Potreban LOGO

poruka: 35
|
čitano: 10.232
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Potreban LOGO

pozz svima, ako mi netko moze napraviti logo bio bih mu zahvalan.

Logo mi treba za školu!!!!!

Onaj ciji logo bude najbolji napravit cu mu web stranicu na "co.nr", ili ".co.cc" domeni...


E, sad upute za logo:
- Htio bih da bude "okrugli"
- Da na njem piše "Ekonomisti", a malo niže, ili negdje sa strane, da piše "Grude"
- Boje odredite samo, kako se vama sviđa.
- Ako moze, da bude "png" format-..... (xd


HVALA!!!

 

 

Evo ovdje požete pogledat moje radove:

http://www.web-art.co.nr  (samo odite pod kategoriju "Reference")

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2009 17:43 (BW_Acer).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Potreban LOGO

Rega se na forum samo da bi mu netko napravio logo. Pa nisi ti ni lud.

We need a patch for human stupidity.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Potreban LOGO

Da, ali ja cu onom tko meni logo napravi napravit web stranicu, i kako ti znas da sma se ja samo radi logoa registrirao, to mi je samo prvi post...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Potreban LOGO
BW_Acer kaže...

Da, ali ja cu onom tko meni logo napravi napravit web stranicu, i kako ti znas da sma se ja samo radi logoa registrirao, to mi je samo prvi post...

0 dana, ono pogodil je slucajno, ima neke nadnaravne moci. I da bas me zanima kakvu budes stranicu napravil ako neznas logo, dosta povezeno je to jedno s drugim, mozda ne ako si programer, ali ipak i programeri znaju u photoshopu,  neko ko nezna kak si ti logo zamislio da bi izgledal nebude napravil nist bolje nego bi ti napravil da sam radis, nemoj sumnjati u sebe :)
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2009 17:42 (Aki).
16 godina
neaktivan
offline
Potreban LOGO

Dobro, de dosta prepirke.

 

Nego, što se tiče stranice. Bilo bi dobro da daš na uvid neke svoje prošle radove pa da ljudi vide što dobivaju. Isto tako i onaj tko će ti raditi logo. Da ne bude neki kokošarski rad, već da se to kvalitetno odradi.

"The Boss"
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Potreban LOGO

Uradio bih ja sebi logo da imam vremena, nego moram učiti, a i trebam u 10 dana uradit 4 web stranice, i zavrsiti 2...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Potreban LOGO

www.misipile.com

 

evo pa se sa njima dogovori...

iako im stranica valja.

tako da sumnjam da ce ti oni ic na kompenzaciju.

a jeftini nisu.

pitaj. :)

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Potreban LOGO

Najbolje bi bilo da logo ide na ovakvu CAKU.....

 

Nekako slicno ovako ak moze...

 

http://img19.imageshack.us/img19/3427/msts.png

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2009 17:50 (BW_Acer).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Potreban LOGO
BW_Acer kaže...

Uradio bih ja sebi logo da imam vremena, nego moram učiti, a i trebam u 10 dana uradit 4 web stranice, i zavrsiti 2...

 Pa daj si, ako već imaš toliko posla (vjerojatno ćeš i okrenut koju kunu jer nitko ne radi besplatno), plati profi grafičaru da ti napravi logo. Nemoj ovako preko foruma jer će ti se svakojaki kokošaneri javit da znaju. Pa će ti se dogodit situacija da će ti netko reći da će napraviti, ti ćeš biti uvjeren da će to sve bit ok a na kraju ćeš izgubit vrijeme i nećeš bit zadovoljan odrađenim poslom.
"The Boss"
14 godina
neaktivan
offline
Potreban LOGO

Hm, one refernece koje imas na stranici rade makni, jer ako neko to vidi bolje bi ti bilo da ih nemas uopce, bar ljudi ne vide sto ce dobit... a sad kako ti to nemas vremena za napravit logo, a imas za napravit stranicu nekome ko ti napravi taj logo. Il bi to bilo kao ja tebi logo a ti meni stranicu kad stignes.. ha ha nece to tako... skinut gotovi template, forum ili sprckat nesto u joomli i nije neka izrada stranica, iskreno i djeca se danas tim bave... zato bi ti bilo puno jednostavnije da si samo zamolio da ti neko napravi logo za skolu jer neznas kako, vjerovatno bi ti se neko i smilovao.. ovako sumnjam.. al ajd sretno ti bilo

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potreban LOGO
BW_Acer kaže...

pozz svima, ako mi netko moze napraviti logo bio bih mu zahvalan.

Logo mi treba za školu!!!!!

Onaj ciji logo bude najbolji napravit cu mu web stranicu na "co.nr", ili ".co.cc" domeni...


E, sad upute za logo:
- Htio bih da bude "okrugli"
- Da na njem piše "Ekonomisti", a malo niže, ili negdje sa strane, da piše "Grude"
- Boje odredite samo, kako se vama sviđa.
- Ako moze, da bude "png" format-..... (xd


HVALA!!!

 

 

Evo ovdje požete pogledat moje radove:

http://www.web-art.co.nr  (samo odite pod kategoriju "Reference")

 

O Šimiću uvalio si se ti duboko u izradu websiteova a pojma nemaš o grafici. Ako već neznaš radit u Photoshopu probaj bar savladat Fireworks i nauči bar nešto malo HTML-a, CSS-a i PHP-a jer svako more nabacit Joomlu i neki template na server i hvalit se da je napravio stranicu. Ne kažem da je Joomla loša al ako se misliš ozbiljno tim bavit trebaš malo više o svemu tome naučit.

Copyright © 2008 Infinitemind Inc. All rights reserved.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Potreban LOGO
Infinitemind kaže...
BW_Acer kaže...

pozz svima, ako mi netko moze napraviti logo bio bih mu zahvalan.

Logo mi treba za školu!!!!!

Onaj ciji logo bude najbolji napravit cu mu web stranicu na "co.nr", ili ".co.cc" domeni...


E, sad upute za logo:
- Htio bih da bude "okrugli"
- Da na njem piše "Ekonomisti", a malo niže, ili negdje sa strane, da piše "Grude"
- Boje odredite samo, kako se vama sviđa.
- Ako moze, da bude "png" format-..... (xd


HVALA!!!

 

 

Evo ovdje požete pogledat moje radove:

http://www.web-art.co.nr  (samo odite pod kategoriju "Reference")

 

O Šimiću uvalio si se ti duboko u izradu websiteova a pojma nemaš o grafici. Ako već neznaš radit u Photoshopu probaj bar savladat Fireworks i nauči bar nešto malo HTML-a, CSS-a i PHP-a jer svako more nabacit Joomlu i neki template na server i hvalit se da je napravio stranicu. Ne kažem da je Joomla loša al ako se misliš ozbiljno tim bavit trebaš malo više o svemu tome naučit.

 A tko kaže da se ja time želim ozbiljno bavit, i znam radit u PhotoShopu, nego nemam vremena, a imam vremena z aweb stranice, zato sto to radim...

i ne radim samo u joomli, nego radim i flash, i e nabacujem smao templatee u joomlu, nego treba sve sloziti, naci određene kompinente i module, preurediti ih ako nevaljaju, itd... Ti sigurno neznas raditi, pa kazes da se samo beze nabaci, e pa nije..


PS: Rekao sam bez spama, ako netko hoce pomoc neka pomogne, a ako nece nemora...
15 godina
offline
Potreban LOGO

Sve to stoji, da nemozes prodavat joomla templejte pod stranice... Ali MOZES :) sta je najtuznije i to ce naci dosta klijenata. JBG... sajt je gotov za pola sata. Pa se ti misli. Nazalost 60% web dizajna (a malo sam i reko) je danas template od joomla, DNN-a, wordpressa, minimalno izmijenjen i masno naplacen...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Potreban LOGO

Što je 'najjače', ti uskačeš kao 'veliki igrač', napravio si stranicu gdje se reklamiraš (niti ne sumnjam da tu stranicu nisi napravio sam), reference itd., a koliko vidim nisi (gotovo) niti maknuo prstom.

 

Druga stvar, ako želiš da ti netko napravi uslugu, nikako ne možeš reći "...tko hoće, neka napravi, tko neće ne mora...", a i da ne pričam o tvojoj "nagradi". Besplatni template na besplatnoj domeni NIJE NAGRADA.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2009 19:40 (Random.).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Potreban LOGO

Alo sta napadate covjeka... ljepu ste mu dobrodoslicu pripremili... ako necete pomoci napraviti logo produzite u drugu temu...

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potreban LOGO
Random. kaže...

Besplatni template na besplatnoj domeni NIJE NAGRADA.

 To sam i ja htio rec, ali si me pretekao, webs.com i pravi tih .co.nr stranica koliko oces...
14 godina
neaktivan
offline
Potreban LOGO

ahahahhahahaha, nemorate vi uzeti ".co.nr" domenu, možete i pravu, ali naravno treba više platiti.

 

I nemoze sve za 30 minuta biti gotovo, zato sto treba sve namjestiti, i spojiti puno komponenti i modula koje treba, radite i vi ovako ako hocete, a ako necete nemorate...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Potreban LOGO

Mozda i napadamo, mozda i decko ima sasvim dobre namjere, al nekako mi sve.. hm.. neko ti napravi stranicu, neko ti da hosting, neko napravi logo i onda ti to nekom prodas pod cijeli paket.. neko ce to nazvat snalazljivoscu, al svi mi koji znamo koliko posla i vremena stoji iza izrade kvalitetnog web paketa (kvalitetan i jedinstven dizajn, inteligentan i brz nacin upravljanja, pisanje vlastitih java i php scripti prilagodenih odredenom projektu itd...) to ce nazvat prevarom! Pa nasi najveci web studiji nemaju toliko projekata kolko ovaj mali u tako kratkom vremenu, a govorimo o timovima ljudi ne jednom covjeku...

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Potreban LOGO
BW_Acer kaže...

ahahahhahahaha, nemorate vi uzeti ".co.nr" domenu, možete i pravu, ali naravno treba više platiti.

 

I nemoze sve za 30 minuta biti gotovo, zato sto treba sve namjestiti, i spojiti puno komponenti i modula koje treba, radite i vi ovako ako hocete, a ako necete nemorate...

 Ajd nemoj ljudima koji se bave web developmentom pričat o "namještanju" modula u joomli... Nije, primjerice "tnakir" (stari, nemoj se ljutit što sam te spomenuo) veslo sisao pa da mu možeš prodavat te fore...
"The Boss"
14 godina
neaktivan
offline
Potreban LOGO

Budalo glupa, mislis da meni neko pravi web stranicu pa da ja vama prodajem, sve radim sam, znam raditi i u Flashu, i HTML, a joomla samo ako treba nesto posebno, jer se u njoj moze sve na lak nacin...

 

I mogu sam praviti logo, samo neam vremena, zao mi te sto ti imas puno vremena, samo se smucas, i nista ne radis...

 
0 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Potreban LOGO
coder_ kaže...
BW_Acer kaže...

ahahahhahahaha, nemorate vi uzeti ".co.nr" domenu, možete i pravu, ali naravno treba više platiti.

 

I nemoze sve za 30 minuta biti gotovo, zato sto treba sve namjestiti, i spojiti puno komponenti i modula koje treba, radite i vi ovako ako hocete, a ako necete nemorate...

 Ajd nemoj ljudima koji se bave web developmentom pričat o "namještanju" modula u joomli... Nije, primjerice "tnakir" (stari, nemoj se ljutit što sam te spomenuo) veslo sisao pa da mu možeš prodavat te fore...
 
Pa jesi glup, nisam rekao namještanje modula, nego ti govorim o preuređivanju mofula, znaci otvoris njihov HTML kod (vjerojatno neznas sta je to HTML) i preuredis ih, tako i s komponentama, a da ne pricam o izradi vlasitih komponenti i modula, konju glupi, neces meni tako glup prosipat neku pricu...
16 godina
offline
RE: Potreban LOGO
BW_Acer kaže...
coder_ kaže...
BW_Acer kaže...

ahahahhahahaha, nemorate vi uzeti ".co.nr" domenu, možete i pravu, ali naravno treba više platiti.

 

I nemoze sve za 30 minuta biti gotovo, zato sto treba sve namjestiti, i spojiti puno komponenti i modula koje treba, radite i vi ovako ako hocete, a ako necete nemorate...

  Ajd nemoj ljudima koji se bave web developmentom pričat o "namještanju" modula u joomli... Nije, primjerice "tnakir" (stari, nemoj se ljutit što sam te spomenuo) veslo sisao pa da mu možeš prodavat te fore...
 
Pa jesi glup, nisam rekao namještanje modula, nego ti govorim o preuređivanju mofula, znaci otvoris njihov HTML kod (vjerojatno neznas sta je to HTML) i preuredis ih, tako i s komponentama, a da ne pricam o izradi vlasitih komponenti i modula, konju glupi, neces meni tako glup prosipat neku pricu...
 
Bez vrijeđanja molim!

Vjeruj mi, ovdje puno nas zna dosta toga o HTML-u, PHP-u, ASP.NET-u i da ne nabrajam dalje. Ako si zatražio pomoć na forumu na forumašima je da pomognu, a ne da se vrijeđaju besmislenim raspravama. Molim moderatore da interveniraju. 
...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Potreban LOGO
BW_Acer kaže...
 
Pa jesi glup, nisam rekao namještanje modula, nego ti govorim o preuređivanju mofula, znaci otvoris njihov HTML kod (vjerojatno neznas sta je to HTML) i preuredis ih, tako i s komponentama, a da ne pricam o izradi vlasitih komponenti i modula, konju glupi, neces meni tako glup prosipat neku pricu...
 Samo da te obavijestim da je joomlin najmanji problem html. meni više prepreku u korištenju navedenog cms-a predstavlja smećasti kod pun bugova. da ti samo ne nabrajam slučajeve provaljivanja na server zbog loše isprogramiranih joomla modula.

I da, rekao si namještanje modula. Sve lijepo piše.. crno na bijelo.
Evo i tvoj post:

I nemoze sve za 30 minuta biti gotovo, zato sto treba sve namjestiti, i spojiti puno komponenti i modula koje treba, radite i vi ovako ako hocete, a ako necete nemorate...

hahahahahaha... da se nasmijem još jednom.

I da, stvarno je pohvalna kultura jednog developera koji psuje kao kočijaš po forumu i vrijeđa ljude. Bojim se kakav si tek prema klijentima... ufff....

"The Boss"
15 godina
offline
Potreban LOGO

Heh, coder_ to je vjerojatno on mislio na unosenje podataka za mysql, i za template, i kad dodajes još koji mod.
Mozda ti ja mognem pomoci, al morat ces se strpit, i jos nisam siguran da cu ti moć pomoć, jer sad mi je krizma u nedjelju(2 sred.) a nemam trenutno instaliran Photoshop jer sam formatirao nedavno disk, imam od Adobea samo After Effects, pa cu vidjet, a nisi ni ti daleko od mene(Grude)!

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Potreban LOGO

Zašto ste čovjeka tako napali? Ne budite tako sitne duše i ubijati ga u pojam; svi su negdje započeli i svi uče bez obzira koliko znali. Dečko je ponudio protuuslugu za nešto što je zamolio pa ili pomozite ili nemojte, ali niste ga prestali gristi kao pirane.

logo logo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Potreban LOGO
naxeem kaže...

Zašto ste čovjeka tako napali? Ne budite tako sitne duše i ubijati ga u pojam; svi su negdje započeli i svi uče bez obzira koliko znali. Dečko je ponudio protuuslugu za nešto što je zamolio pa ili pomozite ili nemojte, ali niste ga prestali gristi kao pirane.

 Haha, i ja sam to mislio svi protiv njega pa nisam smio nista reć, nego nek on kaze malo vise informacija, kakav logo osim u obliku kruga, koja boja, sta sve napisat osim te rjeci, evo naxeem je napravio nesto, jeli ti se takvo nesto sviđa reci malo vise informacija pa da vidim hoću li imati vremena (da ti pomognem)!
I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2009 0:02 (markoal).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Potreban LOGO
markoal kaže...
naxeem kaže...

Zašto ste čovjeka tako napali? Ne budite tako sitne duše i ubijati ga u pojam; svi su negdje započeli i svi uče bez obzira koliko znali. Dečko je ponudio protuuslugu za nešto što je zamolio pa ili pomozite ili nemojte, ali niste ga prestali gristi kao pirane.

 Haha, i ja sam to mislio svi protiv njega pa nisam smio nista reć, nego nek on kaze malo vise informacija, kakav logo osim u obliku kruga, koja boja, sta sve napisat osim te rjeci, evo naxeem je napravio nesto, jeli ti se takvo nesto sviđa reci malo vise informacija pa da vidim hoću li imati vremena (da ti pomognem)!
 izgleda da neće više ništa reći. svojim "kulturnim" ponašanjem je uspio dobiti suspenziju nakon samo par sati na forumu. ni u kom trenutku mi nije namjera bila omalovažavati nekoga niti ga spriječavati u prikupljanju znanja. ali čini se da lik ima tog znanja i previše kad "namještanje" (i to samo html jer se nigdje ne spominje eventualna prilagodba programske logike) joomla modula prodaje kao kompleksan posao za koji treba ozbiljna količina vremena ljudima koji su prošli sito i rešeto u izradi web prezentacija/aplikacija. E upravo to je bio trigger koji me potaknuo da napišem prethodne postove.
"The Boss"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Potreban LOGO

Osobno sam mu dao kartone, a vidim da je i Miro, ali to ne mijenja činjenicu da ste ga bezrazložno napali pokušavajući dokazati kako on nema pojma i kako ste vi (ostali sudionici) jako cool. Nego, nemojmo više u off-topic.

15 godina
offline
RE: Potreban LOGO
'' Usluge

Logo, Banneri

Bavimo se izradom Logo-a, i Bannera.

Možete ih naruciti posebno, ili uz web stranicu.

Za narudžbu nas samo kontaktirajte, i odgovor ce te dobiti u roku od 24 h. ''

 

ovo sam  copy/paste napravio s vašeg sajta, pa mi je stoga još više čudno da tražiš logo.

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Potreban LOGO

A LOL na to Smijeh

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice