Potvrda identiteta na facebook-u

poruka: 7
|
čitano: 4.652
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Potvrda identiteta na facebook-u

Od nedavno nemogu uc na facebook profil. Kad ukucam sifru trazi potvrdu identiteta. Pousao sam i na drugim racunarima kod prijatelja da se u logiram ali opet mi isto izbaci.

 

Nedaje mi se borj telefona zobog sigurnosnih razloga, postoji li druga mogucnost ? 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Potvrda identiteta na facebook-u

Na zadnjoj slici, ispod "Enter a phone number" imaš opciju "Imam problema sa ovim korakom". Probaj na to kliknuti.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Potvrda identiteta na facebook-u

Ma kliknem ja, ali imaju samo objašnjenja zašto moram upisat broj telefona, hoće li taj broj postat javan na facebooku, kako ga sakriti, uglavnom  tog tipa. Nigdje nema da mogu upotrijebit e-mail adresu ili nešto drugo.

15 godina
offline
Re: Potvrda identiteta na facebook-u
vrhi kaže...

Ma kliknem ja, ali imaju samo objašnjenja zašto moram upisat broj telefona, hoće li taj broj postat javan na facebooku, kako ga sakriti, uglavnom  tog tipa. Nigdje nema da mogu upotrijebit e-mail adresu ili nešto drugo.

kad upises broj telefona pitat ce te da li želiš da bude javan ili želiš da ga vide tvoji prijatelji ili želiš da ga vidiš samo ti..

neznam šta da napišem
11 godina
neaktivan
offline
Re: Potvrda identiteta na facebook-u

Ma sve je to OK. Ali ja nezelim da im dam broj telefona. Ja to zelim da odradim preko e-mail-a ili nekako drugcije, nezelim unosit neke suvisne informacije.

13 godina
offline
Potvrda identiteta na facebook-u

Jesi li riješio problem? Ako nisi, u PP sam ti poslao kako da probaš vratiti račun.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Potvrda identiteta na facebook-u

Trazi mi potvrdu slika prijatelja,medjutim kada kliknem na to,ne ponudi mi nikoga. A potvrdu identiteta sms porukom nije omoguceno. Molim za pomoc. Hvala

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice