Prevara putem emaila

poruka: 56
|
čitano: 5.547
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Prevara putem emaila

Kupio sam mobitel, i naravno ostao prevaren, bio sam sa tolko svojih godina previše naivan :S naime hito sam kupiti novi HTC One M8 a dobio sam neko kinesko sranje za 300kn :S e sad me zanima, nažalost od korisnika imam samo email adresu i to je sve, što mogu s tim?

 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prevara putem emaila
Gadgeti kaže...

Kupio sam mobitel, i naravno ostao prevaren, bio sam sa tolko svojih godina previše naivan :S naime hito sam kupiti novi HTC One M8 a dobio sam neko kinesko sranje za 300kn :S e sad me zanima, nažalost od korisnika imam samo email adresu i to je sve, što mogu s tim?

za kolko para te prevario ?

12 godina
offline
Re: Prevara putem emaila
Gadgeti kaže...

Kupio sam mobitel, i naravno ostao prevaren, bio sam sa tolko svojih godina previše naivan :S naime hito sam kupiti novi HTC One M8 a dobio sam neko kinesko sranje za 300kn :S e sad me zanima, nažalost od korisnika imam samo email adresu i to je sve, što mogu s tim?

Koliko si ispušio love?

11 godina
protjeran
offline
Prevara putem emaila

Malo više od 3000kn :S

 
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Prevara putem emaila

Možeš se jedino istuć zato što si bio glup i išao plaćat 3000 kn osobi koju ne poznaš . 

Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prevara putem emaila
Gadgeti kaže...

Malo više od 3000kn :S

Prijavi policiji, koliko ja znam oni samo gledaju vise od 2k, a ti si platio malo vise od 3k stoga vrijedi probati, ako imaš povuci veze ;)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
13 godina
offline
Re: Prevara putem emaila
Strm kaže...
Gadgeti kaže...

Malo više od 3000kn :S

Prijavi policiji, koliko ja znam oni samo gledaju vise od 2k, a ti si platio malo vise od 3k stoga vrijedi probati, ako imaš povuci veze ;)

kaze da ima samo mail od tog lika ..nema kog prijavit onda..

13 godina
offline
Prevara putem emaila

Teško da išta možeš napraviti sa tim e-mailom.

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Prevara putem emaila

Samo mail imam, imam i broj mobitela ali sam provjerio preko kolege da je kupljen prije 2 dana, tako da ništa od toga :S znači ništa ne mogu s mailom? Kolko vidim, mail je također obrisan, probam slati i javi mi grešku da ne postoji email adresa, gmail je.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Prevara putem emaila
Pa na sta si mu uplatio tih 3k kuna... Vi ljudi nikak da sr hebeno naucite da bez forumske podrske poput reboota i nalazenja face to face nema vajde. Koliko moras bit cudan da dajes tri soma kuna a pojma nrmas o osobi.
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
protjeran
offline
Re: Prevara putem emaila

Prijavi ga policiji, uostalom kako si platio ako mu znas samo mail?

www.mmo-balkan.com www.starcitizen-balkan.com
14 godina
offline
Re: Prevara putem emaila
Gadgeti kaže...

Kupio sam mobitel, i naravno ostao prevaren, bio sam sa tolko svojih godina previše naivan :S naime hito sam kupiti novi HTC One M8 a dobio sam neko kinesko sranje za 300kn :S e sad me zanima, nažalost od korisnika imam samo email adresu i to je sve, što mogu s tim?

Pošaljem ti ja ciglu i kilu kupusa. Ti meni uplati 2000kn. Kakav si ti biser, majke mi,.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
11 godina
protjeran
offline
Prevara putem emaila

Imam samo mail, sve druge opcije su otpale već, znači zanima me dali ja mogu što s tim mailom ako prijavim? Rekoh šaljem mail ali već mi gmail javlja da adresa ne postoji što znači da je obrisao :S bez osuda molim, shvaćam i sam sve.

 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prevara putem emaila
zanima nas kako si mu pare uplatio ako nemas nista drugo?
12 godina
offline
Prevara putem emaila

na sto si mu uplatio 3k krznenih? gluhi telefon?!

 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Prevara putem emaila

Kako si čovjeku slao pare odnosno gdje? Na bankovni račun, paypal ili?

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prevara putem emaila
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Kako si čovjeku slao pare odnosno gdje? Na bankovni račun, paypal ili?

ako kaze da ima mail samo cini se da mu je mailom poslao xD

11 godina
protjeran
offline
Prevara putem emaila

Izbjegavam jer je još gluplje :S on je iz Zagreba a ja iz Dubrovnika, poslao je mobitel po kolegici a ja zbog nedostupnosti sam poslao frenda da pokupi mobitel, pošto je uređaj bio zapakiran on nije mogao provjeriti i dao njegovoj kolegici lovu :S nezna ni tablicu, ni auto jer nije obraćao pažnju na to :S

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prevara putem emaila
Gadgeti kaže...

Izbjegavam jer je još gluplje :S on je iz Zagreba a ja iz Dubrovnika, poslao je mobitel po kolegici a ja zbog nedostupnosti sam poslao frenda da pokupi mobitel, pošto je uređaj bio zapakiran on nije mogao provjeriti i dao njegovoj kolegici lovu :S nezna ni tablicu, ni auto jer nije obraćao pažnju na to :S

Sorry ali tolku lovu davat nekome o komu ne znaš ni jedan podatak je jako glupo. Mislim da ćeš sad jedno vrijeme koristit tog novog kineza kojeg si dobio.

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.5.2014 22:19 (Nisam Ja,Nisi Ti).
12 godina
offline
Prevara putem emaila

možda ga je snimila neka kamera pa tako i tablicu ali za 3000 kn policija se sigurno neće bakćat s time. slučaj će završit u ladici sve dok papir ne istrune

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prevara putem emaila
Gadgeti kaže...

Izbjegavam jer je još gluplje :S on je iz Zagreba a ja iz Dubrovnika, poslao je mobitel po kolegici a ja zbog nedostupnosti sam poslao frenda da pokupi mobitel, pošto je uređaj bio zapakiran on nije mogao provjeriti i dao njegovoj kolegici lovu :S nezna ni tablicu, ni auto jer nije obraćao pažnju na to :S

Ja mislim da ti trolaš. Jer nema šanse da si toliko glup.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
11 godina
protjeran
offline
Prevara putem emaila

A jel ne mogu preko emaila ništa :S

 
0 7 hvala 0
13 godina
offline
Prevara putem emaila

Ukratko, šanse da pronađeš lika koji te prevario i da dobiš novce natrag su ti nikakve.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Prevara putem emaila

Zašto je naziv "prevara putem emaila"??

 

p.s. može slike tog kineza? email tog lika? link na oglas tog lika?

Plačanje: Keš/Kartica (koja,koliko rata) Namjena? Monitor imaš,koji?
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.5.2014 23:11 (FakeDeath).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Prevara putem emaila

Trol na kvadrat,poslao prijatelja da mu pruzme telefon,koji je mogao bez problema otvorit i vidjet o čemu se radi!!Ne nego uzima zapakiranu kutiju daje lovu i bezbrižno fijuče po ulici....ma daj molim te!!

AUDIOFIL
Moj PC  
12 1 hvala 1
13 godina
offline
Prevara putem emaila

Budi sretan da su ti barem neki mobitel poslali, a ne kamen.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Prevara putem emaila
Marko :D kaže...

Budi sretan da su ti barem neki mobitel poslali, a ne kamen.

Ili 3 kile krumpira.

14 godina
online
Re: Prevara putem emaila
imam ti ja pravi HTC One za prodat, 2k kuna, sigurno 100%

javi se na PP, pošaljem ti broj tekućeg pa mi pošalji pare a ja tebi odmah drugi dan mobitel
One ring to bring them all and in the darkness bind them
12 godina
offline
Prevara putem emaila

a ovo mi je najžešći njegov post {#} ili se baca u te vode pa zapravo pita ovo što pita da zna koliko je siguran? :D brijem da bi mi trebali ovo policiji prijaviti, ono da smo sigurni :D

 

Gadgeti kaže...

Može pomoć iskusnih? Trebam stranicu gdje mogu naručiti najpovoljnije kopije novih mobitela, HTC One M8, Samsung Galaxy S5, Note 3, iPhone i razno? Uvijeti da ima mogućnost plaćanja PayPal? Uređaji što se mene tiču ne moraju ni raditi i mogu crknuti za pola sata, bitno mi je da je vanjski izgled identičan originalu, potrebno samo za izloge, prezentacije i slično.

Plačanje: Keš/Kartica (koja,koliko rata) Namjena? Monitor imaš,koji?
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.5.2014 23:31 (FakeDeath).
Moj PC  
19 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Prevara putem emaila

Treba ga banirati, jer se očito misli baviti prevarama.

Crkva je zlo 21. stoljeća
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice