Postavljanje paypal button na svoju stranicu

poruka: 5
|
čitano: 6.062
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Postavljanje paypal bottun na svoju stranicu

Evo kako naslov govori htio bi postavit mogucnost placanja rezervacija smjestaja( moja web stranica) preko paypala jer je to sad moguce u hr. ali koji html kod da izaberem sa paypala, koji button izabrati, znaci button bi trebao vodit na paypalovu stranicu i automatski slati upalte na moj paaypal racun, , znam da je to moguce citao sam upute na njihovim stranicama ali iskreno nisam bas skuzio

dakle dajte vi experti to malo pojasnite pa da to napravim. Procitao sam puno tutorijala o paypalu ali o ovome samo sture rijeci , nema uputa kako to napravit

 

Zato unaprijed hvala na odgovorima

olio wwe
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Postavljanje paypal bottun na svoju stranicu

dakle vidim da sam postavio ne bas razumljivo pitanje (osim sebi) pa da pojasnim,,,,,

 - imam paypal racun, verificiranu karticu, i sve odradjeno kako treba, vec sam kupovao vise puta preko njih, nikad problema

- imam svoju web stranicu koja nista ne prodaje samo reklamira smjestaj i ponudio bi svojim posjetiocima mogucnost uplate rezervacije preko paypal racuna(moga naravno)

- treba mi sad nekakvo dugme od paypala da postavim na svoju stranicu, ima toga tamo , gledao sam ali nisam bas nasao sto bi me zadovoljilo,  e sad to mora biti takvo dugme da kad posjetioc klikne na paypal dugme ide preusmjeravanje na paypal stranicu i tamo uplacuje iznos koji zeli a ide meni na paypal racun,,,,,,

- ima tamo raznih dugadi, ima api, ima html ali meni to bas nije sasvima jasno pa vas zato molim za pomoc koje dugme da izaberem

Evo nadam se da je sad jasnije

 

pozdrav

 

olio wwe
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 19:26 (olio wwe).
15 godina
neaktivan
offline
Postavljanje paypal button na svoju stranicu

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_singleitem-intro-outside

 

Ideš dolje na "Create your button now" i na kraju dobiješ html kod i staviš ga na web stranicu. Nisam ovo nikad radio tako da neznam da li če ovo funkcionirati.

Life's a wheel of fortune and it's my chance to spin it. 2pac
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 20:19 (vedrann).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Postavljanje paypal button na svoju stranicu

da to sam i napravio i prije imam sacuvanih nekoliko dugmadi ali nisam probao kako to zaista radi, jer meni treba proizvoljna mogucnost uplate, a tamo pise da treba definirati  neku sumu novca

jos cu se malo zezati s tim pa cu vidit kako to funkcionira

umedjuvremenu ako je netko vec takvo nesto napravio nek napise kako

 

hvala

olio wwe
15 godina
neaktivan
offline
Postavljanje paypal button na svoju stranicu

Može li mi netko reći funkcionira li ovo sad u BiH?

Mislim na paypal donation button.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2013 10:15 (mmmnnn).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice