Pojačivač wifi signala, pomoć

poruka: 3
|
čitano: 2.571
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Pojačivač Wifi signala

Imam problem oko brzine i stabilnosti Wifi signala. Nedavno sam se preselio s prizemlja na drugi kat obiteljske kuće. Router je u prizemlju na kojega je spojen i MaxTv. Nedavno sam produžio ugovor i brzinu sam povećao na 40 Mbit/s  Žično sam provukao kabel kroz kuću i s tim nemam problema. Žena mi s laptopom ima velikih problema oko signala. Zanima me je li pojačivač signala najpovoljnije riješenje i ako je, koji model za oko 200-njak kn je best-buy. Također zanima me koja bi lokacija bila najpogodnija.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Pojačivač wifi signala, pomoć

Itko?

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
online
Pojačivač wifi signala, pomoć

Teško će ti itko na to odgovoriti jer se čini da nema mnogo ljudi takve probleme. A i ako ih imaju, vjerojatno su kupili najjeftiniji uređaj ili uređaj kojeg im je prodavač preporučio i to je to.

 

Na raspolaganju imaš range extender, access point ako možeš dovući kabel (često kutije imaju te obje funkcionalnosti) ili powerline adapteri koji nisu praktični ako s druge strane misliš koristiti WiFi (jer bi onda uređaje ili morao spajati žično ili bi morao kupiti još i WiFi AP), a i čini mi se da su nešto skuplji.

 

Tako da... Kupi neki range extender, probaj, javi koji si kupio i kako radi. 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice