Posudba RS accounta

poruka: 7
|
čitano: 1.990
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Posudba RS accounta

Pozdrav,

ima li netko ko mi može posuditi RapidShare account na 3 sata. Hoću skinuti radijske emisije Armina Van Buurena (A State Of Trance) sa:

 

http://weloveatrance.com/all-asots/

 

Naravno ne sveSmijeh. Samo destak, petnajstakCool. HvalaNevinašce!

 

P.S. Mogu vam na RS account uploadat svoj album kojeg sam napravio u Techno eJayu 5.

P.P.S. Moderatori: OVO NIJE PIRATSTVO!!!Viče Skidam RADIJSKEViče emisije koje se puštaju svakoga četcrtka u 20:00 sati i besplatne su.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Posudba RS accounta

Zašto ne skidaš s torenta? ili skidaš malo po malo sa rapida jer mislim da ga nitko neće posudit! Ja ga imam i znam da ja nebih. Nije da ti nevjerujem ili nešto ali takve stvari se ne posudjuju. 

Život je k'o komad budjavog lebca. Nakon oba u ustima ostaje gorak okus.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Posudba RS accounta
AlfaDelta kaže...

P.P.S. Moderatori: OVO NIJE PIRATSTVO!!!Viče Skidam RADIJSKEViče emisije koje se puštaju svakoga četcrtka u 20:00 sati i besplatne su.

Nije piratstvo ali tko ce ti normalan dat svoj account i riskirati da mu promjenis lozinku i tako ga zeznes?
One fore ˝majke mi necu˝ i slicno ne pale.
World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
16 godina
offline
Posudba RS accounta

A da ti netko jednostavno skine emisije i pošalje (npr. Jumbo mail, bla, bla...)?

Pazi, gledam te!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Posudba RS accounta
F1-IVO kaže...
AlfaDelta kaže...

P.P.S. Moderatori: OVO NIJE PIRATSTVO!!!Viče Skidam RADIJSKEViče emisije koje se puštaju svakoga četcrtka u 20:00 sati i besplatne su.

Nije piratstvo ali tko ce ti normalan dat svoj account i riskirati da mu promjenis lozinku i tako ga zeznes?
One fore ˝majke mi necu˝ i slicno ne pale.
 Rapidshare Security lock?
16 godina
neaktivan
offline
Posudba RS accounta

Tako je, i Security Lock i acc je vezan za mail adresu.

Ali posudjivanje acca ili sharanje nije dozvoljeno i moze razultirati njegovim ukidanjem.

Ja sam recimo bio logiran na jednom kompu, i nakon sto sam sa drugog skidao doslo mi je upozorenje da se acc ne smije dijeliti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Posudba RS accounta

Ha, Ha, posteno se nasmija..

 

Dok se ne "snadjes" za premium account, skini sebi program CryptLoad 1.1.6, nabacaj linkove i skidaj kao free user.

Znam da brzina skidanja nije kao kod premium, ali bolje ista nego nista.

Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice