
neaktivan
offline
Pitanje o rapid shareu!

CRYPLORD--cuo sam za program ali nisam koristio.

trebao bi mjenjat IP. uputstva uz download skini i namjesti ga.

Ti samo poklikas sta oces skinut i on sam prebacuje.

 

!!!tako sam cuo!!!


Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!
korny11 kaže...

imam jedno pitanje?

postoji li neki program pomoću kojega mogu promijeniti IP adresu računala, jer na rapid shareu moraš čekati jedno vrijeme da skineš nešto drugo...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na  svakom  forumu  na  kojem  sam  bio  aktivno  ili  pasivno  pojavljuje  se  ovako  pitanje.Ljudi  pričekajte  par  minuta  ili  kupite  premium  account.

 
16 godina
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!

postoji i progrma  koji lazira ip adrese(zaboravio kak se zove) pa probaj tak i javi kaj je uspijelo pa da i ja probam na te fore


intel q6600,500gb hard,4gb ram corsair520w
16 godina
online
RE: Pitanje o rapid shareu!

Ne mozes mjenjati svoju IP adresu jer nju dodjeljuje ISP kod spajanja, moras se odspojit pa ponovno spojit na internet da bi promijenio IP,

programi koji tvrde da mijenjaju IP ili nesto slicno zapravo to ne rade nego rade preko proxy-a tako da kad se spajas na rapidshare oni vide adresu proxy-a, iako nekad cak i tako mogu saznati i tvoju adresu (ovisno koliko je transparentan proxy)

 

Rjesenje za tvoj problem je pobrisati cookie od rapidshare-a i napraviti reconnect (to jednostavno mora radit)

 

A najbolje naravno da platis premium account, stvarno je jeftino

16 godina
neaktivan
offline
Pitanje o rapid shareu!

Skini si IP platinum....predobar program mijenja ti IP i skidas kolko oces...Namigiva

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pitanje o rapid shareu!

znam da cryptload kad treba unijet ona 4 broja/slova prikaže popup i onda korisnik sam unese potrebno. zanim me da li postoji program koji to isto radi da nije cryptload jer je iritantan, nema nekih opcija za sortiranje, micanje, kopiranje linkova van iz programa.

imao je to jednom prije usdownloader, ali vise ne

znaci, ne zanima me promjena ip već samo popup sa kodom da se vidi što se treba unijeti

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pitanje o rapid shareu!
jollyb kaže...

znam da cryptload kad treba unijet ona 4 broja/slova prikaže popup i onda korisnik sam unese potrebno. zanim me da li postoji program koji to isto radi da nije cryptload jer je iritantan, nema nekih opcija za sortiranje, micanje, kopiranje linkova van iz programa.

imao je to jednom prije usdownloader, ali vise ne

znaci, ne zanima me promjena ip već samo popup sa kodom da se vidi što se treba unijeti

 E ovo jos nisam vidio! Da je netko vec 2 mjeseca clan foruma a ima samo jednu poruku!

Bolje ispast budala nego iz aviona!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice